|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: FEBRUARČICE 2006
24.11.2005 9:23:18   
Eviii
jutro, punce...
joj, kako se fajn počutim spat spet doma, z mojim možekom, ki me kr naprej crklja in me noče spustit iz rok. mu je blo strašno dolgčas tisti teden dni, ko sm bla v bolnici. je stalno govoru, da bo on kr gor pr meni spal. sm bla itak več al manj sama v sobi. še posebno pol, ko sm fasala virozo, so me popolnoma izolirali od ostalih user posted image ...
danes morem it najprej k zdravnici, da ji nesem papirje iz bolnice, ob dvanajstih mam pa še kontrolo pri g, ker bi mogla it že v pondeljek, pa sm se mogla prenaročit. bomo vidli, če mi bo naredu uz. sicer sm ga imela v četrtek v bolnici, pa bi tko rada vidla še enkrat user posted image ... sej vem, da samo še malo počakamo in jih bomo lahko gledale live - ne le skozi naše velike bušije...
danes zjutri sm spet stopla na vago in smo se malo zredili - zdej smo na +3 kg. jih bom čula, da nič ne jem in da se morem več redit user posted image
komi čakam na 21. december, ko začnem dopust. glih pred prazniki. bom lahko v miru uživala in se prepuščala prazničnemu vzdušju... še pred tem bi pa rada nakupla darilca za najbližje. pa drugi teden se kr začnejo vrstit rojstni dnevi. sinček od ene kolegice ima 3. eno leto, moja mama ima r.d. 5. in še v penzijo gre takrat, tast ima 6. 60 let in še en kolega ima 7. 30 let... to bodo same žurke!!!

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Ezi)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: FEBRUARČICE 2006
24.11.2005 9:31:30   
BaGSi
Lep pozdrav še od mene!

Sem bila v torek na telovadbi, pa me je oblila takšna slabost, da nisem vedela ali bom bruhala ali padla v nezavest... Groza.user posted image .. Punce so poiskale sladke bombone, malo svežega zraka in je počasi minilo...
Sva se Freio družno ugotovile, da je boljše, če telovadbo zamenjava z tedenskimi obiski slaščičarne in tortic user posted image , da ne bom imela težav s padcem sladkorja...

Drugače pa +10 kg, 103 cm (prvič sem šla rodit z 104 cm..., kaj bo le sedaj?)

Glede na to, da se pri nekaterih user posted image  že pojavljajo tudi hujše nosečniške težave, upam, da bomo vse zdržale čim dlje in brez nepotrebnih zapletov...

user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Ezi)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: FEBRUARČICE 2006
24.11.2005 9:53:42   
pika-poka
user posted image eviii....bolj ko sem brala tvojo zgodbo bolj sise mi smilila...samo da si vse skupaj prestala...jst po moje ne bi..!!
zdaj naj pa te možek kar carta še naprej...user posted image ...

(odgovor članu BaGSi)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: FEBRUARČICE 2006
24.11.2005 10:06:52   
Eviii
prejšnja sreda je bla res huda preizkušnja zame. in tudi za mojega možeka, ki me je gledal in se jokal zraven, ki ni vedu, kaj nardit. res sem lahko srečna, da imamo v izoli tko dobre dohtrje, ki so mi takoj priskočli na pomoč in me skupi rešli teh muk. mislim pa, da je to del življenja. od enga dohtrja sm celo dobila pripombo, češ: zakaj si sploh zanosila, če veš, da imaš ledvične kamne. pa kot da jih ne bi že 16 let zdravla. sej se ne morem sama operirat!!! ampak sm se nardila, da ne slišim...
drugače je pa zdej doma res super in si prou ne želim it več gor na hrib pogledat, kaj se dogaja. upam, da bom dočakala februar v enem kosu user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu pika-poka)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: FEBRUARČICE 2006
24.11.2005 10:44:23   
karin412
Tudi jaz se javljam, včeraj sem bila pri G, kri se mi je popravila, tako da ne bom več jemala tablet. Z user posted image  je vse v redu, spet sem videla mojo punčko za kratek čas. Naslednjič čez 3 tedne dobim potrdilo o PDP in tudi začnem z materinsko šolo.

Se pa že veselim snega in mojega rojstnega dneva čez dober teden! Pa seveda samo še 4 tedne delam! Potem pa počitnice!

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: FEBRUARČICE 2006
24.11.2005 10:56:05   
marty5
Ojla,

vedno ko odprem temo februarčice, rabim pol ure, da pridem skozi user posted image

Jaz se bom zmerila danes, ko pridem domov - me je kar groza, kaj bodo cm pokazaliuser posted image . Kg so nekje 6+, počutje pa kar v redu. Danes začenjam 7. mesec in se mi kar ne zdi res user posted image . Tudi jaz odštevam dneve, da doma ostanem - dopust je oddan in 16.12. se poslovim od službe za nekaj časa user posted image . Zamenjam za boljšo user posted image

Tudi pri nas imamo zdaj sama praznovanja - v nov. in dec. imamo kar 7 rojstnih dnevov in seveda še prazniki so tu. Ni čudno, da gredo kile kar gor in gor - moram rečt, da zdaj takooo uživam v hrani user posted image . Glihkar imam pred sabo en velik, sočen sendvič user posted image user posted image user posted image

Imam pa vprašanje predvsem za tiste, ki ste že rodile - nazadnje sem nekje brala, kako lahko pripraviš bradavice na dojenje, da jih utrdiš. Nekje od 7. meseca dalje priporočajo, da si dnevno masiraš/drgneš bradavice s frotirasto brisačo - to kasneje prepreči, da bi dojenje povzročilo razpoke in bolečine....Je to res oz. se kaj pripravljate na dojenje? Sliši se kot da bi lahko delovalo, kako pa je v praksi?



_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: FEBRUARČICE 2006
24.11.2005 11:31:37   
ursa_p
Zivjo!

Vceraj me je nas malcek tako brcnil v desno rebro, da me je mocno zabolelo ... barabica mala ... ze sedaj mi nagaja! user posted image  Oci ga pa se hvali ... user posted image user posted image user posted image

Sem ga pa vceraj zvecer opazovala kako se mi plazi po trebuhu ... prav videlo se je kako gre iz leve proti desni, pa kako se tukaj premakne, pa tam ... res zanimivo ... pa se trajalo je kakih 15 minut! user posted image

Keglove vaje pa delam v glavnem samo na telovadbi ... bom mogla bit bolj pridna!

Jaz sem pa ravno sedaj, ko je trebuh ze velik zacela spati na hrbtu, sicer ne takrat, ko zaspim, ampak zbudim se pa skoraj vedno na hrbtu ... prej sploh lezat nisem mogla na njem!!!
Res se zadnje case pocutim odlicno! user posted image

Obsega trebuha si se nisem merila, ker ne najdem siviljskega metra! user posted image  Sem pa na +9 kg! Se mi zdi cisto v redu ... zadnje case kile niti ne grejo gor! user posted image

Vidim, da boste vse kmalu odsle na dopuste in porodnisko ... jaz imam pa pred sabo se vsaj 2 meseca dela!!! user posted image

Ali je se katera opazila, da ima vas malcek okoli glave ovito popkovino? Moj malcek jo je imel ze takrat, ko sem bila na 3D UZ ... upam, da se bo odfacljal preden se cisto zafaclja!

Pri nas bo tudi cas praznovanj ... med drugim cez malo manj kot 1 mesec tudi moj rojstni dan! user posted image  Komaj cakam!

Ninaki in ostale ... lahko lezite cisto na trebuhu??? Jaz moram imeti obvezno skrceno eno nogo, za podlogo, drugace sploh ne gre, pa se to sem na pol na trebuhu na pol na boku!

Ezi ... jaz se vedno delam vse kar sem prej, samo dvigujem ne pretezkih stvari!

Eviii ... samo da se je dobro koncalo ... sem si sicer mislila, da si pristala v bolnici, ker se nisi oglasala, ampak vazno, da je malcek se vedno v trebuscku!!!

Taja27 ... moj dragi je VEDNO lahko zraven ne glede na to kaj mi dela ... jaz ga kar s sabo noter vzamem in nikoli nic ne rece! user posted image

Sazi ... kako je z bulami .. so ze kaj ugotovili ali so vsaj izginile? Mogoce, ampak samo mogoce ... podkozni mozolji?
Tudi meni se zdi, da sem vceraj opazila crto Lineo Negro in prav tako od popka navzgor ...
Jaz sem zamenjala ginekologa sedaj, ker je sla moja na porodnisko, tiste, ki prideta za zamenjavo mi pa ena ni vsec, ene pa ne poznam ... in na sreco me je ta nova ginekologinja sprejela ... je pa super ginekologinja in dela tudi na porodnisnici.
Pa cestitke za opravljen tezak izpit!

Sarazan ... glede predavanj in poroda bi pa rekla samo ... jaz bi raje ta del kar izpustila ... mojemu dragemu ni bilo nic takega - blagor njemu, mene je pa zmerom bolj strah ... sem mu pa narocila, da me mora VES CAS opozarjati na dihanje in poslusanje babice (bo z mano pri porodu)!!! S tem, da je bil porod na diapozitivih lahek ... nobenih raztrganin, nicesar ... kako bo pri nas bomo se videle ... upam da bo porod zelo lahek!!!

Nuka ... tudi tebi cestitke za opravljen izpit!

Marty5 ... glede masiranja bradavic ... zanimivo ... v soli za zgodnjo nosecnost so nam rekli naj jih pustimo cisto pri miru ... edino ljubkovanje (s strani nasih dragih, seveda) pride v postev ...

Ali veste, da se ne smete stegovari???

PS: Vceraj sem si zacela printati prvo temo februarcice (oziroma drugo ali katero ze - prejsno) in ne morete verjeti .. v obliki, ki jo pisemo na forum pride to kar okoli 280 strani ... v obliki za tiskanje (ki pa mi ni vsec) pa nekje 190 strani ... kako smo bile pridne ... da to tej temi ne govorim ... jo bo treba zaceti tiskati ... je fino, ko potem enkrat beres kaj vse smo napisale ... teba bo sla sigurno enkrat v izbris, tiskani listi pa ne! user posted image

Spet sem bila dolga, ampak se ze 2 dneva nisem oglasila!

Lp, Ursa

(odgovor članu Ezi)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: FEBRUARČICE 2006
24.11.2005 12:09:36   
Nikita***
Joj, vidim, kako ste pridne s pisanjemuser posted image user posted image user posted image , vas komaj dohajam. Sicer imam za branje časa na pretek, saj je pravkar (mislim, da v ponedeljek) minilo točno 6 mesecev, odkar sem v bolniški.
Včeraj se je tudi pri nas doma začelo dogajati, mislim na urejanje otroške sobe. user posted image je prebarval stene (modro, svetlo zeleno in rumeno) in je nastala kar lepa podoba. Naslednji teden bosta s prijateljem položila še laminat, pohištvo me pa že 14 dni čaka v skladiščuuser posted image . Pobarval je tudi zibelko (bila je user posted image , v njej je spal pred 33 leti, tako da sem toliko bolj vesela, da jo imava) in sicer na oranžno, da bo barvno usklajena s stenami v spalnici. Ko bo user posted image prerastel zibelko, bo spal pa v svoji posteljici v svoji sobici. Je pa res tudi to, da me vsak vpraša, koliko otrok misliva imeti, ker ima najin user posted image takoooo veliko sobo (18 kvadratov, meni se niti ne zdi tako veliko). Ko sva lani kupovala stanovanje, je bila prioriteta velika otroška soba. K sreči sva našla takšno trosobno stanovanje, ki ima otroško sobo enako veliko kot spalnico. Če bi bila spalnica večja, bi pač user posted image odstopila spalnico in midva spala v manjšem prostoru.
Bo najin prviuser posted image , po dolgih letih truda, muk, solza, neprespanih in žalostnih noči, čakanja.... in verjetno bo tudi edini. Saj nikoli ne veš, ampak meni je pomembno, da sem sedaj srečka user posted image in da bom detecu lahko nudila vse. Tudi, če bo edini.

Urša P, super, da si sprintala debate. Čez par let bo prav zanimivo prebirati naša pričakovanja, strahove, dileme,...
Tudi jaz bi, pa je moj printer doma adijo (že kakšno leto)user posted image

Lepo se imejte, pazite nase, pobožajte trebuščke in uživajte v  user posted image


_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: FEBRUARČICE 2006
24.11.2005 12:17:45   
karin412
A katera misli narediti kako poslovilno zabavico v službi preden gre na porodniško? A se to sploh dela? Ne vem, kako bi se poslovila.

Kaj pa naši partnerji - a je v navadi, da ob rojstvu kaj prinesejo v službo?

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: FEBRUARČICE 2006
24.11.2005 12:30:51   
ursa_p
jery ... jaz sem si pogovore sprintala zato, da jih imam na papirju ... lahko si pa vsako stran posebej shranis na rac in zapeces CD (ce zelis, drugace ti ostane na rac) ... ali pa neses kam sprintat, ampak je res veliko!
Shranis pa vsako stran posebej ... najprej naredi novo mapo v rac kamor bos shranila .. potem pojdi na prvo stran februarcic in zacni ... klikni na Datoteka, Shrani kot (Save As) in potem samo izberes kam ... pa v ime datoteke dodaj stevilko 1, da bos imela zraven strani napisane .. vsako stran posebej! ... in to je to ... pa kliknes in lahko gledas tudi cez par let! user posted image
Ce pa kaj ne razumes kako, mi pa sporoci na privat!

Karin412 ... ne vem ali je to navada ali ne, ampak pri nas seveda bo kaka pojedina za zakljucek, ker bom jaz takrat tudi dokoncno prenehala delati v tem podjetju (sem tukaj kot studentka ze 5 let), ampak bi bilo enako tudi ce bi cez leto dni prisla nazaj ... potem pa nekam v redno sluzbo, ki pa prav gotovo ne bo racunovodstvo!
Mozje pa ponavadi tudi naredijo zabavo v sluzbi oziroma castijo sodelavce za prihod novega clana! user posted image
Ko pa mali prijoka na svet pa ponavadi nasi dragi naredijo zabavo .. midva morava se naredit spisek koga vse poklicat, da ne bo na "moje" prijatelje pozabil (nima se od vseh telefonskih stevilk). user posted image

Lp, Ursa

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: FEBRUARČICE 2006
24.11.2005 14:01:39   
Nikita***
Taja27, pravkar sem prebrala seznam nosečk in videla, da imaš PDP takrat kot jaz, kraj pa Trbovlje. Si Trboveljčanka ali boš samo rodila v Trbovljah?

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: FEBRUARČICE 2006
24.11.2005 14:06:26   
Nikita***
Aja, še to, Urša P - hvala za navodila, bom poskusila. Če ne bo šlo (pa mislim, da bo), se ti javim z zasebnim sporočilom. Hvala še enkrat.

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: FEBRUARČICE 2006
24.11.2005 14:23:00   
marty5
Ja, pri nas je v navadi da za odhode, rojstne dneve ipd, prineseš nekaj v službo. Ponavadi kak narezek in pecivo. Šteje pa celoten kolektiv okrog 50 oseb, tako da bom pač prinesla nekaj narezka, prigrizkov in peciva, ki ga bo takrat tako na pretek.

Pri user posted image  je tudi v navadi, samo pri njih jih je le 5, tako da sploh ni težav. ..

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: FEBRUARČICE 2006
24.11.2005 14:53:02   
sarazan
Glede zabave... jaz ravno praznujem 30. rojstni dan takrat in bom oboje združila. V službi bom počastila s pecivom in torto.
Po rojstvu otroka pa bo mož imel pri nas doma zabavo s prijatelji, kjer bodo pili na zdravje mamice in otročka. Prvi večer bo praznovanje v družinskem krogu z babicami in dedki, naslednji večer pa s prijatelji.
Vsaj tako planira(va). user posted image
Tretji večer pa naj se očka naspi, ker potem bo zelo dolgo neprespan user posted image  user posted image  user posted image .

Danes smo dobili omare in spet bo veselo čez vikend, ko jih bova sestavljala. V ponedeljek bom šla spet z veseljem počivat v službo user posted image . Še dobro, da se tako odlično počutim in nimam nobenih težav. Opazila sem edino, da si zjutraj malo težje snamem poročni prstan (saj potem ga dam takoj nazaj gor user posted image ) - zgleda, da čez noč malo zatečem user posted image . Čez dopoldne sem pa spet taprava.

Zanimiva ideja s tem printanjem naših postov. user posted image   Razmišljam, da bi si jih sprintala tudi jaz in jih spravila. V naslednji nosečnosti mi mogoče pride prav, da se spomnim, kako je bilo prvič.

_____________________________

Princeska Sara se je rodila 29.1.2006.
Princeska Maša se je rodila 13.7.2010.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: FEBRUARČICE 2006
24.11.2005 15:25:03   
Eviii
res krasna ideja s tem printanjem. se mi zdi, da smo ble kr pridne in si izmenjale precej izkušenj. bolj kot drugo pa smo se malo spovedale in zjokale, ko kaj ni šlo po našem okusu oziroma so nam ponagajali hormončki user posted image ...
no, jst sm malo prej pršla od g. uz-ja mi ni naredu (je reku, da drugič, 22. decembra). mi je pa vzel bris in me pregledal. je reku, da je naš-a user posted image  super in da sm zaprta in da je počasi že začel-a obračat glavco proti izhodu (kar je popolnoma normalno, ker se more proti koncu 7. mesca že obrnit počasi z glavco navzdol). kile so tudi ok (+4 v bulerjih, zimskih hlačah, puloverju in podobno, drugače imam eno kilco manj), tudi voda in pritisk. skratka, reku je, da user posted image  poteka v najlepšem redu. sm pa še vedno kandidatka za prezgodnji porod, če bi se mi ponovilo tisto, kar prejšnji teden... upajmo, da bo user posted image  zdržal-a notri vsaj še dva mesca (to so ble njegove besede).
pr nas še kr piha burja, čeprou dosti manj kot včiri. je pa res mrzlo. sploh se mi ne da it iz bajte...
no, kot vidim, nas bo kr neki takih, ki bomo imele veseli december - poleg praznikov (ki itak nardijo veseli december) še obilo rojstnih dnevov in raznih drugih zabav user posted image . bo kr pestro to obdobje do februarja...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: FEBRUARČICE 2006
24.11.2005 16:48:34   
taja27
jery

ne nisem Trboveljčanka, bom pa rodila v Trbovljah, kjer imam tudi G. Vsaj takšen je moj plan! Upam, da nas ne bo ravno takrat zasul sneg in ne bom mogla prit do Trbovelj. Drugače pa imam do Trbovelj kar dorbo urco vožnje al pa uro pa 10, 20 min.

Kaj pa ti, si ti iz Trbovelj?

Jaz imam rok po NS 22.02.2006, v materinsko so mi napisali 25.02.2006, po merah dojenčka imam pa možnosti že od 10.02.2006 naprej, torej bomo videli kdaj bomo spoznali našo bebo.

Taja + user posted image

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: FEBRUARČICE 2006
24.11.2005 16:54:08   
ursi
Čao punce!

Danes pa naš malček zelo miga in brca, me je ene parkrat kar fajn zabolelo. Ampak sem vesela, da brca, kar naj, saj sem bila prejšni petek zelo v skrbeh, ker sem padla, potem se pa ni hotel nč premaknit. Ampak na koncu je blo vse ok.

Moj obseg trebuha je 99 cm. Pridobila sem si zaenkrat pa 6,5 kg. Glede spola sem pa obupala in sem si rekla, da G ne bom več spraševala, ker mi res noče povedat. Ampak februar je še takoooo daleč.

Zanima pa me, če je katera mogoče gledala zgibanko, ki so prišle po pošti, trgovin Bambi.Noter je en voziček za 37.000,00. Kakšen se vam zdi??? A ga katera pozna? Pa po mojem je to samo osnovni model in je potrebno avtosedež in pokrivalo dokupiti, al kako??!!

Drugače pa sem jaz že dobila potrdilo o PDP. le na Center za socialno delo ga moram še oddat. Sva se pa tudi midva z mojim dragim odločila, da bova vzela kar denar za pomoč.

Punce, pazite nase in svoje ljubljene ter uživajte v preostanku novembra.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: FEBRUARČICE 2006
24.11.2005 18:01:33   
čuko
Pozdravljeneuser posted image !

Vidim, da ste ble pridne, rabim kar nekaj časa da vse preberem!

Jaz sem pa danes full slabe volje, tak da sem se kar popoldan ulegla, kar ni v moji navadi. Moj ljubi user posted image  je šel na bankomat, dvignil denar in ga pustil not!user posted image  Bla sem čisto jezna, pa kaj naj! Ima toliko dela in skrbi z firmo, da je že čisto  zmešan in ne ve kje se ga glava drži. Sem mu že rekla naj nekoga zraven zaposli, da ne bo cele dneve delal, pa saj veste kaki so, vse bi sami.

Glede počutja: počutim se dobro, razen ponoči, ko me skozi nekaj ščipa, pa kolkiuser posted image .

Sicer pa še samo malo smo že v 31. tednu!

Lepo bodite user posted image !

_____________________________

Naš sonček je prijokal 2.2.2006!

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: FEBRUARČICE 2006
24.11.2005 18:22:41   
sazi
Čuko, če je pustil denar v bankomatu, ga je bankomat "pojedel" nazaj in to imajo zabeleženo. Mora it na banko, pa lahko ugotovijo če je denar bil vzet iz bankomata ali ne in tako lahko denar dobi nazaj.

Vsem hvala za skrb glede mojih bul, pa so na žalost še vedno tam, kjer so bile. Na trenutke me je strah, če je kaj hudega, potem se pa malo pomirim. No, v začetku tedna (če ne bo nobenih sprememb) začnem spet letati okoli zdravnikov, pa upam, da bodo kaj odkrili - čeprav res ful upam, da bo v teh dneh kaj bolje.

Obseg trebuha imam 94 (ampak sem drugače dokaj drobna in majhna), kile pa so nekje okoli +6.

user posted image  ne brca toliko, ampak se bolj preteguje. Hecen občutek, včasih pa tudi malo brcne (ali boksne, kaj pa vem, včasih tik pod rebri, včasih pa okoli mehurja).

Včeraj je prišel voziček in sva ga sestavila - sva še vedno čisto navdušena.

Pri nas v službi imamo sicer navado imeti žurke ob porokah in okroglih obletnicah. Kake hude žurke ob odhodu ne planiram, ampak nekaj malega bom pa že prinesla (ali pa naročila v kuhinji), sa se vsaj približno poslovim - čeprav jih ravno ne jemljem kot svoje domače in mi grejo te "službene obveznosti" malo na živce - raje bi se dobila s tiistimi, ki so mi res blizu, ampak to zaradi časovne neusklajenosti in okolja res ni možno. Torej majcena pozornost do vseh, tistim najbližjim se nameravam pa čimpogosteje oglašat.

Je šla morda katera v LJ na samoplačniški UZ? Če ja, kam? Nameravam poklicat kar v Dravlje, kjer sem bila na NS. Najbrž delajo tam tudi samoplačniške UZ-je, kajne? Če ima katera kakšno drugo idejo, bom pa vesela predloga.

V MŠ sicer še nisem bila, ampak v šoli za zgodnjo nosečnost so nam rekli, da naj bradavice pustimo pri miru, saj se telo samo pripravlja na dojenje, z raznim drgnenjem pa jih lahko poškodujemo in si naredimo več škode kot koristi.

Spim v glavnem na boku, pa tudi na hrbtu. Kolikor sem do sedaj dojela, ne smemo biti na hrbtu predolgo samo kadar izvajamo kake obremenilne vaje, ker je takrat nevarnost, da ne pride dovolj krvi do posteljice, drugače pa naj bi čutile, če kaj ne bi bilo v redu in se same od sebe obrnile v bolj primeren položaj.

Lep večer vsem

(odgovor članu čuko)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: FEBRUARČICE 2006
24.11.2005 18:44:26   
ninaki
Pozdravljene,

pri meni se je zgleda zacelo tisto obdobje, ko se dojencka manj cuti. Prejsnji teden je bil se ves aktiven, ta teden se je pa umiril.

Ane Ursa_p kako hecen obcutek je, ko se mali muva po trebuhu. Ko cutis kako vlece rokico ali nogico ali ne vem kaj z notranje strani, pa ko se obraca. Cisto drugace, kot pa ko brca. Zadnjic je imel moj dragi ravno roko na trebuhu pa se je okoli obracal. Sva se oba smejala hecnemu obcutku user posted image

Jaz sem tudi pred nosecnostjo spala na trebuhu vedno z eno nogo pokrceno, tako da je zame pravzaprav to spanje na trebuhu user posted image Brez pokrcene noge ne bi slo vec. Mi pa tudi ne pase vedno ali pa se moram dodatno podloziti z blazino. Kakor je.

A je bila mogoce katera na predavanjih pediatra (eno je bilo 17. 11). Naslednje bo 1. 12. vendar ob 14:30, tako da bi morala prej iz sluzbe, pa me zanima, ce je katera bila, ce zdravnik pove kaj uporabnega. Ursa_p in Sarazan, naslednji teden pridem spet na predavanja 4. skupine (MS), tako da se vidimo.

Marty5, v MS je na poporodnem predavanju babica rekla, da so nase mame ucili, da si morajo bradavice drgniti s frotirko. Da se pa to sedaj ne dela vec (oz. zdaj to ni vec v modi in tega ne ucijo vec). Ravno nasprotno, ker jih lahko ranis in popokajo se preden se zacne zares, to odsvetujejo.

Lepo se imejte,

Nina


(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: FEBRUARČICE 2006
24.11.2005 18:45:39   
ninaki
Spet sem nekaj pozabila user posted image Jery, tudi moj PDP je 22. 2. in bom rodila v Lj. Na med.over.netu je se nekaj punc s tem datumom user posted image

Nina


(odgovor članu ninaki)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: FEBRUARČICE 2006
24.11.2005 20:06:43   
Nikita***
Taja27, jaz sem Trboveljčankauser posted image , h ginekologu hodim v Hrastnik (ker sem živela v Hrastniku in sem se pred 4 leti preselila v Trbovlje, ginekologa pač nisem menjala), ultrazvoke imam pa v Trbovljah, vedno kaj komplicirajo, pa nič točno ne povejo, pa tak čuden odnos imajouser posted image user posted image user posted image .... ,zato se  nisem še odločila, kje bom rodila. Bolj kot v Trbovlje se nagibam k Ljubljani ali Postojni, ampak res še nisem odločena. Do porodnišnice v Trbovljah imam pa 50 metrov... vendar sem precej skeptična. Nimam pojmauser posted image user posted image .

Ninaki, tudi na MON hodim, vem, da nas je kar nekaj s tem datumom user posted image user posted image (super, ne), tam imam nick Rainbow in verjetno sva že kaj čvekali.

Lep  večer vsem


_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu ninaki)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: FEBRUARČICE 2006
24.11.2005 20:16:04   
Ezi
Hej user posted image !

Saj ste vse doma, na varnem, a ne? In ne skačete po kakšnih bolnicah ali kaj podobnegauser posted image ?
Moj veliki user posted image  je v postelji, še ne spi, mala user posted image  pa se še ni oglasila. Verjetno bo zdaj začel, ko sem se usedla user posted image .
A veste, da jaz kar malo dvomim o napovedi G o spolu moje user posted image . Čisto malo, no. Ne vem zakaj, je le občutek ... aha, ta mlajši se že premika v meni user posted image  Verjetno se želi pogovoriti z mano o temuser posted image . Fora je, ker še vedno nisem našla imena, ki bi mi odgovarjal. Z mojim dragim, pa se ne strinjam popolnoma.
Ja, glede priprav na dojenje pa bi rada povedala, da si jaz nikoli nisem drgnila bradavic. Se mi zdi  nehumano tole (auč). Dojila sem in bradavice so mi malo popokale, ampak so bile že ok, ko sem prišla iz porodnišnice. Sem si jih mazala z bepantenom, zoprno mi je bilo le to, da sem si morala pred dojenjem umiti prsi, ker ima krema neprijeten okus in nisem želela malemu zagreniti mleka user posted image  Prvih par dni je bilo malo boleče, potem pa pravi užitek in luksus, seveda user posted image
Zdaj pa se grem lotit pol za CSD.

Lep pozdravček vsem!

Ezi

(odgovor članu ninaki)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: FEBRUARČICE 2006
24.11.2005 20:17:06   
čuko
Sazi: hvala za informacijo, nisem vedela, bom šla vprašat. Samo po kolikem času ga pa vzame nazaj? Če ga ni kdo prej vzel, ker je bilo v inretšparu, tam pa je dosti ljudi! Hvala še enkrat, vsaj upanje sem dobila!

Glede bul, pa ne skrbi, sigurno so kaki podkožni mozolji ali kaj podobnega, ker smo v nosečnosti bolj podvrženi spremembam  na koži. Jaz sem dobila kar dosti takih grdih mozoljev, po nogah in hrbtu, pa prej nisem imela nobenih problemov z mozolji, v bistvu sploh nisem vedela kaj so to podkožni mozolji!

Lep, topel večer vam želim user posted image !

_____________________________

Naš sonček je prijokal 2.2.2006!

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: FEBRUARČICE 2006
24.11.2005 22:33:03   
nuka
Oj!

Pri odhodu na porodniško sploh nisem komplicirala. Doma sem naredila kremšnite in sem jih prinesla v službo. Tako da smo se ženske v pisrni malo posladkale.
Moj dragi je pa še sebe komaj prinesu v službo user posted image . Ne saj ni blo tako hudo, samo direkt iz porodne sobe je šel v službo. Sva bila vso noč pokonc. V službi je pa naročil 2 družinski pici in je povabil sodelavce in sodelavke med malco na pico.
Čim manj kompliciraš boljše je.

Lep pozdrav!




_____________________________

Nika 8.9.2004
Nejc 3.2.2006
Nina 27.2.2008

(odgovor članu čuko)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...
Zatekanje nog v nosečnosti
Pogosta nosečniška težava, še posebej v drugi polovici nosečnosti so otekli gležnji in noge. Ali lahko otekanje prepreči...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?