|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MARČEVKE 2020
25.7.2019 9:05:49   
cimicangi
Še nekaj vprašanj glede UZ pregleda v ZC Dravlje imam. A so bili kar se tiče ure pregleda točni? Koliko časa traja pregled (vem in se zavedam, da je stvar odvisna od posameznika, ampak približno :))? Ste dobile potem kakšno slikico?

(odgovor članu Lunica2)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: MARČEVKE 2020
25.7.2019 9:07:19   
Tiggy91
Cimicangi :) ura je ura sprejema :) za pregled sem čakala cca 20 min več :) slikico dobiš :) 


(odgovor članu cimicangi)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: MARČEVKE 2020
25.7.2019 9:21:46   
Fantasistykke
Ja jaz mam ta izcedek, tko men se zdi da je ogromno tega...belkasto-rumenkast. Je rekla na pregledu da je vse kul, ampak ja, ni lih prijetno :)

Na prvem pregledu moj ni bil z mano, vrjetnp bo sel na nuhalno, mogoce morgologijo, ostalo pa pomojem ne, cisto iz logističnih razlogov :)

< Sporočilo je popravil Fantasistykke -- 25.7.2019 9:23:40 >

(odgovor članu Lunica2)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: MARČEVKE 2020
25.7.2019 10:05:50   
Lenchy*
Tudi jaz imam voden izcedek belo rumene barve, se pa zadnje dni malo umirja.

(odgovor članu Fantasistykke)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: MARČEVKE 2020
25.7.2019 11:32:44   
Malinca.
Jaz mam pa eno tezavo.. namrec, ze tako sem zlo suha, zdej mi pa se res nic ne pase jest..z vsako stvarjo se silim da je groza in pol mi je seveda se slabse.. ampak me res skrbi da mala pikica nebi dobila dovolj hranil in se zato res silim..

Sem razmisljala ce bi mogoce vec sladkega..vem da ni zdravo,je pa kaloricno vsaj.. res ne vem :( skrbi me..

(odgovor članu Lenchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: MARČEVKE 2020
25.7.2019 12:19:01   
Fantasistykke
Poskusi z manjšimi obroki, veckrat na dan, mogoce bo vsaj malo lazje

(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: MARČEVKE 2020
25.7.2019 12:35:42   
Kolikaa
Hoila, se ena tuki😀 po 10 mescih sma zagledala dve črtici🤗 prvi pregled imam 30.7. in tut js imam tezave s prehrano, vecino kar spravim u sebe se silim, sm pa ze zgubila 1-2 kg. Nc kej navdusujocga glede na to da sm tut bol suhica😣


(odgovor članu Fantasistykke)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: MARČEVKE 2020
25.7.2019 12:47:13   
Pikapokaaa
Hvala Lunica, saj bom klicala naslednji teden ko pridejo z dopusta, tudi meni se zdi precej pozno. Drugače pa ja, tudi jaz imam izcedek precej povečan, skos kaj teče, samo baje je normalno, kao večja zaščita sedaj. Joj tiramisu, saj res 🙈🙈 se to bolje da opustim.


(odgovor članu Lunica2)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: MARČEVKE 2020
25.7.2019 12:51:43   
Pikapokaaa
Malinca tudi jaz bolj malo jem, precej pod prisilo. Najdi nekaj kar ti malo bolj paše pa pač tistega več. Meni recimo marelice in breskve. Najprej pojem to, da mi kaj zapaše pa mine slabost, pol pa probam še kaj. Res je pa da meni ful niha vse, enkrat paše nekaj, drugič nekaj drugega. Zdaj sem si kupila Čokolino...haha bolj kot nič. Je vsaj nekaj kcal. Ali pa kak 100% sok, tudi tu nekaj dobiš.


(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: MARČEVKE 2020
25.7.2019 13:03:34   
Karmmen
Pozdravljene punce, ravnokar od zdravnika, sem dobila danes se vrocino in sem na bolniski.. sicer ni nic hudega, ampak je rekla, da naj cimvec pocivam, pa naj se uzogibam sonca.. vrocino mam pa glih tolko da jo mam, pa res nisem za med ljudmi. Tako da lepo zaj pocivam na kavcu in cakam da se kaj samo od sebe naredi 😂😂 hehe

(odgovor članu Pikapokaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: MARČEVKE 2020
25.7.2019 13:30:47   
Malinca.
Kolika..iskrene cestitke za plusek! :)

Drgac pa ja..jest tut probam takoj dobit ce mi l8h slucajno kej zapase..zej je blo ze par stvari tako in potem ko sem pojedla so se mi zagravzale in zdej mam ze polno omaro enih stvari,ki sem jih samo enkrat zdaj pa nevem ce bo slo dalje..jaoo 🙈Aves da cokolino sem si tut jest ze zamislna.si bom najbrz sla se to kupit 😂Ajej Karmmen..te je tako zdelalo,ja saj ta vrocina je nora..ti sam pocevej cim vec..bos vidla..vse se bo samo naredilo 😂 meni se tut kar dela tle s kavca.. 😉

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: MARČEVKE 2020
25.7.2019 14:21:50   
Lunica2
Dobrodosla Kolika, cestitke😊
Huh pol so pa res pogosti ti izcedki, sej kokr berem je velik tega.. 



Ojoj, pa ve cisto nic ne jeste🙈 sicer meni je slabo 24/7, ampak imam pa velik apetit.. Najprej mi je slabo, grem kao neki malega dat v usta, ampak ko enkrat zacnem jest ne morem nehat.. sem se zredila ze za 2kg🙄😂 haha. Tko da se zadnji teden umirjam, naslednjega se bom mogla pa sploh, ce ne bom mela cukra 10🙄😂

(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: MARČEVKE 2020
25.7.2019 14:24:00   
Lunica2
Karmen boga, zdej pa pocivaj.. Upam da hitro ozdravis. 


(odgovor članu Lunica2)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: MARČEVKE 2020
25.7.2019 14:47:24   
Kolikaa
Hvalaa🤗

Ja js sem vedno lacna ko vouk, ko pa dam dve žlici v usta pa nemorm več jest, sicer dajem mal krivde tudi na vročino, da zaradi tega tut ne morem jest tko ko bi mogla, za povrh usega delam še pa u kuhinji, tko da si lahka mislite kok mi je🙂

(odgovor članu Lunica2)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: MARČEVKE 2020
25.7.2019 18:54:44   
Sreckanosečka
Se zopet malo oglasam. Vas rada berem ampak mi kar nekako časa zmanjka da bi kaj napisala. Čestitke vsem novim. Js mam jutri prvi pregled  ko bom točno dopolnila 6 tednov. Do sedaj je bilo ok danes so pa kar naenkrat začeli delati živčki :) 

Meni so ze krči čisto umirili kar imam znakov so le boleče dojke drugače vse ok. Opažam pa, da mi vedno manj paše jest. Se moram kar prisilit ampak vidim da je to tudi pri vas normalno. Lepo bodite in poročam jutri. 

(odgovor članu Kolikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: MARČEVKE 2020
25.7.2019 19:04:25   
Karmmen
Vso sreco jutri Sreckanosecka, smo s tabo! ☺️🤗🤗

(odgovor članu Sreckanosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: MARČEVKE 2020
25.7.2019 19:36:05   
Lenchy*
Jaz s hrano nimam problema :) ubistvu imam povečan apetit, sem že pridelala fodaten kg :(

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: MARČEVKE 2020
25.7.2019 22:02:06   
Fantasistykke
Jaaa, js mam isti problem s hrano...vcasih mi je slabo pa mi itak ne pase jest, ce sem pa lacna, pa ponavadi se mi do dogaja okoli kosila, pa pojem 2 grižljaja, potem mam pa takoj težo v želodcu, slabost, sploh ne morem vec jest...zadnjic sm celo uspela pojest 3 cevape 🤦🏼‍♀️ Solata mi se nekako gre, pa kksni krekerji, zvecer pa pol junk food po katerem se mi pa to ne dogaja itk...me prav zanima kaj je s kg... ;)

(odgovor članu Lenchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: MARČEVKE 2020
26.7.2019 6:50:46   
Pikapokaaa
Haha Malinca, pri meni se tudi kar nabira, k sreči vsaj večino stvari moj poje, da ne mečemo lih stran. Sadje je edina stvar, ki me še ni minila, ampak mi vedno bolj paše. user posted image Čokolino si pa kar nabavi, skoraj vedno paše, pa jaz si ga naredim manjšo porcijo, bolj zato da nekaj je.
Veliko vas piše o teži v želodcu pri meni pa ravno obratno, mi je slabo, potem pa se malo prisilim in po dveh grižljajih še kar steče naprej. Zadnje dni končno malo lažje jem. user posted image
Karmen ti samo na off pa uživaj z nogami v luft, najboljš je bit frej user posted image
Srečno danes Srečkanosečka ;)

(odgovor članu Fantasistykke)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: MARČEVKE 2020
26.7.2019 7:32:41   
Anaina
Srečka nosečka vso srečo danes. Itak bo vse ok...

Pri prehrani pa sem jaz tak da mam ful lušte ampakpol ne morem nekaj ful pojest. Nič za to.. Mam itak viška kg in sem kr na dieti za sladkorne.. Mi je ful fajn.Pa tudi meni ful paše sadje katerega sicer ne jem v preveliki količini. 

(odgovor članu Pikapokaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: MARČEVKE 2020
26.7.2019 10:54:55   
Sreckanosečka
Sem s pregleda. Ne kaže ravno najboljše. Po ZM naj bi bila sedaj 5 t in 5 d, Gv pa je velika za nekje 5 tednov. Mere so 6.35 mm. Ima slucajno katera kaksne izkusnje, ce se lahko nosecnost normalno razvije. Sem dala se kri za beta hcg in v ponedeljek ponovno da vidimo ce strmo narasca. 


(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: MARČEVKE 2020
26.7.2019 11:07:00   
Lunica2
Sreckanosecka, ne razumem.. Mere cesa so 6.35mm? Je bil plod viden? Pa komentar ginekologinje? Ker mogoce da si kasneje zanosila..? V teh zgodnjih tednih se vse tako razlicno razvija, zato pa so pri merah tudi precejsnja odstopanja..

Drugace pa brez panike, vse bo v redu💕

(odgovor članu Sreckanosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: MARČEVKE 2020
26.7.2019 11:24:14   
Sreckanosečka
Gastacijska vrecka je velika 6.35 mm. Plodek še ni bil viden ker je vse premajhno. Rekla je da velikost ustreza nekje 4- 5 tednov. Js sm pa po ZM tocno 6t. Ni delala prevelike panike ni pa dala nekega pretiranega upanja da bo vse ok. 

(odgovor članu Lunica2)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: MARČEVKE 2020
26.7.2019 11:28:59   
Lunica2
Aha razumem. Pomoje je samo prezgodaj, najbrz si imela kasneje ovulacijo. Pozitivne misli do ponedeljka💕


(odgovor članu Sreckanosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: MARČEVKE 2020
26.7.2019 11:43:02   
Sreckanosečka
To da bi imela tolk kasnejso ovulacijo je zelo malo verjetno ker sem zanosila s pomocjo Clomida- skoraj nimam lastnih ovulacij in je ob jemanju ovulacija nekje med 12-19 dnevom. Upam da bo vse ok.


(odgovor članu Lunica2)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?