|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MARČEVKE 2020
28.7.2019 17:25:51   
Pikapokaaa
O dobrodošla še ena nosečka 🤗 

Jaz tudi pričakujem prvega. Huh lunarna te čisto razumem, jaz imam enake težave s slabostmi, trajajo cele dneve, nič ne moreš, še ležiš komaj. Tako rada bi se spravila na sprehod, da bi kaj pomagalo pa niti to ni možno. Zadnje čase se mi še bruha, dobesedno dviguje, sam bruham vseeno ne. Ponavadi se mi to zgodi ravno sredi trgovine ali na šihtu, ko se res trudim, da ne bi bruhnila. Vikendi so pa še slabši kot med tednom. Hujše slabosti. Komaj čakam še par tednov, da se morebiti kaj izboljša po prvem trimesečju. Tiste, ki niste prvič noseče, kdaj so se vam slabosti kaj umirile?Tudi jaz imam nekaj krčnih žil, zaenkrat se še ne slabšajo, slabša se samo celulit 🙈🙈🤪 Trenutno me še ne skrbijo. Moja mami jih ima res ful od porodov naprej,  sestra pa nič. Tako da upam da pri meni tudi ne bo. 🙈😉

(odgovor članu Lunarna)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: MARČEVKE 2020
28.7.2019 19:24:48   
cimicangi
Cestitke vsem novim. :)

Kar se tice znakov pri meni, se vedno vse okej, sva pa oba opazila da so mi prsi zrastle. Sem pa fuuul utrujena skos. Groza. Komej cakam sredo na pregled, da dobim potrditev da je vse okej. :))
Vse gresta na ns. Kaj pa dht? 

(odgovor članu Pikapokaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: MARČEVKE 2020
28.7.2019 19:36:43   
Anaina
Meni so se pa zdaj znakci po večini vsi umirili.. Jutri bodo izvidi od krvi. Upam da bo KS vredu.

Jaz bom šla na NS in Dht. Sem tudi v prvi nosečnosti oboje opravila. 

(odgovor članu cimicangi)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: MARČEVKE 2020
29.7.2019 7:40:47   
cimicangi
Jutro! Mene je pa danes zjutraj zvilo... Oblila me je vročina in čist sem bila fertik. Ko sem se vozila do službe (res imam blizu - cca 10 minut) je bilo vse okej, ampak nakoncu sem morala kar hitro parkirat ker me je tolk sililo na bruhanje, da res nisem vedela kaj bi. Sem potem kar zunaj na ''parkirišču mal posedela pri avtu na zraku, da sem se spravila k sebi. Čist sem zašvicala, majce je bila kar mokra. Zdaj zgleda da sem okej.
Se (je) še kateri kaj podobnega dogajalo?

< Sporočilo je popravil cimicangi -- 29.7.2019 7:43:28 >

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: MARČEVKE 2020
29.7.2019 8:46:20   
Lenchy*
Jutro, meni hvala bogu ne. Imam pa obdobja švicanja ponoči, sploh danes, ko sem se večkrat na noč zbudila zaradi krčev. V primeru, da gre tako naprej bom res začela jemat Buscopan pred spanjem. Se mi pa je začela slabšati prebava, zelo sem zaprta, kljub magneziju.

(odgovor članu cimicangi)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: MARČEVKE 2020
29.7.2019 11:31:58   
Lunica2
Hej nosecke😊 trenutno sm malo bolje, ampak ja, hormoni delajo enkrat tako, drugic tako. Cimicangi upam da si ze v redu.

Katera ima ta teden pregled, da skupaj odstevamo😊 Ce sm prav zasledila kolika, cimicangi? Jaz imam v petek, komaj cakam😊 se bom pa takrat narocila se na NS in Nifty. 

(odgovor članu Lenchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: MARČEVKE 2020
29.7.2019 12:02:25   
Lenchy*
Srečkanosečka, kako je kri? Jaz še čakam rezultate.

(odgovor članu Lunica2)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: MARČEVKE 2020
29.7.2019 12:14:00   
Sreckanosečka
Lenchy ves da je nisem dala. Sem od petka ze tok zivcna da sploh nemorem odmislit tega. In sem potem pisala Pusenjaku in pravi, da zaenkrat kaze vse ok in naj ne delam panike. Mi je pa predlagal ponovni uz cez kak teden. Sem se narocila v dravlje 12.8 takoj ko pridem z morja. Je rekel da ni potrebno vec spremljati hormonov ce se že vidi Gv. A tebi je drugače G zagnala kaksno paniko ali je rekla da je ok velikost vrečke glede na tedne? Držim prsti zateeee no za obee ❤️ 


(odgovor članu Lenchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: MARČEVKE 2020
29.7.2019 12:24:27   
Anaina
Evo jaz dobila rezultate krvi in urina. Vse je ok.. Edino toksoplazmoze pa se kar nisem prebolela.. Tako da se moram kar pazit pri prehrani. Pdp je pa zdaj določen na 2.3. Se pa že ful lepo vidijo rokice in nogice. Je pravi migec ze😁 

(odgovor članu Sreckanosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: MARČEVKE 2020
29.7.2019 12:50:37   
Lunica2
Anaina wii super😊😊 kdaj si imela pa pdp po zm?

Sreckanosecka in lency drzim pesti, da bo vse kul💕

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: MARČEVKE 2020
29.7.2019 12:51:50   
Lenchy*
Anaina, super, čestitke :)

Srečkanosečka, evo sem dobila kri, ginekologinja pravi, da lepo narašča in če po v petek na UZ vse ok, bo super :) Mi je pa iz nekaj 7-tisoč naraslo na nekaj 12-tisoč v 3dneh :)

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: MARČEVKE 2020
29.7.2019 12:57:24   
Sreckanosečka
Anaina čestitam. Sm ful vesela zatee 😁💪


Lenchy waaau , samo da je kri ok. Joj mene je ubistvu G ful prestasla. Problem je, da ona nikol nikol ne naroca na prvi pregled pred 8 tednom, mene pa je zarad dopustov ze v 5 tednu. In zato pomoje taka panika z njene strani ker je navajena ze prou vecje pikice/ otrocke gledat na uz. Ooooh vse bo ok. Js si ze 3 dni govorim: slab zacetek dober konec ❤️

(odgovor članu Lenchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: MARČEVKE 2020
29.7.2019 13:04:39   
Anaina
Srečka nosečka in lenchy pri obema bo vs eok bosta videli.😘

(odgovor članu Sreckanosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: MARČEVKE 2020
29.7.2019 13:17:03   
Karmmen
Ooo super, to pa je res lepo slisat! :) 

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: MARČEVKE 2020
29.7.2019 13:18:59   
Nosečka93
Ima katera izkušnje z dr. Štolfa Gruntar? Moja ginekologinja je odsotna pa so mi njo dali za prvi pregled... Prebrala sem kar nekaj negativnih komentarjev... 


(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: MARČEVKE 2020
29.7.2019 13:25:49   
cimicangi
Jaz sem boljše, preživela jutro. :)

Moj potrditveni UZ je v sredo, prvi pregled pri ginekologinji pa po dopustu - 21.8.2019. Upam, da bo vse ok, rabim potrditev in grem brez skrbi na lepše. :)
Po pregledu se pa naročim še na NS in DHT. Nifty pa ne bom šla - če bo NS in DHT okej, bom zadovoljna. :)

Srečno vsem!

(odgovor članu Nosečka93)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: MARČEVKE 2020
29.7.2019 14:57:48   
Tiggy91
Hej še z moje strani dobrodošle vse nove :)

se nas je že nabralo nekaj! Js sem se po pregledu odločila, da si vzamem par dni na off, in zbežala na morje k mami in sestri - ni bila dobra ideja :P Zakaj? Ker še nisva povedala in je bilo, pa zakaj se ne sončiš malo, pa kaj samo spiš in bereš, pa kaj si tako tečna user posted image Kar se znakov tiče sem samo s prsmi res vidna sprememba... klasična napihnjenost in občasna zaprtost, kar rešujem z Mg. Danes sem imela podobno kot ti cimicangi, temno pred očmi, vročinski oblivi ampak srečoma pred službo! Opažam pa da mi večkrat slabi zvečer kot zjutraj :) Pregled pri svoji imam 20.8. ko bo 10t in 3 dni, sem se pa na potrditvenem v ZC Dravlje zmenila za nuhalno v prvem tednu septembra, mi je pa avtomatsko rekla, naj glede na leta, način življenja in izvide(potvrditveni UZ) ne zapravljava za genske teste, in me naročila za odvzem krvi za DHT (2HT) en teden pred nuhalno... Tako da sem rekla, da grem oboje...če me rezultati ne bodo pomirili, ali če bi kazalo na karkoli pa še Nifty oz. kakšen drug genski test... Zaenkrat pa še ne razmišljam tako daleč :) Čakam da me te slabosti in pomanjkanje energije minejo in da 20.8. bo vse ok :)

(odgovor članu cimicangi)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: MARČEVKE 2020
29.7.2019 15:03:14   
Ninočka88
Živijo punce!

Tudi jaz sem nova med vami. user posted image Sem bila danes na prvem pregledu in sva z doktorjem ugotovila, da moj mali 'fižolček' rase v meni že 6 tednov (glede na UZ). user posted image Rok imam (zaenkrat) 15.3.2020. Oba s fantom sva tako srečna! Trudila sva se skoraj 4 leta in bila že v ambulanti za neplodnost in potem PRESENEČENJE nama uspe brez pomoči. user posted image Danes, ko mi je doktor potrdil, da je res in že videl mali utripajoči srček kar nisem vedela, ali naj jokam ali se smejim od sreče! Zdaj samo še vsak dan potiho 'molim', da bo vse v redu in bom naslednje leto k sebi privila najlepše darilo kar ga je možno dobiti... Uh, malo sem se razpisala... user posted image

Zaenkrat je samo rahla slabost občasno, kakšnega drugega 'znaka' pa še ni.
Upam, da ste tudi ve vse v redu!

(odgovor članu cimicangi)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: MARČEVKE 2020
29.7.2019 16:31:18   
Kolikaa
Lunica2, res je js imam jutri prvi pregled, sploh se mi ne zdi da ga imam, se nism vsega lih dojela😀

Sicer pa kar se počutja tiče pri meni, je mnogoo boljše kot pred dnevi. Vsaj kej lahka spravim v sebe, čeprov se mi zdi, da me je tut ta vročina matrala in da tut zaradi tega nisem mogla jest. 

(odgovor članu Lunica2)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: MARČEVKE 2020
29.7.2019 19:27:50   
Malinca.
Juhej..z vsemi bo torej vse ook tako da niic bat  :)

Jaz bi mela samo eno vprasanje oz. Prosnjo..Ce bi vsaka napisala cist tko za zanimivost koliko si bile velike vase pikice,v katerem tednu ter kaksna je bla hitrost utripa.. :)Moj: 8t0dni 1.56cm, utrip 171bpm, PDP je 9.3. :)Vso sreco se napreej!!

(odgovor članu Kolikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: MARČEVKE 2020
29.7.2019 19:52:41   
Tiggy91
Moj: 6t4dni po ZM in 6t1dan po UZ: 0.54cm, utrip 116bpm, PDP je 14.3


(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: MARČEVKE 2020
29.7.2019 20:09:05   
Ninočka88
Na moji 'slikici' piše: 6w0d, 0,34cm, utripkov ne najdem. PDP pa piše 23.3.2020, čeprav mi je doktor rekel 15.3.2020. user posted image Ah, teden gor ali dol, le da bo vse v redu. A ne? user posted image

(odgovor članu Tiggy91)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: MARČEVKE 2020
29.7.2019 20:46:50   
Pikapokaaa
O čestitke še vsem novim nosečkam tukaj. Zdaj nas je pa ze kar nekaj 😊 

Tiggy te lahko vprašam koliko let imaš? 
No jaz sem danes klicala mojo G, ki je končno z dopusta. Sem jo povprašala o tem, ker na prvi pregled naroča šele v 12.tednu in da me zanima kako je potem z NS. Je rekla da ni problema, da bo dovolj časa. Me je malo pomirila, bila zelo prijazna. Res pa je, da se mi vleče do 12.tedna. Dolga je! Tudi potrditvenega UZ nisem imela, tako da res traja do prvega pregleda. 
Vse omenjate večje in občutljive prsi, tudi pri meni je tako. Koliko misli to še rasti? Jaz imam že zdaj za eno, če ne celo dve številki večje prsi. 🙈 

(odgovor članu Kolikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: MARČEVKE 2020
29.7.2019 21:18:51   
Anaina
Čestitke vsem novim.. Jaz pa sem se danes naročila tudi na NS +DHT. Se je še katera odločila z dht?  Kri za DHT moram it dat že drugi teden. Je baje najboljši čas med 10t in 12t. NS pa imam 24.8. Grem k dr. Žebeljanu.



(odgovor članu Pikapokaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: MARČEVKE 2020
29.7.2019 21:38:32   
Tiggy91


IZVIRNO SPOROČILO: Pikapokaaa

O čestitke še vsem novim nosečkam tukaj. Zdaj nas je pa ze kar nekaj 😊 

Tiggy te lahko vprašam koliko let imaš? 
No jaz sem danes klicala mojo G, ki je končno z dopusta. Sem jo povprašala o tem, ker na prvi pregled naroča šele v 12.tednu in da me zanima kako je potem z NS. Je rekla da ni problema, da bo dovolj časa. Me je malo pomirila, bila zelo prijazna. Res pa je, da se mi vleče do 12.tedna. Dolga je! Tudi potrditvenega UZ nisem imela, tako da res traja do prvega pregleda. 
Vse omenjate večje in občutljive prsi, tudi pri meni je tako. Koliko misli to še rasti? Jaz imam že zdaj za eno, če ne celo dve številki večje prsi. 🙈 



Hehe seveda 91 letnik, konec leta bom 28:) ja jaz sem šla ravno zaradi tega na potrditveni ker me je moja naročila v 11 tednu in sem bila neučakana :) meni je ravno danes kolegica ki je rodila decembra rekla... Ah prsi počakaj se z novimi modrci bo še zraslo 😂 zeloooo

(odgovor članu Pikapokaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?