|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVEMBERKE 2020
31.3.2020 21:48:20   
bučkaaa


Kitty 1: Jst sm bila zadovoljna pri strahovi. Se lepo posveti in vse razloži...

(odgovor članu Kitty 1)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: NOVEMBERKE 2020
31.3.2020 22:09:58   
Kitty 1


IZVIRNO SPOROČILO: bučkaaa



Kitty 1: Jst sm bila zadovoljna pri strahovi. Se lepo posveti in vse razloži...



Hm, razmisljam da bi šla. Drugače nevem kako naj vem, da je nosečnost "živa". 
Jaz sem že v eni skupini na fb in imam pozitivne izkušnje. Še zdaj si pišemo ,po treh letih.

(odgovor članu bučkaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: NOVEMBERKE 2020
1.4.2020 7:17:52   
Newby


IZVIRNO SPOROČILO: bučkaaa



Kitty 1: Jst sm bila zadovoljna pri strahovi. Se lepo posveti in vse razloži...



Glede na to, da se ti na prvem pregledu ni videl plodek, a moraš naslednji pregled isto plačat?

(odgovor članu bučkaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: NOVEMBERKE 2020
1.4.2020 7:43:39   
bučkaaa


IZVIRNO SPOROČILO: Newby



IZVIRNO SPOROČILO: bučkaaa



Kitty 1: Jst sm bila zadovoljna pri strahovi. Se lepo posveti in vse razloži...



Glede na to, da se ti na prvem pregledu ni videl plodek, a moraš naslednji pregled isto plačat?


Nevem.... 🤔 Mislim, da samo uz. 🤔

(odgovor članu Newby)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: NOVEMBERKE 2020
2.4.2020 8:40:15   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Glede FB skupin vam lahko povem moje izkusnje (glede na to, da gre za mojo tretjo nosecnost, sem vclanjena ze v dve povsem razlicni skupini). Ustanovile so se nekje po prvih pregledih (pred NS) in po dolocenem datumu novih clanic nismo vec sprejemale (nekje je treba naredit rez, ceprav ni ravno lepo). Bojazen, da te v skupini kdo pozna in razsiri vesti okoli pa zal vedno obstaja, ampak smo se dogovorile in zavezale k molcecnosti (zacuda smo se vse tega tudi drzale). 😊 S prvo skupino smo se zdaj zelo povezane in v prijateljskih odnosih, organizirala smo razna druzenja in srecanja (v skupini nas je okoli 35-40 punc, ki vztrajam ze 4 leta), v drugi skupini pa je bilo veliko prevec clanih (okoli 100 in skupina ni zazivela, po skoraj treh letih zelo redko katera kaj napise). Glede vstopa v prvo skupino nas je preko povabila dodala "ustanoviteljica" skupine (nekako preko tega foruma, da so bile v slupini res tiste punce, ki smo ze prej sodelovale v pogovoru na forumu), glede druge skupine pa si moral v ZS "ustanoviteljici" skupine poslati sliko svoje materinske knjizice z vidnim imenom (da so se prepricale, da si res ti in da si v veselem pricakovanju).Kaksne so pa vase izkusnje s temi skupinami in kaksno skupino (stevilcno gledano) si zelite?







No tudi pri meni gre za tretjo nosečnost in kmam iste izkušnje kot ti. S prvo skupino se še sedaj dobimo, sicer pač te, ki smo z istega konca, ampak je fajn, s tadrugo skupino pa klepetamo, je tudi fajn, ampak se nič ne srečujemo. Je pa res, da jko je ena rabla pomoč, smo ji vse pomagale, tako da imam pozitivne izkušnje. Je pa res, da ne sme nit preveč članic, ker potem je samo kaos. 
Anonimna6 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: NOVEMBERKE 2020
2.4.2020 20:50:51   
martythezebra
Hej
se malo javljam. Danes sem klicala ginekologa in imam prvi pregled 21. aprila.
Kar hitro.
Za skupino na fbju sem tudi jaz za, sam tko kot so že rekle manjšo skupino.
lepo bodite, zdravi ostanite in čuvajte bušije :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: NOVEMBERKE 2020
3.4.2020 12:43:13   
TejaS.S
Živjo.

Tudi jaz se pridržujem "novemberkam". Imela sem že prvi pregled. Noseča sem 10t.PDP: 2.11.Nuhalno pa imam pri dr. STRAH, že prvič sem bila pri njej in sem bila zelo zadovoljna. Je moja druga nosečnost. Doma imam 18m staro punčko. 
Za fb skupino sem za. Že v prvi nosečnosti sem bila včlanjena..in še zdaj imamo aktivno skupino. 
Lp, Teja

(odgovor članu nasmejanapupa)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: NOVEMBERKE 2020
3.4.2020 13:46:48   
Kitty 1
Pozdravljene nove članice.


Kako ste kaj punce??Kaksno je pocutje. Jaz sem noseča 6 tednov in se zadnje 2 dni prav res pocutim nosečo :) 
Malo me nekaj tišči doloz nek protisk, pa nekako se cuti da se nekaj dogaja. Po tem sklepam,da nosecnost napreduje v pravo smer. Prej me je bilo bolj "strah" če je vse ok, ker res nisem imela nekega u bčutka "nosecnosti".tako fizicno mislim.Ne apetit,utrujenost,itd...ampak tako, da cutis da se v spodnjem delu trebuha nekaj dogaja :) malo cudno povedano.


(odgovor članu TejaS.S)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: NOVEMBERKE 2020
3.4.2020 14:00:21   
Sara92
Pozdravljene nosečke, najprej čestitke vsem, pridružujem pa se vam tudi jaz user posted image

včeraj popoldne opravila test in je bil +. Pdp 12.11.2020.
Prvi pregled imam 23.4. in upam, da čim prej dočakam ta datum (prvič se srečujem z vsem tem) user posted image

Jemljete folno kislino? Ste pri izbiri kaj komplicirale, ali pač izbrale prvo, ki vam je prišla pod roke?

Lp :)

(odgovor članu Kitty 1)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: NOVEMBERKE 2020
3.4.2020 14:12:46   
Anonimen
Hej, hej vsem novim, dobrodošle :)


Kitty 1, no jaz bom jutri 7t, ampak ravno tako kot ti opisuješ nek pritisk spodaj, čutim tudi jaz. Kot neko raztezanje al ne vem kako bi opisala, drugače pa utrujenost in slabost, občasna. Sicer se mi zdi, da če jemljem folno(Pre Mama Duo), mi je manj slabo, kot če ne. Sicer lahko, da ni povezano s tem, sam ko sem 2dni pozabla, je blo grozno. 
Odštevam do pregleda, še 11 dni :) 
Anonimna6 

(odgovor članu Kitty 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: NOVEMBERKE 2020
3.4.2020 14:52:06   
T****
Hej,

najprej vsem nosečkam čestitke user posted image

spremljam forum, vendar sem si rekla, da se vam pridružim po prvem pregledu, ki sem ga imela danes user posted image
Sem v 10t PDP: 5.11. in sem danes izvedela, da zaenkrat poteka vse BP user posted image . Odvalil se mi je kamen in počutje izboljšalo za 200%

Gre za mojo prvo nosečnost pri 26 letih, vendar sem imela v letu 2019 diagnosticirano in operirano endo, tako da je vse skupaj ena sama velika sreča.

Ostanite zdrave in čim manj nosečniških nevšečnosti user posted image




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: NOVEMBERKE 2020
3.4.2020 15:42:55   
Kitty 1


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hej, hej vsem novim, dobrodošle :)


Kitty 1, no jaz bom jutri 7t, ampak ravno tako kot ti opisuješ nek pritisk spodaj, čutim tudi jaz. Kot neko raztezanje al ne vem kako bi opisala, drugače pa utrujenost in slabost, občasna. Sicer se mi zdi, da če jemljem folno(Pre Mama Duo), mi je manj slabo, kot če ne. Sicer lahko, da ni povezano s tem, sam ko sem 2dni pozabla, je blo grozno. 
Odštevam do pregleda, še 11 dni :) 
Anonimna6 




Ja tako ja, kot neko raztezanje, tiščanje :) 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: NOVEMBERKE 2020
3.4.2020 16:07:56   
Anonimen
Ojla.

Čestitke vsem❤️ Tudi jaz se vam pridružujem, moja prva nosečnost(23let), sem v 7t, pdp: 23.11. Prvi pregled imam 20.4. Slabosti zaenkrat ni, drugih simptomov razen povečanih prsi nimam. Ker pa delam v zdravstu, in sem trenutno malo nahodna sem do prvega pregleda doma. Vas kaj skrbi virus? Upam, da mi bo G po pregledi vseeno dovolil it še malo v službo. Bi pa se tudi jaz z veseljom pridužila kakšni majhni skupinici na FB. 

(odgovor članu Kitty 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: NOVEMBERKE 2020
3.4.2020 17:51:34   
*snowflake*
Pozdravljene nosečnice :) tudi jaz se pridružujem, dva testa en teden nazaj bila pozitivna, jupii. Me pa zelo skrbi, ker so me na prvi pregled naročili komaj 14.5. in to je zelo daleč. Takrat bi bila noseča že dobrih 12 tednov. Pa še problem nastane, ko imam svojega ginekologa v drugem mestu kot pa živim, in v tem času sploh več ne vem kdaj lahko in kdaj ne smemo ven iz mesta. Malo se mi meša od strahu ali je nosečnost na pravem mestu in če je vse ok. Samo to bi rabila za začetek, da sem mirna potem. Berem, da omenjate Darjo Strah. Živeči v Ljubljani smemo do nje? Kje dela? Pa koliko računa?
Preveč vprašanj za zacetek, vem, ampak sem zelo v skrbeh in ne vem kaj naj sploh naredim.
Kako druge sprejemate te dolge odloge prvega pregleda? 
Sicer pa vsem iskreno čestitam, zdravo nosečnost vam želim in da bomo zmogle speljati vse to brez večjih zivciranj, kljub tej epidemiji. 💪🍀

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: NOVEMBERKE 2020
3.4.2020 18:01:16   
Kitty 1


IZVIRNO SPOROČILO: *snowflake*

Pozdravljene nosečnice :) tudi jaz se pridružujem, dva testa en teden nazaj bila pozitivna, jupii. Me pa zelo skrbi, ker so me na prvi pregled naročili komaj 14.5. in to je zelo daleč. Takrat bi bila noseča že dobrih 12 tednov. Pa še problem nastane, ko imam svojega ginekologa v drugem mestu kot pa živim, in v tem času sploh več ne vem kdaj lahko in kdaj ne smemo ven iz mesta. Malo se mi meša od strahu ali je nosečnost na pravem mestu in če je vse ok. Samo to bi rabila za začetek, da sem mirna potem. Berem, da omenjate Darjo Strah. Živeči v Ljubljani smemo do nje? Kje dela? Pa koliko računa?
Preveč vprašanj za zacetek, vem, ampak sem zelo v skrbeh in ne vem kaj naj sploh naredim.
Kako druge sprejemate te dolge odloge prvega pregleda? 
Sicer pa vsem iskreno čestitam, zdravo nosečnost vam želim in da bomo zmogle speljati vse to brez večjih zivciranj, kljub tej epidemiji. 💪🍀



Hey, sva v podobni situaciji. Jaz swm se odlocila da počakam in grem k svoji zdravnici. Kakor berem so druge naročene prej, mi2 pa sva kar v podobnem "zosu".Sem malo brala Pusenjakov forum in ja, spremeniti ne moreš nič če gres prej na pregled ali pa poalčakaš svojega ginekologa. Jaz sem se odlocila da počakam,ker je temeljita in res fajn ženska :)
Za nuhalno so rekli da ni težav, da se dela do 14tega tedna in ni bojazni, da mi takrat nebi uspelo vse opravit.V primeru kaksnih težav jih pa utq lahko kontaktiram v ambulanto in bi me vrjetno normalno vzeli.
Nimamo kaj, taka situacija je. Upam da bo vse ok, do takrat se bom pa pač poskusila imeti fajn :) imam ze enga otroka in mi pridno odganja misli drugam :P
Glede strahove se sama odloci. Mislim da na pregled lahko greš v drugo občino.

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: NOVEMBERKE 2020
3.4.2020 18:29:11   
*snowflake*
Kitty 1.. hvala za odgovor. Me malo potolaži, da nisem edina, čeprav ti ne privoščim, da si v istem zosu kot jaz. Mene bolj skrbi to, ker so mi rekli na enemu pregledu, da imam verjetno neprehoden en jajcevod in da se lahko zgodi zunajmaternična nosečnost, če se na tej strani oplodi.. Če mi ne bi tega takrat rekli, me ne bi verjetno bilo tako strah, kaj pa vem. Ta je pa lahko zelo nevarna. Ma, upam, da samo paničarim v brezveze :) 

(odgovor članu Kitty 1)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: NOVEMBERKE 2020
3.4.2020 20:26:23   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: *snowflake*

Pozdravljene nosečnice :) tudi jaz se pridružujem, dva testa en teden nazaj bila pozitivna, jupii. Me pa zelo skrbi, ker so me na prvi pregled naročili komaj 14.5. in to je zelo daleč. Takrat bi bila noseča že dobrih 12 tednov. Pa še problem nastane, ko imam svojega ginekologa v drugem mestu kot pa živim, in v tem času sploh več ne vem kdaj lahko in kdaj ne smemo ven iz mesta. Malo se mi meša od strahu ali je nosečnost na pravem mestu in če je vse ok. Samo to bi rabila za začetek, da sem mirna potem. Berem, da omenjate Darjo Strah. Živeči v Ljubljani smemo do nje? Kje dela? Pa koliko računa?
Preveč vprašanj za zacetek, vem, ampak sem zelo v skrbeh in ne vem kaj naj sploh naredim.
Kako druge sprejemate te dolge odloge prvega pregleda? 
Sicer pa vsem iskreno čestitam, zdravo nosečnost vam želim in da bomo zmogle speljati vse to brez večjih zivciranj, kljub tej epidemiji. 💪🍀



Ma če boš bolj mirna, raje pojdi prej na pregled, sploh zaradi situacije, ki si jo opisala. Kar se tiče pregledov v drugem kraju(kar bom imela tudi jaz), ti nimajo kaj komplicirat. Greš na nujni pregled v nosečnosti in to poveš. Take stvari so itak dovoljene. 
Anonimna6

(odgovor članu *snowflake*)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: NOVEMBERKE 2020
3.4.2020 20:43:50   
Kitty 1


IZVIRNO SPOROČILO: *snowflake*

Kitty 1.. hvala za odgovor. Me malo potolaži, da nisem edina, čeprav ti ne privoščim, da si v istem zosu kot jaz. Mene bolj skrbi to, ker so mi rekli na enemu pregledu, da imam verjetno neprehoden en jajcevod in da se lahko zgodi zunajmaternična nosečnost, če se na tej strani oplodi.. Če mi ne bi tega takrat rekli, me ne bi verjetno bilo tako strah, kaj pa vem. Ta je pa lahko zelo nevarna. Ma, upam, da samo paničarim v brezveze :) 



Potem pa pisi v ambulanto in povej kako je s tvojim primerom. Bi znalo biti, da te prenarocijo na zgodnejši datum.


(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: NOVEMBERKE 2020
4.4.2020 9:37:38   
*snowflake*
Anonimna6, a moramo imeti kakšno potrdilo s seboj o pregledu? Ker narocijo preko telefona in nimamo potem nič oprijemljivega. 
Drugače pa ja, v ponedeljek bom klicala in povedala situacijo. Sej ne vem zakaj nisem že takoj.. po mojem nisem dojela niti kaj se dogaja, ker mi niti na misel ni prišlo.
Kako se kaj počutite drugače? Jaz sem noseča 6 tednov in 5 dni, se pravi bom kmalu 7, znaki so pa boleče in bolj polne prsi, glavoboli vsak dan, danes me špika v sredinskem delu, nič več v jajčnikih, pa križ me je začel tudi malo boleti in na trenutke mi rata slabo, sam ni še kritično. Sem pa v nekem takem čudnem stanju, malo vesela, malo melanholična, čudna v glavnem :) hormoni verjetno. A ima še katera podobne občutke, znake? Kako se počutita Kitty 1 in Anonimna6? Pa ostale?

(odgovor članu Kitty 1)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: NOVEMBERKE 2020
4.4.2020 13:13:43   
Anonimen
No pomoje je dovolj, če poveš, da si se naročila prek telefona in da nimaš kaj pokazat. Jaz jim sicer lahko pokažem mail, ker sem se elektronsko naročila, ampak saj mislim, da so zelo razumni in ne komplicirajo. 
Ma jaz sem precej utrujena pa ta neka slabost čez cel dan po malo, sicer je ok, ker me otročka zamotita zdaj, ko smo vsi doma, jaz namreč delam od doma pa za njiju skrbet, kuhat, partner gre kak dan delat, kak dan je doma, tako ta še prehitro mine dan in se veselim drugega tromesečja, ko bo malo več energije, vsaj v ostalih dveh nosečnostih je bilo tako. 
Anonimna6 

(odgovor članu *snowflake*)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: NOVEMBERKE 2020
4.4.2020 13:40:28   
Kitty 1


IZVIRNO SPOROČILO: *snowflake*

Anonimna6, a moramo imeti kakšno potrdilo s seboj o pregledu? Ker narocijo preko telefona in nimamo potem nič oprijemljivega. 
Drugače pa ja, v ponedeljek bom klicala in povedala situacijo. Sej ne vem zakaj nisem že takoj.. po mojem nisem dojela niti kaj se dogaja, ker mi niti na misel ni prišlo.
Kako se kaj počutite drugače? Jaz sem noseča 6 tednov in 5 dni, se pravi bom kmalu 7, znaki so pa boleče in bolj polne prsi, glavoboli vsak dan, danes me špika v sredinskem delu, nič več v jajčnikih, pa križ me je začel tudi malo boleti in na trenutke mi rata slabo, sam ni še kritično. Sem pa v nekem takem čudnem stanju, malo vesela, malo melanholična, čudna v glavnem :) hormoni verjetno. A ima še katera podobne občutke, znake? Kako se počutita Kitty 1 in Anonimna6? Pa ostale?




Jaz sem 2 tedna nazaj bila samo za spanje,zdaj pa kot si rekla...hahah, tako kot bi bila malo odklopljena od ostalega sveta,  v nekem mehurcku. Pocutim se dobro, obremenjujem se nic kaj dosti s čim, tako na izy pač :D hahahah

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: NOVEMBERKE 2020
4.4.2020 17:10:29   
travi
Hej bejbe...


Kako vam lak mineva čas? Men se zdi kot da gre v nekem pocasnem posnetku.... In da se čisto nikamor ne premakne datum. 
Prvi pregled mam sele cez tri tedne, kar se mi zdi še noro dalec. Morda se mi tut zato zdi da se dnevi ne premaknejo. 
Kar se fb skupine tice sem tuz jaz za manjso, magar kr samo me, ki se zberemo tle v tej temi na forumu. Tako smo naredile tut pred tremi leti skupino na fb. Bilo nas je okol 60, pa se to smo potem oklestile stran tiste k so se samo vpisale in nikoli nic napisale.  Na koncu nas je ostalo nekaj cez 40 in po treh letih smo zdaj še vedno aktivne. 



(odgovor članu Kitty 1)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: NOVEMBERKE 2020
4.4.2020 17:31:24   
inny40
Da se vam še jaz pridružimuser posted image sem noseča skoraj 8 tednov, šla sem že na samoplačniški pregled pred 2 tednoma in že videla utrip srčka :) Sicer pa je to moj 3 otrok, prvi z mojim možem. Dva fanta imam od prej stara 9 in 7 let, tako da je bil kar šok ko sem videla plusek, ker jih štejem že 40 user posted image
v torek imam še pregled pri ginekologinji, na nuhalno in Nity test pa naročena na 5.5. toliko za enkrat, pa se seveda kmalu oglasimuser posted image

(odgovor članu travi)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: NOVEMBERKE 2020
4.4.2020 17:37:27   
Kitty 1


IZVIRNO SPOROČILO: inny40

Da se vam še jaz pridružimuser posted image sem noseča skoraj 8 tednov, šla sem že na samoplačniški pregled pred 2 tednoma in že videla utrip srčka :) Sicer pa je to moj 3 otrok, prvi z mojim možem. Dva fanta imam od prej stara 9 in 7 let, tako da je bil kar šok ko sem videla plusek, ker jih štejem že 40 user posted image
v torek imam še pregled pri ginekologinji, na nuhalno in Nity test pa naročena na 5.5. toliko za enkrat, pa se seveda kmalu oglasimuser posted image



Kam boste sle na nuhalno. Jaz sem bila v dravljah pri dr.pusenjaku za 1ga otroka. Zna biti, da bo zaseden zdaj, ker bom morala na hitro se naročiti. Moram najprej pocakati prvi pregled. Kdo je še fajn tam?

(odgovor članu inny40)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: NOVEMBERKE 2020
4.4.2020 19:13:02   
*snowflake*
Ve ste že vse z otročki, kok lepo. Midva bova imela pa prvega :) tako da niti ne vem kdaj in kam na nuhalno. A to se moraš posebej naročit? Nimaš pri svojem ginekologu? Sem prvič v vsemu temu in nimam pojma :) 
Anonimna6, to sem pa tudi jaz ja, sem pozabila povedat. Utrujena skos. Sem spala ponoči 10 ur, zjutraj ko sem se zbudila, po dveh urah budnosti sem že kinkala na kavču, popoldne pa spala dve uri konkretno. Sploh ne morem nehat spat. Preveč energije nam zgleda jemlje to naše dete :)

(odgovor članu Kitty 1)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?