|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MARČEVKE 2021
31.8.2020 19:00:04   
Lizika90
Glede kil pa mislim da se ne splača s tem obremenjevat. Ja če je res konkreten skok v +ali-
Drugače pa rajši mislimo na kaj lepegauser posted image

Srečka tebi pa srečno jutriuser posted image

(odgovor članu Lizika90)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: MARČEVKE 2021
31.8.2020 20:39:19   
Srečka138
Drzim pesti da bodo tudi DHT rezultati ok :)). Spol si izvedela ali se ga se ni videlo? Ali ga ne zelis vedeti. Si morala kaj doplacat slikice? Partner ni bil s tabo?
Hvala, komaj cakam. Vceraj zvecer sem malo nad sramno kostjo zacutila mehurcke, ene 3x v razmaku 5min, potem nisem vec spremljala. Je mozno da je bilo to to? Ali je bilo premikanje kaksnega organa..

(odgovor članu Lizika90)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: MARČEVKE 2021
31.8.2020 20:45:49   
Lizika90
Kakor berem forume me zaenkrat nima kaj skrbet...sem brala pušenjaka...in je za tak rezultat napisal, da naj bi bilo popolnoma vse ok in nobenega razloga za skrbi.
Za spol sva se zaenkrat odločila da ostane skrivnost. Edina želja je da bo zdrav user posted image
Partner je bil lahko prisoten. Ubistvu so mi napisali da je lahko pri pregledu prisotna ena zdrava oseba.

Danes je mali veselo brcal...ampak je G rekla da je še zelo prezgodaj da bi te brcike čutila.
Tako da po vsej vrjetnosti to ni bilo to...bova mogle šemalo počakat. Glede na to da sva tam tam v dolžini nosečnosti.

Držim pesti za jutriuser posted image

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: MARČEVKE 2021
31.8.2020 21:08:03   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Lizika90

Kakor berem forume me zaenkrat nima kaj skrbet...sem brala pušenjaka...in je za tak rezultat napisal, da naj bi bilo popolnoma vse ok in nobenega razloga za skrbi.
Za spol sva se zaenkrat odločila da ostane skrivnost. Edina želja je da bo zdrav user posted image
Partner je bil lahko prisoten. Ubistvu so mi napisali da je lahko pri pregledu prisotna ena zdrava oseba.

Danes je mali veselo brcal...ampak je G rekla da je še zelo prezgodaj da bi te brcike čutila.
Tako da po vsej vrjetnosti to ni bilo to...bova mogle šemalo počakat. Glede na to da sva tam tam v dolžini nosečnosti.

Držim pesti za jutriuser posted image


Tudi jaz sem nekaj brala o tem. Drzim pesti prav za vsako od nas, da marca spoznamo nase zakladke.
Se ga vrjetno ze zelo lepo vidi kajne? Mali clovecek 😍 smesno kaj lahko nastane iz ene celice. 

(odgovor članu Lizika90)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: MARČEVKE 2021
31.8.2020 21:13:24   
Lizika90
Danes je bil velik malo manj kot 7cm.
Drugače pa ko sem bila na nuhalni...sem jaz gledala v veliko televizijo pred sabo kjer je pa seveda vse zgledalo še večje.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: MARČEVKE 2021
31.8.2020 21:26:03   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Lizika90

Danes je bil velik malo manj kot 7cm.
Drugače pa ko sem bila na nuhalni...sem jaz gledala v veliko televizijo pred sabo kjer je pa seveda vse zgledalo še večje.

Joj res komaj cakam, upam da bo vse ok.Najvecji mi je strah da nebi vec videla utripajocega srcka 😐, na pregledu 2 tedna nazaj ga najprej nisem videla, ker je bil ze toliko velik da se prej vidi vse drugo kot srcek, me je kar malo stisnilo, potem pa je G rekla da utrip se vedno je in da zgleda vse ok.
Je katera ze kaj nakupila za prihajajocega clana? Kdaj je najbolj primerno it po vozicek, posteljico, previjalno? Nekje sem brala da nekje do 30. Tedna je fajn imet vse pripravljeno, nikjer pa nihce ne pise kdaj je fajn zacet nakupovat. Tiste ki ze imate otrocke, vem da kaj prevec ne boste kupovale na novo, pa me zanima vseeno, kdaj ste kaj zacele z nakupi?

(odgovor članu Lizika90)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: MARČEVKE 2021
1.9.2020 14:49:46   
Lizika90
Srečka odmisli...vse bo OK. Misli na lepše stvari.
Saj vem da imaš strah...saj tudi mene vseskozi nekaj nažira ampak poskušam mislit na to kako se bomo crkljali in vozičkali user posted image
Glede kupovanja opreme bova midva veliko stvari dobila, edino posteljice še nimava in previjalne (to bomo malo improvizirali) pa vrjetno še kakšne malenkosti.
Se mi pa zdi da bom o tem bolj razmišljala proti koncu leta.
Sedaj si urejava še hišo tako da se bova še selila okoli novega leta vrjetno in imava še s tem en kup stvari za poštimat in nabavit.


(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: MARČEVKE 2021
1.9.2020 14:52:18   
Lizika90
Drugače sem pa zadnjič že zaplavala na internetne strani in si ogledovala flaške pa dudice in take stvari.
Sem čisto začarana. Bi najrajši kar takoj odkorakala v trgovino in vse take stvari kupila.

(odgovor članu Lizika90)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: MARČEVKE 2021
1.9.2020 16:41:15   
N****
Danes sem dobila datum za nuhalno. Šele 29.9. se mi zdi že kar pozno.. partner je rekla da ne sme biti prisoten 😑 lahko pa dobiš dvd ali usb s posnetkom pregleda 

(odgovor članu Lizika90)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: MARČEVKE 2021
1.9.2020 17:54:50   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: N****

Danes sem dobila datum za nuhalno. Šele 29.9. se mi zdi že kar pozno.. partner je rekla da ne sme biti prisoten 😑 lahko pa dobiš dvd ali usb s posnetkom pregleda 


Joooj skoda :(( to je tako lepo dozivetje za oba starsa. Res skoda. Ce si res zelis, odpovej pa poklici drugam..

(odgovor članu N****)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: MARČEVKE 2021
1.9.2020 17:59:31   
Srečka138
Evo naju iz nuhalne. Otrocek je malce ponagajal, ni se zelel obrnit, tako da smo ga 10 minut drezali, da se je obrnil, no nakoncu mi je nuhalno zmeril z vaginalnim ultrazvokom, drugace ni slo. Nuhalno ima 1,6 in je tveganje zelo nizko, sem pa dala se kri za DHT tako da drug teden dobim izvid se to. Videla sva tudi lulcka ampak je rekel, da bova tocno izvedela okrog 16. Tedna ko se to se malo razvije, tako da komaj cakam da vidimo v kaj se bo razvilo. Pdp mi je prestavil na 10. Marca, ker je bil malo manjsi kot sicer, ocitno je len tudi pri rasti. Na koncnu je ze zelo zehal, zaspancek bo po mamici, nagajivcek pa po atiju :P

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: MARČEVKE 2021
1.9.2020 18:05:02   
lillchy123
iiiiiiii user posted image
kok je lepo brati dobre novičke.. jaz imam jutri nuhalno, tko da že evm, da danes ne bom spala...
Drugače pa Srečka, jaz sem z nakupi začela takoj po nuhalni. Iz pregleda sem šla direkt v BC naročit voziček :D

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: MARČEVKE 2021
2.9.2020 8:29:17   
Lizika90

IZVIRNO SPOROČILO: N****

Danes sem dobila datum za nuhalno. Šele 29.9. se mi zdi že kar pozno.. partner je rekla da ne sme biti prisoten 😑 lahko pa dobiš dvd ali usb s posnetkom pregleda 


Kateri teden pa boš takrat? Nuhalno naj bi lahko delali do 13t plus 6dni
Res je da je zelo lepa izkušnja če je prisoten partner. Kam pa si se naročila?

(odgovor članu N****)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: MARČEVKE 2021
2.9.2020 8:30:20   
Lizika90

IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Evo naju iz nuhalne. Otrocek je malce ponagajal, ni se zelel obrnit, tako da smo ga 10 minut drezali, da se je obrnil, no nakoncu mi je nuhalno zmeril z vaginalnim ultrazvokom, drugace ni slo. Nuhalno ima 1,6 in je tveganje zelo nizko, sem pa dala se kri za DHT tako da drug teden dobim izvid se to. Videla sva tudi lulcka ampak je rekel, da bova tocno izvedela okrog 16. Tedna ko se to se malo razvije, tako da komaj cakam da vidimo v kaj se bo razvilo. Pdp mi je prestavil na 10. Marca, ker je bil malo manjsi kot sicer, ocitno je len tudi pri rasti. Na koncnu je ze zelo zehal, zaspancek bo po mamici, nagajivcek pa po atiju :P


Srečka super za lepe novičke! :)

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: MARČEVKE 2021
2.9.2020 8:31:26   
Lizika90

IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

iiiiiiii user posted image
kok je lepo brati dobre novičke.. jaz imam jutri nuhalno, tko da že evm, da danes ne bom spala...
Drugače pa Srečka, jaz sem z nakupi začela takoj po nuhalni. Iz pregleda sem šla direkt v BC naročit voziček :D


lilchy...SREČNO!! Naj bojo lepe novičkeuser posted image

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: MARČEVKE 2021
2.9.2020 8:52:45   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Lizika90


IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

iiiiiiii user posted image
kok je lepo brati dobre novičke.. jaz imam jutri nuhalno, tko da že evm, da danes ne bom spala...
Drugače pa Srečka, jaz sem z nakupi začela takoj po nuhalni. Iz pregleda sem šla direkt v BC naročit voziček :D


lilchy...SREČNO!! Naj bojo lepe novičkeuser posted image


Srecnooo!!

(odgovor članu Lizika90)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: MARČEVKE 2021
2.9.2020 13:31:52   
N****


IZVIRNO SPOROČILO: Lizika90


IZVIRNO SPOROČILO: N****

Danes sem dobila datum za nuhalno. Šele 29.9. se mi zdi že kar pozno.. partner je rekla da ne sme biti prisoten 😑 lahko pa dobiš dvd ali usb s posnetkom pregleda 


Kateri teden pa boš takrat? Nuhalno naj bi lahko delali do 13t plus 6dni
Res je da je zelo lepa izkušnja če je prisoten partner. Kam pa si se naročila?

Glede na M bom 13t 6dni, glede na plod 13t 2dni. V Velenje k dr. Levak

(odgovor članu Lizika90)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: MARČEVKE 2021
2.9.2020 13:38:06   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: N****



IZVIRNO SPOROČILO: Lizika90


IZVIRNO SPOROČILO: N****

Danes sem dobila datum za nuhalno. Šele 29.9. se mi zdi že kar pozno.. partner je rekla da ne sme biti prisoten 😑 lahko pa dobiš dvd ali usb s posnetkom pregleda 


Kateri teden pa boš takrat? Nuhalno naj bi lahko delali do 13t plus 6dni
Res je da je zelo lepa izkušnja če je prisoten partner. Kam pa si se naročila?

Glede na M bom 13t 6dni, glede na plod 13t 2dni. V Velenje k dr. Levak


Nerazumem zakaj tako pozno narocajo. Plod lahko v momentu poskoci v rasti in bo prevelik za dolocitev nuhalne svetline. Sama sem drugace 14t4d in me je vceraj kar debelo pogledal kaj delam pri njemu tako pozno, pa sem mu rekla da je bil plod vedno za en teden manjsi, zato je tako, no pa smo ugovotovili da je za 10 dni manjsi...sem imela pac sreco. Lahko bi pa poskocil v rasti in bi mogla placat 2x vec da bi izvedela ce ima kaksno moznost za trisomije.... res ne razumem teh ginekologov. V prvi N vem da sem bila na tocno 12. Teden narocena, in sem imela ubistvu se ogromno "maneverskega prostora".

(odgovor članu N****)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: MARČEVKE 2021
2.9.2020 14:58:47   
N****


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: N****



IZVIRNO SPOROČILO: Lizika90


IZVIRNO SPOROČILO: N****

Danes sem dobila datum za nuhalno. Šele 29.9. se mi zdi že kar pozno.. partner je rekla da ne sme biti prisoten 😑 lahko pa dobiš dvd ali usb s posnetkom pregleda 


Kateri teden pa boš takrat? Nuhalno naj bi lahko delali do 13t plus 6dni
Res je da je zelo lepa izkušnja če je prisoten partner. Kam pa si se naročila?

Glede na M bom 13t 6dni, glede na plod 13t 2dni. V Velenje k dr. Levak


Nerazumem zakaj tako pozno narocajo. Plod lahko v momentu poskoci v rasti in bo prevelik za dolocitev nuhalne svetline. Sama sem drugace 14t4d in me je vceraj kar debelo pogledal kaj delam pri njemu tako pozno, pa sem mu rekla da je bil plod vedno za en teden manjsi, zato je tako, no pa smo ugovotovili da je za 10 dni manjsi...sem imela pac sreco. Lahko bi pa poskocil v rasti in bi mogla placat 2x vec da bi izvedela ce ima kaksno moznost za trisomije.... res ne razumem teh ginekologov. V prvi N vem da sem bila na tocno 12. Teden narocena, in sem imela ubistvu se ogromno "maneverskega prostora".



Ja sej ravno to me skrbi, da bi bila prepozna.. Mislim da bom jutri poklicala še kam drugam če bo lahko partner prisoten, drugače pa nazaj če je možno kak teden prej dobiti datum. 

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: MARČEVKE 2021
2.9.2020 15:12:47   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: N****



IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: N****



IZVIRNO SPOROČILO: Lizika90


IZVIRNO SPOROČILO: N****

Danes sem dobila datum za nuhalno. Šele 29.9. se mi zdi že kar pozno.. partner je rekla da ne sme biti prisoten 😑 lahko pa dobiš dvd ali usb s posnetkom pregleda 


Kateri teden pa boš takrat? Nuhalno naj bi lahko delali do 13t plus 6dni
Res je da je zelo lepa izkušnja če je prisoten partner. Kam pa si se naročila?

Glede na M bom 13t 6dni, glede na plod 13t 2dni. V Velenje k dr. Levak


Nerazumem zakaj tako pozno narocajo. Plod lahko v momentu poskoci v rasti in bo prevelik za dolocitev nuhalne svetline. Sama sem drugace 14t4d in me je vceraj kar debelo pogledal kaj delam pri njemu tako pozno, pa sem mu rekla da je bil plod vedno za en teden manjsi, zato je tako, no pa smo ugovotovili da je za 10 dni manjsi...sem imela pac sreco. Lahko bi pa poskocil v rasti in bi mogla placat 2x vec da bi izvedela ce ima kaksno moznost za trisomije.... res ne razumem teh ginekologov. V prvi N vem da sem bila na tocno 12. Teden narocena, in sem imela ubistvu se ogromno "maneverskega prostora".



Ja sej ravno to me skrbi, da bi bila prepozna.. Mislim da bom jutri poklicala še kam drugam če bo lahko partner prisoten, drugače pa nazaj če je možno kak teden prej dobiti datum. 


Pomoje bi bilo tako najbolje.
Nisem si mislila da zna bit pregled nuhalne kar malce bolec, ce otrocek ne sodeluje. Najprej mi ga je probal obrnit preko trebusnega UZ, mi je pritiskal in tolkel po trebuhu, nato mi je nuhalno meril vaginalno in me je prav tako kar malce premocno s tisto sondo not..ampak sem pac stisnila zobe, ker nekako smo ga morali obrnit. 

(odgovor članu N****)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: MARČEVKE 2021
2.9.2020 15:22:01   
N****
Ojoj 🙈 a se ti že kaj pozna trebušček, men še nič..


(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: MARČEVKE 2021
2.9.2020 16:16:25   
Lizika90
Po mojem mnenju tudi predolgo čakajo ko naročajo na zadnje možne dni.

Srečka joj to pa ni lepa izkušnja, če te je bolelo. user posted image
Pri meni je bil kar miren...edino brcal je.

Meni se ne pozna trebušček...edino zadnjič sem bila tako napihnjena da sem imela čisto trd trebuh

(odgovor članu N****)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: MARČEVKE 2021
2.9.2020 18:14:45   
lillchy123
Pa je tudi za nami pregled. Dete pridno raste, vse je videti kot mora biti. Je pa zaradi moje starosti (42 let) vecje tveganje za kromosomske napake, zato sem naredila se razsirjeni panorama test. Izvide dobim cez 7-14dni. Zaenkrat cisto presrecna.



_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Lizika90)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: MARČEVKE 2021
2.9.2020 19:30:31   
honnybunny
pozdravček vsem :) Jaz sem imela tudi včeraj nuhalno. Vsaj mene so kar primerno naročili - 12t4d user posted image Izmerili so 2.0, verjetnost je 1:540. Dala sem še kri za DHT in čakam pošto. Sem tudi že naročena na NIPT, se bom odločila, če bom šla še na to. Kaj menite ostale, a naj grem, če je tudi po DHT-ju rezultat približno tak? Stara sem pa 36.
Meni se zdi, da se mi vsak dan bolj pozna user posted image Imam pa že 3 mesece povsem isto kg (+/- 1 kg). Ne gre ne dol ne gor user posted image . Se pa vsak dan malo bolje počutim, je bil že čas user posted image

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: MARČEVKE 2021
2.9.2020 19:30:55   
N****


IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

Pa je tudi za nami pregled. Dete pridno raste, vse je videti kot mora biti. Je pa zaradi moje starosti (42 let) vecje tveganje za kromosomske napake, zato sem naredila se razsirjeni panorama test. Izvide dobim cez 7-14dni. Zaenkrat cisto presrecna.





Super da je vse bp 😁😁😁 koliko pa stane še ta test? 

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?