|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: OKTOBERKE 2020
3.3.2020 18:07:08   
Mumba
Pozdravljene vse nosečke:) Jaz vas že nekaj časa berem, danes se pa vam pridružujem. Čestitke vsem! :) Tudi jaz sem noseča, po mojih izračunih naj bi imela rok nekje 8. oktobra, glede na kratke cikluse in zgodnje ovulacije pa morda še kaj prej. Sem torej v 9. ali 10. tednu, prvi pregled pa imam šele naslednji teden. Imam kar nekaj nosečniških "nadlog" - celodnevne slabosti, bruham na srečo ne, hrana mi smrdi, vse mi smrdi, prsi me zelo bolijo, utrujena sem in zelo napihnjena. Glede slabosti sem pred nekaj dnevi odkrila tablete Antimetil in punce - to mi dejansko pomaga ublažiti slabosti! :) Drugače je to moja druga nosečnost, prva se je končala s SS v 6. tednu, preden sem sploh imela potrjeno nosečnost pri G. Zaenkat na srečo nimam nobenih krvavitev ali bolečin, tako da upam, da bo tokrat vse ok.
Jazzie13, zagotovo nisi edina s takšnimi občutki... zdi se mi, da je dandanes "prepovedano" o tem spregovoriti, vendar po mojem je povsem normalno, da se ustrašimo velike odgovornosti, velike spremembe, sploh morda mi, ki smo "starejše" in že imamo neko svojo rutino brez izkušnje starševstva. Tudi jaz sem si nosečnosti želela, a sem kljub temu prve tedne bila na pol depresivna oz bolje rečeno v šoku, v paniki, v občutku neke brezizhodnosti. Ženske smo si med sabo različne, ene se spremembe ustrašimo bolj, ene manj, nekatere doleti prej, nekatere kasneje, sem pa prepričana, da je ni ene, ki se ne bi ob prvi nosečnosti vsaj enkrat vprašala: "ali bom zmogla, ali sem pripravljena", itd., plus še hormoni nam nagajajo. Skratka vse je ok, vse smo ok in vse bomo najboljše mame našim otročičkom. Ali si že imela prvi pregled?
Koliko ste kaj ostale stare? Jaz 34.

< Sporočilo je popravil Mumba -- 3.3.2020 18:08:43 >

(odgovor članu Alica2)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: OKTOBERKE 2020
3.3.2020 18:19:38   
Neža2020
Jaz bom mlada mamica če bo vse po sreči 😁 še malo in bom stara 24 let😎


(odgovor članu Mumba)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: OKTOBERKE 2020
3.3.2020 18:27:59   
Mumba
Neža, ful lepo, čestitke! 😁😁

(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: OKTOBERKE 2020
3.3.2020 18:55:00   
češnjevcvet
Jaz sem 26 😁 Sicer pa imam tudi v tem tednu pregled, že komaj čakam. 😍V vmesnem času sem zaradi rjavega izcedka in kasneje tudi izcedka z malo sveže krvi klicala ginekologa, tako da sedaj jemlem dabroston tablete. Ali jih še katera druga jemle?

(odgovor članu Mumba)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: OKTOBERKE 2020
3.3.2020 19:20:16   
Figa12
Pozdravljena,na prvem pregledu ki je bil v sklopu IVF sem videla najino dete...Videla utrip srca.. in dobila sliko..Pri moji G imam pregeld čez 14dni..Lp

(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: OKTOBERKE 2020
3.3.2020 19:49:42   
Neža2020
Super Figa12. V katerem tednu pa si imela prvi pregled, da se je videl že utrip? 


(odgovor članu Figa12)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: OKTOBERKE 2020
4.3.2020 9:48:11   
Nektarinca
Pozdravljene. Jaz se poslavljam. Vceraj sem imela 2.pregled v 10.tednu,kjer je ginekologinja ugotovila, da se je srcek ustavil pred nekaj dnevi. Jutri grem na splav. Sva pa se trudila eno leto, to je moja prva nosecnost. Ta mesec pa bom stara 34 let.
Vam pa zelim uspesno lepo nosecnost do konca 💕💕💕

(odgovor članu Alica2)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: OKTOBERKE 2020
4.3.2020 11:38:51   
Neža2020
Ojoj😥😥 žal mi je zate nektarinca 😠😥 upam da spet kmalu poskusita in vama uspe ter da se srečno konca❤️ upam da bodo uslisane tvoje želje da bo vse ok 😁 hvala. Drži se


(odgovor članu Nektarinca)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: OKTOBERKE 2020
4.3.2020 13:58:25   
Iskra84
Jaz sem 35 oz oktobra bom 36.

Meni je tudi po cel dan lahko slabo in tudi bruham vsake toliko. Sem pa vesela, da mi v tej nosečnosti ne paše sladko :) . Ko bi le trajalo ;) . Ker v prejšnji nosečnosti sem se zredila za več kot 30kg. Priznam pa, da sem si bila sama kriva. Prvi pregled sem imela danes. Je vse vredu, tako kot mora biti. 

(odgovor članu Mumba)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: OKTOBERKE 2020
4.3.2020 14:03:42   
Figa12
Pozdrav,pregled je bil v šestem tednu od prenosa po IVF.Lp

(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: OKTOBERKE 2020
4.3.2020 14:05:52   
Figa12
Žal mi je za vaju.Ne obupat.Srečno.😘

(odgovor članu Nektarinca)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: OKTOBERKE 2020
4.3.2020 17:39:40   
kolumna
Moje sožalje nektarinica!! Upam da se vama čim prej spet posreči in prideta do veselega konca!!


Jaz imam danes ze drugic rjav izcedek, mislim da sem zelo obcutljiva na "napore": od sexa do dvigovanja tamalega (cemur se izogibam in je ati zato, ampak danes sem ga)  Prvi pregled imam cez 2 dni in upam da dobre novice. Sem pa tocno 9t.
Sicer pa je to moja 4 nosecnost, doma imam pa 2 super fantka (2 in 4 leta) jaz pa sem stara 28.

(odgovor članu Nektarinca)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: OKTOBERKE 2020
4.3.2020 18:06:14   
Vjolca
Nektarinca, iskreno sožalje, žal mmi je 😭 želim vama, da vama čimprej uspe!!


Jaz imam pa prvi pregled v naslednjem tednu 😊 po izracunih na internetu bi naj bil to 8 teden. 

(odgovor članu kolumna)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: OKTOBERKE 2020
4.3.2020 20:57:08   
Rdeč avto
Zdravo


Sama imam rok 4.10. Vceraj sem imela prvi pregled, ki ga moja ginekologinja opravlja vaginalno in ni partnerja zraven.Naročila sem se za nuhalno in je rekla, da naj pridem sama. Sem bila kar žalostna, ker vem kako si partner želi iti, pa tudi pri prvi je bil zraven. Sedaj je zaradi virusov prepovedan vstop za partnerje. Upam, da se v 2 tednih to spremeni.

(odgovor članu Vjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: OKTOBERKE 2020
5.3.2020 8:32:56   
Alica2
Nektarinca drzi se!! 
Drugace jaz sem stara 25, bo pa prvi otrok.
Drugi teden imam prvi pregled, moj bo sel zraven, upam da bo lahko sel zraven not, drugace bo pa ze zunaj pocakal. 
Je treba bit tesc na prvem pregledu? Meni ni nic rekla, ko sem se narocila. Pa po kolikem casu je potem drugi pregled? 

(odgovor članu Rdeč avto)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: OKTOBERKE 2020
5.3.2020 11:57:39   
Avgust 2020
Pozdravljene. Sama sicer spadam med avgustovke, a tudi vas rada berem. Sama sem bila na prvem pregledu 22. 1., ko sem bila v 8t5d. G mi je opravila osnovni ginekološki pregled in vaginalni UZ, da je preverila, če je nosečnost v maternici. Slišal se je tudi že utrip, dala pa mi je slikice za domov. Potem sva izpolnili materinsko knjižico, pa stehtala me je in vprašala, če jemljem kakšno folno kislino. Na tešče mi ni bilo potrebno bit, ker sem šla na odvzem krvi in urina pozneje. Vam pa svetujem, da vzamete s seboj kakšno vrečko. Sama sem namreč na pregledu dobila škatlo s promocijskim materialom in je potem to malo nerodno nosit okrog. Za prisotnost partnerja na pregledu pa ne vem kako je pri nas; mojega ni bilo zraven. Bil pa je zraven na NS, ki sem jo opravila v Dravljah pri dr. Pušenjaku.

Lep pozdrav vsem in upam, da bodo vaši pregledi in nosečnost potekali brez težav. Kar pogumno naprej user posted image

(odgovor članu Alica2)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: OKTOBERKE 2020
5.3.2020 12:03:33   
Alica2

Hvala za odgovor 😊Jaz niti nebi zdrzala biti tesca do pol 9ih zjutraj, ker morem takoj ko se vstanem nekaj pojest da ne bruham 😂
IZVIRNO SPOROČILO: Avgust 2020

Pozdravljene. Sama sicer spadam med avgustovke, a tudi vas rada berem. Sama sem bila na prvem pregledu 22. 1., ko sem bila v 8t5d. G mi je opravila osnovni ginekološki pregled in vaginalni UZ, da je preverila, če je nosečnost v maternici. Slišal se je tudi že utrip, dala pa mi je slikice za domov. Potem sva izpolnili materinsko knjižico, pa stehtala me je in vprašala, če jemljem kakšno folno kislino. Na tešče mi ni bilo potrebno bit, ker sem šla na odvzem krvi in urina pozneje. Vam pa svetujem, da vzamete s seboj kakšno vrečko. Sama sem namreč na pregledu dobila škatlo s promocijskim materialom in je potem to malo nerodno nosit okrog. Za prisotnost partnerja na pregledu pa ne vem kako je pri nas; mojega ni bilo zraven. Bil pa je zraven na NS, ki sem jo opravila v Dravljah pri dr. Pušenjaku.

Lep pozdrav vsem in upam, da bodo vaši pregledi in nosečnost potekali brez težav. Kar pogumno naprej user posted image



(odgovor članu Avgust 2020)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: OKTOBERKE 2020
5.3.2020 16:11:59   
srečka85
jaz imam pregled sele 25.3. bom takrat v 9. tednu. pdp sem si izracunala 29.10, mogoče bom celo novemberka na koncu (čeprav upam, da bo kaj prej🤞🤞.... tako da sem vam takooo faus, ko ze dajate prve preglede čez... se pa počutim ok, razen apetit mam fuul, pa že drugač nisem ravno med podhranjenimi, in me je kar malo strah, koliko se bom razsirila. sem pa tudi jaz 34 stara, septembra bom 35. 


(odgovor članu Alica2)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: OKTOBERKE 2020
5.3.2020 20:51:53   
Rdeč avto
Ko sem po mejlu poslala za datum pregleda mi je odpisala na mail naj bom na tešče, tako da sem prvo hrano jedla sele po 10 uri.


Pa itak sem imala sladkorja preveč (že spet), čeprav sem prejšnji dan zelo pazila kaj jem. In dehidrirana sem (spet) bila.
Priporočam, da si vzamete kakšno vodo za seboj. Sama sem jo imela vendar nisem imela casa, da jo bi spila.

(odgovor članu srečka85)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: OKTOBERKE 2020
5.3.2020 21:00:17   
češnjevcvet
ooo, sožalje nekatrinca, drži se!
upam, da vama kmalu zopet uspe in da bo vse v redu. <3

(odgovor članu Rdeč avto)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: OKTOBERKE 2020
5.3.2020 21:04:19   
češnjevcvet
Sama sem imela sicer ravno pregled. Zaenkrat je vse v redu.user posted image Mi je pa ginekolog povedal cel kup informacij, imela sem ultrazvok, kjer sva tudi slišala srček (partner je bil lahko prisoten zraven), dobila sem materinsko knjižico, ter rekel mi je, da naj proti slabostim jemlem b kompleks. Sem danes potem tudi kupila to, bom poročala, če bo kaj boljše.user posted image Sicer sem pa samo malo razočarana, ker sem imela sladkor ravno na spodnji meji - 5,1, tako da moram sedaj v naslednjem tednu še enkrat dat kri. Upam, da bo rezultat okej. :)

(odgovor članu češnjevcvet)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: OKTOBERKE 2020
5.3.2020 21:07:39   
češnjevcvet
Po moje boš tudi verjetno kasneje dala kri za sladkorno, pa ti zato niso nič rekli. :) Sem pa jaz sedaj na naslednji pregled naročena čez dober mesec (vmes imam pa še nuhalno)


IZVIRNO SPOROČILO: Alica2

Nektarinca drzi se!! 
Drugace jaz sem stara 25, bo pa prvi otrok.
Drugi teden imam prvi pregled, moj bo sel zraven, upam da bo lahko sel zraven not, drugace bo pa ze zunaj pocakal. 
Je treba bit tesc na prvem pregledu? Meni ni nic rekla, ko sem se narocila. Pa po kolikem casu je potem drugi pregled? 


(odgovor članu Alica2)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: OKTOBERKE 2020
6.3.2020 7:21:31   
Alica2
Torej je pametno tudi da se malo pazim pri sladkorju preden dam kri? 
So se pojavili kateri mozoljcki po telesu? Vceraj se grem tusirat in pogledam trebuh in dekolte pa na njem povno drobnih mozoljckov. Sicer danes zjutraj ko sem pogledala se na sreco ni nic razsirilo, ampak je pstalo enako kot vceraj. Mogoce me hormoni hecajo? 😱 malo sem zakrbljena da ni kaj druga, ampak obraz imam ok, noge pa roke tudi ok. 

(odgovor članu češnjevcvet)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: OKTOBERKE 2020
6.3.2020 13:14:40   
Rdeč avto
Ja, kakšen dan prej pazite kaj jeste, ker so takoj sitnosti, ce ga imaš prevč.


Sama sem kakšen dan prej pazila pa ni nič pomagalo. Je pa res, da sem noč pred pregledom spala samo 2 uri. Mislim, da je stres naredil svoje.

(odgovor članu Alica2)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: OKTOBERKE 2020
6.3.2020 13:32:13   
Neža2020
Mene pa zanima ali kaj telovadite, zdaj ko ste noseče in na kakšen način ter koliko? Sama namreč hodim v fitnes, a sem zdaj prepolovila težo da se ne naprezam med aktivnostjo...

Zanima me pa tudi katero folno kislino uporabljate in ali še kakšne dodatke zraven? Lp

(odgovor članu Rdeč avto)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?