|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novembrke tečemo častni krog
12.11.2005 17:20:09   
sharpy
Ciao!

Jaz sem tudi še tu. user posted image
To noč pa res nisem skoraj nič spala....najprej neke čudne sanje....pol pa lulat, pa pit, pa še sto stvari.
Mi smo pa cel dan oljke pobirali in sem zdaj zmatrana kot user posted image .
Zdaj pa grem malo lenarit.
Če se katera danes odpravi, ji želim vso srečo in čim lažji porod.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: novembrke tečemo častni krog
12.11.2005 17:29:14   
petarda
Ja wawa, tudi jaz sem slišala...da user posted image  pomaga, vendar ne morem reči, da živiva z mojim ravno v pomanjkanju, pa nič ne pomaga....no bomo probal danes zvečer, pa da vidimo...user posted image user posted image

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: novembrke tečemo častni krog
12.11.2005 18:09:20   
mauri
Baje da sperma sproži porod, ker vsebuje nek hormon (mislim da je oksitocin ali nekaj podobnega). Vsaj nam so tako rekli v materinski, zato so odsvetovali "spuščanje notri" 6 tednov pred rokom. Seks pa še vedno laufa, mogoče malo manj kot prej, pa iznajdljiv je treba bit, ampak je še vedno vse mogoče.
No Sanja upam da vama bo uspelo, pa da boš jutri že stiskala svojega sončka.

Pa pa

_____________________________

Mauri

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: novembrke tečemo častni krog
12.11.2005 18:23:16   
wawa
Tudi jaz sem danes malo računala na tale hormon, pa se nič ne dogajauser posted image user posted image user posted image user posted image

Upam da bo pri tebi, sanjab učinek večji in da se nam zjutraj ne oglasiš, ker boš že stiskala user posted image .

Ej se mi zdi da postaja moj user posted image  bolj neučakan kot jaz, je že kar malo nadleženuser posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: novembrke tečemo častni krog
12.11.2005 19:31:44   
amy26
Nincy, v petek sva se sigurno srečale v Šiški jaz sem ob 10 čakala da dam vodo ti si pa takrat prišla po izvide za vodo v največji gužvi, sej imaš mal daljše blont lase vsaj upam tako, ker če si to ti pol sva se zadnje čase kar večkrat že srečale, če boš pogledala v moj album me boš sigurno prepoznala.

Baje seks ne sproži poroda ampak ga samo pospeši, seveda če spusti notri. Midva bolj redko user posted image vendar že dolgo ne spušča vame, ker sem opazila če spusti imam naslednji dan takoj zelen izcedek, zato pač ne spušča. 
Drugače mi pa danes ful pritiska dol tale otroček, pa še cel dan me spodaj nekaj špika, ampak vseeno mislim da bom še nekaj časa v enem delu.

lp
 

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: novembrke tečemo častni krog
12.11.2005 20:12:00   
NinaŠ
Helov, jaz sem tud še vedno tu!

Wawa sva se zjutraj za 2 minuti zgrešili, zato si bila že med delno odpisanimi user posted image . Glede telefonskih klicev, MSGjev in mailov pa počakte, da boste čez rok, boste potem videle koliko ljudi misli na vas user posted image .

Sperma pa pripomore k mehčanju MV - samo moraš po sexu lepo ležat in ne takoj vstat, da je čimveč not ostane. Resno, nasvet strokovnjaka (pa nisem to jaz user posted image ). Drugače pa meni sex zadnje tedne nič ne paše oz. imam kar eno zavoro - ves čas pred očmi kako enega v glavo user posted image - tako da posledično je bolj suša kar se tega tiče. Mogoče pa zato že takoooo dolgo čakam user posted image .

Moje počutje je še vedno OK, na žalost pa je danes zbolel oz. zakuhal brez kakršnih drugih znakov bolezni, Anže. Upam, da se ne razvije kaj resnega, ker sedaj pa res ne bi bilo najbolj pripravno - če že ne zaradi drugega zato, ker ko je bolan hoče ves čas tičati v mojem naročju (jaz naj grem pa v porodnišnico?).

Lepo, toplo in čimbolj mirno noč z veliko spanca vam želim!


LP

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: novembrke tečemo častni krog
12.11.2005 23:20:35   
petarda
No, preizkus je opravljen, zdaj bomo pa vidli...nekaj je sigurno...na rok ne bo...user posted image user posted image user posted image . Tole čez rok se mi zdi, kot da nekaj zamujam, imam občutek kot da nisem opravila domače naloge pravočasno user posted image . Drgač pa bi rekla, da bo v ponedeljek, ker se mi zdi, da je bil najin user posted image  spočet ravno na valentinovo....user posted image user posted image user posted image  To bo otrok ljubezni user posted image user posted image . OK zdaj pa počasi v posteljo, sem prišla sam preverit, če nas je katera že zapustila. Imejte lepe sanje in ne pozabite se pofočkat zjutraj...user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: novembrke tečemo častni krog
13.11.2005 8:50:37   
NinaŠ
Se pokorno javljam user posted image ... pa če se zvečer ne oglasim več, sem v 3. nadstropju Jeseniške bolnišnice user posted image . Zjutraj so me napadli popadki - že kar neprijetni, čeprav ne morem reči da ravno nevemkako boleči, ki so bili že 1 uro na 10 min, zdaj pa se je spet malo umirilo. Sicer se še pojavljajo vendar tako na 15 min, potem kak na 10, pa spet 20 min nič... ...no zdaj je  "že" 13 minut od zadnjega... user posted image Bom še malo počakala, preden se odpravim. Saj morajo biti periodični in naj bi se čas med njimi zmanjševal, da je to to? user posted image

Spala sem tud bolj slabo, me je že nekaj "šravfalo", pa Nx sem mogla na WC... pa še Anže je malo kuhal in bil celo noč neznansko žejen (čeprav ponoči že pol leta ne pije).

Bi pa če smo čakali že tako dolgo, rada počakala še do jutri, da bosta oba z Anžetom imela r.d. 14. - točno 20 mesecev narazen. A sem zbirčna? user posted image

No se javim kasneje, če bo čas, drugače pa vsem še čakajočim želim čimlepši in čimkrajši porod in zdrave bebike!

LP

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: novembrke tečemo častni krog
13.11.2005 9:16:00   
amy26
Dobro jutro,
NinaŠ me veseli da se ti je končno začelo nekaj dogajati, upam da bojo popadki čimmanj boleči in da boš rodila ekspresno kot Urša. Če nas danes zapustiš ti že sedaj želim veliko sreče in čimlažji porod.user posted image user posted image

Jaz sem pa danes tako zelo dobro spala samo 1x šla na wc, se vidi da sem kar kronično utrujena, ker že en mesec imam slabo spanje, tako da pred rojstvom user posted image  se moram spočiti.

lp vse user posted image


(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: novembrke tečemo častni krog
13.11.2005 9:48:47   
sharpy
Dobro  jutro user posted image

Jaz sem tudi še tu in nič ne kaže, a bo kaj novega user posted image
NinaŠ, jaz ti tudi želim čim lažji porod in da boš kmalu cartala user posted image


(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: novembrke tečemo častni krog
13.11.2005 10:01:41   
wawa
NinaŠ lepo in mirno pot v rim ti želim, pa toplo pozdravi svojo pikico.....

Spanje - kaj je to???????user posted image user posted image user posted image

Celo noč me je šranfalo, zvečer je bilo nekaj popadkov - ene 4je - ampak vse nekako na 30  min potem pa nič več, bilo pa jih je ravno dovol da so mi vzeli spanje.......vse me špika, boli, trebuh je trd.....ma ej ko bi se že vsak kaj konkretnega začelo,ne pa takole mučenje na obroke.....

No skratka sem še tukaj, zdaj si ravno delam topli sendvoč za zajtar, potem pade kak sprehod, pa kak obisk........pol se vam pa kaj pglasim.....

Naša metoda s user posted image user posted image user posted image  očitno ni tako zelo učinkovita user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: novembrke tečemo častni krog
13.11.2005 11:16:04   
petarda
Tudi jaz se javljam. user posted image nič ne pomaga. Nina sem vesela, da se je začelo, tudi jaz ti želim, da rodiš 14-tega, če si že tako dolgo čakala...user posted image  Dajva se kar zment in greva skupaj... Drgač sem spala dobro, čeprav sem šla v posteljo šele ob treh zjutraj...namesto, da bi počivala, jaz igram pasjanso user posted image . OK toliko zaenkrat, grem lovit dan, se tipkamo zvečer

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: novembrke tečemo častni krog
13.11.2005 12:18:44   
mauri
Lepo da ste še vse prisotne, Nina če je to to, potem ti želim čim lažji in čim krajši porod, ostale pa bodo (bomo) čakale na polno luno v sredo user posted image , če bo kaj pomagala.
A imate kje po Sloveniji sončka? Tuki v Ljubljani je tako zamorjeno vreme, da me sploh ne vleče nikamor, čeprav bi mi svež zrak prav pasal. Mogoče pa se z user posted image  po kosilu odpraviva na kakšen krajši izlet.

Lepo se imejte, se beremo!

_____________________________

Mauri

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: novembrke tečemo častni krog
13.11.2005 12:22:20   
Naty_ka
Še vedno prisotna in prisebna...user posted image user posted image user posted image
Nič se ne dogaja, razen že običajnih popadkov. Sem pa zjutraj zvedla, da je v petek rodila kolegicauser posted image .  Še v petek dopoldne sva se pogovarjali in je rekla, da je prišla iz ctg-ja, brez popadkov in nič odprta. Zvečer ob 21.10 uri pa je rodila fantka. Skoraj me je kap. Jaz pa že cel mesec jamram s temi popadki in sem še vedno na čakalni listi. Kruto, kaj?

Se slišimo zvečer.
Pa uživajte, čeprav v tem mrzlem in mrkem dnevuuser posted image .
Pa, pa.

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: novembrke tečemo častni krog
13.11.2005 17:32:14   
wawa
Naty-ka prisebna.....user posted image user posted image user posted image

No jaz sem pospravljala, likala, šla na obisk in na sprehod.......bomo sedaj videli.....user posted image user posted image user posted image ....saj veste če user posted image user posted image user posted image  ne pomaga je pa treba druge alternativne metode ubrat.......


Pa moj dragi tudi noče preveč user posted image user posted image user posted image  tudi pravi da ima občutek da enemu udira v življenski prostor, no potem si pa zaželi seks ko ti ga nekdo takole opiše.....user posted image user posted image user posted image  Uživejte si pišemo!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: novembrke tečemo častni krog
13.11.2005 17:45:36   
amy26
Lep pozdravček,
Pri nas se tudi še nič ne dogaja, drugače pa je dan minil brez posebnosti zjutraj nekaj malega zlikala, dala en stroj posod prat in to je vse. Kosilo smo imeli pri tašči tako da res cel dan nisem nič konkretno počela, edino z interneta že par ur vlečem glasbo in eno dobro grozljivko, sam kaže da je nocoj ne bomo gledali, ker je prenos zelo počasen.

NinaŠ je pa verjetno že šla roditi, saj se ni od jutra nič javila tako da vejretno že crklja svojo pikico user posted image .

lepo se imejte punce, se beremo

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: novembrke tečemo častni krog
13.11.2005 18:04:40   
petarda
Tudi jaz sem še tukaj...ja zgleda, da Nine ni več tukaj in je že v tretjem nadstropju jeseniške porodnišnice...user posted image user posted image user posted image . Tudi mene napadajo neki čudni neboleči popadki, tako, da kdo ve kaj vse prinaša večer user posted image user posted image user posted image . Tudi jaz nisem nič konkretnega delala, razen to, da sem si privoščila malce sprehoda in svežega zraka...sončka tudi v NM ni bilo in pravijo, da bo že kmalu sneg na 1000m....jim čist verjamem, ker je že mrzlo ko user posted image , sploh ko zapiha... imejte se, če bo kaj novega, in če uspem javim, drgač se pa tipkamo zjutraj...

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: novembrke tečemo častni krog
13.11.2005 18:06:07   
petarda
Aha, simi-2 si še tukaj, al si se držala roka?

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: novembrke tečemo častni krog
13.11.2005 18:46:53   
Naty_ka
Pozdravljene sotrpinke user posted image .
Sem se danes odločila, da ne grem rodit...no, vsaj pred tremi kralji ne. user posted image user posted image user posted image
Me vsak začudeno gleda, zakaj sem še v "enem kosu", pa čeprav mi do roka manjka še 10 dni. Pa sem bila prisiljena, da si izmislim kakšno finto.

Smo pa se odločili, da od danes delamo na metodi user posted image user posted image user posted image  in bomo videli, kakšen bo učinek.
Lepo se imejte
Pa, pa.


_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: novembrke tečemo častni krog
13.11.2005 19:39:44   
simi-2
Ciao !

No, po dolgem času sem zopet na računalniku. Pri meni nič novega.
Včeraj sem imela rok, bila na ctg. Dogaja se nič, odprta 1 cm, pridite v ponedeljek nazaj mi je rekel zdravnik.
Domov sem prišla pa ful zmatrana od pregleda, me je spod ful bolelo, kot da bi šlo vse narazen. Zvečer sem imela 3 popadke na pol ure pol se je pa vse umirilo. Sanjab čakam nov dan, pa ti ?.
Se slišmo jutri, če ne bo kaj novega pa čez pet dni.

By by simi pdp 12.11.05

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: novembrke tečemo častni krog
13.11.2005 19:47:23   
NinaŠ
user posted image ne boste se me tako zlahka znebile user posted image

Saj v bistvu ne vem kaj naj naredim. Popadki in to boleči se mi ponavljajo že skozi cel dan, vendar o kaki periodičnosti težko govorim - dopoldne na 9 ali 10 min, potem 15, 20, pol ure ena ura, 20, 10, 25,.... zdanjo uro na 6, 7 minut, s tem, da je zdajšnji, ko sem rekla še tega počakam in grem, izostal user posted image Res pojma nimam a naj se kar odpravim ali naj raje še malo počakam, da potem ne bom predolgo v porodnišnici ležala. Zaenkrat bom še malo preverila kaj se na RR dogaja, pa videla kako se bodo stvari razvijale.
Blagor tistim, ki jim odteče voda, vsaj veš pri čem si (meni je tudi v prvo) user posted image

Najkasneje jutri pa zagotovo rodim user posted image saj ni pogojev, da bi se pustila na pregledu prepričat, da grem še domov.

Punce fajn bodte, pa če ne prej se beremo čez ca. 4 dni!

LP

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: novembrke tečemo častni krog
13.11.2005 20:53:03   
petarda
Joj, Nina...tebe pa res matra. Lahko se pohvalim, da se je tudi pri meni začelo user posted image   zares (vsaj upam). Čez dan sem imela kar nekaj popadkov sedaj pa že tri na 10 min. Malce še počakam, potem pa v porodnišnico....upam, da se mi ne bo vse skupaj ustavilo...user posted image . Če ne bo nič novega se tipkamo zjutraj, drugače pa se imejte kar se da lepo, uživajte zadnje dni kot user posted image  in ČIM LAŽJI POROD.... Mislim, da si ga vse želimo takšnega kot ga je imela Urška.

V primeru, da dobimo našega user posted image , sem pa svojemu user posted image  pokazala kako naj vam javi...user posted image . Se tipkamo...Lahko nočko

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: novembrke tečemo častni krog
13.11.2005 21:59:58   
Naty_ka
SanjaB, če se je začelo, ti želim čimlažji porod in da bi se čimprej cartala.


_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: novembrke tečemo častni krog
13.11.2005 22:06:59   
Naty_ka
Punce, mogoče sem spregledala, a katera ve, kako je kaj z mojamuro? Imela je CR ali ne?
Se mi zdi, da se ni nikjer nič omenjalo o njej...
Ali sem jaz spregledala?


_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: novembrke tečemo častni krog
13.11.2005 22:07:38   
sharpy
Ojla!
Zgleda da nas bosta sanjab in NinaŠ kmalu zapustili user posted image user posted image user posted image
Želim vam čim lažji porod in da boste čim prej cartale vaše user posted image .

Jaz pa grem jutri na kontrolo....bomo videli kaj bo.

Srečno vsem user posted image

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Top položaji za seks v prvem trimesečju
V prvem trimesečju se žensko telo sooča z mnogimi spremembami, med katerimi je tudi ta, da ima ženska nižji libido, želj...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?