|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novembrke tečemo častni krog
7.11.2005 8:47:24   
simi-2
Dobro jutro novemberke !

Pri meni je še 5 dni do roka. Počutim se zelo dobro, nič me ne šraufa ali, da bi mi trebuh ful otrdeval kot 14 dni nazaj. Bebica se mi zdi, da se je le malo umirila, ko je prejšen teden podirala rekorde.
Tudi pri meni bo šel mož zraven, kot obakrat dosedaj.Malo ga je strah, ampak pravi, da ko bo tam bo pa vse sam rešil. Se mi zdi, ja ?
CTG imam na rok, nič prej
Tudi spanje se mi je uredilo, edino še wc laufa,ampak pol zaspim nazaj, pa tudi nek izcedek imam povečan. Punce a dosti pijete čez dan ?
Wawa kdaj se vidive v PO ?

Želim vam lep deževen ponedeljek .

by by Simi še v enem kosu.

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: novembrke tečemo častni krog
7.11.2005 9:03:34   
amy26
Dobro jutro tudi od mene, vstala sem že ob pol sedmih nisem mogla spati, ful so me boki boleli user posted image , tako da sem raje vstala. Sem pa že vsaj nekaj koristnega naredila oprala perilo in ga glih kar obesila, pa še zajtrkovala.
lep pozdravček vsem user posted image

(odgovor članu simi-2)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: novembrke tečemo častni krog
7.11.2005 9:33:44   
Teni_



Dobro jutro. Jaz sem zdaj prilezla iz postelje, ker ponoči nisem mogla spat. Ne vem kaj je spet bilo. Non - stop sem se prebujala. Nič se ne dogaja, tako, da bom še nekaj časa kar tukaj. Lp,Mojcauser posted image



(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: novembrke tečemo častni krog
7.11.2005 9:51:33   
Anonimen
Ola come sta?

Tudi pri se nič ne dogaja. Spimo, ne spimo. Špika, ne špika. Moj user posted image user posted image  se je zdaj ravno  prvič premaknil danes. Ga očitno lenoba daje.
Jutri imam pregled. Upam, da bom dobila končno vse napotnice in da me bo malo bolj pregledal in ne samo vprašal: no kako ste?

A mogoče katera ve, če se dela v zadnjem tednu UZ. MEne matra popkovnica, da nima kje zavite. A so to vam pregledali?

Zdaj pa grem probat kako pašejo vaše banane namočene v Nutelo.user posted image user posted image

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: novembrke tečemo častni krog
7.11.2005 9:57:25   
wawa
Dobro jutro!!!!!

Ma a zdaj vse jeste banane pa Nutelo, bo pa treba res poskusit če je tako dobro kot pravite. MojcaH se mi zdi da imava midve enak tempo spanja, danes, sem pogledala sigurno 10 x čez noč na uro, popila pol litra vode, šla 2x na WC, se nekajkrat zbudila ko se je bilo treba obrnit, potem pa ob 7.00 ustala ker sem imale vsega vrh glave........super noč kajuser posted image user posted image user posted image user posted image

No dogaja se nič posebnega, razen tega da danes se pa res moran lotit pospraviti nekatere nedokončane reči, pa en kup opranih cun polikat, pa........

Moj dragi bo tudi pri porodu, pravi da ima za tisto čakanje na glavni del poroda že pripravljeno zabavo zame, da bom lažje čakala, me že resno skrbi kaj je imela s tem v mislihuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: novembrke tečemo častni krog
7.11.2005 10:12:02   
Urša
user posted image user posted image user posted image  Me veseli, da poiskušate moj recept! Morm priznat, da se tale lonček Nutele neverjetno hitro prazni! user posted image user posted image user posted image
NinaŠ, danes je tvoj dan... se mi zdi.user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: novembrke tečemo častni krog
7.11.2005 12:11:02   
mauri
Wawa, najprej tebi, malo pozno, ampak iz srca iskreno sožalje ob izgubi dedka. 

Tudi jaz sem danes bolj slabo spala. Zbudila sem se že ob pol šestih, potem pa sem ob sedmih vstala, ker se mi ni dalo več premetavat po pojstli. Že odkar sem vstala čutim špikanje na desni strani trebuha. user posted image  se normalo premika.

Popoldan imam še g. Bo verjetno spet kaj "šarla" po meni in me dala na CTG.
Najraje pa bi šla kar rodit, če bi se dalo. Blagor vsem vam, ki ste že tako blizu roka, jaz pa moram čakat še 20 dni, čeprav mi je na zadnjem pregledu rekla da bo verjetno prej. Bomo videli kaj bo rekla danes.

Zdaj moram pa še jaz probat banano z nutelo. Se mi že kar sline cedijo.

Če se nas katera odloči zapustiti - srečno!!!


_____________________________

Mauri

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: novembrke tečemo častni krog
7.11.2005 12:48:50   
wawa
Urša - recept je mnjamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image

Mene pa že cel dan šraufa, kot da bi imela menstruacijo......spodaj v trebuhi, ej če se ne bo nehal,.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pregled imam v sredo, bo šel dragi z mano.......

Ej kaj se naredi na dan roka - a greš enostavno v porodnišnico na pregled, a čakaš na morebitne popadke?????

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: novembrke tečemo častni krog
7.11.2005 12:55:49   
Urša
Jst mam tud v sredo pregled.user posted image  Če na rok ni še nič, naj bi bil še cel 41. teden pod nadzorstvom svojega G, mislim, da so pregledi na 2 dni... če pa še en teden po roku ni nič, se gre v obravnavo v porodnišnico. Tko nej bi blo po "pravilih", samo je verjetno odvisno od G. A da te tko šraufa? Ja, pol pa mogoče kej bo!!!user posted image  Bom držala pesti!


_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: novembrke tečemo častni krog
7.11.2005 13:35:05   
Še ena T
Živjo, punce, mene tudi danes nekaj čudno šraufa, ampak imam rok šele čez 18 dni.. No, ampak če se uležem lepo na bok in mirujem, pa preneha.

V bistvu natežje sedim pred računalnikom. Prav škoda, ko pa imam zdaj toliko časa...

Nutela z banano je pa super - star in preizkušen recept. Še bolj mi je dobro, če narezano babano na koleščke in premazano z nutelo par sekund pogrejem v mikrovalovki. Aja,za to je dobra tudi navadna Milka goruser posted image

Grem raje počivat,

LP
Teja

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: novembrke tečemo častni krog
7.11.2005 13:44:56   
wawa
Jooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjj še ena T kaj bom jaz tebe, najprej mi Urša dela skomine s nutelo in banano, sedaj pa spet nova ideja, da daš malo v mikrovalovko,

pa če ne boste takoj nehale o takih dobrotah bom imela 100 kg ko bom šla rodit, že sedaj sem se zaradi boljše volje nehala tehtatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Še ena T)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: novembrke tečemo častni krog
7.11.2005 14:29:31   
Dadi
O Urša sem glih danes po kakšne tednu tlele gor pa vidim da si še kar v enem kosu. A se sploh kej dogaja ali nič? Me je prav zanimalo če si že rodila. Boš sporočila ko boš a ne?

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: novembrke tečemo častni krog
7.11.2005 14:36:45   
Dadi
ops mi je šele zdaj uspelo prebrati vse tole...se pravi se kar nekaj dogaja....pol bi lahko tudi jaz imela diagnozo lažen porod...k so se popadki začeli na 15, 10 minut pol so pa zginli za celo noč...zjutraj so mi dali pa kar umetne...no sicer po klistirju se je malo začelo dogajati....ampak sem bila 10 dni že čez rok tako da je bil skrajni čas...pa plodovnica je bila tudi že zelena ko se je rodil mali.....no vso srečo

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: novembrke tečemo častni krog
7.11.2005 15:53:37   
Julijana
Pozdravček vsemuser posted image
Ravnokar iz pregleda, CTG po pričakovanju user posted image (zelo lepi hribčki in dolince) izgleda da bodo glavni popadki počakali do četrtka ko imam rok, srček utripa kot mora user posted image ustje pa se že mehča in lepo pripravlja za dan D. V sredo imam zopet CTG in pregled če sem že kaj bolj odprta. Sploh ne morem verjet da je 9M že okrog.
LPJ!

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: novembrke tečemo častni krog
7.11.2005 16:50:25   
petarda
NinaŠ a si ostala v porodnišnici? Pa MojceH tudi ni... Je kar čudno, ko se takole ne javite...mam filing, da ste šle vse rodit in da sem samo jaz še tu ostala... Pa še to brez posebnih namigov, da se že kaj dogaja. Drugače se tudi danes počutim svetovno, le malce me moti, da je zunaj tako hitro tema.user posted image  Še pet ni ura, pa mam že občutek, da bi mogla it v posteljo...user posted image . No potem, ko bom imela svojega user posted image  že zunaj bom imela vsaj kaj pametnega za delat, sedaj pa samo še lenarim....Lepo se imejte in se tipkamo jutri (s tistimi, ki ste še doma)...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: novembrke tečemo častni krog
7.11.2005 17:01:28   
petarda
Ups, vidim, da sem eno stran pozabila obrnit in da je Mojca še med nami pa tudi vse ostale user posted image . Še dobro, sem resno mislila, da sem ostala sama... Kakorkoli, če se kera odpravi ponoči...srečno...

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: novembrke tečemo častni krog
7.11.2005 17:27:48   
Teni_



Ja,jaz sem se zdaj malo potepala in sem zdaj domov prišla. Nič ne kaze, da bo kaj. Upam, da me kar naenkrat preseneti. Ko bom rodila, bo ena 100% javila gor, saj imam polno tel. št. pa se bo ena ze našla. Tako, da boste zvedele. Mojemu je brezveze razlagat, kje je kaj, ker bi še potem črke eno uro iskal, preden bi kaj napisal. LP,Mojcauser posted image



(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: novembrke tečemo častni krog
7.11.2005 17:39:33   
amy26
Pozdravljene, nekaj me zanima, dvakrat sem imela ctg spet ga imam v petek, pa me moja ginekologinja nikoli ne pregleda spodaj, da vidi če se že kaj dogaja, že 5 mesecev me ni pregledala ginekološko.
Mal sem morala potarnati, ker vidim da ostale kar imate oba pregleda tako da vsaj veste če ste kaj odprte ali ne.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: novembrke tečemo častni krog
7.11.2005 17:48:54   
Anonimen
Amy ti si imela vsaj CTG. Jaz pa nič, nula, zero, nada, 0, niente.
Mene vpraša: no kako ste? Posluša srčeka in to je to. Bomo videli, kaj bo jutri.

(odgovor članu amy26)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: novembrke tečemo častni krog
7.11.2005 18:01:32   
vesna75
Pozdravljene,

Sicer sem običajno na sosednjem forumu, spremljam pa tudi vaše čvekanje v pričakovanju, in ker se mi zdite zeloooo simpatične, sem se odločila malo sodelovati tudi pri vas. PDP imam 13.11., rodila bom pa tretjič, tokrat v LJ porodnišnici. Komaj čakam!!!!! Tegobe teh zadnjih dni pa spremljajo tudi mene - nespečnost, pikanje, boleči kolki in tekanje na WC.....pa bo že minilo. Še malo! Vsem želim lahek porod in zdrave sončke!

LP,

Vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: novembrke tečemo častni krog
7.11.2005 18:28:28   
Teni_



Vesna,lepo da si se oglasila še pri nas. Dobrodošla. Mene pa zanima, kaj se je zgodilo z NinoŠ, glede na to, da ima danes rok. Mogoče se pa ze carta. Potem pa sem jaz na vrsti. Da ne bi katera prehitevalauser posted image . Lepo se v vrsto postavite. user posted image  Amy,tudi jaz ne vem,če se ze doli kaj pripravlja, ker me ni pregledala od 36. tedna. Tako, da pojma nimam. Lp,Mojcauser posted image



(odgovor članu vesna75)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: novembrke tečemo častni krog
7.11.2005 18:36:47   
Anonimen
Vesna herzlich wilkommen zwischen uns.

Mojca kakšna je kazen, če te kera prehiti? Da vemo za vsak slučaj:user posted image user posted image

(odgovor članu vesna75)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: novembrke tečemo častni krog
7.11.2005 18:47:29   
Teni_



Pa ni kazni, samo jaz bom user posted image ,ker še jaz nisem šla. Lp,mojcauser posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: novembrke tečemo častni krog
7.11.2005 18:59:10   
Anonimen
Samo ne jokat Mojca. Jaz te spustim naprej, samo ne vem kaj bo moj user posted image user posted image  rekel na to. Upam, da se tudi on strinja z mano. user posted image user posted image

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: novembrke tečemo častni krog
7.11.2005 19:18:34   
Naty_ka
Kaj pa če bi vas me, ki smo bolj pri koncu meseca začele prehitevati? user posted image
Meni se ta mesec resnično vleče ko user posted image !


_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?