|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julcki2020
9.4.2020 13:14:31   
Metka234
Super božička, to so superske vrednosti. 😉

Jaz odštevam dneve do torka in pregleda. Sem se hecala s skafandri, pa je res tako ocitno... Jaz tudi samo upam da se ne prenese na otroka in tud ce bi se okuzila ze, da bi se cim pozneje, ce bi bile kake komplikacije da pac sprozijo porod pa je... Bo pa tole trajalo pomojem se sto let, ja.Jaz se strinjam da lupinice so samo avtosedez. Ok, ce gres na pregled sam z otrokom in pac pol ure  v lupinici ne bo katastrofe, drugac pa otrok mora lezat na trdni ravni podlagi. Zato tud men ta fancy gnezdeca, k majo dno vse neki zvito nekatera niso nc vsec.

(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: Julcki2020
9.4.2020 15:01:30   
hope2018
Bozickaaaa dva dni kasneje imam pregled namesto 14.4. Imam 16.4. 😂🙊 Ampak nic hudega dva dni me ne bo ubilo hehehe ce sem cakala 6 tednov bom pa se dva dni hehehhe..... Ja jaz bom lupinico imela samo za v auto pa ce bom slucajno sla z auto v trgovino da ga ne bekslas se s tisto kosaroo.... Ampak sam lupinico vzames in je to to... Drugace pa kr lepo v kosaroo in potem ko bo cas za sedenjee v sportni del to je to🙈😊🥰


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: Julcki2020
9.4.2020 19:30:47   
MacB
Bozicka imamo mi to user posted image lepo napredujemo, samo še ostale počakamo ;)

hope lej da javiš prec, kako je blo user posted image

glede lupinice, načeloma čimmanj uporabljat, v praksi je pa baje tak da nočeš da se ti mali ne zbudi, pa ga zato ne premikajo v vozičke. Bomo videli, kako bo pri nas, če bo najin po meni, bo spal k topek, če pa še po mamici pa bo še dolgo spal. Top kombinacija. Mene še nedavni potres ni zbudil.

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: Julcki2020
10.4.2020 16:13:53   
Metka234
Hehe mac, če bosta po meni glede spanja bomo pa cele dneve in noči bedeli 😂 Upam da bosta kaj po očiju. 


Mi smo dobili voziček, no 6 gromozanskih kartonov. Cel kombi je imel robe zame 😂 Zdaj je pa pol sobe zasedlo. Naročila sem še ušesni termometer braun k je glih -40% bil. Tako da čakam samo še posteljici 😊
Boste kaj barvali pirhe in pekli potico? Meni bosta kar sestra in mami dostavili letos 😊 

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: Julcki2020
10.4.2020 19:17:41   
MacB
Hitro povej, kje si nabavla termometer s takšnim popustom.

Midva se s tem ne ukvarjava, čeprav se bova morala, ko se nama pridruži najmlajši član, njemu pa hočeva vse dat pa pokazat. Sva pa včeri naredila muffine z domačimi malinami...mmmm boljše od potice user posted image

No, fajn da se boš videla s svojimi, midva najine že zelo pogrešava.

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: Julcki2020
10.4.2020 20:52:19   
Metka234
Harvey norman ima. No vsaj v začetku tedna je mel. Verjetno ma še :) Ampak ga še nisem sprobala kako dela, upam da kaže točno.
O jaz pa zelo rada barvam in pečem in jem, ampak letos bom samo zadnje. 😁 Tako pogrešam peko, da joj. 🙈 Puding je moj kulinarični vrhunec od homemade sladic 😁

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: Julcki2020
12.4.2020 16:49:06   
MacB
Kako je pri vas s cepljenjem? G je pozimi omenila cepljenje proti gripi, pa moja ni želela, zadnje 3-4 preglede pa je govorila o cepljenju proti oslovskemu kašlju, pa tudi to moja lih noče it.

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: Julcki2020
12.4.2020 16:56:48   
Metka234
Nisem se cepila in se tudi ne bom. 😊 Otroka pa bom seveda dala cepit, ker sem za obvezno cepljenje. 


(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: Julcki2020
12.4.2020 17:06:50   
Veselje123
Jst sm se proti gripi že takoj lani cepila, za oslovski kašelj v 24 tednu nosečnosti. Še sem živa in z otrokom je tudi vse vredu :) 


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: Julcki2020
13.4.2020 12:46:04   
MacB

IZVIRNO SPOROČILO: Metka234

Nisem se cepila in se tudi ne bom. 😊 Otroka pa bom seveda dala cepit, ker sem za obvezno cepljenje. 



Metka, isto pravi moja.

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: Julcki2020
14.4.2020 19:28:35   
hope2018
Metkaaaa where aree youu😉😉😉 a si imela danes pregled?????? Kako je bilooo🥰🥰🥰🥰


(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: Julcki2020
14.4.2020 21:23:11   
Metka234
Imela imela. Lepo pridno rasteta, vsak ima skoraj že 1 kg, še vedno sedita na ritki (že dva meseca) in me brcata z nogicami dol 😄 Maternični vrat je dolg skoraj 5 cm in zaprt. Dala sem kri za toxo in urin. O ogtt ni nic rekla. S šiviljskim metrom je namerila 31 cm, verjetno je normalno da pri dveh mas vecji trebuh. Sem pa ze res kar oreng babnica 😂 Kakšna še bom, heh. Vprasala me je ce zelim da pride patronazna pred porodom ce se corona umiri in sem rekla da ja, sploh k sole za starse verjetno ne bo, pa jo bom malo povprasala kako in kaj 😃 Naslednji pregled sele cez 4 tedne... Tako da cakamo na maj 🙏Ti hope imas v cetrtek pregled? Ima se kdo v kratkem?

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: Julcki2020
15.4.2020 7:45:49   
hope2018
Ooooo kok lepooo🥰🥰🥰🥰 jaaa jaz imam jutriiii in to bo zee 6 tednov odkar sem imela zadnji pregled😩 ampaaakk vaznoo jeeee da ga bom kmaluu vidlaaa.... 🥰🥰🥰😘 Oo dobro ti je vsee pregledaalaaa..... Supeerr kar naj te brcataaa veseloo se napreej da bosta potem pridna ko ven prideta😂😂😂👶👶jojj mene pa zanimaa kolko je moj kaj tezeek po teh aplikacijah bi moral v 30 tednu biti ze tam okrog 1,5kg sicer bom v petek 30/0 ampak dan gor ali dol hihihi.... Najbolj me pa zanimaaa ce se jee ze z glavoo kaj obrnil hihihihi ker me tako veselo brcaaa pod rebri in v zelodec in mislim da bi lahko to bilee nogiceeeeee ampak jaz ne razlocim a so ali niso zato sem pa se toliko bolj nestrpna hihihihi.....🙈🙈🙈🙈🥰🥰🥰🥰🤗🤗🤗🤗👶👶👶👶

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: Julcki2020
15.4.2020 8:17:50   
Bozicka
Ooo pozdrvcek vsem. Vesela Metka da ste super in evo Hope ti pa skoraj ze docakala pregled. Jst tudi se cakam in bo tudi tocno 6 tednov od zadnjega pregleda ko bom imela. A vse to pregledajo sedaj? Upam bodo meni tudi. Drugace pa evo dnevi kot dnevi, se vedno full hodim, v nedeljo sva 13 km po teh hribckih naredila in evo moram reci sem bila kar utrujena. Upam da se sedaj po 1. Maju odprejo 👶 trgovine in grem koncno v akcijo. Sem pa do poroda doma ja, s sluzbico nebo nic. Lepo boditee

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: Julcki2020
15.4.2020 8:21:48   
Bozicka
Ajaaa 9 kg sem ze dobila pa sem 26/2. Veliko a ni no. No saj se nic ne sparam pri hrani 🤣🤣🤣🤣🤣. Ali se katera slabo spi? Jojj jst se full zbujam. Verjetno tudi zato ker sem toliko doma in vse to ampak spanec katastrofa. Ali ste gnezdece za otroka kupile? To za v postelco? To sedaj slisim imajo vsi, sploh nisem vedela za to zadevo. Lpp

(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: Julcki2020
15.4.2020 8:30:59   
hope2018
Meni je probleem ful zaspati zvecer.... Prej sem vedno komaj zdrazala do 9h mogoce tudi zato ker sem bila po slubi tudi bolj utrujena kot sedaj ko sem 24ur na kavcu doma... Ampak sedaj ful pozno hodim spatiii inn se full matram zaspat.... Ponoci vstanem. Pa vsaj 2x za na wc ful pijem zvecer in ponoc sm zejna... Pa vcasih me kaksni krciii v trebuhu grabijo.... Ampak ni sile... Pijem magnezij paa je zdaj boljsee.... Jaz gnezdecaa ne bom kupila kerr se mi zdi bw ker otrok to hitro preraste....pa se samo navlaka se nabira doma potem. Imam pa to blazinoo za dojenje in se iz tega tudi lahkoo naredii gnezdece.... Fajn pa je recmo ce ga das na kavc da ne rabis poustrou dajat okol ga das v gnezdece hehehe...kokr komuu... Ce ti je vsec in bi rada imela si ga kupiii😉👌itak vedno bomo vse prevec kupilee ker rade zapravljamo in si dajemo dusmaa s temi precudovitimi stvarmi na koncu pou stvari ne bomo uporabile in potem bomo govorile tako kot vse ostale skoda za to skoda za to...... 🙄😂😂😂 Kdaj paa imass pregled??? 

(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: Julcki2020
15.4.2020 9:07:42   
Bozicka
Tocno to Hope itak polovica se nebo rabila. Ampak je res tako cute da mislis da kar moras imet in da vse  potrebujes. Kaj pa potem z vso to kramo 😂😂😂. Sedaj ravno pospravljava oz. sobico pripravljava. Drug teden pravijo da bi lahko omaro zmontirali za malega. In pospravljam samo najino kramo in se tega toliko nabere. 🙈🙈🙈. Pregled imam pa drug teden evo, za dva tedna so mi ga premaknili. Jst zvecer zaspim ze pred 9 h na kavcu. Problem je potem, ko se ob 4 h zbudim in ne morem vec spat. In seveda 2 x se na 🚽 tako da pestro res. 

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: Julcki2020
15.4.2020 14:42:27   
hope2018
Hahaha tocno takoo kaj imamo mi nase kramee paa se jo nimas kam losat hahaha.... Potem pa se vse to jao jao pa se to otroc tok hit prerastejo mi ne rastemo vec ampak se se vseeno ful nabere... Hahah no superrcaaaaa saj bo hitrooo mimoo jaz komaj cakam jutrii🥰🥰🥰🥰


(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: Julcki2020
15.4.2020 17:02:17   
Metka234
O pridna bozicka, sta aktivna. 🙏  Ja te krame je toliko, jaz sem ze par mesecev nazaj metala ven, se mi je kar zdelo da bom kmalu prevec okorna za neke velike podvige 😃 Zdaj je kavč moj naj prijatelj. Ja meni je kar pregledala vse, ker ji kar recem. Za mv sem ji rekla naj mi zmeri in sicer jo kar zaslisujem cel pregled hehe. Ce je nebi bi bila samo tiho in nebi nic zvedla. 😃 Pomojem komej caka da rodim haha. Si mislim saj mogoce me po 3 mesecih ne bos vec videla edino 1x/3 leta za bris. Eh za kg se ne prevec sekirat, bomo ze spravile dol. Jaz si res ne predstavljam da bi bla lacna zato da se nebi prevec zredila... Za sluzbo se bomo pa tudi navadile doma bit, hehe. Jaz tudi vcasih cez dan malo dremam, pa potem zvecer grem zdaj kar pozno spat in zaspim takoj, se pa ponoci zbudim in grem 1x na wc pa potem traja da zaspim. Mi pa pase samo na levem boku spat ali pa na hrbtu, na desnem sploh ne. Pa hope se malo pa bo pregled! Juhu! Ti dnevi pred pregledom se res kar vlecejo... Sem pa nekje slisala da naj bi kmalu spet dovolili partnerjem bit zraven, zanimivo. 😊 Sem pricakovala da bodo ziher do junija to vlekli... 

Sem pa dobila danes se posteljici 😃 Tako da vec ali manj ze imamo. Sem pa videla da je nek senzir dihanja za enega 250 €? 😳 Za dva to pride 500 €. Sem mislila da je to malo ceneje. Jaz bi to kupila ce bi mi dr rekli da je priporocljivo oz. ce bi bila zelo nedonosena. Kaj pa vem. Gnezdeca pa tudi ne bom imela, ker dva bi mi glih cel kavc zavzela haha. Plus mogoce bosta na zacetku kar v eni posteljici ponoci ob najini postelji... So pa zelo lepi, ja. Saj je vse zelo lepo, ampak jaz skusam bit malo racionalna 😃

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: Julcki2020
15.4.2020 19:46:07   
hope2018
Jaa metkaa seee maloo juheeej🥰🥰🥰  po moje dans sploh nc spala ne bom hahahha😂😂🙈🙈 jaz ze od prej vedno spim na levem bokuu ker mi na tej strani ze od nekdaj pase.... Mam pa problem ker mi sedaaj na vsake toliko med spanjem mrtvincii bok in potem se dam ali na hrbet alii na desni bok in sedaj kar naenkrat imam vednoo roko cez ocii prej pa nikoli hahaha pa se smrcat sem zacela😂🙈🙈🙈😂😂😂 ampak najbolj zanimiva stvar ko se dam na hrbet in roko nad glavoo zacnem glasnoo dihat in see slisiiim in poteem se cez nekaj casa zbudim ker se zavedaam da bolj glasno diham skor tok da smrcim in sem sama sebi smesna hahahha🙈🙈🙈🙈😏 ma jaz ne vem ce bi kupilaa ta senzor ker bi bila se bolj panicnaa 🙄🙄 mah zdaj je ze skoraj konec uz.... Verjetno bom imela tega in se enega potem bodo pa tako ze ctgji.... Tako da partner gor dol.... Naj ze enkrat odobriiiijooooo partnerjuu k poroduuuu jojjjjj drzim pestii da se tole s korono cimhitrejee porihtaa da bodo potem lahkoo z namiii😏😏😏🥰🥰🥰


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: Julcki2020
15.4.2020 19:58:00   
Srečka138
Zivijo vsiii <333 se vedno vas berem, ceprav sem se na zacetku poslovila od vas. Res sem zelo vesela da vsi lepo napredujete in rastete, in da ste zdravi!! Metka najbolj sem vesela da sta tvoja dvojcka se vedno na svojem mestu in upam da bo tako cim dlje <33. No jaz bi bila danes v 27t, moram rect da bo tole vse skupaj kar hitro minilo tako pri vas kot pri meni, ki nic ne pricakujem. No skratka nisem se vam prisla smilit, zelim vam povedat da drzim pesti ze od samega zacetka za vse vas da se bo dokonca izpeljalo, velikokrat se spomnim na vas in precekiram kako vam gre. Zdaj imate vrjetno ze ogromne trebuscke *.* bi bila katera pripravljena delit slikico trebuscka?

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: Julcki2020
15.4.2020 22:07:14   
Metka234
Hope, jaaa, prav veliko pregledov nam ne ostane. Ti ctg-ji pa pojma nimam. Eni jih nič ne delajo vidim, eni po 37. tednu, drugi ob pdp... Tako kot pregledi, vsak po svoje 😃 Jaz si bolj kot prisotnosti pri porodu želim, da bi ju spoznal v porodnišnici, sploh če bi bili dlje časa notri, da ju nebi spoznal tam nekje na parkirišču... 
O Srečka, kako je življenje nepravično ... Še par mesecev nazaj smo se skupaj veselile, potem skupaj stiskale pesti in upale na najboljše ko smo imele krvavitve, zdaj pa takole. Upam da se dobro držiš in da se ti vse razplete tako kot si želiš! Res, iskreno. 🐞❤ 
Jaz kar ne morem verjet, da bo drug mesec eno leto odkar sva se odločila, da je čas za otroka. Koliko vsega je bilo v tem letu (pričakovanj, razočaranj, upanja, potem veselja in sreče, pa spet strahu ob težavah, pa spet pričakovanje ...). Ampak verjamem, da na koncu je in bo vedno vse dobro, če pa še ni, pa pač še ni konec.


(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: Julcki2020
16.4.2020 0:33:38   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Metka234

Hope, jaaa, prav veliko pregledov nam ne ostane. Ti ctg-ji pa pojma nimam. Eni jih nič ne delajo vidim, eni po 37. tednu, drugi ob pdp... Tako kot pregledi, vsak po svoje 😃 Jaz si bolj kot prisotnosti pri porodu želim, da bi ju spoznal v porodnišnici, sploh če bi bili dlje časa notri, da ju nebi spoznal tam nekje na parkirišču... 
O Srečka, kako je življenje nepravično ... Še par mesecev nazaj smo se skupaj veselile, potem skupaj stiskale pesti in upale na najboljše ko smo imele krvavitve, zdaj pa takole. Upam da se dobro držiš in da se ti vse razplete tako kot si želiš! Res, iskreno. 🐞❤ 
Jaz kar ne morem verjet, da bo drug mesec eno leto odkar sva se odločila, da je čas za otroka. Koliko vsega je bilo v tem letu (pričakovanj, razočaranj, upanja, potem veselja in sreče, pa spet strahu ob težavah, pa spet pričakovanje ...). Ampak verjamem, da na koncu je in bo vedno vse dobro, če pa še ni, pa pač še ni konec.




Ja res je, ampak nimamo kaj treba je it naprej, novim zmagam naproti. Ja hitro bezi cas, pri nama bo pa junija 1 leto. Upam da nama uspe kmalu spet zanosit, da izkusim vse čare nosecnosti. Ampak ja res sem vesela za vse vas, in da se vas je toliko nabralo, si nikoli nisem mislila. Srecno <3 vas berem se naprej <3

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: Julcki2020
16.4.2020 3:01:59   
Metka234
Seveda bo uspelo Srečka, morda bo pa ravno v začetku 2021 rojen dojenček, ko se bo epidemija umirila in bo vse po starem 🐞


(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: Julcki2020
16.4.2020 9:58:29   
hope2018
Sreckaa lepoo da si se spomnilaaa naa nass🥰 drzimooo pestkee zatee in samooo pozitivnoo z mislimi naprej! Okusila bos kmalu vse care nosecnosti in potem see spoznala svojoo struckoo😘🤗🤗 jojjj see malooo paaa pregled koncno! Prav vlecee se mii danes hahahaha🙊🙊🙊🤣🤣

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?