|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Spontani splav 2020
31.1.2020 7:25:28   
metuljčica12

IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Danes zjutraj me je skoraj kap. Zbudila sem se s crnorjavim izcedkom(ki ga ni bilo malo) sploh mi ni blo jasno kaj naj bi to bilo. Se nikoli nisem tega videla. Potem pa ko sem sla na wc je hvala bogu prisla prava M. In zdaj razmisljam je bila to mogoce stara kri, ki se je spodcedila pred pravo M torej se krvavitev od splava?


tudi jaz mislim, da je bila to še stara kri. je sedaj krvavitev podobna M?
po kolikšnem času si dobila M?
super, da si dobila.user posted image

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Spontani splav 2020
31.1.2020 8:12:10   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: metuljčica12


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Danes zjutraj me je skoraj kap. Zbudila sem se s crnorjavim izcedkom(ki ga ni bilo malo) sploh mi ni blo jasno kaj naj bi to bilo. Se nikoli nisem tega videla. Potem pa ko sem sla na wc je hvala bogu prisla prava M. In zdaj razmisljam je bila to mogoce stara kri, ki se je spodcedila pred pravo M torej se krvavitev od splava?


tudi jaz mislim, da je bila to še stara kri. je sedaj krvavitev podobna M?
po kolikšnem času si dobila M?
super, da si dobila.user posted image


O ja. Definitivno je M. In to zelo mocna, ponavafi je nimam tako mocne.Na 29. Dan sem dobila malo krvave sluzi, na 30. Dan pa pravo M.... ponavadi imam M na 28. ali 29. Dan tako da recimo da je prisla kar tocno. Hvala bogu, ena skrb manj 😊😊

(odgovor članu metuljčica12)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Spontani splav 2020
1.2.2020 8:52:25   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: metmaris159

Jaz sem danes dobila M. Nemorete si mislit kak sem si jo želela že počasi. To pomeni da končno lahko gremo novim zmagam naproti.





Te lahko vprasam koliko casa je trajala tvoja M in kaksna je bila? Namrec moja ponavadi traja 6 dni in je srednje mocna mrvi dan,mogoce kdaj drugi dan potem pa je do konca blaga, toliko da moram menjat vlozek. Ta M zdaj pa je bila prva dva dni zelo mocna (vlozek menjan na vsaki 2 uri pa je ze komaj zadrzeval), danes tretji dan pa kot da bi jo odrezal, samo se par kapljic. Je mozno da se mi je skrajsala?

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Spontani splav 2020
1.2.2020 11:26:47   
Sneezka
Srečka. Jaz mam vedno tako M. Prva dva dni zelo močno..še najhujše ponoči. Tudi na 2 uri menjavam vložke. Potem pa naslednja 2 do 3 dni pa glih tolko da je. Me zanima kak bo zdaj prva po splavu. 


(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Spontani splav 2020
1.2.2020 12:44:51   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka

Srečka. Jaz mam vedno tako M. Prva dva dni zelo močno..še najhujše ponoči. Tudi na 2 uri menjavam vložke. Potem pa naslednja 2 do 3 dni pa glih tolko da je. Me zanima kak bo zdaj prva po splavu. 




Ja to je tudi moja prva M po splavu in me je kar malo sokiralo ker je tako drugacna. Se je pa izlocilo se ful tkiva

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Spontani splav 2020
2.2.2020 8:32:00   
metuljčica12
jaz jo še kar čakam.
ponavad nimam močno. me zanima kako bo tokrat.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Spontani splav 2020
2.2.2020 11:06:46   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: metuljčica12

jaz jo še kar čakam.
ponavad nimam močno. me zanima kako bo tokrat.


Koliko casa pa ze cakas?Imas kaj bolece prsi? Mene ponavadi nenormalno bolijo sploh pa te zleze notri, kakor koli se premaknem me spikne v levi joski kar ni prijetno in sem se ze kar malo ustrasila da ni kaksen rak! No potem pa je cez 2-3 dni prisla M

(odgovor članu metuljčica12)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Spontani splav 2020
2.2.2020 12:55:15   
metuljčica12
v pon.mi je gin.rekla da se M pripravlja..pa sem mislila da to pomeni da bo enkrat v tem tednu.
Danes je 28 dan od SS.
Prsa me zdj ne bolijo. Ponavadi me pred M bolijo. Samo ne tako kot si napisala.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Spontani splav 2020
2.2.2020 14:22:27   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: metuljčica12

v pon.mi je gin.rekla da se M pripravlja..pa sem mislila da to pomeni da bo enkrat v tem tednu.
Danes je 28 dan od SS.
Prsa me zdj ne bolijo. Ponavadi me pred M bolijo. Samo ne tako kot si napisala.


Drzim pesti da jo tudi ti dobis ta teden. Bosta kaj pocakala z novim 👶 ali bosta kar takoj zacela?

(odgovor članu metuljčica12)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Spontani splav 2020
2.2.2020 18:08:56   
metuljčica12

IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: metuljčica12

v pon.mi je gin.rekla da se M pripravlja..pa sem mislila da to pomeni da bo enkrat v tem tednu.
Danes je 28 dan od SS.
Prsa me zdj ne bolijo. Ponavadi me pred M bolijo. Samo ne tako kot si napisala.


Drzim pesti da jo tudi ti dobis ta teden. Bosta kaj pocakala z novim 👶 ali bosta kar takoj zacela?


bova par mesecev počakala. da dava pod streho en cilj. upam, da bo moja psiha v tem času bolj močna.
pa ti?

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Spontani splav 2020
2.2.2020 18:52:49   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: metuljčica12


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: metuljčica12

v pon.mi je gin.rekla da se M pripravlja..pa sem mislila da to pomeni da bo enkrat v tem tednu.
Danes je 28 dan od SS.
Prsa me zdj ne bolijo. Ponavadi me pred M bolijo. Samo ne tako kot si napisala.


Drzim pesti da jo tudi ti dobis ta teden. Bosta kaj pocakala z novim 👶 ali bosta kar takoj zacela?


bova par mesecev počakala. da dava pod streho en cilj. upam, da bo moja psiha v tem času bolj močna.
pa ti?


Midva bova zacela takoj ko bo to mogoce, 2M po abraziji. Moja prva M bo minila jutri ali pojutrisnjem, potem pocakava se eno in potem upam da kmalu uspe. Ja psiha kar trpi, zato hocem poeni strani cimprej spet zanosit da se nekako "potolazim" in malce "pozabim" na bolecine v srcu.

(odgovor članu metuljčica12)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Spontani splav 2020
3.2.2020 6:15:37   
metuljčica12

IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: metuljčica12


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: metuljčica12

v pon.mi je gin.rekla da se M pripravlja..pa sem mislila da to pomeni da bo enkrat v tem tednu.
Danes je 28 dan od SS.
Prsa me zdj ne bolijo. Ponavadi me pred M bolijo. Samo ne tako kot si napisala.


Drzim pesti da jo tudi ti dobis ta teden. Bosta kaj pocakala z novim 👶 ali bosta kar takoj zacela?


bova par mesecev počakala. da dava pod streho en cilj. upam, da bo moja psiha v tem času bolj močna.
pa ti?


Midva bova zacela takoj ko bo to mogoce, 2M po abraziji. Moja prva M bo minila jutri ali pojutrisnjem, potem pocakava se eno in potem upam da kmalu uspe. Ja psiha kar trpi, zato hocem poeni strani cimprej spet zanosit da se nekako "potolazim" in malce "pozabim" na bolecine v srcu.


držim pesti, da ti uspe.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Spontani splav 2020
3.2.2020 9:35:12   
metmaris159
Jaz imam ciklus čisto zmešan. Po ss M na 34 dan. Prejšnji teden pa me je ful bolel trebuh v petek in četrtek in jajčnik levi. V soboto sem sla delat test ovulacijski iz radovednosti in seveda pozitivn. Se pravi ovulacija v roku 24 do 48 ur. Mogoce ze v petek ce me je bolel jajcnik tak hudo? Ve katera ce boli jajcnik pred ovulacijo ali med ovulacijo? 



(odgovor članu metuljčica12)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Spontani splav 2020
3.2.2020 11:15:07   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: metmaris159

Jaz imam ciklus čisto zmešan. Po ss M na 34 dan. Prejšnji teden pa me je ful bolel trebuh v petek in četrtek in jajčnik levi. V soboto sem sla delat test ovulacijski iz radovednosti in seveda pozitivn. Se pravi ovulacija v roku 24 do 48 ur. Mogoce ze v petek ce me je bolel jajcnik tak hudo? Ve katera ce boli jajcnik pred ovulacijo ali med ovulacijo? 





Je bil ovulacijski test rahlo pozitiven ali je bila crtica enako temna kontrolni ali celo se temnejsa? Lahko da si jo imela preden si delala test...

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Spontani splav 2020
3.2.2020 11:57:49   
metmaris159


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: metmaris159

Jaz imam ciklus čisto zmešan. Po ss M na 34 dan. Prejšnji teden pa me je ful bolel trebuh v petek in četrtek in jajčnik levi. V soboto sem sla delat test ovulacijski iz radovednosti in seveda pozitivn. Se pravi ovulacija v roku 24 do 48 ur. Mogoce ze v petek ce me je bolel jajcnik tak hudo? Ve katera ce boli jajcnik pred ovulacijo ali med ovulacijo? 





Je bil ovulacijski test rahlo pozitiven ali je bila crtica enako temna kontrolni ali celo se temnejsa? Lahko da si jo imela preden si delala test...



Ja že ko se je barvat začela je bila močno obarvana to v soboto. Vceraj pa je bla rahlo obarvana po 10 minutah pa je bila močna. (Verjetno nimavec veze kak je bila 10 minut plus obarvana.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Spontani splav 2020
3.2.2020 16:34:41   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: metmaris159



IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: metmaris159

Jaz imam ciklus čisto zmešan. Po ss M na 34 dan. Prejšnji teden pa me je ful bolel trebuh v petek in četrtek in jajčnik levi. V soboto sem sla delat test ovulacijski iz radovednosti in seveda pozitivn. Se pravi ovulacija v roku 24 do 48 ur. Mogoce ze v petek ce me je bolel jajcnik tak hudo? Ve katera ce boli jajcnik pred ovulacijo ali med ovulacijo? 





Je bil ovulacijski test rahlo pozitiven ali je bila crtica enako temna kontrolni ali celo se temnejsa? Lahko da si jo imela preden si delala test...



Ja že ko se je barvat začela je bila močno obarvana to v soboto. Vceraj pa je bla rahlo obarvana po 10 minutah pa je bila močna. (Verjetno nimavec veze kak je bila 10 minut plus obarvana.


MOZNO JE TUDI DA TE KAR TAKO BOLIJO. JAZ SEM DANES KONEC Z M IN ME NA VSAKE TOLIKO SE VEDNO MALCE SPIKNE. MOZNO DA TO SPIKA TUDI IZVEN OVULACIJE. KAJ PA VEM. (SE OPRAVICUJEM ZA VELIKE CRKE, MI NEKAJ TIPKOVNICA STEKA)

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Spontani splav 2020
3.2.2020 17:02:52   
metmaris159


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: metmaris159



IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: metmaris159

Jaz imam ciklus čisto zmešan. Po ss M na 34 dan. Prejšnji teden pa me je ful bolel trebuh v petek in četrtek in jajčnik levi. V soboto sem sla delat test ovulacijski iz radovednosti in seveda pozitivn. Se pravi ovulacija v roku 24 do 48 ur. Mogoce ze v petek ce me je bolel jajcnik tak hudo? Ve katera ce boli jajcnik pred ovulacijo ali med ovulacijo? 





Je bil ovulacijski test rahlo pozitiven ali je bila crtica enako temna kontrolni ali celo se temnejsa? Lahko da si jo imela preden si delala test...



Ja že ko se je barvat začela je bila močno obarvana to v soboto. Vceraj pa je bla rahlo obarvana po 10 minutah pa je bila močna. (Verjetno nimavec veze kak je bila 10 minut plus obarvana.


MOZNO JE TUDI DA TE KAR TAKO BOLIJO. JAZ SEM DANES KONEC Z M IN ME NA VSAKE TOLIKO SE VEDNO MALCE SPIKNE. MOZNO DA TO SPIKA TUDI IZVEN OVULACIJE. KAJ PA VEM. (SE OPRAVICUJEM ZA VELIKE CRKE, MI NEKAJ TIPKOVNICA STEKA)



Ne vem. Bomo videli okoli 15.2 

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Spontani splav 2020
6.2.2020 20:46:34   
Srečka138
Kako ste punce? Vceraj sem delala test N in je bil negativen kar pomeni da v meni ni vec prisoten N hormon tako da to se je dokoncno zakljucilo. M je sla tudi mimo in zdaj cakam na naslednjo. Naslednji teden morm se 1x dat kri da se 1x preverijo hcg hormon kljub temu da sem dobila M je G rekla naj vseeno testiramo. Sem pa drugace zelooo napihnjena kot bi bila v 4. Mesecu N. Ne pretiravam. Nekaterih hlac sploh ne morem zapet. Prebavo imam dobro zaenkrat, pojem ogromno sadja (sploh grozdja) mogoce me je to napihnilo. Med N sem shujsala 6 kg od tega sem 3 pridobila nazaj tako da mislim da se bo stanje pocasi normaliziralo. Tudi moja psiha ne trpi vec. Mislim da sem se kar sprijaznila in komaj cakam da ponovno zanosim. Sem pa izdelala spominsko skatlico in v njo pospravila teste, slikice in materinsko knjizico nasega soncka (in pri tem nic jokala! Kar je cudez, tako da mislim da sem se res sprijaznila)

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Spontani splav 2020
11.2.2020 10:42:42   
Sneezka
Kako ste punce? Jaz še vedno čakam M..zdaj je 34 dni po splavu..upam da jo čimprej dobim😐


(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Spontani splav 2020
11.2.2020 12:26:11   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka

Kako ste punce? Jaz še vedno čakam M..zdaj je 34 dni po splavu..upam da jo čimprej dobim😐




Drzim pesti da jo dobis ta teden ❤🐞Jaz imam danes ravno ovulacijo (sva bila kar aktivna ta teden ampak vseeno upam da se ni prijelo da nebi imela kaksne tezave v N ker bi bilo se prekmalu) pocakat morava se eno M, ki bo cez 14 dni, potem pa veselo na delo.

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Spontani splav 2020
11.2.2020 16:14:51   
Sneezka


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka

Kako ste punce? Jaz še vedno čakam M..zdaj je 34 dni po splavu..upam da jo čimprej dobim😐




Drzim pesti da jo dobis ta teden ❤🐞Jaz imam danes ravno ovulacijo (sva bila kar aktivna ta teden ampak vseeno upam da se ni prijelo da nebi imela kaksne tezave v N ker bi bilo se prekmalu) pocakat morava se eno M, ki bo cez 14 dni, potem pa veselo na delo.



Ja tudi jaz upam da bo čimprej..pa potem še ena potem pa novim zmagam naproti. Kako mi je čudno pred par mesci sem bila nesrečna če je prišla..zaj pa spet komaj čakam da pride da se spuca kaj se še ni. Tudi tebi želim da se še ni prijelo..če pa se je pa naj bo vse okej 😉  Jaz sem pa dobila zdaj službo..tako da se bom malo zamotila in bo upam da potem še prej novi plusek🙂

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Spontani splav 2020
11.2.2020 17:22:25   
metmaris159


user posted image
Jaz vam pa sporočam da če se 2 različna testa nista zmotila da potem čez vikend ne bo tečke.

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Spontani splav 2020
11.2.2020 19:28:29   
Sneezka


IZVIRNO SPOROČILO: metmaris159



user posted image
Jaz vam pa sporočam da če se 2 različna testa nista zmotila da potem čez vikend ne bo tečke.


Oo kak lepo..končno lepe novičke🙂

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Spontani splav 2020
11.2.2020 19:46:01   
metmaris159
Upam da je to to. In da ne bo kakih težav. Ker se mi kr malo odpelje.


(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Spontani splav 2020
11.2.2020 21:53:00   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka



IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka

Kako ste punce? Jaz še vedno čakam M..zdaj je 34 dni po splavu..upam da jo čimprej dobim😐




Drzim pesti da jo dobis ta teden ❤🐞Jaz imam danes ravno ovulacijo (sva bila kar aktivna ta teden ampak vseeno upam da se ni prijelo da nebi imela kaksne tezave v N ker bi bilo se prekmalu) pocakat morava se eno M, ki bo cez 14 dni, potem pa veselo na delo.



Ja tudi jaz upam da bo čimprej..pa potem še ena potem pa novim zmagam naproti. Kako mi je čudno pred par mesci sem bila nesrečna če je prišla..zaj pa spet komaj čakam da pride da se spuca kaj se še ni. Tudi tebi želim da se še ni prijelo..če pa se je pa naj bo vse okej 😉  Jaz sem pa dobila zdaj službo..tako da se bom malo zamotila in bo upam da potem še prej novi plusek🙂


Tudi jaz sem zaradi nosecnosti ostala brez sluzbe, in je se kar nisem dobila 🙄🙄

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?