|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktober 2005
7.1.2009 17:03:05   
KBM
Dobrodošla Lalica1user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4676
   RE: oktober 2005
7.1.2009 21:17:33   
MojcaG
ojla punce!!!!

DOBRODOŠLA LALICA!!  kako pa je ime tvoji princesi?
 
vsem želim vse najlepše v tem letu! kakooooo ste, kje ste...?

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 4677
   RE: oktober 2005
8.1.2009 9:02:34   
Lalica1
Naša gospa je Lara in sedaj pričakuje sestrico. Je sicer prepričana, da bo sestrica (ja no, vsi mislimo tako), ampak bom na morfologiji vseeno vprašala za spol, da ne bo prevelik šok.
Drugače je pa zelo pridna pupa in z njo nisem imela nikoli težav. Od 2 tednov starosti mi spi cele noči in se že bojim, če bo drugi otrok drugačen. Ker smo vsi bolj take zaspane sorte doma.

Aja, pa to me zanima. A vaši malčki že znajo povedat R? Ker naša je začela zelo zgodaj govoriti (ATA je rekla pri 7 mesecih in od takrat sploh ne utihne. Razen če spi ali gleda reklame po TV), vendar R-ja še vedno ne reče. Mislim, da sploh noče, ker se ji zdi zelo hecno, ko jo skušam učiti in se že iz navihanosti ne potrudi. Do kdaj je sploh normalno, da ne pravijo R?

(odgovor članu MojcaG)
Neposredna povezava do sporočila: 4678
   RE: oktober 2005
8.1.2009 9:22:13   
Felicity
Naša ne rače še R-ja. Pa je tudi ne mislim učiti, ko bo dovolj zrela bo prišlo samo od sebe, kot je prišel govor in druge stvari.

Tudi P mi je rekla na sistematskem pregledu da ni treba nič hitet in je še zgodaj (to je bilo pred 4 meseci).

Lalica1 - user posted image

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4679
   RE: oktober 2005
8.1.2009 9:49:13   
nana 27
Tudi z naše strani: VSE NAJLEPŠE V LETU 2009, predvsem pa ZDRAVJA!!!!!!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Dobrodošla, Lalica! user posted image user posted image user posted image   Tudi pri nas še ne zna izgovoriti črke R (hecno, ker je bila njegova prva "beseda" brrrr. oz. oponašanje avtov)pa še kakšna je bolj čudna, vendar sama vidim, da se tudi to spreminja, zato do 4. leta ne bomo delali panike..se mi zdi, da tudi, če pustimo pri miru do šole vsi normalno govorijo in da so redki primeri, ko bi rabili logopeda. Baje pa lahko spodbujaš tako, da se pred ogledalom igraš z jezikom.  

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 4680
   RE: oktober 2005
8.1.2009 21:45:29   
MojcaG
IZVIRNO SPOROČILO: Lalica1

Naša gospa je Lara in sedaj pričakuje sestrico. Je sicer prepričana, da bo sestrica (ja no, vsi mislimo tako), ampak bom na morfologiji vseeno vprašala za spol, da ne bo prevelik šok.
Drugače je pa zelo pridna pupa in z njo nisem imela nikoli težav. Od 2 tednov starosti mi spi cele noči in se že bojim, če bo drugi otrok drugačen. Ker smo vsi bolj take zaspane sorte doma.





user posted image  user posted image  user posted image  čestitke in mirno nosečnost ti želim!!! user posted image  user posted image  user posted image

(hmmm... kje je zdaj naša Udb? Imam kakšno vprašanje za njo...user posted image )

Lalica, od dveh tednov dalje ti spi celo noč??user posted image  Sem bila prepričana, da takšni otroci ne obstajajo..user posted image  Moja druga hči je bila kot dojenčica tako skulirana in pridna, ampak lakota je pa lakota, in ni prespala noči brez svoje zize. user posted image  No, saj je še zdaj zelo pridna, sem čudno napisala, ampak šele zdaj, pri 1 letu prespi noč, pa še to zato, ker smo ukinili čajanke ponoči (v flaški ima samo vodo), če bo res žejna, kot je delovala ves čas, bo tudi vodo pila, a ne. Jok brate! Prvo noč je bila zelo zelo huda in besna, že drugo noč je celo prespala in si mislila, naj si to vodeno flašo kar sama nekam spravim, zaradi tega se že ne misli zbujat.user posted image

Liu sicer že nekaj časa govori r, vendar večina njenih vrstnikov še ne, in res ni nobene panike. Liu ga je kar naenkrat sama od sebe začela "uporabljat". Sploh nisem opazila, enkrat me pa mož opozori, naj jo poslušam, kaj poje (....ti dreja ti dreja ti drom...), pa mi še kar ni kliknilo, blondinka pač..user posted image , potem sem pa le pogruntala, da je prisoten R!


(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4681
   RE: oktober 2005
8.1.2009 21:55:40   
MojcaG
o hudirja, sem šele zdaj videla tvoj podpis, Udb, tako da nimam več vprašanja zate.user posted image

(odgovor članu MojcaG)
Neposredna povezava do sporočila: 4682
   RE: oktober 2005
9.1.2009 10:10:19   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: MojcaG

o hudirja, sem šele zdaj videla tvoj podpis, Udb, tako da nimam več vprašanja zate.user posted image


Jaz sem hotela že čestitat. user posted image
Tudi mi smo na zaenkrat Ne. user posted image

(odgovor članu MojcaG)
Neposredna povezava do sporočila: 4683
   RE: oktober 2005
9.1.2009 18:41:23   
Udb
Ojla babnice. DA se vam mal javim po dolgem času. MojcaG, hahahhah, ne ne, zaenkrat ne, ker bi bla preveč živčna, pa mogoče bi mi bilo potem kdaj žal, ker ne bi vsaj poskusila narediti akademije. Morda nekoč... user posted image

R ni na našem programo - še. Čeprav mi je včasih hecno, ko mu kar tako mimogrede rata. Sva zadnč mal red ogledalom vadla, ampak še ne potegne. Bo že.

Včeraj bi morala imeti sistematski pregled, pa me je že zjutraj klicala sestra iz zd in rekla naj ne hodiva, ker imajo izredne razmere, ker je toliko bolnih in nimajo časa za sistematiko. ME je kar malo stisnilo.

Moj pikec mali je prav zlatko. Res ful priden in vse se da zmenit t njim. Tudi v vrtcu mu je končno fajn, je rekla vzgojiteljica, da zdaj se pa že vključi in da ima prijateljčke, da celo kakšno ušpiči. user posted image Sem prav vesela.

Drugače pa eno vprašanje -  a katera ve kdaj zrastejo šestice? Ker zadnjič ko sva umivala zobke, sem opazila, da ma na dlesni spodaj, na mestu šestic, prav tako belo - kot preden so mu zrasli ostali zobki. Ampak se mi zdi še ZELO zgodaj. PA me tko  informativno zanima.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 4684
   RE: oktober 2005
9.1.2009 20:10:00   
Felicity
A niso 6ice pri 6 letu? Tako nekako imam v spominu.
So pa prvi stalni zobi in je treba nanje ful pazit.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 4685
   RE: oktober 2005
9.1.2009 21:30:30   
MojcaG
iskreno povedano, nimam blage veze, kdaj naj bi šestice zrastle.. Vem samo, da jih je nečakinja dobila pri petih letih, zdaj kakšne pol leta za tem pa se ji že prvi zobki majejo, saj stalni že vidno rinejo ven..

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 4686
   RE: oktober 2005
9.1.2009 21:31:50   
MojcaG
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

IZVIRNO SPOROČILO: MojcaG

o hudirja, sem šele zdaj videla tvoj podpis, Udb, tako da nimam več vprašanja zate.user posted image


Jaz sem hotela že čestitat. user posted image
Tudi mi smo na zaenkrat Ne. user posted image



drugače pa punce.. prave smotke totke ste! user posted image

kje je Naliiiin?

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 4687
   [Brisano sporočilo]
12.1.2009 21:32:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MojcaG)
  Neposredna povezava do sporočila: 4688
   [Brisano sporočilo]
13.1.2009 10:28:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4689
   RE: oktober 2005
14.1.2009 14:06:31   
Felicity
uuu lepi ste nalin user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4690
   RE: oktober 2005
14.1.2009 14:09:48   
Felicity
VSE NAJBOLJŠE JONAS! VSE LEPO IN POLNO ZDRAVJA!

user posted image

in čestitke za prve korake!



< Sporočilo je popravil Felicity -- 14.1.2009 14:10:01 >

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 4691
   RE: oktober 2005
14.1.2009 23:42:34   
nana 27
Vse najboljše, Jonas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Nalin, zelo lepa družinica ste user posted image   A ste povsod zdravi? Pri nas smo čisto vsi dobili trebušni virus in smo obležali. Ne spomnim se, da bi bilo kdaj do zdaj tako hudo (mislim nase). Me je kar strah, kaj novega "eksotičnega" user posted image  bosta Miha in Maja prinesla iz vrtca v naslednjem tednu user posted image  Ves čas čistimo, pralni stroj pere, plenice gredo ko šus...ne vem, kaj naredit, da jima drisko ustavim. Poskušala sem že z linexom in lca jogurti. Obstaja še kaj za zapret?

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 4692
   [Brisano sporočilo]
14.1.2009 23:49:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nana 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4693
   RE: oktober 2005
15.1.2009 6:19:19   
KBM
Vse naj naj Jonasuser posted image user posted image user posted image


Luštne fotke, Nalinuser posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4694
   RE: oktober 2005
15.1.2009 7:56:35   
Udb
Jonas, vse naj naj!


Zdravi? Kje pa! Čisto prehlajen, z vnetimi očmi, vročino, zelenim šmrkljem in kašljem non stop - tako da sem na bolniški. OK, sej ni kaj hujšega, ampak je pa zoprno.

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 4695
   RE: oktober 2005
15.1.2009 9:59:05   
urbancek
pri nas je tudi viroza na pohodu - smo kompletni z vročino tudi do 40. Zvečer obvezno zbijam. Jaz tudi ne pomnim, da bi kdaj obležala še manj pa da bi obležala tamala dva. Do sedaj smo vsi vse viroze pregurali stoje, tamalima dvema se niti ni poznalo po živahnosti, sedaj pa smo dva dni kar bolj ali manj prespali - vmes sem samo kosilo skuhala pa nazaj po podolgem.  danes sta tamala dva sicer že bolj živahna, jaz pa sem obupna. Trenutno imam počivalno pavzo.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 4696
   RE: oktober 2005
16.1.2009 13:22:35   
Felicity
Tudi mi se pridružujemo bolanim, ne vem še kaj bo, zaenkrat malo vročine in šmrkanje in kašljanje, bomo vidli kaj nam prinese vikend.

Lepo se imejte!

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 4697
   RE: oktober 2005
16.1.2009 17:11:29   
soncek&luna
ojla punce...
pri nama sem pa jaz oblezala .... palcek se zaenkrat drzi user posted image

pri nama je R lepo prisoten, sam ponavlja riba raca rak... pa pesmice poje na veliko...

imava pa v sredo sistematskega


_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 4698
   RE: oktober 2005
20.1.2009 15:01:21   
Lalica1
Pozdravljene!

Tudi jaz sem danes klicala za sistematskega, pa je rekla, da me pokličejo. No, prav.
Drugače bolni nismo, imamo pa uši user posted image . Me je skoraj kap, ko sem eno našla. V vrtcu pa niso nič vedeli. Sem pa vse okrog že vprašala in jih nima nihče, tako, da jih je sigurno dobila tam. Čeprav se zgodi, sem vseeno jezna na mamico, ki tako neodgovorno otroka pošlje v vrtec. Po moje je to trajalo že nekaj časa... Sedaj pa peremo in vsak večer več kot eno uro prebiram lase in jemljem ta minimalna bitja ven. Sem mislila, da bom umila počesala in je rešeno. Pa še zdaleč ni tako. Nima jih sicer veliko, vendar so.  Sva pa kar pridni in upam, da nama bo te dni uspelo. te nadloge pa ne privoščim nikomur, tako da vam svetujem da glavice večkrat lepo pregledate, ker se tudi jaz nisem zavedala kaj to pomeni.

Zadnjič sem omenjala, da pričakujemo še eno punčko.... Pa je ne. Bomo dobili kar user posted image . Me je na morfologiji skoraj kap. Še dobro, da sem ležala. In sedaj me čaka čisto novo učenje. Še to ne vem kam naj obrnem lulčka, ko mu zavijem plenico user posted image . Ampak bomo že...

Pa lep pozdrav vsem!


(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4699
   RE: oktober 2005
20.1.2009 18:40:09   
soncek&luna
ojla lalica,
si me nasmejala zdejle s tem lulckom user posted image ..... obrnes ga po obcutku.... ene pravjo gor, druge pravjo dol... jaz sem ga na "oba nacina"... enkrat tko drugic tako


_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Naravno in sočutno odvajanje od plenic
Pri odvajanju od plenic ne gre toliko za to, kdaj so otroci razvojno pripravljeni biti brez plenic, ampak bolj za to, kd...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?