|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktober 2005
5.10.2006 17:28:45   
KBM
Upam,da se kmal pozdravite!!

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 1926
   RE: oktober 2005
5.10.2006 18:55:44   
urbancek
nana27 - jaz otroke peljem k zdravniku le v primeru, če imajo že par dni visoko vročino, če imajo v grlu bele pikice, če se grabijo za ušesa in zraven tulijo, pa seveda, če imajo kakšen izpuščaj - norice, škrlatinka...  (to smo prakticirali pri ta večjih). Nejc zaenkrat še ni bil pri zdravniku, razen na sistematskem, Urban pa enkrat, ko je imel par dni vročino in so mu ugotovili rahlo vnetje ušes - nič pretresljivega.
Za take stvari, kot so kašelj in smrkelj ni potrebno peljati k zdravniku še posebej če ni vročine. Saj otroku tako ne morejo ničesar dati, tako otroka le brez veze obremenjuješ z vožnjo in čakanjem v čakalnici, pa še ostale otroke s tem okužiš, da ne govorim o tem, da tudi sam še kaj dodatno prineseš domov. Če se le da, se zdravnikov izogibam. Res pa je, da imam srečo in bi v primeru, da bi bilo res kritično, lahko poklicala sosedo, ki je zdravnica. Drugače pa se zanašam kar na lastno presojo, ki me k sreči zaenkrat še ni prevarala - upam, da bo pri tem tudi ostalo.

Sicer pa mislim, da bo par dneh zadeva mimo. Komaj čakam, da bomo lahko šli zopet ven, ker sta bila danes kar notri in se ta večjemu kar trapa, tako bi rad šel skakat naokoli, tako pa skače s kavča in mize na tla. Trenutno gleda Mojstra Miho, tako, da imam par minut miru.

Lp

< Sporočilo je popravil urbancek -- 5.10.2006 19:01:00 >

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 1927
   [Brisano sporočilo]
6.10.2006 10:06:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu urbancek)
  Neposredna povezava do sporočila: 1928
   RE: oktober 2005
6.10.2006 10:57:32   
KBM
Lep pozdrav!!

Urbanček tudi jaz upam,da se tvoja dva sinčeka pozdravita čim hitreje!!

No glede telefona - tudi naša Karin je že velikokrat poklicala dedija!!
Enkrat je bilo prav smešno - ji dam telefon in sedim zraven nje - pa kar naenkrat slišim iz telefona halo,halo - potem vzamem telefon in vidim,da je moj ati na liniji!!user posted image No tile naši sončki so že res navihani!!

No sedaj pa grem ,me že Karin kliče danes smo bili že ob sedmih na fth,pa je šla malo zadremat in sedaj se je zbudila!!Lep dan in uživajte na sončkuuser posted image

Mojca

< Sporočilo je popravil Boris -- 6.10.2006 10:59:34 >


_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1929
   RE: oktober 2005
6.10.2006 11:31:39   
AKŠ
ja ja Nalin - se mormo zment da se spoznata...hihihi

naj povem, da je danes za nama najino prvo uvajanje v vrtec - preživeli sva tam eno urico skupaj, v ponedeljek pa jo bom pustila tudi že samo.....

bila ja tako luštna - mene pa kot da me ni bilo....

upam da bo tako še naprej....

je pa res, da jih je bilo danes bistveno manj v skupini, ker jih je kr nekaj doma bolanih.....

evo našo bibo....(Z enim se je že scufala za kocke)

user posted image

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 1930
   RE: oktober 2005
6.10.2006 12:17:44   
KBM
AKŠ luštna slikca,ali hodi v Dolinco (Log) v vrtec?
Me veseli,da se je lepo vkolopila med njih - čeprav tudi nekaj komande pa mora pokazati!!Bolje to,da se malo poravsa,kot da bi jo bilo strah pred vsemiuser posted image

No,Karin spet spi prej mi je samo pol urce podremala,ker je bila utrujena od fth!!user posted image
Danes pa gremo v Hrastnik - pa še lep vikend je napovedan - tako ,da bo super!!

Lp Mojca 

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 1931
   [Brisano sporočilo]
6.10.2006 14:52:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu KBM)
  Neposredna povezava do sporočila: 1932
   RE: oktober 2005
6.10.2006 21:37:59   
rumena
Hvala punce za čestitke. Vaši sončki pa naj se čimprej pozdravijo. Lina ima tudi še en teden do rojstnega dne, pa saj ne morem verjeti. Kako vam gre pa s hojo, Lina zaenkrat hodi še z mojo pomočjo, se pa ob opori tudi že spušča. Komaj že čakam, da začne hoditi, kajti zdaj je ravno tak čas, da ko smo zunaj bi se samo plazila in če je vse mokro le ni najboljše.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1933
   RE: oktober 2005
7.10.2006 8:16:56   
Udb
Vse najboljše  Lan (Bena) user posted image user posted image user posted image .


KAKO STE Ostali? Kaj bolj zdravi? Jaz začenjam s službo - danes z 1, v pon pa še z drugo. Mi je po pravici povedano, malce slabo, ampak po drugi strani se pa tudi mal veselim. Zelo mešani občutki.user posted image

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 1934
   RE: oktober 2005
7.10.2006 10:45:32   
AKŠ
Boris - aha, hodimo v Dolinco....so mi nekako vzgojiteljice tukaj boljše kot na tisti drugi enoti nad godbenim domom... sicer je pa še tako, da so jasli samo v enoti Dolinca.... (fajn je, ker res vse poznam, saj je moja mami prav tako zaposlena v tem vrtcu....tako da....)

Nalin - tu imajo res posteljice - in še nove so - mislim da so jih nabavili lansko leto (prej so imeli one k jih majo v bolnicah - ta železne). Imajo pa tudi ležalnike - ampak tisti so pa za otroke ki so že v drugem starostnem obdobju....



_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 1935
   RE: oktober 2005
8.10.2006 10:09:14   
Udb
Mi smo pa danes dočakali prve korake - najprej 3 do očita, potem pa še 3 do mamice!! JUPI!!user posted image

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 1936
   [Brisano sporočilo]
8.10.2006 12:23:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 1937
   RE: oktober 2005
8.10.2006 13:45:19   
Udb
http://soncek.si/shop/page/detail/gitm/6782/3652_Tomy_Raziskovalni_sotor/-/
Sva se odločila, da MArcelu za rojstni dan kupiva tale šotor.  Upam da bo užival. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1938
   RE: oktober 2005
8.10.2006 13:53:43   
nana 27
Tudi naš se že prestopa..zdaj bodo pa vsi začeli šibat. Udb, mi imamo tak šotorček user posted image

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 1939
   RE: oktober 2005
8.10.2006 13:55:28   
urbancek
Tudi Nejc že hodiuser posted image . No, saj je bil že zadnji čas, čez par dni bo namreč že eno leto star. Urban je bil bistveno hitrejši, saj je shodil že z 8 meseci in pol. Nejc pa je bolj previden fantek. Ob pohištvu je že dva meseca španciral sem in tja, čisto spustiti se pa ni upal. Sedaj pa se je končno ojunačil in jo že kar lepo gre. Res, da ne dela kilometrov, ampak vsak dan so njegovi podvigi daljši.

Danes smo bili končno malo zunajuser posted image . Sicer sta oba še ful smrkava, ampak kašljata pa ne več tako. Upam, da nisem preveč hitela, ampak je danes res tako krasno vreme, da se mi je zdelo škoda, da ne bi šli malo ven. Sedaj pa ta mal že spi, ta večji pa nekaj štrajkauser posted image . Upam, da bo tudi on zaspal, da ne bo celo popoldne zatežen kot strela. Kadar ne gre spat je z eno besedo nemogoč. Pa še atija celo popoldne ne bo doma, ker gre v Komendo na kmetijski sejem. Meni pa se zdi brez veze mučit ta mala dva celo popoldne v neki gužvi, pa še zdrava nista čisto. Drugega ne, kot še bolj bi zbolela, potem pa bi zopet čepeli notri in travmirali. Oba sta namreč zelo tečna, če ne gresta ven. Nejc takoj maha pa-pa, samo da ga vzamem v naročje, ker misli, da gremo ven.


Lep dan še naprej

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1940
   RE: oktober 2005
9.10.2006 5:38:32   
Udb
Dobro jutro.

Danes je moj prvi dan nazaj v službi - čez 5 min odrinem. Moja 2 možakarja še spita - me prav zanima kako se bosta pošlihtala!!user posted image

Joj, a bo vsak dan tako težko oditi?

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 1941
   RE: oktober 2005
9.10.2006 6:55:21   
KBM
Dobro jutro!!

No Udb držim pesti,da bo vse ok in,da se bosta tvoja dva možaka super rihtala in,da ti bo čim manj težko iti od njih.
No jaz še ne vem kako to zgleda,me pa še vse čaka!!

Lep dan se še potem kaj javim!!

Mojca

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 1942
   RE: oktober 2005
9.10.2006 11:36:18   
AKŠ
upam da je saj za vas lepo jutro...jaz sem tako žalostna....

tako sem žalostna, da se moram malo razpisati.....

danes sem namreč dobila domov odločbo o plačilu vrtca....izračunali so mi, da padem v 6. plačilni razred, kar nanese malo čez 50.000 SIT mesečno.....
 
men se je kar zameglilo....ko od svoje plače odšetejem kredit za stanovanje (kateri je sestevljen in dveh kreditov, ki mi vzameta polovico plače) , položnice in zavarovanje za avto, mi za preživetje ostane 60.000 SIT....s tem denarjem moram priti skozi mesec (plenice, kreme za ritko, hrana,...)....

in kako naj potem plačam vrtca 50.000?????
 
aja - preživnine dobim 35.000 in otroškega dodatka okol 5.000
 
 
tako sem žalostna......
 
sem se mogla mal potožit.....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 1943
   RE: oktober 2005
9.10.2006 11:48:46   
nana 27
Joj, AKŠ, pokliči na občino oz. vrtec, kjer so izdali odločbo in jim povej, kakšno je stanje. Ali si te zadeve že v opombah v vlogo napisala? Mislim, da bi ti morali upoštevati to, da imaš kredit, čeprav nekatere občine tega ne upoštevajo, ampak poskusi pa le, če ne pa pojdi po pomoč na CSD.Držim pesti, da se zadeva reši user posted image

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 1944
   RE: oktober 2005
9.10.2006 12:22:57   
Aja32
AKŠ - ne gre mi v račun, da so te dali v 5. plačilni razred, kljub temu, da si samohranilka?! Jaz bi res šla na tvojem mestu do CSD in do občine... Saj kakor si omenila zadnjič na "srečanju oktoberk" si itak kredit vzela za reševanje stanovanjske problematike... In mislim, da bi ti morali to upoštevati... Ne vem - jaz bi na tvojem mestu vse možne variante ubodla, samo da bi mi znižali plačilo...


Lp A

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 1945
   RE: oktober 2005
9.10.2006 12:25:53   
Aja32
Nana27 - kako Miha... Ga imaš še vedno doma?

No, Luka je od prejšnje srede v vrtcu, ampak danes zjutraj sva opazila, da mu je spet začel nosek mašiti... Jaz srčno upam, da nam ne bo spet zbolel...

Jutri imamo v vrtcu roditeljski sestanek in potem naprej "kostanjev piknik" - torej smo vabljeni vsi starši... user posted image

LP A

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 1946
   RE: oktober 2005
9.10.2006 12:44:25   
AKŠ
Aja32 - ne v 5. ampak v 6.prem.r.!!!!

ja ne vem - po moje bom res mogla it na občino - sam tu je še en problem....jaz sem res vzela dva kredita na NLB, za rešitev stanovanjskega problema - ampak to ni "stanovanjski kredit", ampak je včenamenski  - kako pa naj na občini dokažem, da sem res v celoti do zadnjega tolarja porabila za stanovanje?????

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 1947
   RE: oktober 2005
9.10.2006 12:52:24   
Aja32
Sorry - sem se zmotila glede razreda - sem tudi jaz mislila v 6. plačilni razred...

Ne vem - če imaš spravljene račune (jaz jih imam vse, ker sva lansko leto preurejela stanovanje in kupovala pohištvo, itd...), potem bi šla jaz s tem na občino in na CSD... Poskusi... Zgubiti nimaš kaj...

Lp A

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 1948
   RE: oktober 2005
9.10.2006 14:07:58   
nana 27
Aja, pri nas se prehlad oz. "ne vem, kako bi temu rekla" še kar vleče. Sem mislila, da zdaj pa bo, ampak je zdaj začel še kašljati in to, ko je v ležečem položaju oz. ko ga dam spat. Danes ponoči je kašljal vso noč, ampak ni suh kašelj in mu ne morem dat Panatusa. Ne vem več..danes bom ponoči prepražila čebulo in mu jo dala na prsni koš. Trenutno sem še z njim doma, ker iz nosa še zmeraj teče, kašlja in nič mu ne paše - noče pit, razen malo mleka po flaši pa nekaj žlic juhe z rezanci pa smo končali. Kar bi mu rada dala po žlici, pa ne gre, ker se z glavo obrne stran. Mogoče mu izraščajo tudi zobki, ampak ne pusti pogledat in mu zaradi tega žčice in cuclji ne pašejo, ali pa ima spet vneto grlo. Sva pa tudi midva z možem prehlajena, tako da si bolezen kar podajamo. Sem bila že nekaj dni v redu, no zdaj pa spet grlo, ampak jaz si že kako pomagam, Miha si pa ne zna.

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 1949
   RE: oktober 2005
9.10.2006 17:56:25   
KBM
nana27,upam,da se kmal pozdravite!
Tudi pri nas je po starem Karin še kar malo teče z noska!!!Drugač je pa kar dobro.
Zvečer imamo spet malo težav s spanjem,ampak ni glih panike!!user posted image
Mislim,da jo zobki matrajo,ker se slini in prst rine zadaj v usta!!

Lep dan Mojca

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 1950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?