|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MARČEVKE 2020
24.7.2019 12:55:39   
cimicangi
Tiggy, super!
Jaz sem se danes tudi odločila da grem na pregled v ZS Dravlje, ne morem čakat še 1 mesec do rednega pregleda pri moji ginekologinji. Rabim potrditev, da grem lahko brez skrbi na morje. user posted image user posted image user posted image Hehe. :)

(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: MARČEVKE 2020
24.7.2019 13:10:25   
Fantasistykke
Super za vse! Zdej k sem v vmesnem casu sem vam kar fous ko vse gledate pikuce :) no moji znaku so zdej vsi vecalmanj izginili, alpa sem se navadla, ne vem :6 mogoc je tudi morje, druzba,... edino ta slabost se malo vztraja, mam pa tut jst bolj kot tezo v zelodcu, ob kosilu se ponavadi pojavi in zgubim ves apetit, komej spravim vase, sploh meso, potem pa pocasi mine...energije mam zacuda kar veliko, edino zvecer sem pol ready za spanje ze ob 10, kar je na morju reeees neizvedljivo :)

(odgovor članu cimicangi)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: MARČEVKE 2020
24.7.2019 13:55:27   
Karmmen
Ooo Tiggy sem vesela za tebe! Čestitke!


(odgovor članu Fantasistykke)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: MARČEVKE 2020
24.7.2019 17:44:37   
Tiggy91


IZVIRNO SPOROČILO: Malinca.

Bravoo..super :)) kdaj ti je dolocila rok? :)


 
Hvala! Res se odvali skala od srca! Pa še res me je zdravnica presenetila s prijaznostjo in informacijami. 17.3. Po UZ ampak je rekla da na začetku tako rastejo z različno hitrostjo in je obdržala 14.3. 

(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: MARČEVKE 2020
24.7.2019 17:46:24   
Tiggy91


IZVIRNO SPOROČILO: cimicangi

Tiggy, super!
Jaz sem se danes tudi odločila da grem na pregled v ZS Dravlje, ne morem čakat še 1 mesec do rednega pregleda pri moji ginekologinji. Rabim potrditev, da grem lahko brez skrbi na morje. user posted image user posted image user posted image Hehe. :)



Tudi jaz sem bila v ZC Dravlje, ker mi je moja dala 20.8 ko bom v 11 tednu... Zaradi dopustov :) in mi ni žal ❤️ res pa priporočam dr. Tul Mandič v ZC Dravlje :) sem se pri njej tud za Nuhalno odločila, ker jo je tudi Pušenjak priporočal :) 

(odgovor članu cimicangi)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: MARČEVKE 2020
24.7.2019 17:47:36   
Tiggy91


IZVIRNO SPOROČILO: Karmmen

Ooo Tiggy sem vesela za tebe! Čestitke!





Hvala ❤️ slišat srček je res poseben občutek, sem bila tako nervozna pred pregledom, ko so mi sestre rekle da naj spraznim mehur sem šla pomoje še vsaj 3x lulat 

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: MARČEVKE 2020
24.7.2019 19:18:00   
Lenchy*
Koliko ve dejansko pazite na hrano, govorim o salamah,sirih itd.? Od različnih prijateljic dobivam različne info. Ene so blazno pazile,da me čudi kaj so sploh jedle, druge pa so jedle vse in se niso obremenjevale. Zraven še dodam,da imajo vse zdrave otročke :) 


(odgovor članu Tiggy91)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: MARČEVKE 2020
24.7.2019 19:51:40   
Fantasistykke
Jaz ne jem prsuta in suhih salam pa pac vsega surovega, burgerje ce bom jedla bom pac rekl naj bodo polno zapeceni, od sirov ne jem brie, gorgonzole itk ne maram :) ostalo pa jem :)

(odgovor članu Lenchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: MARČEVKE 2020
24.7.2019 20:02:46   
Malinca.
A katera ve ce recimo sunko ali puranja prsi lahko jemo? Men pac manka kesn kos salame.. :/ ceprou mi zdej 2 dni kr slabi nekej..bleeh..mi ubistvu nic velik ne pase :(


(odgovor članu Fantasistykke)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: MARČEVKE 2020
24.7.2019 20:06:32   
Lenchy*
Ravno zdajle sem brala Pušenjakove odgovore. On je mnenja,da lahko jemo vse,če vemo poreklo. Zadeve iz trgovin bi morale biti neoporečne,ker morajo dosegati določene standarde, problematične naj bi bile zadeve iz butičnih proizvajalcev,ki niso nadzorovani. Torej jaz po tem sklepam,da lahko jem vse iz trgovin,ne bom pa jedla sira in salame iz neke planinske koče itd.


(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: MARČEVKE 2020
24.7.2019 20:07:03   
Anaina
Ja Malinca lahko.. Najbolj je pomembno da so klobase predelane in ne surove.  Kar pesa, poli, šunka in podobno definitivno so.. Kako ste kaj ostale? Jaz sme že dala kri za cuker, sifilis in tokso. V ponedeljek bodo že izvidi. 


(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: MARČEVKE 2020
24.7.2019 20:13:20   
Pikapokaaa
Hvala Lunica, sem se danes opremila s kokakolo (pomoje bolje navadna, sem gledala pri zero, ima najmanj 3 razlicna, cudna sladila) in ingverjevimi bonboni. Sicer pečejo kot hudič, ampak mi je še prodajalka sama v dm-u rekla, da so prav za slabost. Če kateri prav pride...

Danes sem po dolgem času še kar ok, če odštejem siljenje na bruhanje zjutraj. Sem pa opazila, če popoldne preveč spim imam grozne slabosti zvečer. Se raje trudim ostati budna pa vsaj slabost ni tako huda. 
Malinca, jaz tudi ne jem pršuta, bifteka, suhih salam ipd. Pred nosečnostjo sem redno jedla piščančja prsa, sedaj pa mi sploh ne pašejo. Če že, potem kak kuhan pršut ali pečen, a saj nwm kakšen je, važno da ni surov. Mislim da prsa in te stvari ne bi smele biti problematične. Pojem pa precej več sadja. 
Vem, da bi morale pojesti kao veliko beljakovin, samo meni ne pašejo toliko, jajca komaj da enkrat na teden jem. Kaj pa ostalim kaj paše? Še kera nora na solate in kislo?

(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: MARČEVKE 2020
24.7.2019 20:15:37   
Pikapokaaa
Anaina v katerem tednu pa si, da že vse to? Jaz še kar čakam na prvi pregled. 🙈🙈 Komaj čakam na kako slikico in ornk potrditev.


(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: MARČEVKE 2020
24.7.2019 20:23:36   
Anaina
V 9t sem.. Pa že pri prvi nosečnosti sem tudi takoj na začetku dala kri za vse te stvari. 


(odgovor članu Pikapokaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: MARČEVKE 2020
24.7.2019 20:32:18   
Pikapokaaa
Jaz sem tudi na začetku 9.t oz ravno polnih 8. Kako vam to rata? Jaz sem klicala ginekologinjo, ko je bil plusek 🤗😃 pa so rekle da za prvi pregled naročajo šele v 12tednu. A to kri pa to si dala samoplačniško ali redno?


(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: MARČEVKE 2020
24.7.2019 20:44:19   
Anaina
Redno. V. Ponedeljek sem imela prvi reden pregled in dobila že napotnice za laboratorij. V prvi nosečnosti sem tudi imela prvi pregled v 8t.

Tak da pomoje odvisno od G. Ampak kako veš kdaj se na nuhalno naročit če ne veš se točnega pdp? 

(odgovor članu Pikapokaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: MARČEVKE 2020
24.7.2019 20:52:41   
Pikapokaaa
O že? Uau. A to je kakšen ljubljanski ginekolog ali s kakega drugega konca Slovenije? 

Ej nimam pojma... računam na info šele v 12.tednu ko bo prvi pregled, najbrž takrat kaj več za nuhalno zvem. Zdaj ko berem malo tle po forumu sem samo zmedena, ko vidim, kaj ste ene že imele. Očitno moramo pri nas še malo počakati. Druge ni. 🙈 Kako hitro pa dobiš drugače pregled za nuhalno?

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: MARČEVKE 2020
24.7.2019 21:21:03   
Anaina
Pregled nuhalni naj bi se opravil. Med 11t in 13t menda. Je pa tako da zdaj v času dopustov se moraš kar prej naročit. Vsaj tukaj ko grem jaz. Ne straši te ampak v 12t se mi res zdi ful pozno no. Jaz sem v prvi nosečnosti v 13t imela že drugi pregled. Si mogoče razmišljala o samoplačniškem pregledu?  Jaz sem bila v 6t na potrditvenem samoplačniško. Zaradi težav v prejšnji nosečnosti pa moja G je imela. Glih dopust.

Drugače sem pa iz Štajerske. Od kod si pa ti? 

(odgovor članu Pikapokaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: MARČEVKE 2020
24.7.2019 21:52:37   
zuzu1
Oila punce 🙂 najprej čestitke novim nosečkam in tistim, ki ste že bile na pregledu in ste pomirjene. Ostale, ki na pregled še čakamo, pa upam da nam preostali čas hitro mine 🙂

Danes dopolnjeni 7. teden, glede simptomov pa različno... Prsi so vsak dan bolj napete, težke in boleče, imam občutek da jih bo razneslo 😩 slabosti nihajo, včasih bolje, včasih slabše... Sem kupila ingverjeve bonbončke in so enkrat slabost pomirile, danes zjutraj pa se mi zdi, da je bilo še slabše 🙂 moram poskusit še s coca-colo. Utrujena pa skoz, prav noro 😁 S hrano se pa trudim, ampak mi nič kaj ne paše jest (razen ob redkih priložnostih), zato malo pojem, ker vem, da pač moram 😁
Kdaj mislite povedati za nosečnost, po opravljeni nuhalni? 
Vsem ki odhajate na dopust, vam želim čim bolj mirno in prijetno dopustovanje 😉🏖️

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: MARČEVKE 2020
25.7.2019 4:30:49   
Anonimen
A so bili/bodo vaši partnerji zraven ob prvem pregledu? 


(odgovor članu zuzu1)
  Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: MARČEVKE 2020
25.7.2019 5:10:35   
Anaina
Dobro jutro punceAnonimna moj ne bo.. Prvi pregled je vaginelen in ginekologi ne marajo preveč da je partner zraven.

V prvi nosečnosti je bil moj zraven pri nuhalni in pri 3d. Zdaj v drugo bo šel samo na 3d. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: MARČEVKE 2020
25.7.2019 7:26:57   
cimicangi
IZVIRNO SPOROČILO: Tiggy91

Tudi jaz sem bila v ZC Dravlje, ker mi je moja dala 20.8 ko bom v 11 tednu... Zaradi dopustov :) in mi ni žal ❤️ res pa priporočam dr. Tul Mandič v ZC Dravlje :) sem se pri njej tud za Nuhalno odločila, ker jo je tudi Pušenjak priporočal :) 


Evo, sem se naročila in imam pregled 31.7. ob 17:00 pri dr. Tul Mandič, 24 ur po tem pa že gasa na dopust. :) Sem kar vesela, da sem se tak odločila. Malo mi je daleč, sem iz Dolenjske, ampak pri nas me noben noče vzet, ker so na polno zasedeni.

Tudi jaz bom svojega morda vzela samo na nuhalno. :)

Drugače pa jaz (zaenkrat) jem še vse, salam pa teh mal bolj finih sirov že prej nisem jedla, tko da, nekih večjih sprememb pri meni ni. Tudi slabo mi ni nič! user posted image user posted image

(odgovor članu Tiggy91)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: MARČEVKE 2020
25.7.2019 8:29:59   
Pikapokaaa
Ja tudi meni se zdi 12t pozno za prvi pregled, samo baje si vse pacientke tako naročajo. Bom klicala za info naslednji teden, ko pridejo z dopusta. 

Koliko ste pa kaj čakale za datum za nuhalno, pri Tul Mandic? Vidim, da jo kar precej priporočate. Meni je super še, ker mi je še kar blizu. Anaina jaz sem iz Domžal, ampak ginekologinjo imam pa v Lj-Šiska.
Jaz bom mela partnerja pomoje kar zraven, tudi na prvem pregledu. Če ji ne bo prav, bo že povedala. 
Uau cimicangi, držim pesti, da tako ostane, čim manj težav 😉

(odgovor članu cimicangi)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: MARČEVKE 2020
25.7.2019 8:32:05   
Lenchy*
Midva se sploh še nisva pogovarjala o pregledih, verjetno bo želel it zraven, ko se bo otroček lahko že bolje videl, da bo zanj bolj zanimivo.

(odgovor članu cimicangi)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: MARČEVKE 2020
25.7.2019 8:34:48   
Lunica2
Pikapoka hmm to je res dokaj pozno, takrat bi naceloma lahko bila ze nuhalna. Ponavadi so prvi pregledi med 8. in 10.tednom. Magar se 1x poklici ali pa se raje naroci samoplacnisko. Se 1 teden in imam tudi jaz pregled, se mi ze vlece🙈 bom pa v 9.tednu, in moram dat tudi kri. Kar se tice hrane, pa itak na deklaracijah pise a je pasterizirano ali ne oz toplotno obdelano. Jaz pol te stvari jem. Ce je piknik recem naj malo bolj zapecejo meso, zelenjavo pa dobro operem in to je to. Ne jem pa prsuta😭, fete, suhe salame mascarponeja, in surovih jajc, v smislu tiramisuja ipd. Biftka in majoneze itak ne maram😂 Moj bo sel z mano na nuhalno😊 A ima katera mogoce povecan izcedek iz noznice? Bel tok, oz malo rumeno obarvan? Iste tezave kot v prejsnji nosecnosti🙄 sicer so me skoz mirili da je to popolnoma normalno, ampak vseeno je mal neprijetno😊

(odgovor članu cimicangi)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?