|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julcki2020
24.11.2019 20:54:14   
Anonimen
O, pa res. Sej bo kmal december. Jaz moram nehat brat forume... :) 


(odgovor članu hope2018)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Julcki2020
25.11.2019 7:22:08   
hope2018
Hahaha kaj pa beres? Kej zanimivega.... Jaz ze vozickee gledam in ugotavljam da mi je cedalje bolj vsec vozicek k mi prei ni bil hehehee


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Julcki2020
25.11.2019 10:22:14   
Anonimen
Mah trenutno karkoli berem o prvih mesecih naletim na to kaj lahko in kaj ne - kako spat, jest, pit ... Bolš da ne razmišlam in se prepustim. 😊O vozičkih pa še nic ne gledam. Vem da hočem belo posteljico in previjalno, da po pasala k spalnici in tudi če se preselimo da ne bo izstopala. In voziček na 3 kolesa bi mogoče. Sestra ima per perego in mi je zelo fajn bil 😄 Pa ti?


(odgovor članu hope2018)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Julcki2020
25.11.2019 17:29:53   
hope2018
Hahaa boljs nic brat forume haha... Jaz ko sem zvedla da ne smes suhih salam pa teh stvari... Mi zdaj najbolj sedejo in si privoscim tam pa ta. Kaksen kos.... Pojstlcaaaa hmmm takaa da bo uporabnaa tud za pol k bo ze vecjiiiii....voziceek mi je pa mima vsec hihihi


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Julcki2020
25.11.2019 18:32:31   
Anonimen
Hehe ja bolse da ne razmislas kaj ne smes jest ker pol glih tisto najbolj disi 😊 O sm pogledala ta tvoj vozicek - zelo lep, ampak bolj mesten zgleda. Jaz sem bolj iz podezelja in rabim bolj sportno varjanto tudi za po makedamu 😄


(odgovor članu hope2018)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Julcki2020
25.11.2019 20:53:53   
hope2018
Hehehe jaja tak fensii jeee....so pa tud kar dragi glede na to da nekateree dobiss ze za 500 evrov.... 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Julcki2020
25.11.2019 21:29:41   
Anonimen
Hehe ja js bi tazga da bi zdrzal dva ce bo vse po sreci😊 Evo, sem ze padla noter haha

(odgovor članu hope2018)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Julcki2020
26.11.2019 19:12:17   
hope2018
Hahaha uff dobra si jaz po tem cudezu sploh ne tuhtam na drugega in upam da bo pri prvem vse ok potem pa lahko upam samoo na drugi cudez hehege


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Julcki2020
26.11.2019 19:31:44   
Anonimen
Nikoli ne ves, mogoce bo slo v drugo pa zlahka. Jaz sem tudi mislila da ne bo ratalo naravno in ce sploh bo ker pol leta ni blo nic... No saj ne vem, upam da bo vse ok. Ampak zelim pa si dva kr dost en za drugim. Samo nikoli ne ves kaj zivljenje prinese. Mam se ovul teste in fertility in krvomocnico in teste. Bom pospravla v skatlo za drugo rundo hehe 😊


(odgovor članu hope2018)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Julcki2020
26.11.2019 21:08:34   
hope2018
Hehehe ja nikoli se ne ve kaj nam usodaa prinese.... Hehe tko daa pustimo casu cas....ufffd kaj mam jst vsega domaa je po mojem ze rok poteku hahahaa probala sem ze vse zivooo pa ni nc pomagalo raznee alt_ernative akupunktura itd... Ampak edini ki lahko recem da je imel prste vmes je moj homeopat za katerega dam roko v ogenj da je pripomogel k temu.....in cisto nobenim preparatom....tako daa komaj cakam da bom imela pri njemu pregled da mu sporocim veseloo novicooo....🤗🤗🤗Se malooo paaa drug teden spet kontrola pri ginekologinji jupiiii ti pa se malooooooo do petkaaa..... 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Julcki2020
27.11.2019 3:31:48   
Anonimen
Ja, samo se dva dni ☺ Se veselim in malo me je strah. Sredi noci hodim na wc hah k nikol neJs do akupunkture in bioenergetika se nism sla. Sm pa prvi mesec jedla fertility in kar verjamem da je pomagalo. 

(odgovor članu hope2018)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Julcki2020
27.11.2019 9:41:51   
Anonimen
Hojla nosecki.

Se ena julijka se vama pridruzuje. 10.7. je PDP. Pregled imam drug teden. Slabo mi je pa tako, da ze 2 tedna samo lezim in bruham. Obup.

(odgovor članu hope2018)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Julcki2020
27.11.2019 9:57:41   
hope2018
Hoilaa.... kaj ko bi si ena od vaju spremenila nick name... da vaju bom ločila :) dobrodošla med nami :) meni je tudi ratalo slabo bruham sicer ne ampaak je obup ko moraš samo ležatii in nič ne moreš narediti....user posted image user posted image user posted image ampak sejjjj booooo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Julcki2020
27.11.2019 13:47:18   
Metka234
Evo, jaz sem stara anonimna in pozdravljam novo anonimno 😄 Mene slabost zaenkrat še ne daje, edino ko sem lačna, pa potem jem in je ok. Naj tako ostane. 😉 Jaz bi kar pol leta naprej premaknila haha tako sem neučakana.


(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Julcki2020
27.11.2019 13:51:13   
hope2018
Uff a sam pol leta hahaha jaz bi kar do rojstva hahahaha... 


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Julcki2020
27.11.2019 14:07:19   
Anonimen
Aaa, meni se pa ne mudi tako.  Samo, da mi ne bi bilo vec slabo, la bi bila zadovoljna.

In potem POCAAAASI do julija. 
Anonimna2

(odgovor članu hope2018)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Julcki2020
27.11.2019 14:08:45   
hope2018
Hahahahahahaa jaz komej cakaam da zacnemo kupovatii stvariiii sam do takrat je se dolga upam da bo vse okeej... 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Julcki2020
27.11.2019 14:30:47   
Metka234
Haha ja al pa po porodu. No ampak sej zdej so skrbi ce bo vse ok, potem bo porod, potem pa kaj novega :)

Anonimna, prvi otrocek?

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Julcki2020
27.11.2019 21:25:40   
Anonimen
Zame 4., zato se mi resssss nikamor ne mudi. 🙂


Anonimna2

(odgovor članu Metka234)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Julcki2020
28.11.2019 5:31:29   
Metka234
Punci, naj povem, da sem včeraj doživela nočno moro... Kar nalepem grem na wc in vidim majhno količino temne krvi na papirju. Res minimalno, nekaj je bilo še v nožnici. Takoj se opravim na urgenco in me pregledajo. Dobila sem dabroston na 8 ur in v primeru krčev Spasmex. Krčev in bolečin nisem imela, tudi krvavitve do sedaj ni več bilo. In pa novica, da se 50 % krvavitev ne konča dobro, torej da je riskantno. Če je vzrok popuščanje rumenega telesca, potem progesteron lahko pomaga. V rodilih ni bilo videti krvavitve. Če pa je kakšna kromoskomska napaka in je splav namenjen, se bo zgodil in ga nihče ne more preprečiti. Tudi s svojim početjem nimam vpliva. Vseeno bom do pregleda pri svoji G doma (cez 14 dni), ce bom se krvavela ali imela krce pa moram nazaj na urgenco. Nenormalno me je strah kaj bo prinesel vsak nov dan. Hočem biti sproščena, da kakor mi je namenjeno, tako pač bo, ampak me vseeno skrbi.

No, na koncu pa še lepša novica - v trebuščku sta zaenkrat dva (!), primerne velikosti glede na ZM in obema je bil srček. Saj ne morem verjet. Zelo me je strah in se ne upam veselit, niti preveč razmišjat kaj in kako ... Upam, da zdržim z vama do konca! ❤❤
Lepo anonimna, pridna 😊

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Julcki2020
28.11.2019 9:18:58   
Anonimen
Metka!!! Kar 2! Waw! 


Drzim pesti, da bo vse ok. Ni vsaka krvavitev tako grozna. Probaj se sprostiti in umiriti. 
Drzi se!
Anonimna2

(odgovor članu Metka234)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Julcki2020
28.11.2019 10:15:43   
hope2018
Uuuu kar 4. Uuff to paaa jeeee...... Superickaa....


Metka...dvojckaaa????? Ja too je super novicaaaaa ponavadi pri dvojckih znajo bit kaksne krvavitve... Lahko da je kaksen hematomcek.... Nc skrbet ti se sprostiii in samo pozitivnooo razmisljaj.... Ce pa je namenjeno tako kot pravis je pa bolje da gre ze zdaj kot pa kasneje... Ampak jaz verjamem da je vseeee ok!!!! Jaz jemljem dabroston od takrat ko sem test naredila... Ker sem klicala g. In povedala da me je strah glede na prejsnjo preizkusnjo ko je prislo do splava tako da jaz jemljem dabroston na 12 ur..... Hvala bogu zaenkrat nobenih izcedkov... Sem pa imela na zacetkuu ful krce ampak mi ni dala nic proti krcom... Zdaj se je to umirilo... Ocitno se je maternica sirila... Sem pa vsakic ko sem bila na wcju s strahom pogledala na gate a je kaj al ni.... Pa se vedno me je strah in verjetno me bo do poroda sigurno... Ker ne ves kaj pricakovati.... Bodimo mocneee razmisljajmo pozitivno in vse bo tako kot mora biti!!! Kateri teden ste zdaj? Anonimna in metka? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Julcki2020
28.11.2019 12:22:04   
Metka234
Hvala vama ❤ Pocivam, lezim, jem tablete in upam, da ostane vse ok. Jaz sem 6t5d. Tako da sem jutrišnji pregled v Dravljah kar odpovedala. Je pa grozno ko imaš na listu napisano: grozeči splav (vsako krvavitev oznacijo tako) in nosečnost z dvojčki. Upamo na najboljse, drugega ne preostane. 

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Julcki2020
28.11.2019 12:53:26   
Anonimen
Jaz bom jutri 8t. 


(odgovor članu Metka234)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Julcki2020
28.11.2019 23:50:17   
hope2018
Kaj imas ginekologaa v Dravljah? Pri kom pa si? Ja zdaj kar pociiivaj paa ko bo cas zannaslednji oregled lepo pojdi in to je to... Drzim pestiii da bo vse ok.... Za dvojcka pa nisi presenecena? Imate v druzini ze dvojcke?? 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?