|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: tast in tašča
17.10.2005 7:52:51   
lucios
Resnično nisi sama, ki ima tak problem. Tudi midva živiva pri njem doma, imava svoj vhod in notranjo povezavo, katera je pa bila še pred vselitvijo zazidana. Sem mu rekla, da naj zazida, če hoče,da pridem k njemu živet. Sem bila v 8 mesecu nosečnosti, pa sem kljub temu bila vztrajna. Še bolj resno me je vzel, ko je videl, da kjub temu,da sem noseča, vzrajam pri svojem. Drugače bi imeli pravi pekel.

Je pa ratal problem, ko je pa tašča kar naprej pri nama stalauser posted image . Isti čas, ko sva si midva urejala stanovanje, si ga je tud ona. In ker ni imela kopalnice, se je hodla nekaj časa tuširat k nama. In to zjutraj!! Popizdila sem enkrat in mu rekla, da ne pustim, da hodi kdo zjutraj v splanico. Kaj če bom spala naga? Me bo v rit gledalauser posted image ?? Zato sem zahtevala, da tisti čas zapira spalnico. V otroško sobo se namreč pride čez spalnico in ona je hotla zjutraj videt tamale.

In kako jo je motlo, ker grem vsak dan od doma!! Je rekla, da kar naprej okrog hodim, da ne more tamale videt! Ta pogovor sem slučajno slišala. Pol pa moj nad mene, zakaj nisem več doma , itd... Pa sem spet popizdila in rekla mojmu, da če bo kdaj njega kej motlo, naj mi pove, da če bo pa to druge motlo se mi pa sladko jeuser posted image  za njih.

Enostavno jo ignoriram-sem hinavska kot ona. Če mi pa kej ne paše, ji pa vpričo mojga povem-uvidevno hinavsko, pa gre.

Sicer se pa bomo itak (upam, da čimprej) odselili. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LEPO JE LJUBITI, LEPO JE DAJATI - A NAJLEPŠE JE BITI MATI.

(odgovor članu mala pika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: tast in tašča
19.10.2005 12:15:10   
tasa78
Mislim, da se morata z možem pogovoriti in potem naj mož pove staršoma kako in kaj, če pa ne zaleže, naj udari po mizi.Vi ste svoja družina vidva postavlajat pravila, saj je vajin otrok, če no bo šlo zlepa pa zgrda!!

(odgovor članu mala pika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?