|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MARČEVKE 2021
9.9.2020 6:28:43   
I did it again
Evo, se javljam po nuhalni, vse je uredu, vrednosti normalne, otrocek se je ful premetaval, zgledalo je kot da skace, G je bla pa tud ful prijazna in mi je vse razlagala, pregledala vse, razlozila izvid, datum ostaja 19.3.2021. Mi je pa rekla da ce so vrednosti manjse od 1:300 da pol jih skrbi, kar je pa vec, pa naj bi blo uredu.


(odgovor članu honnybunny)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: MARČEVKE 2021
9.9.2020 8:36:48   
Srečka138
Sem dobila tudi odgovor od svoje G in je napisala da je izvid super. Hvala bogu, da grejo vsaj enkrat stvari v pravo smer. Ponavadi nimam nobene srece pri nicemer.
Vidim da so bili vsi vasi otrocki aktivni na pregledih, nas pa kot da bi spal, nic ni bilo od njega, potem smo ga budili da se je vsaj malo obrnil da smo mu izmerili nuhalno. Potem je pa itak ze zacel nagajat roko za vrat dajat, da je bilo se tezje izmerit, zehat, tako da ga potem nismo vec kaj dosti motili. Sem pa mislila da mu sploh ne bomo mogli izmerit nuhalne, ampak ga je G toliko casa drezal da je izmeril. Upam da bo tudi po porodu tak zaspancek :P

(odgovor članu I did it again)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: MARČEVKE 2021
9.9.2020 12:40:21   
honnybunny
Hej, super, upam, da bo tudi v naslednjih mesecih vse v redu :)
zdaj pa vozičke kupovat, haha
Midva sva po nuhalni kar že vsem povedala user posted image

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: MARČEVKE 2021
9.9.2020 16:36:59   
Srečka138
Danes sem si narocila prva nosecniska oblacila, komaj cakam da pridejo 😁 eno majcko, ki je primerna za trebuscek in kasneje za dojenje in ene kavbojke (me malce skrbijo kaksne bodo, ce ne bodo ok se jih itak lahko poslje nazaj). Nosecniska oblacila so izredno draga, pa ceprav nic posebnega, zato kaj prevec ne bom pretiravala s kupovanjem. Sla bom na ogled v H&M ce bodo imeli kaksno akcijo.

(odgovor članu honnybunny)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: MARČEVKE 2021
10.9.2020 13:41:29   
lillchy123
Cerklaza za mano, vse je slo po planu. Zdej pa drzimo pesti, da dete cim dlje pocaka v trebuscku..



_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: MARČEVKE 2021
10.9.2020 14:04:19   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

Cerklaza za mano, vse je slo po planu. Zdej pa drzimo pesti, da dete cim dlje pocaka v trebuscku..




Mi lahko razlozis kaj je ta cerklaza in zakaj si jo morala narest? Spomnim se da jo ze od zacetka omenjas, nikoli pa se nisem poglabljala v to kaj sploh je to.

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: MARČEVKE 2021
10.9.2020 20:48:29   
Lizika90
Juhuhu za lepe rezultate user posted image user posted image user posted image
Naj ostane vse najlepše do konca user posted image

Jaz o nosečniških oblačilih še ne razmišljam...zaenkrat še ne potrebujem ničesar.
Imam k sreči ene bolj elastične kavbojke, ki me še nič ne tiščijo.
Sicer sem pa večino doma tako da sva s trenirko kar prijateljici user posted image
Bom pa pogrešala poletje in oblekice.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: MARČEVKE 2021
10.9.2020 20:49:28   
lillchy123


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

Cerklaza za mano, vse je slo po planu. Zdej pa drzimo pesti, da dete cim dlje pocaka v trebuscku..




Mi lahko razlozis kaj je ta cerklaza in zakaj si jo morala narest? Spomnim se da jo ze od zacetka omenjas, nikoli pa se nisem poglabljala v to kaj sploh je to.


Poseg, kjer podvezejo maternicni vrat in s tem preprecijo (nekje v 70%) da bi prislo do popuscanja in posledicno do prezgodnjega poroda. Dela se na podlagi infoemacij prejsnjih N oz posegov, ki imajo za posledico popuscanje maternicnega vratu.

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: MARČEVKE 2021
10.9.2020 21:10:33   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123



IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

Cerklaza za mano, vse je slo po planu. Zdej pa drzimo pesti, da dete cim dlje pocaka v trebuscku..




Mi lahko razlozis kaj je ta cerklaza in zakaj si jo morala narest? Spomnim se da jo ze od zacetka omenjas, nikoli pa se nisem poglabljala v to kaj sploh je to.


Poseg, kjer podvezejo maternicni vrat in s tem preprecijo (nekje v 70%) da bi prislo do popuscanja in posledicno do prezgodnjega poroda. Dela se na podlagi infoemacij prejsnjih N oz posegov, ki imajo za posledico popuscanje maternicnega vratu.


Ouuu zakomplicirano. Upam da ti zdrzi do konca . Veliko srece ti zelim 🐞🐞

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: MARČEVKE 2021
12.9.2020 16:39:18   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Lizika90

Juhuhu za lepe rezultate user posted image user posted image user posted image
Naj ostane vse najlepše do konca user posted image

Jaz o nosečniških oblačilih še ne razmišljam...zaenkrat še ne potrebujem ničesar.
Imam k sreči ene bolj elastične kavbojke, ki me še nič ne tiščijo.
Sicer sem pa večino doma tako da sva s trenirko kar prijateljici user posted image
Bom pa pogrešala poletje in oblekice.


Mene pa ze pas od pajkic tisci, kavbojk pa nisem imela na sebi ze od zacetka N, sem bila celi cas malo napihnjena. Tako da bolj kot ne tudi jaz zivim v trenirkah.
Kdaj imate kaj naslednje preglede?

(odgovor članu Lizika90)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: MARČEVKE 2021
12.9.2020 17:26:17   
lillchy123
Kaz nosim nosecniske hlace ze od zacetka julija 🙈 se pac pozna, da je 4 nosecnost.. v prvi sem bila taksna v 7.mesecu 🤣

Pregled imam konec septembra. Drug teden pa naj bi dobila se rezultate nipty. A je se katera, ki ji je se vedno slabo? 

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: MARČEVKE 2021
12.9.2020 17:45:08   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

Kaz nosim nosecniske hlace ze od zacetka julija 🙈 se pac pozna, da je 4 nosecnost.. v prvi sem bila taksna v 7.mesecu 🤣

Pregled imam konec septembra. Drug teden pa naj bi dobila se rezultate nipty. A je se katera, ki ji je se vedno slabo? 


Meni sicer ze od 7. Tedna ni vec. Opazam pa da mi je zadnji teden nekaj slabo in nelagodno. Nekako nimam prijetnega obcutka v zelodcu, in sploh nemorem ugotovit zakaj, kaj bi lahko bilo.

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: MARČEVKE 2021
12.9.2020 19:38:33   
Lizika90
Meni se čez dan trebušček še nič ne pozna. Edino kakšen dan popoldne oz proti večeru, če sem veliko dejavna čez dan mi kar otrdi in izstopi.
Zaenkrat mi slabo ni več. Občasno imam še kakšen čuden občutek v želodcu ali pa mi malo ponagaja zgaga.
Sicer mi je znanka rekla, da je bilo njej večkrat slabo tudi od 3meseca dalje in je tudi bruhala.
To je čisto odvisno od vsake posebej.

Jaz imam pregled v torek. Tako da bomo že malo začeli živčkati. Pa še v ponedeljek me čaka eno predavanje o sladkorni.


(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: MARČEVKE 2021
12.9.2020 20:25:34   
Srečka138
Solo za starse vam ze kdo omenja? Jaz sem dobila mail za spletno solo za starse, ampak so cisto nezanimiva predavanja. Raje se bom udelezila kasnejsih ko bo o porodu, dojenju in rokovanju z novorojenckom...

(odgovor članu Lizika90)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: MARČEVKE 2021
14.9.2020 19:16:09   
Lizika90
Meni še nihče ni nič rekel o šoli za starše. Bom videla, če bo jutri kaj.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: MARČEVKE 2021
14.9.2020 20:19:18   
Srečka138
Kako je bilo danes na predavanju?Srecno jutri na pregledu ❤❤

(odgovor članu Lizika90)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: MARČEVKE 2021
15.9.2020 19:05:19   
Srečka138
Lizika kako je bilo na pregledu?

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: MARČEVKE 2021
15.9.2020 19:24:48   
Lizika90
Ojla Srečkauser posted image
Včeraj na predavanju je sestra razlagala o živilih ter kaj je priporočljivo jesti skupaj, kaj je odsvetovano.
Dobila sem tudi nek priročnik, kjer je malo več napisano.

Danes pa sem bila na pregledu pri babici. Ta me je povprašala o počutju, mi pretipala trebuh ter nekaj premerila, pa poslušala srček.
Ampak je bilo prav hecno, ko je utrip takoj našla, potem se je pa kar zgubil. Pa je iskala in iskala, potem pa le spet našla.
Pa je rekla joj je kar ušev...ker ne marajo da jih takole motimo. user posted image
Pa zjutraj sem malo premalo popila in nisem mela ok urina, tako da sem morala tudi to šeenkrat oddat.

Zaenkrat vse okuser posted image
Naslednji pregled imam pa 22.10. Joj se bo vleklo

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: MARČEVKE 2021
15.9.2020 21:42:16   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Lizika90

Ojla Srečkauser posted image
Včeraj na predavanju je sestra razlagala o živilih ter kaj je priporočljivo jesti skupaj, kaj je odsvetovano.
Dobila sem tudi nek priročnik, kjer je malo več napisano.

Danes pa sem bila na pregledu pri babici. Ta me je povprašala o počutju, mi pretipala trebuh ter nekaj premerila, pa poslušala srček.
Ampak je bilo prav hecno, ko je utrip takoj našla, potem se je pa kar zgubil. Pa je iskala in iskala, potem pa le spet našla.
Pa je rekla joj je kar ušev...ker ne marajo da jih takole motimo. user posted image
Pa zjutraj sem malo premalo popila in nisem mela ok urina, tako da sem morala tudi to šeenkrat oddat.

Zaenkrat vse okuser posted image
Naslednji pregled imam pa 22.10. Joj se bo vleklo


Ooo kako lepo 🙂 res sem vesela da je vse ok ❤

(odgovor članu Lizika90)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: MARČEVKE 2021
16.9.2020 6:03:40   
N****
Jaz imam v teden v torek Ns. Zdaj pa ze res komaj čakam 🤗🤗 v petek sem imela tirologa, mi je povečala dozo tablet, čeprav imam mejne vrednosti še kar ok, ampak ker so v nosečnosti večje potrebe je rekla da rahlo povišam. Sem bila pa prav presenečena ker sem bila ob pol 1 pri njej, še potem kri dala, pa me je zdr. ob pol 3 že poklicala in mi svetovala še preko telefona.. ❤


(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: MARČEVKE 2021
16.9.2020 8:32:02   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: N****

Jaz imam v teden v torek Ns. Zdaj pa ze res komaj čakam 🤗🤗 v petek sem imela tirologa, mi je povečala dozo tablet, čeprav imam mejne vrednosti še kar ok, ampak ker so v nosečnosti večje potrebe je rekla da rahlo povišam. Sem bila pa prav presenečena ker sem bila ob pol 1 pri njej, še potem kri dala, pa me je zdr. ob pol 3 že poklicala in mi svetovala še preko telefona.. ❤


Tirolog je za scitnico ane? Kaj pa je narobe s tvojo scitnico? Premalo dela al kaj? Kako se ti to kaze na pocutju, zdravju?....imam kolegico, ki je bila eno leto nazaj operirana na scitnici, se ji je razvijal nek tumorcek. Ampak so bili zdravniki zelo grdi do nje, videli so da se ji skupek hitro siri, ampak je kar niso zeleli operirat, dajali so ji napacno dozo tablet, celo neke tablete po katerih je imela tezave s srcem, skratka, ce ona nebi toliko sama brala in sprasevala o tem, uprasanje kje bi bila zdajle. Potem je pa malo pritisnila na zdravnike, ces kaj se grejo jim omenila tozbo, potem so jo v roku 1 meseca operirali....tole nase zdravstvo je res en k....

(odgovor članu N****)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: MARČEVKE 2021
16.9.2020 17:12:34   
Srečka138
Mogoce sem se mal prehitra, ampak, kaksna imena so vam kaj vsec? Kaj imate v svojih ozjih izborih? Tiste ki ze imate skratke, kako jim je ime ce ni skrivnost?
Zaenkrat imam izbrana imena za fantka: Nace, Tine, Toni, Oskar.Za puncko: Julija, Betka, Tina/Tinka
Drugace sploh nimam neke ideje kaj bi lahko bilo to nase bitjece. Obstaja kje kaksna knjiga z imeni ali kaj podobnega?

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: MARČEVKE 2021
16.9.2020 18:00:51   
I did it again
Jaz imam fantka po imenu Kasey (ja vem, zelo nenavadno tuje ime) in puncko po imenu Ana. Zdaj pa bo ime izbral partner, tako da še nevem kakšne so njegove ideje. :)) 


(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: MARČEVKE 2021
16.9.2020 19:07:48   
Lizika90

IZVIRNO SPOROČILO: N****

Jaz imam v teden v torek Ns. Zdaj pa ze res komaj čakam 🤗🤗 v petek sem imela tirologa, mi je povečala dozo tablet, čeprav imam mejne vrednosti še kar ok, ampak ker so v nosečnosti večje potrebe je rekla da rahlo povišam. Sem bila pa prav presenečena ker sem bila ob pol 1 pri njej, še potem kri dala, pa me je zdr. ob pol 3 že poklicala in mi svetovala še preko telefona.. ❤




Držimo pesti da bo na nuhalni vse ok user posted image
Tudi jaz imam težave s ščitnico. Sicer so mi to odkrili, ko sem dala kri za hormone preden sva vstopila v postopek za IVF.
Glede počutja nisem opažala kakšnih drastičnih sprememb. Tako , da sedaj že malo več kot eno leto jemljem tablete.
Sem pa imela kontrolo hormonov v krvi kakšen mesec nazaj.


(odgovor članu N****)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: MARČEVKE 2021
16.9.2020 19:14:15   
Lizika90
Srečka na internetu najdeš kar nekaj strani s predlogi imen.
jaz imam sicer naloženo aplikacijo, kjer so tudi imena ampak so večinoma tuja.
Midva se o imenih še nisva veliko pogovarjala.

Sva se že dolgo nazaj in nama je bilo za punčko všeč Janja...mogoče ostane tako
Za fantka še nimava nič v izboru.
Imam pa jaz kar probleme, ker imamo kar veliko sorodstvo in nočem dati imena ki se že pojavi v ožjem sorodstvu (od bratrancev, sestričen ter njihovih otrok)
Pa problem nastane ker je večina meni všečnih imen že uporabljena pri njih.

Drugače so mi bili vedno všeč: Filip, Vid, Anže
za punčko mi je izredno všeč Lucija, Manca

(odgovor članu Lizika90)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?