|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJČICE 2021
2.12.2020 18:27:33   
PozitivnaEnergija
Kakšno veselje je bilo danes že zjutraj, Mamiiiiii sneži 🤣 

Res je bilo kot v pravljici, ko sva šle na sprehod po gozdu, še fino je škripalo pod nogami. 
Aaa jutri pa nov pregled, komi čakam, upam da ga na hitro tudi pokukava na uz 💪

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 701
   RE: MAJČICE 2021
2.12.2020 19:19:08   
evkaliptus
Ja, to pa verjamem, da so bili otročki danes še posebej veseli🥰Joooj jaz bi imela kar vsak teden pregled 😆 Držim pesti, da naredi UZ🥰 Jaz pa čakam in čakam ..premike in morfologijo. 🤷‍♀️ Ampak glede na to kako hitro mi grejo tile dnevi zadnje čase, bo za zdržat🙈

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 702
   RE: MAJČICE 2021
3.12.2020 10:08:10   
PozitivnaEnergija
Evkaliptus kdaj imaš morfo? Ja sj jz sicer čutim premike, ampak samo proti veceru, in ce sem skrcena v predelu trebuha, k da bi mi hotu rect ej mami dej mi mal vec prostora prosim ;) 


(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 703
   RE: MAJČICE 2021
3.12.2020 10:11:45   
evkaliptus
23.12. imam morfologijo. Včeraj sem bila točno 18. tednov, se pravi bom ravno 21. tednov, ko se naj bi delala user posted image Mi je pa ubistvu vse kar se meri na morfi, izmerila že en teden nazaj pa je ustrezalo tednom in bilo vse ok. 23.12. bo pa KONČNO lahko tudi mož zraven user posted image Kdaj imaš ti? Si že imela danes pregled?

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 704
   RE: MAJČICE 2021
3.12.2020 10:30:00   
PozitivnaEnergija
Evo ravno iz pregleda, tokrat te bom prehitela, bom mela 21.12. Pop morfologijo. Mi je danes zmeril glavico in trebuscek da je videl da ustreza za morfo cez 3 tedne, vse ok. In fuuuul lepo se je videl srcek, je rekel da je bil danes prov v idealnem polozaju za meritve, se je prov videlo da srce nima nobenih okvar in prekate se je videlo, kej takega pri hcerki v prvo nisem vidla 💙 ajaa haha pa sprasuje me ce ze vem za spol, pa pravim ja menda pravi nifty da je fant. Pa prav ja pol verjetno je, tukajle se ne vid med noge najbolj, ampak veste tudi nifty se vcasih zmoti 🤣 uuff zdej bom pa na trnih, kaj pa če je punčka haha. 


(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 705
   RE: MAJČICE 2021
3.12.2020 10:35:06   
evkaliptus
Ooo superca! user posted image Joj kako imamo dobre ginekologe, kakor berem na FB eni sploh nočejo delat UZ-ja, samo toliko kot pripada... user posted image Tudi moja je lepo ležala, je kazala obrazek, zato je preverila tudi nosno kost in ustnico, ker pravi, da včasih ravno na morfologiji niso v dobri legi.
Haha, sva pa dobre, ti boš na trnih ali bo punčka, jaz pa ali se bo slučajno še kaj pokazalo med nogami in bo morda fant user posted image

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 706
   RE: MAJČICE 2021
3.12.2020 11:14:39   
PozitivnaEnergija
Ja sj moj je tudi rekel, bom damo na hitro pogledal če vova pred novim letom delala morfologijo. Pol je pa takoj rekel da je v idealnem polozaju da par stvari izmeri in pogleda, in se je res fuuuul dobro vidlo. Ja res mava sreco z G. Ker eni ali nimajo uzjev v ordinacijah, al pa pac se res drzijo tistih 2 uzjev v celi nosecnosti. Meni vedno pravi, fajn je da preverim vsakic utrip, in je cist vseeno al vas dam tmle na uz za to minutko, al pa z doplerjem iscem. Vam je sigurno bolj zanimivo da vsakic malega vidite ;) 


To bi pa bil surprise če bi se moj fant v punco spremenil 🤣🤣🤣 al pa da tvoji puncki kej zraste 😅

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 707
   RE: MAJČICE 2021
3.12.2020 15:38:48   
evkaliptus
Ja no točno to, moja tudi pravi, da je tudi ona bolj mirna, da vsaj na hitro pogleda, če je vse ok. Ampak, očitno nimajo vsi te "sreče" user posted image


Haha, bi bilo zanimivo, če bi se "zamenjali" user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 708
   RE: MAJČICE 2021
10.12.2020 16:00:58   
PozitivnaEnergija
oj punce,

Kako ste kaj? Tale teden je pa kar malo morast, a se samo meni zdi :/ tale vreme je katastrofa, komi čakam da kaj sonček posije, po konci me drži samo tole decembersko domače vzdušje, kolikor ga probavamo naredit da nam je lažje.

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 709
   RE: MAJČICE 2021
10.12.2020 16:06:20   
evkaliptus
Ojla!
Ja, ta teden je tak siv, brezvezen... se komaj spravim ven na sprehod. user posted image Danes se nisem in tudi ne verjamem, da se bom.
Drugače se pa nič ne dogaja, nič novega pri meni. user posted image

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 710
   RE: MAJČICE 2021
10.12.2020 20:28:12   
Kamničanka1
Živjo punce! 

Pri meni nič ekstra novega, tut tega ne, da bi se mi slabost izboljšala ☹️😅. A še katero matra slabost al je že vse zapustila? Mene noče...Začela sem hodit na jogo za nosečnice, sicer preko zooma in sem ful zadovoljna 🥰😁 glede na moje pomanjkanje gibanja, je zelo dobrodošlo miganje 😁

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 711
   RE: MAJČICE 2021
10.12.2020 20:30:33   
Evitas
Ja tudi pri meni, obdobje zatišja. Vse BP. Zredila se za 3 kg  od 1 pregleda, sem v 16+ tednu.

Kaj imate kaj nabavljeno za otročke? Jaz še nisem nič nakupovala. Na FB se še nisem pridružila skupini. 

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 712
   RE: MAJČICE 2021
10.12.2020 20:31:55   
Evitas


IZVIRNO SPOROČILO: Kamničanka1

Živjo punce! 

Pri meni nič ekstra novega, tut tega ne, da bi se mi slabost izboljšala ☹️😅. A še katero matra slabost al je že vse zapustila? Mene noče...Začela sem hodit na jogo za nosečnice, sicer preko zooma in sem ful zadovoljna 🥰😁 glede na moje pomanjkanje gibanja, je zelo dobrodošlo miganje 😁



K sreči me je slabost zapustila zelo zgodaj, pa še ta ki je bila prisotna je bila čisto vzdržna, brez bruhanja ipd. 

(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 713
   RE: MAJČICE 2021
10.12.2020 20:39:12   
Škratek89
Oj punce. Ja, ti dnevi so res bolj turobni, ampak meni kjub temu lepi, ker sem uspešno zakjučila en precej stresen projekt in končno lahko misli usmerim kam drugam. user posted image

Ta teden sem začela že kar redno čutit gibe, res lepi občutki... user posted image 15.12. imam morfologijo, ki jo že res komaj čakam.
Kamničanka, tudi jaz še nimam pravega apetita, slabosti sicer ni več, ampak še vedno pa ni tiste prave želje po hrani, da bi si kaj res zaželela. Je pa pri meni slabost trajala kar tam do konca 17 tedna..
Tudi jaz vsak dan delam jogo, sicer preko youtuba in mi res pomaga pri bolečinah v križu.

(odgovor članu Evitas)
Neposredna povezava do sporočila: 714
   RE: MAJČICE 2021
10.12.2020 20:44:52   
Špela13

Evo, še ena tukaj. V 16 tednu in še vedno slabo. Ni več tako hudo zadnji teden, da bi bruhala. Tudi skozi dan še nekako zvozim, zvečer pa katastrofa... Ampak glede na to, da se izboljšuje, imam upanje. Jaz telovadim po programu od Nuše Gnezda, šele sedaj sem dobro začela. Pred nosečnostjo sem redno hodila v fitnes in sem bila fizično res dobro pripravljena. Sedaj 3 mesece nisem mogla nič zaradi hudih slabosti. Zelo pogrešam "normalno" življenje 🥺
IZVIRNO SPOROČILO: Kamničanka1

Živjo punce! 

Pri meni nič ekstra novega, tut tega ne, da bi se mi slabost izboljšala ☹️😅. A še katero matra slabost al je že vse zapustila? Mene noče...Začela sem hodit na jogo za nosečnice, sicer preko zooma in sem ful zadovoljna 🥰😁 glede na moje pomanjkanje gibanja, je zelo dobrodošlo miganje 😁



(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 715
   RE: MAJČICE 2021
10.12.2020 22:42:29   
Kamničanka1
No, vsaj nisem edina. Malo že obupujem, da kar ne bo konca temu ☹️ včasih je najhuje zjutraj, večinoma kar čez dan traja, zvečer je pa najpogosteje kr slabo, težko zaspim. Sem pa v sredi 18. tedna.


Sem končno dobila datum za morfologijo... šele 5.1. uuf takoo daleč 😅😁
Sva pa ravno ta teden kupila skoraj novo rabljeno otroško posteljico s pripadajočo posteljnino kar preko fb marketa 😁 ena kljukica odkljukana ✔️

(odgovor članu Špela13)
Neposredna povezava do sporočila: 716
   RE: MAJČICE 2021
11.12.2020 19:52:32   
evkaliptus
Oo pridne punce💪 Tudi jaz skušam čim več migat, čeprav ta teden sem se v tem kislem vremenu kar težko spravila ven hodit🙄

Ubožice, še vedno vas slabosti mučijo😬 jaz sem že pozabila na to, res se dobro počutim tudi prebava in želodec mi ne nagajata. 

Jaz kar nakupim kako stvar tu pa tam 😊 imava že torej voziček in lupinico oboje Joie, kupila sem še previjalno torbo in gnezdece, od znanke sem kupila banjico s stojalom, ker sem gledala točno takšno kot jo je ona prodajala, posteljico in pohištvo pa dobiva. Ogledano imam še eno pleteno odejico in odejico za lupinico. Ta velike stvari že kar imava, cotke in pripomočke za nego bom kupila pa zadnji mesec, dva.. Za dušo sem kupila le en kompletek na h&m🥰 nujno pa rabim modrce ker to pa ne gre več tako naprej😂 sem dva naročila prideta drug teden 🙂 kakšno previjalno podlogo priporočate? Ene so ozke, druge širše.. nimam pojma kaj vzet...

Mimogrede včeraj zvečer sem čisto prvič začutila premike 😍🥰😍 Najprej sem bila presenečena, ali je to res to in potem me je pobožala še enkrat in ni bilo dvoma, ker je pa to res en tak čisto drugačen občutek, ki ga še nikoli nisem doživala❤️ Sedaj pa čakam kdaj bo spet☺️



(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 717
   RE: MAJČICE 2021
11.12.2020 20:29:41   
PozitivnaEnergija
Oj punce,


Meni slabo sicer ni, ampak apetit pa tudi ni tam kot obicajno, še vedno mi ne paše preveč meso, sadja ful pojem, pa solate mi še vedno ful pašejo, sicer pa mi hitro kaksna juha pogreta od prejsnjega dne naredi stalo v zelodcu. Pa skos imam obcutek da sem nabito sita, pol mi pa zqcne krulit, tqko da morem res veckrat na dan po malo jest. 
Za duso sem kupila en jopco in copatke za v vozicek, kolegica mi je ta teden pripeljala cotke 56-62 od njenega minija, pa gnezdo (ki sem ga jz delala, hehe ironija 🤣) 
Ta teden sem bila ena driska kar se pocutja tice, krivim vreme ;) danes sem si vzela 1-2 ure zase, ker me tudi nervirajo tele omejitve in omejitve na 4 stene in je pocutje bolje. Trebuh vzhaja, en vozicek imam rezerviran, rabljen ;) zelen 😍 malo vec hocejo kot bi si zelela dat, ampak zgleda res ko nov, pa tocno tist model ki ga iscem. 
Ostalo pa nakupimo po novem letu, pa komi cakamo da se ikea odpre, ker je treba sobo prenovit, pa kavc zamenjat hehe. 
Za previjalno sem jaz rajsi imela ozjo podlogo, vec ko imajo placa bolj jih lovis une male rite pp previjalni 🤣

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 718
   RE: MAJČICE 2021
11.12.2020 21:23:38   
evkaliptus
Meni pa paše vse po vrsti 😂🙈 edino preveč začinjeno mi dela težave in sveža čebula ter česen, prej sem pa tega ful pojedla, zdaj se pa želodec pritožuje in raje ne

Kater voziček si potem zbrala?

Se mi je zdelo, da je bolj pametno ožjo podlogo izbrat 😁

Hjoj Ikea ja in še kaj... naju čaka celovita prenova tako da bo drugo leto do prihoda nove članice še kako pestro🙈

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 719
   RE: MAJČICE 2021
12.12.2020 8:48:24   
Nora23
Hejla, jaz sem v 17. tednu.. brez slabosti in bruhanja ze od zacetka.. mislim da tud tega ne bo do konca nosecnosti, ce ni blo na zacetku🤷🏻‍♀️ Nic novega, kile enake kot pred zanositvijo, trebuh se se ne pozna, nuhalna pa sele v sredini januarja..🙃 cakam da se ukrepi sprostijo, da lahko grem v LJ in MB na ogled vozickov.. par jih imam nagledanih, ampak so trgovine tak al tak zaprte😖

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 720
   RE: MAJČICE 2021
13.12.2020 14:45:33   
PozitivnaEnergija
Sem se vseeno za high treka odločila, ker mi je bil v prvo res top 💪 če bi imela možnost versatreka sprobat bi bilo super, tako pa ostajam pri preverjenem. 


Ja prenova ja, pri nas tudi cela soba otroska bo drugacna, še vedno se nisva zedinila kje bo previjalna uh...
Me pa kr malo matra trebuh, očitno se v drugo bolj čutijo ta raztezanja maternice, mi je kar vse odvec počet, razen sprehod paše.

(odgovor članu Nora23)
Neposredna povezava do sporočila: 721
   RE: MAJČICE 2021
18.12.2020 18:30:12   
Nora23
Zdravo punce,
mene zanima mnenje glede stevilk 50 in 56. Kuk se kej splaca kupovat? Do zdej so mi nekatere mamice rekle da se 50ka sploh ne splaca (vsaj po njihovih izkusnjah), 56 pa tud minimalno.. da se zlo hit presaltajo na 62 bebice.. 

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 722
   RE: MAJČICE 2021
18.12.2020 18:30:33   
Nora23
Zdravo punce,
mene zanima mnenje glede stevilk 50 in 56. Kuk se kej splaca kupovat? Do zdej so mi nekatere mamice rekle da se 50ka sploh ne splaca (vsaj po njihovih izkusnjah), 56 pa tud minimalno.. da se zlo hit presaltajo na 62 bebice.. 

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 723
   RE: MAJČICE 2021
18.12.2020 18:47:00   
evkaliptus
Jaz imamo isto dilemo 🙂 sicer sem naročila do sedaj samo dva kompletka in ene komplet stopalk pa sem vzela 56. Tudi nekaj kar dobim od kolegice je od 56 naprej. Z možem sva bila oba velika (in težka😣🙄) tako da če bo tem sodim ne bom rabila 50ke 😂🙈 Menda hitro prerastejo, zato se tudi trudim, da ne bi pretiravala z nakupi... 
Danes sem dobila darilo...done by deer ninico, obešanko in odejico😍 ter pa eno odejico za lupinico ..joj vse tako lepo❤️ Jaz že komaj čakam, da bo tudi v uporabi, hkrati me pa kar malo stiska, da kmalu ne bova več sama☺️

(odgovor članu Nora23)
Neposredna povezava do sporočila: 724
   RE: MAJČICE 2021
19.12.2020 13:34:08   
PozitivnaEnergija
Kupujte od 56 naprej. Če pa vas bo presenetilo kaj prej, bo pac moz v tistim 3 dneh ko boste v porodnisnici sel v trgovino po paket 5 bodijev....sej bodi je najvecji problem ce je prevelik, vse ostalo se da rokavcke pa hlacnice zavihat pa je ;) pa moze kar pripravite da bojo une tri dni porodbisnice vec v trgovini kot kje drugje ;))))


Jaz sem imela v prvo vse pripravljeno, 50 nismo sploh rabili, 56 smo rabili res 14 dni ker je bila velika. Sem ga pa mogla poslat po druge nastavke za dojit, pa eno karjolo vlozkov zame ;) pa tko, vedno se še kej najde. Na koncu je bil vesel da sva ostali en dan dalj v porodnisnici da se je revez naspal. :))) 

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?