|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MARČEVKE 2020
29.7.2019 21:40:46   
Malinca.
Anaina..jaz sem se tudi danes narocila na dht in nuhalno..mam 20.8. Pa upam da bo ok :) grem pa k dr. Pusenjaku.Anaina..za.kaj vse pa si v petek dala kri? Sladkor,tokso..?

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: MARČEVKE 2020
30.7.2019 8:11:48   
cimicangi
Jaz se bom naročila na nuhalno in dht po potrditvenem UZ v ZC Dravlje. Prvi gin. pregled imam šele konec avgusta. In ker sem takrat že v 11t, se bom naročila za omenjena pregleda že prej, da ne bom rabila na drug konec Slovenije hodit na pregleda. :)

Pa jst sm si včeraj kupila ingver v DM, Tak lušni bonbončki malo spominjajo na Islo pastile (če katera pozna). So z okusom pomaranče, ki je jaz preveč ne čutim, me pečejo, kot da bi jedla poper, ampak se mi zdi, da malo pa pomagajo.

Prijeten dan vsem!

(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: MARČEVKE 2020
30.7.2019 10:28:32   
Anaina
Malinca osnovni hemogram, toksa, sladkor, sifilis. Pa urin splošna slika. 


(odgovor članu cimicangi)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: MARČEVKE 2020
30.7.2019 12:00:58   
danny123
Joj jaz že odštevam dneve do prvega pregleda... Danes teden ob tem času bom že videla mojo pikico... user posted image
Me je pa zdaj zagrabila taka utrujenost, da komaj živim... Mi kar oči lezejo skupaj cel dan... Komaj, da preživim v službi. Delam v gostinstvu, kar pomeni 10ur na šihtu... Jao meni...
Vmes me kdaj prav napade slabost in omotica. Bruham hvalabogu ne...
Glede jošk pa ni nujno, da zrastejo. Meni v prvo niso joške skoraj nič zrastle. Mogoče iz malega B v polni B. Pa sem brez problema dojila več kot dve leti. Tako, da vas ne bo kdo poskušal prepričat, da male joške, ki nič ne zrastejo pomenijo, da se ne da dojit... user posted image

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: MARČEVKE 2020
30.7.2019 13:38:21   
Kolikaa
Hoila punce, evo za mano je prvi pregled. Moja pikica hitro raste, srcek se ze tut lepo vidi kk hitro bije😊 sicer pa starost po UZ: 7t 1dan, velikost 11mm, PDP 16.3. za utrip mi pa nikjer ne piše😊


(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: MARČEVKE 2020
30.7.2019 14:33:38   
Lunica2
Iii kolika, super, cestitke💕

Jaz sem danes cisto povozena. Komaj funkcioniram. Slabo mi je za znoret, utrujena, komaj cakam da grem domov na kavc🙄 vceraj je bilo se tako fino, danes pa kot da bi me vlak povozil. A ste dobile ze rezultate krvi za sladkor? Kolk imate kaj izmerjenega? Mene malo skrbi, ker zdaj na 2 pregledih pri splosni zdr. sem imela 5.4, kar je za nosecnico ze nad mejo in te dajo v ambulanto za diabetike. Se bom probala pazit zdej te 3, 4 dni, ampak ne vem ce bo kaj pomagalo🙄

(odgovor članu Kolikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: MARČEVKE 2020
30.7.2019 14:52:26   
Anaina
Lunica2 jaz sem imela 4.7. vse kar je 5.1. Ali več pa te dajo k diabetologu. Je pa v 22t že oggt test. To je to ko piješ cukrano vodo in si tam 3 ure pa ti na vsako uro vzamejo kri.Pri meni je že pri prvem otroku bil sum na povišan sladkor ker je mali skozi prehiteval. In rodil se je res velik. Ampak so mi 3x delali test za sladkor pa ni bil nikoli povišan. 😬

(odgovor članu Lunica2)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: MARČEVKE 2020
30.7.2019 15:12:54   
Lunica2
Hvala. Ja, mislim da bom kar padla k diabetologu. V prejsnji nosecnosti je bil sladkor na meji, drugega testa s sladkano vodo mi pa niso delali, je pozabil gin🙈 tamala je prehitevala samo za 1 teden, pa par dni se je prej rodila, imela je samo 3kg. Tako da je bilo vse v redu na koncu. Zdaj pa sumim, da ne bo pozabil, ker bo v petek zihr slab rezultat. Si doma sama vcasih merim, ker ima oce SB, ampak mi trenutno rezultati res niso vsec. Sem bila pa se na bolniski in se nisem nic gibala in se itak vse pozna. Ampak ja, ne prehitevajmo, pocakajmo na petek😊


(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: MARČEVKE 2020
30.7.2019 15:19:53   
Anaina
Nič se sekirat.. Tudi če te pošljejo tja nič slabega.. No nas ta mali se je rodil pa 4890 in 56.. 


(odgovor članu Lunica2)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: MARČEVKE 2020
30.7.2019 15:39:43   
Lunica2
Resno? Skoraj 5kg?🙈 Omg js sm ze njo komaj ven spravla, svaka cas_t💪💪

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: MARČEVKE 2020
30.7.2019 15:46:00   
Anaina
Ja lunica in za piko na I je bil naraven porod. Je gin ob sprejemu reku da do 5kg gre maravno🙈 v porodnišnici na UZ je kazalo 4.5. Hvala bogu sem po 2h dobila epiduralno. Vse skupaj trajalo 8h. 


(odgovor članu Lunica2)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: MARČEVKE 2020
30.7.2019 19:32:50   
Iskrica86
Ooooooo punce komi sm vas dohitela in vsaj del vaših zgodb prebrala 🤪


Mene še prvi pregled čaka in sicer 13.8. Upam da mi ne bo treba it kej prej ker se mi je včeraj pojavila blaga kri oz bolj rjav izcedek kot pri ugnezditvi. Lani oktobra sem imela slabo izkušnjo se mi je pojavila krvavitev in sem morala nosečnost prekiniti ker ni bilo nič temu rečejo navidezna krvavitev mehurček je bil vendar prazen po zadnji M bi morala biti že skorja v 9T mehurček je bila pa za 5T.
Ampak doma imava sina ki bo 6.8 torej drug teden star 6 let ja sej vem dolgo sva čakala ampak js imam sladkorno pol pa ko imaš ful željo pa sam na dojenčka študiraš ni nič pol se pa sprostiš in dobiš ➕
Sem se na tipkala 🤪🤪🤪🤪😂😂😂😂😂😂

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: MARČEVKE 2020
30.7.2019 22:28:44   
Fantasistykke
Evo jaz ze z morja, polno na delu...2 dni, 2x12 urno dezurstvo...jutri pavza in nocna naprej...:) sem cisto utrujena ze na koncu dneva in ze ob 9 padem v posteljo...slabosti se malo umirjajo, hrana mi se zmeraj ne pase...komaj cakam naslednji teden :) zaenkrat pa spikanja ni vec, prsi niti niso vec tolko obcutljive...je ze panika da ni vse ok :)

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: MARČEVKE 2020
31.7.2019 7:47:16   
Malinca.
Tudi pri meni se prsi umirjajo.. in itak panika 🙈 ampak mislim da je se ena napisala da se ji.. tako da mogoce le ni tako hudo.. :) 


(odgovor članu Fantasistykke)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: MARČEVKE 2020
31.7.2019 8:27:28   
Karmmen
Jutro 🤗Meni se nic ne umirja, prsi se vedno bolece, slabost se vedno grozna, utrujenost pa taka, da se po 7-8 urah spanca komaj zbudim zjutraj.. me pa zbudi zjutraj to, da cepim na skoljki pa me samo dviguje, da lahko potem grem kar pod tus.. :) 

(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: MARČEVKE 2020
31.7.2019 8:31:22   
Nosečka93
Kdaj ste začutile prve slabosti? Jaz sem 7 tednu pa niti sledu o njih.. Upam, da je vse ok. Prvi pregled imam šele čez 14 dni. 


(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: MARČEVKE 2020
31.7.2019 8:34:00   
Karmmen
Nosecka93 meni so se slabosti zacele tocno pri 7 tednu. :) takoj po opravljenem prvem pregledu.

(odgovor članu Nosečka93)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: MARČEVKE 2020
31.7.2019 8:58:59   
Iskrica 86
Js pri prvem sploh nisem vedla da sem noseča nobene slabosti nobenih bolečin

Zdej pa slabost, bruham sicer ne ampak težko mi je pa prsi bolijo za popizidt pa utrujena sem nikakor se ne morem naspat. Tečna pa nisem Al mi pa noben ni še nič reko 🤪🤣🤣🤣Mi2 bova tud počakala na nuhalno da poveva ker noben še ne ve 🤫🤫🤫

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: MARČEVKE 2020
31.7.2019 9:03:31   
Karmmen
Jaz imam taksna nihanja v razpolozenju, da se jokam samo ce me ne objame prav.. jokam, jezna, zalostna, vesela.. noro kaj delajo ti hormoni.. 

(odgovor članu Iskrica 86)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: MARČEVKE 2020
31.7.2019 9:19:53   
Kolikaa
Men je blo pa slabo do 7 tedna, zdej je velik boljse, lahko skor normalno ze jem. Prsi pa se vedno bolece, amapk se mi zdi da se navadimo da so bolece in je zaradi tega obcutek da niso vec obcutljive, nevem mogoce se motim. Itaq pa mamo vse to, sej smo pa ja ženske💪


(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: MARČEVKE 2020
31.7.2019 9:21:02   
Lunica2
Pri meni se cisto nic ne umirja, nasprotno.. Zbudila sem se s tako slabostjo, da se zdaj komaj funkcioniram. Kar sopiham ko hodim, sem ko mops, ker mi je tako slabo🙄 prsi pa bolijo za znoret, se mi zdi da se vse kar stopnjuje🙄 sem pa nehala kokakolo pit, ker se malo izogibam sladkorja, ampak ko sem jo pila, mi res ni bila taka muka.

Ena je vprasla kdaj so se zacele slabosti - meni po dopolnjenem 6t. Bruham ne, samo grozno mi je slabo. Zdaj sem v 9t, tako da upam, da bo tako samo se 4 tedne in da se potem slabost umiri🤞🙈😊 ampak ja, to bomo ze preziveli, samo da je s pikico vse v redu💕

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: MARČEVKE 2020
31.7.2019 10:36:10   
Tiggy91
Meni so se prsi umirile! Ampak še vedno čisto napete in res so se mi začele poznati žile na prsih.... Imam pa že dva dni grozno težavo, da ne zaspim do 3h zjutraj, ker me obliva vročina, slabost in ne vem a bom bruhala ali dobila drisko...res grozno, sem na račun tega v dveh dneh zgubila 3 kg... tako da se prav silim čez dan vodo z magnezijem in riževe vaflje, prepečenec...upam da bo kmalu boljše! :) Odštevam do septembra ko bo konec prvega tromesečja :)

(odgovor članu Lunica2)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: MARČEVKE 2020
31.7.2019 10:47:19   
Malinca.
Ma pri meni je pa tako da enkrat mi je malo slabo,jest mi pasejo saami ohaji in sladkarije ki jih prej splooh nisem jedla..razne kase (ajdova,pirina itd.) Ki sem jih prej jedla se mi zdaj gravzajo!

Prsi pa si tako..je ze blo enkrat ko me zvecer in ponoci kr niso nic bolele,zjutraj pa so spet zacele..danc me pa zjutri niso nic,zdaj jih pa spet zacenjam cutit 🙈 jao..samo da smo zivcni takoj 😋 Uglavnem..zadnje case imam res grozno prehrano gleda na to kar sem pred nosecnostjo..zredim se pa nic..mi je res cudno.Mi je pa gin rekla naj jem cist vse kar mi pase,tako da sem mirne vesti :)Naslednji pregled imam v torek in ze koomaj cakam!Nazadnje ko sem bila, je srcek bil 171bpm. Res najlepsi zvok ❤

(odgovor članu Tiggy91)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: MARČEVKE 2020
31.7.2019 10:51:43   
sandrag
Pozdravljeni...še ena bodoča mamica med vami, ki ima predviden datum poroda na prvi pomladni dan :)
Trenutno sem v 7t5d, prvi pregled pa imam komaj v 10 tednu.
Ali imate tudi ve zgago? Moje slabosti so se nehale pred kakšnim tednom, zdaj me je pa popadla zgaga. Poskušam si pomagati z bananami in ingverjem, občasno tudi sodo bikarbono. Zdaj bom poskusila še jogurt in mandlje, če bo kaj pomagalo. Še poznate kakšno "zdravilo" za zgago?
Lp


(odgovor članu Tiggy91)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: MARČEVKE 2020
31.7.2019 12:02:11   
Karmmen
Oo pozdravljena nova nosecka! V lekarni se lahko kupijo zvecilke renie al nekak tako se rece, pomagajo pri zgagi in jih lahko uporabljajo nosecnice. Tudi mene matra zgaga predvsem zjutraj.. drugace mi je pa zdravnica rekla, naj na dan pojem vsaj 500ml jogurta zaradi kalcija. :) 

(odgovor članu sandrag)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?