|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MARČEVKE 2020
23.7.2019 11:51:47   
Karmmen
Ooo pozdravljene,
celo noč nisem spala, ker sem tak kašljala.. me je kar panika zagrabila, če je lahko kaj narobe od tega, ker se skos napenjam.. :)

(odgovor članu Tiggy91)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: MARČEVKE 2020
23.7.2019 12:25:33   
Lunica2
Karmmen ja boga, pa si bla kaj pri zdravniku, lahko vzames kaksen sirup, da ti malo ublazi kaselj?


Meni je se vedno tako slabo, non stop🙄 v sluzbi samo odstevam, kdaj bo cas za odhod domov😂 hmm kokakola, bom poskusila, mogoce pa tudi meni pomaga. 
Malinca, bom se jaz pogledala fotko iz UZ ko pridem domov, ampak mislim, da je vse v mejah normale. 

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: MARČEVKE 2020
23.7.2019 13:09:46   
Karmmen
Lunica2 nisem šla zdravniku, načeloma sem iz zdravstvene stroke, in vem da kaj dosti pri prehladu ne moreš narediti, samo lajšaš lahko. Sem pa bolj pristaš naravnih stvari, kot pa zdravil, čeprav jih izdajam :) Sem pa malo brala pri Dr. Pušenjaku, da kašelj ne ogroža ničesar.. Bomo preživeli tudi ta prehlad.
Kar se pa tiče mojih slabosti, pa morem trkat, 2 dan ko mi ni slabo več, mogoče malo, ampak za 80% boljše.. Kokakola mi rešuje lajf :D

Malinca; Pri meni je takole: Velikost ploda: 5,95mm GV: 21,6mm = 6t 3d
Meni je rekla, da je vse vredu, da vse štima. :)

(odgovor članu Lunica2)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: MARČEVKE 2020
23.7.2019 13:21:03   
Lunica2
Aha Karmmen ja pol pa itak ze vse obvladas😊 ne sej za plod itak ni nic hudega, bolj sm mislila, da se ti ne matras. Sej bo kmalu bolje!A tolk ti kokakola pomaga, omg, takoj po sluzbi grem v nabavo🙈😂

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: MARČEVKE 2020
23.7.2019 13:31:06   
Karmmen
mene je bolj strah, da kaj škodi plodu, ko sem toliko kašljala čez noč, da me je vse že bolelo. Drugače pa ja, kokakola je res super, tudi pri driski pomaga ali pri bruhanju, ker ti povrne malo elektrolite, pa slani prigrizki. To je pri meni rešilo težavo. :)

(odgovor članu Lunica2)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: MARČEVKE 2020
23.7.2019 13:46:59   
Malinca.
Karmmen..nic se ne boj..ko je enkrat vgnezdeno bima vec kam..pa ce te se toliko napenja :) pa fuul dobr da ti kokakola tako pomaga..upam da bo tudi ostalim..

Men se pa na vsake toliko fuul vrti,ampak res ful..prou za skupi padit..sm se zmerla prtisk in sm mela 90/55.. kr nizko..ampak baje je to za nosecnost znacilno da pade.. eno kavico pa je bli boljs. Zanimive stvari se nam godijo ja 😋

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: MARČEVKE 2020
23.7.2019 14:03:33   
Lenchy*
Uf, nizek pritisk, je super, da ti kavica pomaga. Probaj počasi spreminjat položaj, npr da malo posediš preden vstaneš itd.

Jaz moram rečt, da se meni neki hudi znaki res ne dogajajo, slabost tudi pojenjuje, pa sem šele 5t 0d. Sem imela pa pretekle dni res hude krče in me je ginekologinja naročila v petek na prvi pregled, tako da sploh ne grem v Dravlje, ampak samo k njej. Upam, da se bo že kaj videlo na UZ, ker bom šele 5t 3d ter da bo vse ok, me kar skbi.

(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: MARČEVKE 2020
23.7.2019 14:11:05   
Karmmen
Malinca, jaz sem brala, da je baje nizek pritisk dober znak, kar pomeni, da se je posteljica dobro vgnezdila v maternico in da je zdaj tam vecji pretok. Visok utrip pa je normalen, saj ti srce bije zdaj za dva :) naceloma so to baje dobri znaki. :) 

(odgovor članu Lenchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: MARČEVKE 2020
23.7.2019 16:48:54   
Tiggy91
Pri meni je bil nizek pritisk že pred nosečnostjo, opažam pa da je sedaj še malo nižji :) tako da imam zjutraj kar ringispil v glavi :) ampk vadba res pomaga!
Je katera opazila že kakšne spremembe na obrazu? Meni so se na lickih pojavili rjavi fleki, baje je pogosto ampk že sedaj? :) 
Jutri pa pregled! Že čisto neučakana:) 

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: MARČEVKE 2020
23.7.2019 18:35:26   
Anonimen
Pozdravljene.

Še ena, ki ji je test pokazal + :). Po mojih izračunih sem noseča 5w2d. Prvi pregled imam 13.8. Občasno občutim rahlo špikanje v jajčnikih, naredilo se mi je ogromno mozoljev, drugih znakov nimam. Kdaj ste ve občutile prve slabosti in boleče prsi? 

(odgovor članu Tiggy91)
  Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: MARČEVKE 2020
23.7.2019 18:44:22   
Malinca.
Ja zdaj res pazim da cisto pocasi vstajam..sem ze res kot penzionist..hehe :)

Jaa..tole sem pa tudi jaz zasledila pri Pusenjaku,naj bi bil nizek pritisk dober znak..zanimivo ane..Kaj pa ostale s slabostmi..a ste poskusle s kokakolo?Tiggy..drzi se jutri..vse bo ook!! In super obcutek ko bos fertik..resno!Anonimna dobrodosla in cestitke! Jaz mislim da so se mi prvi znaki zaceli nekje v 5., 6. Tednu..nism pa cist sigurna..ker pol se mi enkrat pojavi en in je bolj izrazit pa drugi izgine..tako cudno se vse menjuje..Danes sem se dosti vozila in mi je blo groozno slabo..pa sploh ne popusti :/ 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: MARČEVKE 2020
23.7.2019 18:45:19   
Anaina
Vso srečo jutri na pregledu Tiggy. Itak bo vse vredu..Meni pa čas zdaj kar leti.. Mali je vedno večji vragec. Se mu prav pozna da hodi letos v vrtec.. Tako da po službi sem do večera okupirana potem pa padem v posteljo kar z njim😂🙈Jaz sem danes dala kri za vse kar je potrebno. 

(odgovor članu Tiggy91)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: MARČEVKE 2020
23.7.2019 21:15:39   
Karmmen
Tiggy91 srecno jutri! Smo s tabo! Vse bo super in odvalil se ti bo velik kamen pd srca, ko bos videla malo pikico na ekranu! Malinca tudi jaz sem to pri Pusenjaku bralu, je mogoce tudi edini, ki mu nekak zaupam. Anonimna dobrodosla nosecka! Jaz sem imela na zacetku bolece prsi in spikanje odspodaj, kot rahle krce pri M. Slabosti in utrujenost pa po 7 tednu, tisti dan ko sem bila na prvem pregledu in so rekli, da je vse v redu so se mi zacele te tegobe. :) 

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: MARČEVKE 2020
23.7.2019 21:18:49   
Pikapokaaa
Živjo, 

še ena marčevka tukaj. Tudi prvič noseča (23-letna). Ratalo nama je po ene pol leta. Zadnjo menstro sem imela 29.5., tako da bo rok nekje v začetku marca. Ful me čudi da ste vse že imele neke preglede, jaz pa še nič. Prvi pregled imam šele 12.8. Kako je pri vas kaj s težavami? Ima kakšna kakšen nasvet zame?Meni je slabo za umret po cele dneve, niti 2h v dnevu nism ok. Bruhat ne morem, čeprav bi najraje. Počutje je groznooo. Res se ne da živet. Po drugi strani sem pa tako crknena. Po službi spim po par ur, celo popoldne in še cele noči. Službo zelo s težavo oddelam. Kakšna s podobnimi težavami?

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: MARČEVKE 2020
24.7.2019 9:17:34   
Lunica2
Pozdravljene nove marcevke in seveda cestitke za + 😊

Tiggy srecno na pregledu, vse bo super.. 💪
Meni so se znaki zaceli razlicno.. Bolece prsi v 4. tednu in se vedno vztrajajo🙈😊, slabost pa v 7.tednu in ne popusca, pomoje sem dobra se za nekaj tednov. Imam pa tudi nizek pritisk, pa utrujena sem noro, tako da zaspim kar s tamalo ob 21. in spim do 6.30, z vmesnimi zbujanji.. Lulanjeee jaz, potem tamala, pol spet jaz, pa ona, pol pa tezko nazaj zaspim, zjutri bi pa spala do 10 ce bi se dalo😊 tudi jst v sluzbi odstevam ure😂 ampak to se zacetniske tegobe, se par tednov, pa bomo kot nove😉😉

(odgovor članu Pikapokaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: MARČEVKE 2020
24.7.2019 9:19:47   
Lunica2
Aja pikapoka, probaj na vsake par ur nekaj pojest, da zelodec malo melje, pa menda pomagajo ingverjevi bonboni in kokakola.

Vceraj sm jo pozabila kupit. Karmen a imas navadno a zero? 

(odgovor članu Lunica2)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: MARČEVKE 2020
24.7.2019 9:35:27   
Lenchy*

IZVIRNO SPOROČILO: Lunica2

Meni so se znaki zaceli razlicno.. Bolece prsi v 4. tednu in se vedno vztrajajo🙈😊, slabost pa v 7.tednu in ne popusca,


Torej lahko jaz neham panicirat, da nimam nekih hudih znakov :) ,ker me lahko še vse čaka, haha :)
Tokrat sem med nosečnostjo res cel hipohonder in v skrbeh, ker se res bojim, da bi se mi ponovil SS, moram res najdt način, da se relaksiram in preusmerim misli.

(odgovor članu Lunica2)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: MARČEVKE 2020
24.7.2019 9:46:21   
Lunica2
Ja Lenchy, samo mirno in pozitivno. Te pa razumem, ker sem imela tako situacijo 9 let nazaj - ss, pred 3 leti, preden sem rodila, sem imela isto rjave izcedke, in sem imela identicne strahove kot ti. Tisto, ko konstantno pregledujes spodnje perilo in si sam delas stres po nepotrebnem. Ampak res samo pozitivne misli, vse bo v redu💕💕 ker nase pikice vse cutijo. Kar se pa tice slabosti, pa mozno da je ne bos niti obcutila, lahko pa pride tudi z zamikom ja🙈

Uzivajte nosecke😉

(odgovor članu Lenchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: MARČEVKE 2020
24.7.2019 10:14:27   
Lenchy*
Joj, točno tako se počutim.... hvala za spodbudne besede :)
Tudi tebi in vsem ostalim puncam želim čim več pozitive, čim manj strahu in da bo vse ok :)

(odgovor članu Lunica2)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: MARČEVKE 2020
24.7.2019 11:04:15   
Malinca.
Tiggy..si ze opravila s pregledom?

Lenchy..use lahko se pride..najbolj pa si lahko srecna ce sploh nic ne bo :) kdaj pa imas 1. Pregled?Lunica..upam da te kmalu minejo vse te tegobe,jaz ne vem kako bi prezivela ce bi mogla host se delat za 8ur.. :/ mi ta bolniska res prav pride..

(odgovor članu Lenchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: MARČEVKE 2020
24.7.2019 11:24:22   
Lunica2
Malinca, sej ubistvu bi mogla bit se na bolniski, ampak je prejsnji teden izcedek po 2 dneh izginil, pa sem kar prekinila bolnisko v pon. Pregled imam sele naslednji petek, pa bi se doma sam zivcirala se 2 tedna.. Ce bo pa karkoli narobe, pa seveda grem ponovno na bol. Ampak upaaam, da bom kul do 2.8.😊



(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: MARČEVKE 2020
24.7.2019 11:31:27   
Karmmen
Lunica jaz pijem kar navadno, sicer pa mi zdaj skos z nosa tece pa sploh ne okusim nic, tak da bi mi blo naceloma vseeno. :) 

(odgovor članu Lunica2)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: MARČEVKE 2020
24.7.2019 11:36:46   
Tiggy91
Dekleta HVALA za vse besede in podporo! Potrditveni UZ opravljen, dr. Tul Mandič zelo prijazna in strokovna! Srcek že močno bije 116 utripov na minuto, je pa še čisto mini 0,54 mm :) kar ustreza 6t in 4 dni - sicer so meritve pokazane 6t in 1 dan ampak je rekla to nič ne bomo gledali je use super! :) zdaj pa me zanima dvojni hormonski test? Da/ne? Meni je rekla da pridem en teden prej dat kri za dvojni hormonski... In potem nuhalna v 12 tednu:) 


(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: MARČEVKE 2020
24.7.2019 11:39:35   
Lunica2
Juhu, cestitkeee👏👏👏


(odgovor članu Tiggy91)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: MARČEVKE 2020
24.7.2019 12:51:26   
Malinca.
Bravoo..super :)) kdaj ti je dolocila rok? :)


(odgovor članu Lunica2)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?