|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novembrke tečemo častni krog
13.11.2005 22:20:44   
mauri
Nina in Sanja, želim vama vse naj naj, pa naj čim prej mine in z čim manj bolečinami, pa javita se kaj potem.
Sharpy ti imaš pa tudi jutri rok, če se ne motim.
Blagor se vam, jaz pa moram čakat še 14 dni, če ne bo kaj prej. Jutri imam pregled pa bomo videli kaj bo rekla. Se mi zdi da bom ostala sama na koncu tukaj gor user posted image user posted image user posted image .

Zdaj pa grem pod tuš, potem pa še mal pred TV, pol pa spat.
Lepo mirno noč vsem z čim manjkratnimi obiski WC-ja.


_____________________________

Mauri

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: novembrke tečemo častni krog
13.11.2005 22:31:48   
amy26
SanjaB želim ti čimkrajši in čimmanj boleč porod ter zdravo pikicouser posted image .
Lahko noč vse user posted image  se beremo jutri, kolikor nas pač ostane.

(odgovor članu mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: novembrke tečemo častni krog
13.11.2005 23:14:27   
Naty_ka
Mauri, zdi se mi, da ne boš ostala sama na tem forumu. Ti bom delala družbo, ker še tudi meni manjka nekaj dni do finiša
Pa lahko noč

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: novembrke tečemo častni krog
14.11.2005 8:00:30   
amy26
Dobro jutro user posted image ,
SanjaB še enkrat čestitke je bilo pa kar hitro, priden tvoj da nam je javil.
Wawa vidim da si še z nami, men se punce že tako vleče zdaj še posebej, ko slišim dobre novičke od ostalih, pri meni pa še nič user posted image .

Upam da ne bo danes spet turoben dan da gremo mal na sprehod mogoče bo kaj pomagalo.
lp

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: novembrke tečemo častni krog
14.11.2005 8:51:16   
wawa
Ja tudi jaz sem še kar tukaj in tudi meni se vleče, danes imam prvi rok, vso nosečnost so mi nemreč vodili po dveh rokih po 14.11 ter 15.11 - user posted image user posted image user posted image  full je pa razlike kaj......

Ne resno še vedno tukaj, ponoči me je šranfalo a nič resnejšega...........sem pa že tako zelllooo naveličana da se mi kar malo trga.......sem zjutraj pela v kopalnici kar se dogaja samo kadar se mi res res trga.

JAz grem na sprehod pa če bodo prekle dol letele.....pa pospravljala bom.....pa po stopnicah hodila....pa seksala.....pa ne vem še kajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: novembrke tečemo častni krog
14.11.2005 9:47:13   
Anonimen
Punce dobila sem sporočilo:
"Anže je danes ob 22.10.(13.11.) dobil sestrico Tino, veliko 53 cm in 3070 g težko!"
NinaŠ je rodila!!!
user posted image user posted image user posted image
Iskrene čestitke ob rojstvu vaše male sreče od naše družinice, pa upam da nisi huda ker sem povedala to lepo novico user posted image

(odgovor članu wawa)
  Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: novembrke tečemo častni krog
14.11.2005 10:21:53   
amy26
Hvala Tassy da si nam sporočila veselo novico, NinaŠ je pa bila zelo hitra
19.50 se je še javila da so popadki na 7 minut, ob 22 pa že rodila
spet ekspresno.
BRAVOuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: novembrke tečemo častni krog
14.11.2005 10:44:00   
mauri
No tako, pa sta še dve manj! Iskrene čestitke obema še enkrat.
Naty_ka, saj malo sem res računala nate, da mi ne bo dolgčas user posted image .

Amy26 tudi meni se že vleče ta mesec, čeprav imam še 13 dni do roka. Po eni strani se sliši tako veliko, čeprav vem da bo hitro minilo - upam, da se ne bo zavleklo v december, glede na to da jih je toliko rodilo čez rok.

Wawa to sem jaz počela 14 dni, takrat ko mi je zdravnica zabičala počitek, pač nisem imela izbire, pa se vseeno ni nič zgodilo. Upam da bo pri tebi pomagalo. Držim pesti, da bi čim prej stiskala k sebi svojega sončka.

Mejte se vse, pa vsaki eno user posted image  za lepši dan!





_____________________________

Mauri

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: novembrke tečemo častni krog
14.11.2005 11:28:06   
Morgaine
Mauri in Naty_ka, še jaz sem tu ki imam rok 29. novembra.
Včeraj mi je prav čudno otrdeval trebuh zvečer, pa neka bolečina je bila prisotna, potem pa je vse skupaj minilo, tako kot se je začelo.
Drugače se vredu počutim, le nestrpna sem že, pa komaj že čakam da rodim in spoznam najinega user posted image ! Zadnji dnevi so res najdaljši!
Iskrene čestitke NiniŠ in SanjiB, ostale pa bomo tako tudi kmalu na vrsti.

Lepe zadnje dneve nosečnosti vam želim!

Morgaine PDP 29. 11. 2005

(odgovor članu mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: novembrke tečemo častni krog
14.11.2005 12:35:44   
Naty_ka
Zdravo.
Malo se vam oglasim, preden grem počivat. Počutim se zelo čudno, zopet me je začelo šraufati, vendar drugače, kot prejšnje dneve. Nekaj ne štima in občutek imam, da mi bo user posted image  mehur ven porinil. Ful je danes živahen in brcike so precej močne (zadnje dni so bile že tako nežne).
Bomo videli, kaj se bo izcimilo.
Pa tako sem se veselila, da bom šla na sprehod v gozd, zdaj si pa ne upam iti. Morala bi nabrati kakšne storže in podobno, ker delamo v petek pri karitasu adventne vence. Denar pa gre pomoči potrebnim ljudem. Pa mislim, da bom morala prestaviti na jutri, oz. pozneje, če se bo stanje umirilo.

Vsaki izmed vas sem hotela poslati sončka, pa vidim, da ga ni na izbiro. Torej bodo morale zadostovati samo rožice...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lep dan vsem skupaj


_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Morgaine)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: novembrke tečemo častni krog
14.11.2005 16:18:47   
Anonimen
Urša bo še neki dni v porodnišnici, ker ma mali se full zlatence :/

LP, Riba

(odgovor članu Naty_ka)
  Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: novembrke tečemo častni krog
14.11.2005 17:10:51   
Anonimen
Halo user posted image user posted image user posted image . kako?

Sem se  na forumu samo toliko oglasila, da vas lepo pozdravim.
Danes sem se vrnila s porodnišnice s sinkom in sem še zelo utrujena.
Upam, bo jutri boljše in da bomo kaj poklepetale.

Držite se!!!! Meni je uspelo, dobiti čudovitega sinčka.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: novembrke tečemo častni krog
14.11.2005 17:34:24   
amy26
pozdravljena Urška, lepo da si se nam oglasila
res si srečnica ker je že vse za tabo in si zdaj že lahko s svojim sinčkom.
Ti kar počivaj, če boš našla kaj časa nam zaupaj svojo porodno zgodbo.
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: novembrke tečemo častni krog
14.11.2005 18:02:50   
wawa
O Urška lepo da se nam javljaš, moram reči da sem ti pošteno fouš, ker že lehko držiš svojega zlatega sinka v naročju. Ostale bomo morale na to še malo počakati........ampak pustimo tipično slovensko občutije in naj ti zaželim čimveč lepih trnutkov ter da bi se ti čimprej odpočila......veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za mlado družinico.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: novembrke tečemo častni krog
14.11.2005 18:14:38   
Teni_



Pozdravljene. Vidim, da še nekatere kar vztrajate. Upam, da tudi ve čimprej zagledate vaše sončke in da bodo fejst pridni. Naša je super. Danes ponoči je spala celo 6 ur skupaj. Upam, da bo čimveč takšnih noči, ker tudi drugače zaenkrat samo je in spi. LP,Mojca



(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: novembrke tečemo častni krog
14.11.2005 19:14:15   
amy26
MojcaH tudi ti lepo dobrodošla spet med nami, k bi le me ostale imele tak porod kot ti, no ja ali vsaj mal podoben in tako pridno pikico user posted image .

Jaz še kar vztrajam, danes sem bila mal več aktivna daljši sprehod, tekanje po stopnicah gor in dol, upam da bo kaj pomagalo. Me pa že cel dan spremljajo neke bolečine v spodnjem delu trebuha in to že cel dan.
Pa ful se mi zdi da mi pikica dol pritiska upam da to kaj pomeni, da bo kaj kmalu.
lp

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: novembrke tečemo častni krog
14.11.2005 20:07:21   
mauri
O Urška in Mojca prav lepo pozdravljeni. Sta pa hitro doma.

Jaz sem imela danes pregled. Tamala je med CTG-jem skoz brcala, tko da so ble same krivulje, še dohtarci ni blo nič jasno. Drugače vse o.k. Odprta sem 1 prst in to je to do naslednjega ponedljka.

Potem sem šla na obisk k Nogometašu. Tamala je tak cortek, pa še vedno tako micana. Še nikoli v življeju nisem držala tako majhnega (47 cm) dojenčka v naročju. Pol smo šle pa skupi v Alanin prvi shopping v City Park. In zdaj sem končno prišla domov.

Amy26 jutri je tvoj dan!!! 

Uživajte...

_____________________________

Mauri

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: novembrke tečemo častni krog
15.11.2005 3:53:59   
amy26
Dobro jutro punce,
Ne morem spati zato sem kar zgodna tukaj gori, smotan mi je vsako uro vstajat kolki me user posted image  bolijo tako da ne najdem položaja za spat, pa še nerodno da svojega dragija zbudim s svojim pogostim vstajanjem, ker hodi zgodaj v službo.

Mauri, danes še ni moj uradni dan je jutri na polno luno, sem pa skos mislila da bom dosti prej pred rokom rodila, saj sem tudi svojo pikico user posted image  čutila zelo zgodaj, pa še po mojih izračunih bi moral biti moj dan 13.11. pa očitno še nič. Od včeraj mi pa še pikica skos dol pritiska, pa še ful aktivna, že sedaj se veselo obrača tako da očitno še ne bo nič.
Upam lahko samo še na vpliv polne lune, ki bo jutri.

lp

(odgovor članu mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: novembrke tečemo častni krog
15.11.2005 7:54:49   
mauri
Dobro jutro!

Amy26 si pa res zgodnja. Ja, sem se spomnila da sem ga polomila, takoj ko sem potrdila sporočilo. Danes naj bi imela svoj dan Wawa, če ni že kje v porodnišnici.
Tudi jaz sem mislila da bom rodila pred rokom, vsaj 14 dni, glede na to da mi že 3 mesece tako dol pritiska, pa še g. je rekla da bo verjetno prej, ampak iz tega, kot zgleda ne bo nič. Po moje bom postala decembrka user posted image .

In kako ste kaj drugače? Še vse prisotne?

Lep dan, pa naj bo s snočkom obsijan!

_____________________________

Mauri

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: novembrke tečemo častni krog
15.11.2005 7:59:46   
wawa
Dobro jutro!!!!!!!!


user posted image user posted image  Sem še vedno tukaj!!!user posted image user posted image

Ej me vse skupaj že prav jezi, ves čas me nekaj špika, pa dol pritiska, pa boli...ampak da bi se pa kaj od tega pojavljalo v periodah pa ne, mogoče ene 4 krat zaporedoma po pol ure, potem pa konec......

Zdaj me pa resno zanima a katera ve kako močni naj bi bili te prvi pravi popadki, ali bi morali bolet ko user posted image  ali samo malo bolet.......????

(odgovor članu mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: novembrke tečemo častni krog
15.11.2005 8:07:54   
amy26
Wawa glede popadkov sem se glih včeraj z bratovo ženo pogovarjala, ki ima rok sredi decembra. Pravi takole, ko bodo pravi popadki boš sigurno vedela, je kot krč, ki prime cel trebuh in drži pa še boleče je, v bistvu oblika otrdevanja trebuha, sam boleče in da je v periodah tako da sigurno veš ko bo.
mene tudi spodaj boli in pritiska ampak žel ni še to čeprav sem po pravici povedano že sita mal tega user posted image user posted image in si želim da se že začne

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: novembrke tečemo častni krog
15.11.2005 8:18:30   
wawa
O Amy26 hvala za odgovor, ma mi gre tole že pošteno na živce, tak popadek kot si prej rekla sem že imela trebuh otrdi pa boli.....ampak vse to ne vem, me ni bolelo tako da nebi mogla nič.....

No zdaj saj točno vem da špikanje je samo postranska dejavnost......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz si full želim, da bi šla danes čeprav me je full strah ampak je tako kot če greš k zobarju bi rada da je čim prej mimo!!!!!!!!

Si pišemo če bo kaj novega in še enkrat hvala za odgovor!

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: novembrke tečemo častni krog
15.11.2005 8:26:01   
amy26
wawa, mene je tudi mal strah sam celo večnost pa ne more biti notriuser posted image
jaz si želim da je tudi danes pol popoldne ker je moj v službi tako da bi šla rade volje zvečer in da rodim mogoče glih na 16.11. to je sam želja, realnost je valjda drugačna, naše pikice user posted image user posted image  bodo rekle ta zadnjo. 

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: novembrke tečemo častni krog
15.11.2005 9:26:08   
simi-2
Dobro jutro !
Tudi jaz sem še tukaj, včeraj sem imela pregled. Ctg nič posebnega , odprta 2,5 cm, plodovnica mlečna. Mi je reku, gospa še kar mal domov pa 16.11 nazaj na pregled. Za crknt.
Amy26 jutri imaš ti rok, morda bove skupaj rodile.
Popadki so pa res taki, kot jih opisujete, ga ne zgrešiš.Trebuh otrdi , mal nižje pa boli, kot pri menstruaciji. Sem imela ene 4 v zaporedju na uro.
Sam men bodo mogli dat lih umetne.

Lep dan še naprej by by simi 12.11.05

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: novembrke tečemo častni krog
15.11.2005 11:16:45   
amy26
Simi-2 kje pa boš ti rodila, ko bi se le tvoje besede uresničile in bi res na jutrišnji dan obe rodile.

(odgovor članu simi-2)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?