|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktober je naš mesec
21.10.2005 21:58:28   
MojcaG
lepo pozdravljene oktobrčice.. mene so v torek spet obdržali v bolnici, ker srček nagaja na ctg-jih.. in so to kontrolirali po cele dneve.. in popadki so, pa jih ni, je pa mv še ohranjen (nezrel) in mi zato ne sprožijo poroda, saj bi to bil zelo dolg in boleč porod, ki bi se najverjetneje končal s cr.. po dveh slabih ctg-jih danes mi je dr. naredila uz, kjer je videla vse super: srček,organi, dihalni refleksi, kar nas je zelo pomirilo. (blesavi ctg-ji!!!user posted image ) in naša pupa je tako srčkano izgledala - gledali smo jo v obraz (zelo dober uz), videli vse njene kretnje, kako odpira usteca in njena polna lička... meni so se ulile solze, ker kaj tako lepega še v življenju nisem videla.. res, bila sem - in sem še - takooo ganjena.. predvsem pa pomirjena, ker je vse ok. drugače bi mi morali jutri sprožiti porod, pa zaenkrat ni treba. sem si "izborila" odhod domov čez vikend, saj danes - to noč - ne bi nikakor zdržala v bolnici.. v ponedeljek pa spet na kontrolo..
udb - rjava sluz - čep, ki gre ven. stoprocentno, pri meni je isto.
lepo se imejte in držim pesti za vse nas!
user posted image

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   [Brisano sporočilo]
21.10.2005 22:05:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: oktober je naš mesec
22.10.2005 9:07:03   
Udb
Jutro!
Kaj je zdaj z Sončkom? A je že kaj? A jo tako dolgo matrajo?

Jaz ravno zajtrkujem in se sprašujem - jutri moram na sprejem v porodnišnico. Dohtar je rekel, da naj pridem okrog 8 in da bom dobila svečko za mehčanje m.vratu in umetne popadke. Jaz sem bila pa potem tako polna misli, da sem ga pozabila vprašat, če lahko prej zajtrkujem!! Kaj mislite?

Nalin, še cela?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: oktober je naš mesec
22.10.2005 9:17:14   
india
Udb, jaz sem doma zajtrkovala in šla potem v bolnico,kjer so mi dali umetne popadke, pa mi ni bilo nič slabo. Pa še potem so midali vmes kosilo, pa zopet drugo flašo umetnih. Mislim,da to ni noben problem.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: oktober je naš mesec
22.10.2005 10:05:02   
Anonimen
Punce, Sonček je že rodila, včeraj ob pol osmih zvečer!!!!! Bravo, mamica! Je pa napisala, da EA ni prijela in da so ji potem dali še narkozo, ker posteljica ni šla cela ven. Aljažek je najlepši, mere pa so 50 cm in 3.520 gramov.
Bravo, mamica, iskrene čestitke!user posted image

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: oktober je naš mesec
22.10.2005 10:32:21   
Aleksandrin
Soncku čestitam user posted image user posted image user posted image
Upam, da ni bilo prehudo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: oktober je naš mesec
22.10.2005 10:32:49   
Udb
Bravo Sonček in Aljaž!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: oktober je naš mesec
22.10.2005 10:34:42   
uma
Čestitam sonček user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !
Udb, jutri pa kar pogumno! Dan D je prišel. Sem vesela zate in ti želim čim lepši in hitrejši porod.
Včeraj zvečer sem pretiravala z delom moram reči. Rečeno je bilo, da danes pride omara za v kopalnico in sem pol vse pospravila. Preveč skratka. In sem bila tako crknjena da se tud premikat nisem mogla. Tamal pa je čisto norel in me je še to bolelo. Vendar sem ponoči spala še kar ok. Ampak tipa pa danes ni (bi moral že ob 9 uri priti) in sem user posted image . Ampak kaj čmo.
Drugače pa se nič ne dogaja spodaj podobnemu za odhod v Rim. (ja res kaj je s tem)?!
Ostale kako ste kaj? Koliko nas je še ostalo?!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: oktober je naš mesec
22.10.2005 12:31:30   
bernarda1
Čestitke sonček
Mene pa odspodaj nekaj špika kot pri m.,bomo videli kaj bo.
Lep sončen dan .bernarda

(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: oktober je naš mesec
22.10.2005 21:48:37   
žlička
se pozna da ze nekaj oktoberk pestuje svoje user posted image  in nas je vedno manj! In prav je tako!

Udb zelim ti vso sreco jutri zjutraj, ce te slucajno ze prej ne prehiti! Javi se nam!

Ostalim pa mirno noc!

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu bernarda1)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: oktober je naš mesec
22.10.2005 22:14:40   
Udb
Čer!
Nalin rodila, Nana rodila! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  SUPER!!!!!!!

No, jutri sem pa jaz na vrsti in zato sem tako živčna, da ne morem zaspat!! Je kar bolje da te stvar preseneti, kot da imaš napovedano!!

Če bom utegnila se še zjutraj oglasim, drugače pa držite pesti za nas!!!

Očku bom pa naročila, da vam javi, ko rodimo!

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: oktober je naš mesec
23.10.2005 7:31:35   
Udb
Jutro!

No, jaz grem!! Držite pesti. Sem pa tako živčna kot še nikol! user posted image  

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: oktober je naš mesec
23.10.2005 9:39:19   
uma
Udb zdaj ši ze v porodnišnici! Držim pesti in ti pošiljamuser posted image !

So še kje kakšne oktoberčice?  Tako samotno je ratalo.  Včeraj smo dobili omaro in zdaj sem lahko cunjice pospravila in pripravila. Sam se pa skoz živčna, tečna,...vse mi gre bolj kot ne na živce. user posted image user posted image user posted image user posted image
Naj že posije sonček, a bom lažje se spravila v dobro voljo.
Kako ste kaj ve? Če ste še kje doma.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: oktober je naš mesec
23.10.2005 9:44:02   
žlička
hoj uma....jaz sem se doma, sicer imam do roka se 5 dni, pa bi tudi ze kar najraje sla po user posted image ...kdaj imas ze ti rok? pri nas sije soncek, sicer se vsake toliko casa skrije za oblecke, no vsaj dezuje ne!

no pa si le dočakala omaro, da si lahko pospravila cunjce, zdaj si kompletna

ves jaz sem tudi imela ene tri depresivne dni par dni nazaj, ne vem kaj je bilo vzrok temu, mogoce slabo vreme, malo mi je bilo dolgcasuser posted image  no zdaj sem bolje

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: oktober je naš mesec
23.10.2005 9:50:03   
uma
Jp dolgčas, pa naveličanost. Sem neprestano doma in ko pride vikend komaj čakam, da bi lahko kam šla. Pol pa moj dela in jaz to že vse razumem.....samo tako težko razumem. In sem spet  doma in potem bom spet doma. Imava pa 1 avto in tako jaz ostanem brez. Ma ne bom več jambrala.

Jaz imam rok 29.10.- v soboto. Tud bi že rada šla. Pijem malinov čaj ko norauser posted image in ko bi vedela al res deluje bi ga kar dvojne doze. Ne vem kako bo če bo vse skupaj šlo čez rok.
Da bi le šle čimprej. Kaj praviš Žlička!?Si za to?!


(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: oktober je naš mesec
23.10.2005 9:59:33   
žlička
jaz tudi pijem malinov čaj, če pomaga je pa drugo....vsaj očitat si ne bom mogla, da ga nisem!

no jaz imam rok pa v petek, pa močno upam in sem ZA da tudi midve greve po svoje user posted image  v porodnišnico.....veš vsak večer ko grem spat se vprašam....ali bomo šli danes ponoči?  pa zaenkrat še nič!!!user posted image

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: oktober je naš mesec
23.10.2005 11:04:55   
uma
Kolk smo hecne po eni strani. Vse pričakujemo da se bo to zgodilo ponoč. Tako da te čist razumem. Jaz tud tako pravim ko grem spat, al se bom zbudila in bo treba it. Za podnev pa sploh ne pomislim tako. Pa se glih tako lahko zgodi. user posted image user posted image user posted image user posted image
No pa bomo videli kako bo v resnici.
Nalin ima že Žana v albumu. Si videla? Kako je luškan. Sva oba z mojim kar zavzdihnila. Ja, res je čas da gremo tudi me.


(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: oktober je naš mesec
23.10.2005 14:58:04   
žlička
hvala za opozorilo za slikce....joj kolk je luskan, pol te še bolj prime, kdaj bo napočil naš čas

zanima me, ali ima udb tvoj gsm....ali bo tebi sporočila ali kateri drugi.....???

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: oktober je naš mesec
23.10.2005 16:27:24   
AKŠ
ojla punce....spet se malo javim...

danes je moj D day, ampak so me iz porodnišnice poslal domov....mam na CTG zaznane popadke, medtem ko pa mi je Amnio pokazala čisto plodovnico in to, da nisem nič odprta.... kdaj bom jaz rodila ne vem...

sedaj mi res ne preostane nič drugega, kot da čakam a ne?....

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: oktober je naš mesec
23.10.2005 18:47:13   
uma
Jeeee... mi je ratalo mojega nahecat in sva šla malo ven naokoli. Zdaj sem pa doma.
Kar se tiče Udb ima moj mobi ampak zaenkrat mi ni še ničesar sporočila. Lahko pa da bo kar njen na forum napisal. Ne vem. No, zaenkrat ni še nič. Tud mene matra kaj se dogaja z njo. Umetni popadki znajo tudi trajati dolgo. Držimo pesti zanjo, a bo čimprej.
Ja, Žan je res srček.
Akš kriza. Tvoj Dan D je tukaj, pa nič.  Ja, zdaj lahko samo čakaš. Na žalost. Al pa kaj že omenjenih "stimulansov", ki pospešujejo porod. Pa držimo pesti.

In kako bomo rekli: bomo videli kaj bo prinesla noč user posted image

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: oktober je naš mesec
23.10.2005 20:01:35   
žlička
ja, res je, bomo videle, kaj nam bo prinesla nočuser posted image user posted image user posted image

samo toliko časa, da se udb ni nič javila.....mislim nanjo in ji pošiljamuser posted image

če je katera za nakup kartice za bar, naj se javi pod temo BAR4 v Čvekanje v tri dni, za vsak slučaj, da si bomo krajšale čas, če slučajno še ne bo kmaluuser posted image

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: oktober je naš mesec
23.10.2005 20:07:41   
Darja7
Živjo oktobrke, tudi jaz sem še med vami, sicer vas bolj berem ...
Rok imam 26.10. pa se tudi še nič ne dogaja, pa so rekli da bo
tokrat pred rokom, prvič sem rodila 12 dni čez rok. Sem pa tokrat bolj nestrpna in me je kar malo strah.

Čestitke Nalin in Nani!

LP

(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: oktober je naš mesec
24.10.2005 0:27:48   
Udb
Ob 21.40, se je rodil Marcel. Težak je 3600g, velik 50cm. Vse je ok.
Pozdrav vsem, Matej

(odgovor članu Darja7)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: oktober je naš mesec
24.10.2005 7:14:29   
sonček*
Dobro jutro! Udb tebi in tvojemu pa čestitkeuser posted image , lepo se cartajte. Danes naj bi bila pa jaz na vrsti, samo še nekaj pojem pol grem pa v porodnišnico, ker tudi pri meni že en teden zamuja, upam da me ne bojo domov poslal. Držite pesti, me je kr mal strah. Lep dan vsemuser posted image

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: oktober je naš mesec
24.10.2005 7:26:02   
chips
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ČETITKEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Eno user posted image zate UDB in za Marcela.Pa naj vaju tvojuser posted image velik carta sedaj.


_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

(odgovor članu sonček*)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?