|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a čmo mal čvekat?
4.10.2005 19:56:02   
lenika
Wawa, ti že tudi počasi finiširaš.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: a čmo mal čvekat?
4.10.2005 19:56:33   
wawa
Lepo že lepo, ampak žal si tudi vsak dan bolj neučakan, saj jaz.....ker je taprvi.......Mojca je imela pomoje zadnje dni preveč dela z svojo malo, da bi bila neučakana kot jaz......

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: a čmo mal čvekat?
4.10.2005 19:57:40   
lenika
Ja to z neučakanostjo pa vrjamem. Jaz sem že sedaj. user posted image

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: a čmo mal čvekat?
4.10.2005 19:58:07   
wawa
Mojca sem se samo hecala glede likanja, ker smo lih zadnjič mele to temo.........saj veš jaz pa sem lena in neodgovorna pa še niti začela nisemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: a čmo mal čvekat?
4.10.2005 19:58:40   
Anonimen
Hvala tinkatonka! Saj sem kar v redu. Mislim, da že več kot teden nisem user posted image , samo ob torkih me mal matra!

(odgovor članu wawa)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: a čmo mal čvekat?
4.10.2005 20:00:00   
tinkatonka
Ene so prav boge na začetku nosečnosti in non stop bruhajo. Jaz pa nisem. Bruhala sem dvakrat...zakaj...zato, ker sem bila prešnji večer v baru, ki je bil totalno zakajen in sem že vsa zelena prišla domov nato pa nisem mogla še ves naslednji dan vase hrane notr spravt, ker sem ves dan bruhala, tako da se zdaj izogibam zakajenih prostorov. In ko sem se začela izgobita, nisem več bruhala. Slabo mi je sicer bilo sem pa ke kdaj po kakšni hrani, vendar sem potem tisto hrano tud izbrisala iz svojega jedilnika. npr. pašteta, tuna...To zdaj vse odpade. Po tej hrani mi je še danes, če jo samo zavoham, slabo.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: a čmo mal čvekat?
4.10.2005 20:00:03   
wawa
Saj gre kar hitro veš, saj meni je tako minilo........se mi pa res teli tedni zdaj malo bol vlečejo, ampak mogoče je to še dobro da težje čakaš......

Mojca kako mala??

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: a čmo mal čvekat?
4.10.2005 20:01:06   
Teni_



Še en odgovor leniki: jaz sem na začetku šla dol 3 kg in sem se do zdaj zredila za 5 kg. Nič se ne sekiraj glede tega. Aja, v prvi nosečnosti pa sem se zredila 24 kg lahko rečem do tega časa. LP,Mojcauser posted image



(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: a čmo mal čvekat?
4.10.2005 20:04:12   
lenika
Mojca a res, takšna razlika je bila v kilogramih? Samo meni je pa G rekla naj do naslednjega pregleda kakšno kilco ali dve pridelam, pa se ne bom nič sekirala, če ne gre, pa ne gre. Glavno je, da se jaz dobro počutim.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: a čmo mal čvekat?
4.10.2005 20:04:14   
tinkatonka
Jaz bi tud čimprej zibala, samo kaj ko potem pomislim kaj vse je treba prej še postoriti, tako da mi tile meseci kar malo prehitro na trenutek minevajo. Dvakrat sem okrog obrnem pa je pol nosečnosti že mimo. No ja na koncu se bo pa najbrž vleklo. Zdaj me čakajo še nakupi, ki se jih po eni strani ful veselim, po drugi me pa mal skrbijo finance, ker bova zdele v kratkem še okna za novo hiško kupovala in je kr veliko stroškov. Pa še nič opreme in oblek nimam od prej, ker je to najin prvi otročiček in moram vse nakupiti.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: a čmo mal čvekat?
4.10.2005 20:06:41   
lenika
Jaz bi pa postavila eno vprašanje za vse tri. Kdaj ste pa ve začele prve stvari naakupovat? Ker meni se zdi, da bo mene kmalu po NS potegnilo že v kakšno trgovino. Imam pa že eno dekico in eno blazinico, ki mi ju je možek kupil za rojstni dan, ki sem ga imela pred kratkim.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: a čmo mal čvekat?
4.10.2005 20:08:00   
tinkatonka
punce a lahko eno vprašanje ki ni trenutno vezano na temo pogovora?

jaz sem se pred dobrimi 10 dnevi poročila pa moram zdej vse dokumente menjat. A grem jaz lahko še vedno brez problema s staro osebno čez mejo, kljub temu da bom vmes že naročila novo osebno izkaznico? A ko naročiš novo osebno ti takoj s tistim dnem, ko jo naročiš ta stara več ne velja??? rada bi šla v Avstrijo konec oktobra mal v šoping, pa me je strah da me ne bodo na meji kej kompliciral. Sicer ponavad ne preverjajo osebnih, samo ravno takrat ko je najmanj treba ti pa preverijo.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: a čmo mal čvekat?
4.10.2005 20:08:20   
lenika
Aja pa še eno vprašanje. Sem že tečna a ne? Kdaj se vam je pa začel kaj trebušček poznat? Meni se zdi in mojemu dragemu tudi, da se meni malenkost že pozna.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: a čmo mal čvekat?
4.10.2005 20:08:33   
Teni_



Teja je na zalost še vedno bolana, ampak zdaj vsaj bruha ne več(upam, da nisem rekla prehitro). Je pa zdaj ze dva dni prespala celo dopoldan in do  dveh, ko je moj prišel domov, pa še potem popoldan dve uri. Čisto je boga. Lp,Mojcauser posted image



(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: a čmo mal čvekat?
4.10.2005 20:10:17   
lenika
Tinkatonka, najprej ti čestitam za poroko. Drugače pa menim, da če boš sedaj dala osebno rihtat, da bo do konca oktobr že gotovo narejena. Meni so jo naredili v enem tednu.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: a čmo mal čvekat?
4.10.2005 20:11:07   
tinkatonka
Jaz nisem kupila še niti ene stvari, bom pa najbrž konec meseca, ko bom šla v šoping v Avstrijo, torej v 24 tednu nosečnosti. Sem pa tud jaz dobila že dve naštrikani jopici in kapici za novorojenčka, pa 4 pare copatk. Ma mami eno prijateljico, ki tako lepe stvari štrika iz garna. Pa je čist navdušena nad mojo user posted image  in mi že zdaj poklanja jopice...

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: a čmo mal čvekat?
4.10.2005 20:12:28   
lenika
Ja moja mami tudi zna štrikat in bo meni tudi naštrikala nekaj uporabnih oblačilc. user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: a čmo mal čvekat?
4.10.2005 20:14:15   
Teni_



Stvari sem začela kupovat nekje 5. mesec,  ampak sem ogromno dobila. Zdaj pa je tako ali tako vse ostalo od 1. in sem pred kratkim kupila nekaj malega. 1. se mi trebuh ni nič poznal, ker sem šla bolj v širino, pa tudi zdaj tisti, ki ne vedo, da sem noseča ne bi verjetno nikoli rekli, ali pa se meni samo tako zdi. Drugače pa se mi zdaj ze ena dva meseca kar fajn vidi, če dvignem majico. LP,Mojcauser posted image



(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: a čmo mal čvekat?
4.10.2005 20:15:36   
tinkatonka
Kdaj se vam je pa začel kaj trebušček poznat
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Men se je poznal kmalu, v 2 mesecu nosčenosti, sva ga jaz in moj dragi že videla. Ampak drugi so ga pa začeli opažat nekje na sredini tretjega meseca. Zdej ga pa tako in tako ne moreš več falit. Zdej mi pa tako in tako non-stop roka na trebušček uhaja in ga potem božam, pa sploh se tega ne zavedam. In hodim po ulcii in se držim za trebušček, kot da ga pestvam. Sem čudna a ne. In potem ko se zavem da to počnem roko sicer umaknem, da si ne bodo kaj preveč čudnega o men mislili.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: a čmo mal čvekat?
4.10.2005 20:16:10   
lenika
Moj dragi pravi, da sem prej imela trebušček navznoter, sedaj je pa že kar malo zaobljen.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: a čmo mal čvekat?
4.10.2005 20:17:22   
tinkatonka
Mojca upam da se bo tvoja punčka čimprej pozdravila user posted image !

A ima kakšno virozo, angino????

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: a čmo mal čvekat?
4.10.2005 20:17:32   
lenika
Tinkatonka, to z božanjem trebuščka se meni zdi čisto normalno, Jaz se včasih že sedaj zavem, da to delam.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: a čmo mal čvekat?
4.10.2005 20:18:36   
GATA
Čer user posted image  user posted image .

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: a čmo mal čvekat?
4.10.2005 20:18:55   
lenika
A tako Tinkatonka, no potem pa nisem edina, ki že tako zgodaj opazi trebušček. Moja tašča pravi, da je to nemogoče, da bi se mi že tako zgodaj poznalo.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: a čmo mal čvekat?
4.10.2005 20:19:48   
lenika
O Gata, čer.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?