|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novembrke tečemo častni krog
8.11.2005 13:44:36   
mojamura
hehehe, jaz sem že začela s prehitevanjem. ker so mi pdp postavili 23.11., grem pa ju3 notri, ker mi bodo naredili CR čez dan ali 2....se je moja računica bolj izšla, ker sem si jaz predvidela pdp na 10.09.user posted image user posted image

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: novembrke tečemo častni krog
8.11.2005 14:06:42   
Teni_



user posted image Jaz sem pa fauš,fauš,faušuser posted image user posted image . No,saj jaz grem tudi jutri v porodnišnico, samo kaj, ko sem 100%, da bom kar jutri še nazaj domov prišla. LP,Mojcauser posted image



(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: novembrke tečemo častni krog
8.11.2005 16:36:34   
Mateja-13
No, kaj ste se izgubile, novemberke? Tudi jaz sem glede pisanja po spletu sedaj že zeloo lena. Rok sem imela 2.11. pa še do sedaj nič. No, če izvzamem otrdevanje trebuha, pa topo bolečino v križu in bolečine kot pri menstruaciji. Včeraj me ja tako pikalo v trebuhu da sem par krat prav poskočila in se veselila . a nič popolnoma mirna noč ...

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: novembrke tečemo častni krog
8.11.2005 16:41:00   
Naty_ka
Mojamura, zdaj si pa ga res pobiksala user posted image . Kam te greš, ko pa imava rok na isti dan...user posted image
No, mogoče pa se še srečava, ker imam jaz jutri pregled pri g in mi je že zadnjič obljubljala, da me bo poslala v bolnico...

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Mateja-13)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: novembrke tečemo častni krog
8.11.2005 17:46:43   
mojamura
saj sem videla, da sve s pdp-jem na istem...ampak kaj moreš naše pikice pač majo svoja pravilauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: novembrke tečemo častni krog
8.11.2005 20:27:22   
NinaŠ
user posted image user posted image Še pred kakim tednom sem bila prepričana, da bom med prvimi novembrkami, ki se bomo preselile na forum Novorojenček, dojenček, zdaj pa zgleda, da bom bolj pri koncu prišla tja user posted image

Mala user posted image user posted image se je čez dan spet razbrcala, ko me je dopoldne že malo skrbelo zaradi njene mirnosti... tako da pri nas nič novega... ...in čakamo, čakamo,...
pa tako sem bila prepričana, da se bo rodila nekaj dni pred rokom, kot se je tudi Anže user posted image

Vsem ki že odhajate v por. želim čimlažji porod in zdrave user posted image !


LP

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: novembrke tečemo častni krog
8.11.2005 20:53:51   
amy26
NinaŠ, sem mislila da si že šla v rim, pri tebi je res lahko vsak trenutek dobro pri vseh je lahko, vendar prav je da si ti naslednja saj je že tvoj pdp mimo. No pri meni se tudi še nič ne dogaja razen otrdevanja trebuha kar me pa že spremlja od 20 tedna.
lep pozdrav pa lahko noč

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: novembrke tečemo častni krog
8.11.2005 22:08:29   
petarda
Ja URŠKA, naš user posted image user posted image  bo Luka. A vaš user posted image  tudi? user posted image user posted image user posted image  Meni je to ime zelo všeč predvsem zato, ker ne poznam nobenga smotanga Luka-ta...user posted image user posted image user posted image . Vsi so face in ful cool. user posted image . Samo zgleda, da bo vaš user posted image  privekal na svet prej kot naš...

Pa nič zato, ti privoščim...user posted image , kajti naš sploh ne daje nobenih znakov, da bi se mu mudilo ven, čeprav imava rok že v soboto...

Drugače sem v redu, zanimivo, da me še vedno nič ne boli, ne kolki, ne trebuh, nič, spim dobro, res pa je, da sem malce zamenjala noč za dan...upam, da se user posted image  ne bo od mene navadil user posted image user posted image user posted image . Mi še skoz okrog hodimo, zdaj ko je mamica še polno mobilna...

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: novembrke tečemo častni krog
9.11.2005 7:26:11   
amy26
Dobro jutro
res lepe novice od Urše, ne morem verjeti da je s tako hitrostjo rodila, upam da bomo me tudi take srečnice ali vsaj podobno.
še enkrat čestitke Urša.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: novembrke tečemo častni krog
9.11.2005 7:55:42   
wawa
Joj punce jaz tako privoščim naši Urši, res res res, upam da se nam še kaj oglasi........jaz zdajle šibem na pregled v Lj....kaj več sporočim kasneje....

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: novembrke tečemo častni krog
9.11.2005 8:01:52   
Teni_



Tudi jaz se odpravljam na pregled. So mi pa nenormalno noge zatekle. Sem kot user posted image , pa je komaj jutro. Moram malo danes to pokazat. Do zdaj je bil mir, razen 2X poleti, ko je bilo full vroče. Se javim,ko pridem domov. Lp,Mojcauser posted image



ay

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: novembrke tečemo častni krog
9.11.2005 9:40:54   
Anonimen
Ojla še sem tu. Meni se je sicer včeraj oni čep odmašil, šrajfalo me je ko user posted image  , ponoči sem pa spala kot dojenček. Sem se vedno spraševala o kakšen čepku vse govorijo, pa če ga bom jaz opazila. Uf, pa ga ne moreš neopazit. Koliko tega je....

Ja upam, da bo tudi pri meni šlo tako hitro kot pri Urši. Bom malo unega zgoraj poprosila.

Sanja, najinegauser posted image  sva klicala Luka do 7.m, potem pa sva ugovila, da jih je že toliko, pa je moj dragi rekel, da mu je všeč Maks (meni sicer ni lepše od Luka), pa bo zdaj Max Luka. Zakaj z X-om, ker ima moj dragi italijanski priimek in bolj paše zraven. Če bo pa user posted image pa bo Emma.

Lepo se imejte novemberke, jaz šibam, delat pesmarico dokončat da ne bom prej rodila.

P.S.

Moje previjalne in posteljke še vedno ni  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: novembrke tečemo častni krog
9.11.2005 10:22:41   
Julijana
Pozdravček!
Pri meni tudi nič novega PDP jutri 10.11., danes pa imam pregled in ctg da vidimo če se kaj dogaja. Proti jutru me je bolelo kot pri Muser posted image in pol zjutraj takoj na WC do sedaj pa še dvakrat, tako da ne vem če ni že to touser posted image , ker nekatere pravijo da jih prej šravfa predno se začne ali pa so samo živčkiuser posted image . Včeraj pa so me bolele spodnje kosti in sramna kost kot user posted image  .
O kakšnem čepku še ni duha ne sluha.

LP J!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: novembrke tečemo častni krog
9.11.2005 11:37:51   
Teni_



Jaz sem iz pregleda. Vse je vredu, Ctg je bil super. Naslednji pregled imam v nedeljo,če ne bo nič prej. LP,Mojcauser posted image



(odgovor članu Julijana)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: novembrke tečemo častni krog
9.11.2005 12:16:12   
simi-2
Dober dan !
Bravo Urša, to pa je bil skok ven .user posted image
Tudi pri meni nič novega. V soboto imam CTG, če ne bo prej nič.
Počutje je še ful ok, edino danes ponoči sem slabo spala. Sem kar naprej tuhtala, če mi v soboto reče, da grem lahko rodit brez svojih popadkov, da bom kar šla. Kaj pa ve, če vam reče.
Kako zgleda tisti čep, ko se odlušči ?
A se vam dnevi kaj vlečejo, zdaj pred rokom ? Meni ja, zato se še vozim z avtom in hodim okoli, če se le da.
Lep dan še naprej
by by simi

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: novembrke tečemo častni krog
9.11.2005 12:20:56   
NinaŠ
Zgleda, da sem se spet postavila v napačno vrsto user posted image - tako kot mi ponavadi uspe v trgovini user posted image .

Nič, še vedno čakamo, čakamo, mojemu user posted image dopust "v prazno" teče, user posted image user posted image se očitno še dobro počuti v bušiju user posted image - ja, saj komu se bi pa mudilo iz toplega zavetja na ta mraz.

LP

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: novembrke tečemo častni krog
9.11.2005 16:20:00   
wawa
Evo jaz sem iz pregleda.....zmatrana ko user posted image .

CTG je bil ok, popadkov ni pokazal nobenih.....

Odprta sem 2 prsta, kar še niti ni tako zelo veliko in pravi da pred vikendom ne bo nič..........

Torej čakammmmoooooooooooo

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: novembrke tečemo častni krog
9.11.2005 16:20:07   
amy26
pozdravček!
jaz sem pa glih kar iz potepanja sem šla za 3 ure v službo mal pogledat kaj se dogaja, pa pol k mami v Kamnik tako da mi je danes ful hitro vse minilo.
Pol sem pa še taščo v Ljubljani pobrala da greva skupaj domov, pa mi reče "Veš da je od moje sodelavke hčerka rodila, ki je imela rok 15.11, pa ji jaz rečem a je Urša, pa valjda vse povem kar ona že ve,....sploh ni mogla verjet da sem sploh vedela za to novico še posebej pred njo".

Svet je res majhen, še posebej odkar so izumili internet. Tako da, tale forum je res super.
lepo se imejte vse nosečke, tiste ki pa greste roditi pa čimlažji porod.

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: novembrke tečemo častni krog
9.11.2005 16:21:40   
amy26
Wawa, sem vesela da je vse ok, jaz komaj čakam spet ctg ki je šele v petek.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: novembrke tečemo častni krog
9.11.2005 20:22:00   
petarda
Simi-2 jaz imam pa pregled v petek, rok kot ti v soboto, ampak, če bi me vprašali ali hočem it rodit, pa to še nebi bilo to - nebi šla...user posted image user posted image user posted image . Bi prav rada doživela naraven porod....Še posebej pa tak, kot ga je imela Uršauser posted image user posted image .

Ja, res je svet majhen in čeprav ne poznam nobene od vas in ni nobena iz NM se mi zdi, da vas poznam bolje kot marsikatero svojo znanko... A nebi bilo super, da bi se spomladi dobile v kakem Tivoliju na kavici in to s svojimi user posted image ....

Kakorkoli se mi zdi, da je zdaj prišlo obdobje po zatišju in bomo začele pospešeno rojevati, zato srečno vsem, ki se v Rim odpravite že ponoči....z ostalimi se pa itak tipkamo....

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: novembrke tečemo častni krog
10.11.2005 1:01:27   
Anonimen
Drage moje novemberke.

Zdaj ko vam to pišem, me že dajejo popadki na 5-7 minut. Še malo počakam, pa če se ne bo umirilo oz. če bodo 1 uro na 5 minut grem.

A mi lahko kera pove kak se diha? user posted image user posted image Pismo sem že zdaj vse pozabila.
Ej, če se ne javim zjutraj sem v Rimu.

Uživajte, Urškauser posted image

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: novembrke tečemo častni krog
10.11.2005 6:46:55   
wawa
Urska upam da se že v rimu, ker takile popadki se ne umirijo kar takole user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  saj mislim da ne!!!!!!!!!!!

Upam da se že crtate!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: novembrke tečemo častni krog
10.11.2005 7:25:50   
amy26
dobro jutro, Urška, upam da že povijaš svojo pikico.
drugače se mi pa zdi da nas je čedalje manj na tem forumu oz. vsaj tistih ki se kaj oglašajo, upam da ne bom zadnja še skakala po tem forumu.
Wawa, Sanja, vidim da vidve tudi še vztrajate.

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: novembrke tečemo častni krog
10.11.2005 7:45:53   
NinaŠ
Urška upam, da že cartaš svojo pikico user posted image .

Pri nas pa še nič novega, ponoči sem spala kot dojenček, še na WC sem šla le enkrat... Zdaj sem Anžeta peljala v vrtec in grem še malo nazaj v toplo posteljo.

Komaj čakam petkov CTG in pregled, da mi vsaj povejo, če se že kaj dogaja tam spodaj, saj po mojih občutkih ni na vidiku še nič konkretnega user posted image

LP

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: novembrke tečemo častni krog
10.11.2005 8:30:24   
Naty_ka
No, pa me res zanima, kakšno je stanje z Urško. Upam, da se res že carta in je vse že za njo.
Tudi jaz sem še tu. Pa kot je kazal včerajšnji pregled, še bom en čas. Še vedno sem zaprta, čeprav se je maternični vrat že pričel krajšati in mehčati. Bila sem na ctg- ju in moj user posted image  pridno miga in brca. Srček mu lepo bije, pa tudi vsi pretoki so bp.
Popadke imam zdaj že 10 dni, in kaže da še nekaj časa bodo.
Ponoči spim kot polh (že trkam po lesu!), le medenica me na čase boli kot user posted image .
Punce, katera je naslednja?



_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?