|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2020
24.9.2019 19:52:12   
vrtnica00
Meni šumeče tablete niso nikoli pomagale. Jaz pijem tablete. Enkrat sem mela magnex, zdej imam pa magnesium od dippel herz aktiv, ko ima tudi folno zraven. 


(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Majčice 2020
24.9.2019 19:55:55   
Titans
Jaz imam zelo blage in minimalne krče pa tudi se mi zdi da že nekaj časa ne več. Mislite, da je to razlog za skrb? 


(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Majčice 2020
24.9.2019 20:11:54   
vrtnica00
Znaki se spreminjajo. Mene na čase ful boli kljub Magneziju. Pol pa spet kot da ni nič. Kak dan sem ful napihnjena. Potem spet vse normalno.

Pa prsi so me dopoldan bolele kot da bi me z iglicami nekdo pikal. 

(odgovor članu Titans)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Majčice 2020
24.9.2019 20:15:07   
Lunica00
Tudi jaz imam slabosti in nekajkrat sem tudi bruhala.Na sreco bruhanje ni vsakodnevno.Imam pa pri postelji kar piskote in preden vstanem enega pojem 🙊.Malce pomaga.Sem pa tudi nehala piti kavo, ker mislim da je bil to razlog za bruhanje.


Ali ima katera informacije koliko prej pa se je treba narociti za nuhalno v Dravlje?

(odgovor članu Titans)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Majčice 2020
24.9.2019 21:31:39   
Poppy12
Lunica, bom v petek vprašala in ti potem povem.

Meni se je slabost z bruhanjem začela danes, pa sem že mislila, da me ne bo doletela.

(odgovor članu Lunica00)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Majčice 2020
24.9.2019 22:00:02   
Mala vila
Vrtnica, hvala. Si me kar potolažila. Jutri grem po magnezijeve tablete in upam, da bo bolje. 

Jaz sem drugače ugotovila, da mi ful pomaga miganje. Tiste dneve, ko sem bolj aktivna se počutim bistveno bolje, manj napihnjeno in manj mi je slabo. Tudi krči se ponavadi umirijo za par ur. Edino med vadbo umiram 😳

(odgovor članu Poppy12)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Majčice 2020
25.9.2019 8:05:31   
vrtnica00
Jaz sem pa pogruntala zadnje dneve, ko sem delala vaje, res na izi razgibavanje na tleh. Mi je prišlo vmes kr slabo in sem bila omotičena. 


(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Majčice 2020
25.9.2019 9:34:50   
Banana123
Vrtnica00, trenutno 6t user posted image amapk bo minlo.. UPAM! user posted image

Bom probala z magnezijem, če bo kaj boljše..

Še kateri fuul paše voda Zala z okusom jabolka in čufti? :D hahahah
spila bi lahko po 5l na dan te vode in vsaaak dan jedla čufte user posted image

(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Majčice 2020
25.9.2019 9:59:54   
aleps 5
Ojaaa zala life tud men... je mogu it dragi kr po 6pack 🤣 pa tirolska salamaaaaa


(odgovor članu Banana123)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Majčice 2020
25.9.2019 10:13:09   
Mala vila
Pri meni je pa jota in coca cola 😂😂 sem si pa uspela malo sestavit prebavo. Vsak dan pojem en ali dva probiotična jogurta in vse bele stvari sem zamenjala za polnozrnate. 

Jaz lahko vaje izvajam samo v stoje in na kratko na vseh 4h. Pri vseh ostalih položajih mi postane slabo. Imam pa srečo, da imam res super trenerko, ki skrbi zame  😊

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Majčice 2020
25.9.2019 10:19:59   
aleps 5
Cocacolo jest prakticiram kadar mi je slabo oz mam tezek zelodec... pa mi res pomaga


(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Majčice 2020
25.9.2019 12:24:40   
Anonimen
Pozdravljene!

Še jaz se vam pridružujem, upam. Včeraj sem imela prvi pregled in naj bi bila 7t5d ampak po vaginalnem iz je videl samo vrečko veliko 16mm Oz za 6t6d. Ploda pa v njej ni. Je še katera to doživela in je bilo potem ok? Po velikosti vrečke naj bi imela rok 13.5.Narocil me je čez 2 tedna na ponovni uz, ne vem, kako bom dočakala, tako me skrbi!! Pa čestitke vsem 😊
Zaenkrat bom ostala anonimna 😔

(odgovor članu diana 28)
  Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Majčice 2020
25.9.2019 15:53:22   
vrtnica00
Ali je možno, da je bila zelo pozna ovulacija? Smo isto časa noseče. Jaz sem imela UZ pri 7t. In dolgo ni nič našla. Potem pa plodek velik 2mm. Mogoče je tudi pri tebi bil UZ se prezgodaj? 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Majčice 2020
26.9.2019 21:52:38   
Mala vila
Mislim, da sem nekje na tem forumu brala prav celo temo o tem, da se ploda tako zgodaj še ni videlo, pa se je potem kasneje pokazal in je bilo vse ok. Držim pesti, da bo tudi pri tebi tako, anonimna in boš z nami v veselem pričakovanju.

Jaz sem kar nervozna, ker je med vsemi pregledi toliko časa vmes. Najraje bi, da me vsak dan nekdo pogleda, da me potolaži, da je vse ok. Pred zanositvijo so me na polno zastrašili, kaj vse je narobe z mano in zdaj sem ves čas po malem prestrašena. 

(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Majčice 2020
26.9.2019 22:05:46   
diana 28
Anonimna tudi jaz drzim pesti, da se vse lepo izide. 
Mala Vila....ne skrbet prevec...zdravniki vseeno vsega ne vedo in te znajo hitro prestrasit. Tudi meni je bilo receno, da bom tezko zanosila...imela sem ciste, miom, nek polip, pregrado....in na koncu sploh nisem s tezavo zanosila. Pa niti nisem mlada vec. Edino kar sem imela tezavo je bila ovulacija. To pa res nisem uspela prav ugotovit kdaj je😅...jaz sem jih zacela malo z rezervo jemat. 
Saj se lahko grdo slisi ampak jaz sem zacela malo po svoje razmisljat. Ce bi posusala mojo ginekologinjo bi sla se na vsaj dve operaciji tudi za enako stvar (pregrado) ampak sem se odlocila, da ne grem, ker je to vseeno vsakic nek poseg in tudi brazgotina na maternici ni prav mala stvar. Pa je super moja ginekologinja, sem pri njej ze 20 let ampak tudi oni imajo svoje muhe in obdobja vcasih 😉Tko, da kar pozitivno in brez pretiranih skrbi...🙂

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Majčice 2020
26.9.2019 22:17:45   
Mala vila
Diana sva kar na istem. Pri meni so bili najprej policistični jajčniki, potem endometrioza pa pregrada pa nek polip pa na koncu 3 mesece sploh nisem imela ovulacije. Sem jemala Dabroston, da sem sploh dobila menstruacijo. Če do konca oktobra nebi zanosila bi morala na 2 operaciji. In midva sva tako sveto prepričana, da se itak ne bo nič prijelo veselo uživala in naju je skoraj kap, ko se je prijelo 😂😂 Sem bila že psihično pripravljena na operacije.

Saj počasi se umirjam in začenjam tudi uživat v vsem skupaj. Kolikor je v slabosti in ostalih težavah možno uživat. Mislim, da bom po nuhalni končno pomirjena in bo vse ok.

Sem pa tudi v službi že povedala, da malo pazijo name, pa so bolje sprejeli, kot sem pričakovala. Tako da verjamem, da se bo vse postavilo na svoje mesto 🤞☺

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Majčice 2020
26.9.2019 22:36:01   
diana 28
Ja, po nuhalni bo zagotovo vsem lazje 😊...tudi jaz komaj cakam po eni strani ta 12 teden, ko naj bi bil pregled. 
Lepo slisat, da so dobro sprejeli v sluzbi. Jaz bom povedala po nuhalni...zdaj razmisljam kako bom doma povedala 😅...sem razmisljala, da bi nečaku, ki je edini vnuček naredila majcko v smislu bratrancka bom dobil...😃 ...in potem naj ugibajo...al pa kaj podobnega 🙂

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Majčice 2020
26.9.2019 22:57:30   
Mala vila
Midva sva doma samo pokazala sliko ultrazvoka, brez komentarja. Tast naju je vprašal, kdo ima žolčne kamne 😂😂😂 ostalim je bilo pa vsem takoj jasno.

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Majčice 2020
26.9.2019 23:16:41   
diana 28
😂😂😂...dobra ta s tastom....🤣

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Majčice 2020
27.9.2019 6:36:41   
Veselau
Pa je za mano prvi pregled. Vse je tako kot mora biti 🤗🤗 Imam cez 4 tedne ponovni pregled, konec oktobra se moram narociti se na nuhalno. Mi je pa ginekologinja toplo priporocila folno kislino, ceprav sem ji omenila, da mi je po njej slabo. Pa tudi kalcij in vitamin C v malo večjih količinah kot običajno, sploh zdaj v prvem tromesečju. 🙂Koliko pa pri vas kaj stane nuhalna? Se vam že trebušček kaj pozna, ali pa ste vse samo napihnjene tako kot jaz? 😄Želim vam brezskrbno nosečnost 🤰🙂

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Majčice 2020
27.9.2019 10:07:30   
vrtnica00
Mislim, da je pri nas nuhalna 75eur.

Ah pred dvemi dnevi se mi je napihnil trebuh in sem včeraj hodila okoli kot balonček. Taka je bila moja kolegica v 5.mesecu. Zjutraj se je malo umiril, da zgleda samo kot da sem se zredila 5 kg hehe. Ne bom mogla več skrivat. Vse bo vse bol napihnil. 

(odgovor članu Veselau)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Majčice 2020
27.9.2019 10:12:06   
netyka
Pozdravcek 😊 Tudi za mano je prvi pregled, ampak ni ravno najboljše. Po ZM bi morala biti noseca 8 tednov in 3 dni. Na UZ se je lepo videl plodek ampak po velikosti za 6 tednov in 4 dni. Srcka še ni mogla najti, tako da sem v cetrtek še enkrat narocena na UZ. Pravi da lahko gre za kasnejso ovulacijo, mene pa vseeno tako zelo skrbi 😔


(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Majčice 2020
27.9.2019 10:28:21   
Mala vila
V Dravljah je nuhalna 60€, če želiš pa še posnetke na usb ključku je 15€.

Jaz jemljem Elenatal, ki naj bi učinkoval tudi proti slabosti.

Meni se trebušček že malo pozna. Ga prej nisem imela in se je zdaj lepo izbočil, predvsem ga ne morem več držat noter. Pa napihnjena sem večino časa. Počasi ne bom več zapela kavbojk. Sem se pa nehala nekontrolirano redit... ta teden imam isto težo, tako da se počasi vse umirja. ☺

(odgovor članu netyka)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Majčice 2020
27.9.2019 10:41:15   
diana 28
Netyka..enako je bilo pri meni. Sem sla na UZ v 7 tednu in 6 dni in je rekla, da je po velikosti za 6 tednov in 1 dan. Bil je takrat velik 5 mm, le da se je srcek menda zelo lepo videl in smo bili vsi veseli. Jaz sem videla samo belo pikico.  
Pa mislim, da je enako bilo pri vrtnici. Meni je enako rekla kot tebi. Moj partner je pokazal zaskrbljenost pa je rekla, da je zelo možna pozna ovulacija. Čeprav se zdi, da je res malo preveč velika razlika.
Me je pa tudi istocasno opozorila, da do 12 ega tedna je se vse mozno...da je 15% moznost spontanega splava ceprav se mi zdi, da zna bit se visja. Zal je tudi na tem nekaj in moramo po eni strani tudi to sprejeti ceprav je tezko...narava pac dela svoje😔...lahko samo upamo, da bo za vse nas ok....drzim pesti....jaz vseeno imam mocno upanje, da bodo te pikice lepo rastle naprej. 

(odgovor članu netyka)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Majčice 2020
27.9.2019 14:40:22   
Mala vila
Jaz mislim, da bo pri vseh vse ok, samo smo še čisto na začetku in moramo biti samo malo potrpežljive in se ne preveč sekirat. Jaz sem se danes malo zamotila s tem, da sem gledala mini oblekice v Primarku in se ne znam odločit a bi raj punčko al fantka, ker je vse ful luškano ☺☺ sploh ne vem kako bom dočakala nove preglede in malo bitje, se mi zdi, da se fuuuul vleče, pa je danes že 1 mesec od pluska, občutek pa, ko da je bilo včeraj. Imam pa v trgovinskih ogledalih definitivno večji trebuh, kot se mi je zdelo doma 😂😂😂😂

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?