|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JULIJ
3.2.2006 8:09:05   
_clea_
Špela, super user posted image user posted image user posted image user posted image , da si spet srečka user posted image !!Uživaj!
Vrtnica,kdaj imaš pa ti rok? Punce, a ste zato, da si damo vse v podpis svoj PDP,pa porodnišnico? vem, da je to že v enem drugem postu, samo ni treba potem drugam gledat.

Lep dan in še lepši vikenduser posted image user posted image

PDP 1.7.,Postojna

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   [Brisano sporočilo]
3.2.2006 11:17:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu _clea_)
  Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: JULIJ
3.2.2006 11:30:38   
Naty*Taja
No zdej mi je pa ratalo dat slikce s 3D ultrazvoka!
Zdej grem se pa zrihtat in na izpit v MB! Držite pesti!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   [Brisano sporočilo]
3.2.2006 13:07:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: JULIJ
3.2.2006 13:51:22   
malicki
Zdravo punce,

Naty-Taja slikce so res lepe. Jaz bi tudi 3D user posted image , no ja saj imam pa posnetek mojega bejbija user posted image .

Ej moram vam povedat - se mi zdi da se mi je to vsak teden zdelo in sem upala da bo boljše - ampak sedaj pa res mislim da slabosti popuščajo. Že tretji dan opažam zmanjšano slabost, najbolj se opazi dopoldne in da v službi ne rabim več nonstop nekaj jesti da bi zmanjašala slabost, pa boljše volje sem user posted image

Če tako ostane bo super, vse bo boljše kot je bilo prej, samo da si še lahko zobe normalno operem pa bo the best user posted image


Jaz zaenkrat še ne čutim nobenih bolečin. A zdaj pa me to čaka??? Pa komaj se slabosti malo znebim  user posted image  

Moj buši tudi lepo raste. Kilogramčki pa že 2 tedna mirujejo user posted image , kar je zame res pravi dosežek. Glede teh kg mi res ni jasno, da je kao normalno da se zrediš od 8-11kg user posted image . Moji dve prijateljici sta se obe zredili za 16kg in to brez pretiravanja pri hrani, zgledata pa res fantastično, pa prej nista bili ful suhici.
 

Aja, ena od teh prijateljic je dva dni nazaj rodila fantka in to v 1uri in pol !! Jaz bi tak tudi user posted image
Mi je pa take lušte z bebico nardila, bi njenega sinkota najraje kar jaz domov odnesla user posted image

To je moje poročilo za ta teden user posted image . Vikenda se že pošteno veselim, malo se bom posvetila sebi in bebici in user posted image  tudi. Zdaj ko je boljše počutje bo spet več akcije user posted image user posted image  
Kmalu pa me čaka spet 1 teden dopusta, da si malo spočijem od službe.

LP


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: JULIJ
3.2.2006 22:40:58   
Naty*Taja
O Malicki, hvala. A veš, da imava isti pdp?
No men je šel izpit vredu,(so pomagale Vesnine pesti) upam, da mi je ostal zdej sam še eden! Pol bom pa res uživala z mojima bebicama poleti!
Zdej se pa men tudi že mal buši pozna, kile so pa še kr na istem!user posted image
Pa sej nimam časa jest, ko je naš mali tak živc. Zdej on že veselo okrog raca in to brez pomoči. To je žurka! Ma čist pobuškano glavico. Če pa tak leti, da ga ne morem ujet, pol pa capne!Pa se dviga ob mizi in stran gleda pa zgreši....
No grem zdej počivat, ker sem psihično in fizično na psu.
Lepo spančkajte in pište kej!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   [Brisano sporočilo]
7.2.2006 11:52:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: JULIJ
7.2.2006 16:48:09   
klaja
Očitno še imamo vse zimsko spanje in smo v pričakovanju pomladi, da se nič ne javljamo.user posted image

Pri meni ni nič novega, lakota me je minila, nočni obiski wc-ja tudi, edino spanje še imam moteno. Če pomislim, že mesec in pol nisem spala celo noč. Težave imam z nosom (zaradi alergije) in sem vsaki dve uri pokonci, ker se mi nos tako zamaši, da ne morem več spat. Upam, da bo tudi to minilouser posted image .

Tudi izpite mi je uspelo pripeljat do konca, tako da imam sedaj malo počitka in nekoliko več časa za sebe. Le še diploma me čaka, ki pa jo nameravam do julija spravit skozi - vsaj upam.

Že kaj čutite prve gibe ali ste še vse v nestrpnem pričakovanju tako kot jaz?
Komaj čakam na njih!

Lepo se imejteuser posted image user posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: JULIJ
7.2.2006 18:01:20   
sašaš
Da še jaz malo naklobasam...

V glavnem nič novega, lenarim, hodim na sprehode...komaj čakam, da grem v ponedeljek po dolgem času v službo! Bom vsaj imela nek ritem!

Danes greva za par dni v Kranjsko goro - pa bova skočila en dan še v Avstrijo, malo pogledat za vozičke in take stvari. Ampak še ne bova kupovala, samo malo pofirbcala. user posted image

V mojem bušiju se še nič ne dogaja. No, dogaja se veliko, ampak še nič ne čutim! user posted image  Zredila sem se za 1.5 kg, buš pa je že kar konkreten! user posted image

Čav - bav!

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: JULIJ
7.2.2006 19:01:23   
Naty*Taja
Ja lepo, da se oglašate! Jaz vsak dan kr gledam pa ni nič, pa nič...user posted image
No se morem pohvalit, da je tudi meni ostal samo še en izpit in diploma. Bi bla tudi rada fertik do junija, sam ne vem če bo ratal. Upam, da. Da bom pol res uživala z mojim tremi lubčki. Mi bo kr ena velika skala dol padla, ko bo tega učenje zaenkrat konec. Mi že predolgo visi nad glavo.
Drugače pa jaz tudi že včasih čutim, kak se mali zbuni, še posebej ko bratec na mamici leži in ga buta user posted image . Pa drugič je in mal prej čutiš. No ja zdej vem da to ni ropotanje po črevah, ampak je mali akrobat user posted image . Zredila se še kr nič nisem, je šlo kvečjemu par dek dol!! Pa sej ni čudno, tolk ko letam pa mi ne paše pol ni jest, pa spim tudi že kako leto ne celo noč... Sej bo bolje, ko bom v penziji user posted image !
Buši je pa že mal izstopu! Prav luškan je - pa kok ga mali gleda, kaj je zdej to!, kaj bo šele ko bo brcal in se bo ven vidlo. To bo veselje! Se bomo kr naprej cartal!
Imejte se skrajno lepo in uživajte, jaz sem vedno bolj navdušena user posted image .


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: JULIJ
7.2.2006 19:39:50   
Alisa
Punce tudi meni je uspelo opraviti izpit kar dva tako da sem danes prav vesela ko sem zvedela za rezultat. Vidim da nas je kar nekaj ko še delamo šolo.
Tudi pri meni ni nič novega, glede user posted image , res pa je da komaj čakam na novi pregled, ko bom spet lahko videla svojo bebico. Danes sem šla v knjižnico in si sposodila knjigo Nega matere in otoka, moram reč glede na to da je bila izdana 1993 leta je notr kar malo zastareli podatki glede pregledov, ki jih imaš v nosečnosti, tako da sem kar malo razočarana. Sem pa vprašala v knjigarni pa imajo zdaj že novo prenovljeno izdajo te knjige. Jaz sem si kupila knjigo Glej kako rastem, kjer so notri 3D posnetki in piše za vsak teden kaj se dogaja z bebico prav luštna knjiga.

Lep pozdravček!

Alisa


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: JULIJ
9.2.2006 10:47:59   
sonchek
Ful ste pridne...men se zdi pa da samo lenarim...haha
Včeraj sva z lubijem začela pisati dnevnik za bambinija...ha,ha polno smeha in morm rečt, da je kr zanimiva knjigica (oz.album) "To sem jaz"....
A jo ima še katera....?

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: JULIJ
11.2.2006 14:42:10   
Jančika_
Hm, nas je vrglo na drugo stran. Sicer nimam kaj pametnega za napisati, ne dogaja se nič novega. Mali brcko nabija že dobre tri tedne, v ponedeljek imam pregled, ko me bo G naročil na morfologijo. Ravno sem pospravila in posesala celo stanovanje, zdaj pa čakam moža, da me pelje na pizzo - redki so dnevi, ko sva sama in si lahko kosilo zunaj privoščiva brez tega, da ves čas gledava, kaj počne mali in kam je vrgel tisti kos kruha....

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: JULIJ
13.2.2006 9:06:32   
malicki
Zgleda da smo bolj ali manj vse v obdobju ko ni nič novega in zato zatišje.
Tudi pri meni nič novega. Ta teden imam sicer spet pregled, ki pa bo tako kot prejšnji spet ultra brzinski user posted image  in seveda brez UZ user posted image . No naslednjič čez 4 tedne pa bom verjetno le imela UZ ker bo na vrsti morfologija.

Že en teden čutim neko intenzivno dogajanje v trebuščku, pa ob strani, samo ne vem ali je to bejbi ali prebava user posted image
Danes se počutim zelo napihnjena in napeta, ponoči sem se zbudila zaradi bolečine od krčev. Zgleda da bejbi pridno raste in rabi več prostora user posted image

Danes zjutraj mi je sodelavka zaupala super novico, da je tudi ona noseča user posted image . Ful sem vesela, da bom imela družbo, pa še vedno sva se hecale, da je za naju najboljše, da sva istočasno noseči, ker bova potem v službi najmanj nastradale user posted image .  Najino delo je namreč zelo specifično in do nedavnega sploh nisva imele zamenjave.

Danes pa grem spet na telovadbo in se družit z ostalimi nosečnicami.

Lepo se imejte user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: JULIJ
14.2.2006 10:16:55   
sonchek
Ojla...nosečke...
A ste se že odločile kako boste rodile, z epiduralno, ali čisto po naravni poti...?
Jaz morm rečt, da resno razmišljam, da bi z epiduralno...ker imam res nizki prag bolečine...

lepo nosečnost....


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: JULIJ
14.2.2006 18:53:33   
Jan@
Ojla vsem julijkam! Saj veste bolje pozno kot nikoli - tudi jaz sem julijka in tudi vem, da bomo imeli user posted image user posted image . user posted image  sem, da se bom po novem lahko pogovarjala s toliko julijkami. :)

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   [Brisano sporočilo]
15.2.2006 9:59:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Jan@)
  Neposredna povezava do sporočila: 292
   [Brisano sporočilo]
15.2.2006 13:33:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu _clea_)
  Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: JULIJ
17.2.2006 20:54:00   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

A ste se že odločile kako boste rodile, z epiduralno, ali čisto po naravni poti...?



Prvič sem rodila brez EA. Med rojevanjem sem enkrat samkrat pomislila - naslednjič nujno zuser posted image , ampak ko je bilo vse skupaj mimo, sem že vedela, da bom naslednjič spet brez. Ne vidim namreč razloga za. Če mi bo pa kdo prišel zadevo ponudit sredi akcije (to se je zgodilo sorodnici in je rekla ja, samo so ji tako dolgo razlagali stranske učinke in ji tiščali neke papirje za podpisat, da je vmes rodilauser posted image ), hja, takrat je pa celo možno, da bi rekla jaaaauser posted image . Ampak načeloma brez.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: JULIJ
18.2.2006 13:18:16   
klaja
O tem kako bom rodila sploh ne razmišljam, edino kar bi odklonila (če bi se dalo in če še to sploh izvajajo) je vakumski porod. user posted image

Drugače pa se počutim vedno boljše, predvsem zaradi lepega vremena in toplega sončeka. Sem si že privoščila prvo martinčkanje na balkonu, saj je bilo ful toplo. user posted image

Vesnica sem opazila, da si napisala, da že čutiš prve brcike. Ja očitno le ne bova imeli istega PDP. Brcik še ne čutim, se mi pa dozdeva, da te dni čutim premikanje, ampak nisem najbolj sigurna če je to to ali ne user posted image .
Jaz pa sem imela pred nosečnostjo zmeraj čistilno mrzlico, sedaj pa me je minilo, no ne rečem, da ne čistim, vendar ne več tako mrzlično kot prej. Mogoče me bo pa spet prijelo, bom videla.user posted image



(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: JULIJ
22.2.2006 20:02:42   
sašaš
Pozdravček vsem julijam!!!

Pa je res zatišje pri nas.

Jaz sem tako lena, da se mi niti pred rač. ne da sedeti! Če sem doma samo jem in spim, pa OI spremljam. Zato še najraje vidim, da grem kam od doma.

Vidim, da vaši pikci že veselo brcajo - moj pa še nič user posted image ! Spet imam neverjeten apetit, zredila sem se že za 3 kg. Drugače pa se odlično počutim! user posted image

Ta teden greva kupit voziček! Vem, da je hitro, ampak nama je v oči padel v eni reviji in do konca februarja je v Arielu v akciji - pa ga bova že kar zdaj kupila! user posted image  

Rodila bom brez EA, saj bi se same EA verjetno bolj bala kot pa bolečin. Jaz pravim, če je šel not - bo šel pa še ven! user posted image

Uživajte in oglasite se kaj!

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: JULIJ
27.2.2006 10:56:52   
Nely
Živijo julijke, naj se še js malo oglasim, da nas vržem na prvo stran. user posted image

Zgleda, da smo se vse malo polenile. Moje počutje je odlično, še posebej zato, ker naš mali pikec brca non stop. Najbolj aktiven je zvečer in pa čez vikend. Zgleda, da čuti, da sva oba z atijem doma, ker čisto ponori, ko on poboža trebušček, ki je pa ornk zrastel v zadnjih 14ih dneh. user posted image  Sicer to pomeni, da lahk kr pospravim vse svoje hlače, ker spravim nase samo še dvojne. Zato grem dans mal v šoping v Celovc, ker imajo baje v C&A že spomladansko kolekcijo... 

Na morfologiji smo bili prejšnji teden. Vse je ok, edino pikec se ni hotel pokazat med nogami in tako zdaj ne vemo ali bo fantek ali punčka. user posted image  Ne vem zakaj, sam men se zdi, da bo fantek. Bomo videli na naslednjem UZ konc marca.

Drug teden greva v šolo za starše. Me zanima, če bo kakšno zanimanje za telovadbo, ki je ponavadi organizirana v okviru te šole, ker trenutno hodim samo na sprehode (pa še ti me kr utrujajo, če so daljši od ene ure).

Glede poroda sem trenutno kr zainteresirana za EA, ker poznam dost mamic, ki so se za to odločile in so bile ful zadovoljne. Bomo pa videli, kako bo nosečnost prot koncu potekala in mogoče mi bo vseeno, samo da js dobim že svojga pikca v naročje. user posted image  Kakorkoli že, julij bo hitro tu.

Pridno božajte bušije!

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: JULIJ
27.2.2006 14:12:39   
malicki
Pozdrav še od mene ozir. naju user posted image .
Počutje je ok, prejšnji teden sem imela dopust in si spočila od službe, se razvajala, fotografirala bušija, hodila na sprehode... Kar prehitro je minilo user posted image

Jaz sem brcike kar hitro začutila, 2 tedna nazaj - v 17. tednu. Sem pa jih čutila tudi že prej, a ne tako intenzivno.
Metuljčkov pa jaz nisem čutila user posted image  , mene je naenkrat en dan moj pikec začel ful brcati, prej pa kot da bi me božal. Tudi v materinsko knjižico so mi zapisali datum za prve brcike 13.2.


Nely - a to gresta vidva že prav v šolo za starše? Uf sta hitra, jaz planiram šele v maju.

Jaz sem ravno včeraj vse hlače, razen enih ki so mi bile nekoč ultra preširoke v pasu, že pospravila. In sem šla tudi v šoping in si nabavila nosečniške kavbojke. To pa je sedaj udobje user posted image , no ja kar drago udobje user posted image .

Morfologijo imam čez dobra 2 tedna, vendar za spol ne bova vprašala. Imava oba že skoraj od začetka nosečnosti občutek da bo fantek, tak da bo sigurno punčka  user posted image  

Kaj pa imena? Imate že izbrana? Jaz sem prelistala knjigico imen, pa mi nekako nobeno ni tisto tapravo.

Prosila bi vas pa tudi, da poročate o svojih nakupih vozičkov - kaj ste kupile, kaj nameravate....

Uživajte in pobožajte naše pikice!

< Sporočilo je popravil malicki -- 27.2.2006 14:13:31 >

(odgovor članu Nely)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: JULIJ
28.2.2006 22:20:26   
klaja
Lep pozdravček zaspanke!

Danes sem bila na ultrazvoku in je ginekolog rekel, da vse deluje tako kot treba, le pri glavici vidi neka minimalna odstopanja, več mi ni povedaluser posted image . Tako da imam čez dva tedna spet pregled in ultrazvok. Me je kar malo potolklo, se pa tolažim s tem, da je bila kar naprej v gibanju, tako da upam, da zaradi tega ni mogel prav določiti.

Tudi za spol sem vprašala, sicer je rekel, da se ne smem 100% zanašat, ampak bolj kaže na punčkouser posted image .

Je pa nenehno v gibanju, cel čas se je trudil, da je naredil slikico. Vsak dan se bolj premetava in se mi zdi, da nikoli ne počiva. Najhuje je po vožnji z avtom, nevem ali ji to ne paše ali kaj.

Glede imena imama za user posted image že izbrano: Gal, pri user posted image pa se zatakne, ker se ne morema odločit. Oz. za punčko izbira on, tako da bo še kar nekaj časa trajalo, da se bo odločil.user posted image
Za vozičke pa še zaenkrat zbiram samo kataloge in ideje. Za nakup se bomo odločili nekje v maju, za finance bo poskrbela moja mama. Imam pa v mislih trikolesnika, kaj več pa še ne vem.

Lepo se imejte in pobožajte bušije!

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: JULIJ
1.3.2006 13:25:35   
sonchek
Ojla...bodoče mamice...user posted image
Mislim, da sem tudi jaz začela čutiti brce (če to so), in morm rečt da to ni glih nežno...zato nisem prepričana ali so ali ne...ker me je včeraj ginekologinja vprašala ali čutim metulčke????user posted image
Drugače se bambini zelo lepo razvija (no, le tako naprej), velik je okoli 20 cm in jaz sem se zredila ze 6 kg (ja, vem...veliko) hahauser posted image ...ampak kaj moremo, če bi pa samo jedla in jedla....
Prejšnji teden smo bili na dopustu na Jahorini, in sem v Sarajevu kupila prvi kompletek (rumene barve) za bambinija...ful mi je bil všeč in zelo je lep...user posted image ... upam da ni še prekmalu?????

No, tako..naj bo za  tokrat to vse....SREČNO!!!user posted image

Ps:...Dejte mi povedat, kako vaši dragi reagirajo na vse to...men se zdi da moj se še ne zaveda čisto kaj ga čaka in zaradi tega imava kar nekaj problemov v komunikaciji...user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?