|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MARČEVKE 2020
21.7.2019 19:01:55   
Karmmen
Punce bote vidle jutri, kako oddahnile si boste, ko bote vidle malega cmrla na ekranu. Vse bo super, vrjamem v to! Drugace pa mojim slabostim ni nic boljse.. najslabse pa je to, da bi poleg tega, da mi je slabo v eno, sem se skos lacna. Upam, da cimprej mine, ker je res nemogoce.. 

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: MARČEVKE 2020
21.7.2019 19:03:05   
Malinca.
Ja sej mene tudi malo to skrbi..ker res nimam nekih hudih znakov..ker nej bi se le stopnjevalo zdej.. a prsi te bolijo tako kot so te? Kaksno imas pa prebavo?


(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: MARČEVKE 2020
21.7.2019 19:07:40   
Anaina
Ne tudi prsi so popustile.. Občasno se špikne kje kaj... Prebava pa je še vedno dobra... Pa pri tebi? Karmen hvala za vzpodbudne beseda 😁 upam da bo res tako ja...

(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: MARČEVKE 2020
21.7.2019 19:13:19   
Malinca.
Mene prsi tako na dotik..mislim ds ni bilo nikol drugace..ampak ostalo pa res ne..aja,edino napihnjena sem po vsakem obroku in pol sem resno noseca ze 5 mesecev..ker sem drgac bla vedno ploh..in se grozno pozna 🙈 so ze govorili po nasem kraju ce sem noseca..jao.Aja..prebava tudi pri meni se vedno zelo dobra.. 


Karmmen..naj se tvoje besede uresnicijo..

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: MARČEVKE 2020
21.7.2019 20:54:38   
Anaina
Jaz imam to "srečo"  da imam še s prve nosečnosti viška kg tako da se še ne vidi nič.. Bom pa v tej nosečnosti kar na dieti za sladkorne, da se ne zredim preveč. 😬Drugače pa upm da se malo naspis malinca. 😁

(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: MARČEVKE 2020
21.7.2019 21:18:31   
Malinca.
Aja hjoj..imas sladkorno..a samo nosecnisko al ze ves cas? Uboga 😐

Jaz ti tudi zelim da se lepo naspis in da bova jutri obe prinesli vesele novice!! Srecno res!!

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: MARČEVKE 2020
21.7.2019 21:32:17   
Anaina
Ne nimam sladkorne.. Samo ta dieta je tak zelo zdrav način prehranjevanja pa ne zredis se preveč v  nosečnosti.. Jaz imam namreč 12kg že tako viska..🙈


(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: MARČEVKE 2020
21.7.2019 21:34:35   
Lenchy*
Veliko sreče punce, pozitivno naprej in verjet,da bo vse ok, druge nimamo. Tudi meni so se malo umirili znaki,pa sploh še nism dopolnila 5t :( edino malo me špika, slabo mi je manj, prsi pa tud niso več "čudne". Upam,da se ne ponovi lanska zgodba :(

(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: MARČEVKE 2020
21.7.2019 21:55:17   
danny123
Znaki so lahko čisto različni. Mene v prvi nosečnosti niso prsi nič bolele, špikalo me ni nič, slabost pa samo kot cmok v grlu in pa ene stvari so mi smrdele... Nič od nič... No in zdej je tale nič ena nagajiva 2,5letnica... 😉

Tudi zdaj sem samo utrujena in s cmokom v grlu... 
Oh ja... Viška kilogrami... Jih je kar nekaj. Ampak imam pa enako kil kot pred prvo nosečnostjo. Takrat sem potem v prvih treh mesecih shujšala za 7kg, ker sem se bolj zdravo prehranjevala... No potem na koncu pa vse dobila nazaj in še malo zraven...😣
Joj kje je šele moj pregled... 6.8. je zeloooo daleč... 😕

(odgovor članu Lenchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: MARČEVKE 2020
21.7.2019 21:55:24   
danny123
Znaki so lahko čisto različni. Mene v prvi nosečnosti niso prsi nič bolele, špikalo me ni nič, slabost pa samo kot cmok v grlu in pa ene stvari so mi smrdele... Nič od nič... No in zdej je tale nič ena nagajiva 2,5letnica... 😉

Tudi zdaj sem samo utrujena in s cmokom v grlu... 
Oh ja... Viška kilogrami... Jih je kar nekaj. Ampak imam pa enako kil kot pred prvo nosečnostjo. Takrat sem potem v prvih treh mesecih shujšala za 7kg, ker sem se bolj zdravo prehranjevala... No potem na koncu pa vse dobila nazaj in še malo zraven...😣
Joj kje je šele moj pregled... 6.8. je zeloooo daleč... 😕

(odgovor članu Lenchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: MARČEVKE 2020
21.7.2019 22:39:35   
Fantasistykke
Srecno obema jutri na pregledu, uzivajta v gledanju pikoce!

(odgovor članu danny123)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: MARČEVKE 2020
22.7.2019 6:30:18   
Anaina
Dobro jutro punce.


Hvala za vzpodbudne in prijazne besede.. Javim takoj po pregledu. Malinca kako si ti?  Si kaj spala? 

(odgovor članu Fantasistykke)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: MARČEVKE 2020
22.7.2019 7:14:18   
Karmmen
Sem z mislima z vami! Srecno! 😊

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: MARČEVKE 2020
22.7.2019 7:58:26   
cimicangi
Srečno vsem na pregledih!

To imate že prvi pregled pri ginekologinji ali v Dravljah tisti pregled za potrditev nosečnosti do 10. tedna?

Jaz imam pri ginekologinji šele konec avgusta - takrat bo 11 teden.

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: MARČEVKE 2020
22.7.2019 8:38:21   
Sreckanosečka
SREČNO obema na pregledu! Držim pesti, da bo tako kot mora biti <3


(odgovor članu cimicangi)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: MARČEVKE 2020
22.7.2019 9:01:47   
Malinca.
Puncee..hvala vsem za podporo! Danes sem imela samo potrditveni uz v 8. Tednu.. vsee je super,srcek bije,velik je 1cm :)) rok mi je dolocila 8.3. :)

Anaina..bos videla kaksna skala se ti bo odvalila zeloo kmalu! Jaz zivim vec kot pol lazje! :)

(odgovor članu Sreckanosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: MARČEVKE 2020
22.7.2019 9:15:03   
Anaina
Jeeej malinca čestitam.. Se malo pa bo tudi za mano... A kri nisi rabila dat danes?  Pa teža pritisk in to? 


(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: MARČEVKE 2020
22.7.2019 9:31:48   
Malinca.
Ne, tisto mam cez 14 dni..zdej je bil cist sam potrditveni :)

Fak..sm se tresla gor na mizi 😂

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: MARČEVKE 2020
22.7.2019 9:35:30   
cimicangi
Te potrditveni so samoplačniški ane? Tisti, ko damo kri in vse pa je prvi pri naših ginekologinjah, kajne? user posted image

(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: MARČEVKE 2020
22.7.2019 9:40:27   
Tiggy91
user posted image user posted image user posted image Cestitke Malinca! <3 mora bit nor občutek!

Cimicangi - ja potrditveni je v večini samoplačniški (js sem se naročila v ZC Dravlje - 24.7.), ker mi je moja gin. dala datum 20.8. (dopusti), ko bom v 11t in do takrat ne bi zdržala da ne bi vedela, če je vse ok :)

(odgovor članu cimicangi)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: MARČEVKE 2020
22.7.2019 9:42:40   
cimicangi
Hvala Tiggy. Vse jasno. :)

(odgovor članu Tiggy91)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: MARČEVKE 2020
22.7.2019 9:56:20   
Karmmen
Super Malinca. 🤗🤗 zelo vesela! 
Jaz nisem rabl nic placat za prvi pregled, pa sem dala kri pa vodo pa vse ze pri prvem pregledu pa sem bila 7t in 1d. :) 

(odgovor članu cimicangi)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: MARČEVKE 2020
22.7.2019 9:57:01   
Michonne RR
Pozdravljene drage Marčevke 2020user posted image

Iskrene čestitke ob pričakovanju vašega novega družinskega članauser posted image
Izrekamo vam prijetno dobrodošlico na forumu Ringaraja.net

Dobrodošle ste pri sodelovanju v forumih, tudi v drugih temah, sodelovanju v nagradnih igrah, branju naših objav na spletni strani Ringaraja in podobno.

Ker želimo da se mamice in bodoče mamice med nami počutite kar se da dobro, vam želimo sporočiti še, da smo skorajda 24 ur na dan na voljo za pogovor, lahko nam pišete vprašanja v forume in tudi v zasebna sporočila.

Dobrodošle in prijetno druženje!

(odgovor članu cimicangi)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: MARČEVKE 2020
22.7.2019 10:10:36   
Lenchy*
Čestitke punce, samo, da je vse uredu :) Jaz imam potrditvenega (samoplačniško v Dravljah) šele v čet, bom pa 5t 2d.
Prvi pregled z vsemi krvnimi testi itd. imam pa 14.8., ko bom v 8t 1d

(odgovor članu Michonne RR)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: MARČEVKE 2020
22.7.2019 10:15:00   
Malinca.
Vse bomo zibale marca..boste vidle :) fajn se naspite zdej dokler se lahko! Hehe..

A je katera dragc mislna it delat Nifty?Karmmen..kako velik pa je bil tvoj mali? :)

(odgovor članu Lenchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?