|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: avgustovka
14.12.2005 19:59:26   
melitkica
magnolija ne sekiraj se, je verjetno imela slab dan in si naletela pač. Moja g je tudi zelo vredu (moja soseda), vendar ko pridem na pregled naletim vedno na njen slab dan in si ne morem nič. Imela sem že pomisleke, da jo menjam. Ampak moram biti tudi jaz malo bolj potrpežljiva in nekako potem gre. Danes sem klicala, da se naročim na prvi pregled in sem morala pol ure vrteti številko in se prerekati s telefonistom in na koncu mi res dvignejo. Pravim, da sem noseča in bi se naročila, me vpraša nazaj, a boste obdržali! Halllllooooo! Še dobro,da sem sedela in rečem, da ja in mi reče, da pač mora vprašat. Jaz pa ji rečem, da me prvič tega  niso vprašali. In dobila sem datum, 18.1.2006! Do takrat..... se mi zmeša od vznemirjenja in radovednosti. Pravila so pravila. Ne moreš kaj.
Mam pa eno vprašanje, ali mora k G, da mi potrdi nosečnost?user posted image

Lep večer še naprej avgustovke in ostale

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: avgustovka
14.12.2005 20:04:11   
melitkica
stuhica - meni je že pošteno slabo, boli me ledveni del (danes cel dan), prsi so občutljive kot ne vem kaj in  moje razpoloženje niha zelo. Sem dobre volje, za 2 minuti pa bi se najraje zjokala. Za kilograme pa ne vem, ker se nisem še tehtala.

lep večer še naprej

(odgovor članu melitkica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: avgustovka
14.12.2005 20:05:55   
tija75
Pozdravljene punce. Tudi jaz se vam pridružujem. PDP sem si izračunala kar sama, t.j. 15.8.2006, prvi UZ bom pa imela 22.12. Me kar malo črviči do takrat, kajti imela sem visok hormon v krvi (12. dan po ET-ju je bil ta malo pod 1100 bhcg - možnost dvojčkov). Zanosila sem po IVF-ICSI-TESE v Mb. Danes sem torej noseča 5 tednov in 1 dan.

Nas je pa kar nekaj, katere se bomo bodrile do avgusta.

Čao Tija

(odgovor članu melitkica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: avgustovka
14.12.2005 20:10:48   
melitkica
Tija75 iskrene čestitke in lepo (mirno, zdravo) nosečnost ti želim!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tija75)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: avgustovka
14.12.2005 22:36:15   
stuhica
čestitke še vsem ostalim avgustovkam ki so se pridružile! jest tud komej čakam na pregled 27.12. da vidim če bo vsse v redu. Strah me je namreč ker je blo prej 2x IMN!
v glavenm upam na najboljše kar želim tudi vsem ostalim!

Pa ne ni potrebno  Melitkica da greš h G da ti potrdi mnosečnost. jest sem šla sicer takoj ker sem imela 2x prej IMN in mi je tud naročil da moram takoj pridet če bom vidla da sem nosečka!

je pa fajn če si pač tolk prej da ti ugotovijo da ni kej narobe !?

(odgovor članu melitkica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: avgustovka
15.12.2005 9:10:13   
Cebelica Maja
Pozdrav vsem avgustovkam tudi z moje strani!
Seveda vsem čestitke! user posted image  Uspelo nam je.
Moram pa priznati, da je meni vedno bolj slabo. Komaj še pridem v službo in delam. Najhuje je to, ker moram cel dan sedeti. Za povrh vsega pa me začne še trebuh boleti. Upam, da bo kmalu minilo!
Sem pa vsak dan tako zmatrana, da bi cel dan najraje spala. A je to normalno? user posted image  Ste tudi ve na istem?

Pozdravečk vsem user posted image , Lidija

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: avgustovka
15.12.2005 9:23:30   
Cebelica Maja
Jaz imam rok 05.08.06, prvi pregled pa v petek 23.12.05. Ravno pred Božičkom, se prav veselim.
Me prav zanima kako bo vse skupaj izgledalo.
Ker imamo v družini user posted image user posted image , me prav zanima, če bom jaz tista srečna naslednica, ki jih bo tudi imela.

Vsem user posted image čestitke!

Lidija

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: avgustovka
15.12.2005 10:35:31   
Vilma
Evo še ena avgustovka je med vami. user posted image
PDP sem si izračunala 17.8.2006. user posted image
Drugače pa smo se dolgo matrali. Od septembra 2003, torej skupaj 27 mesecev.
Sva bila že pri dr. Rešu na prvem razgovoru za IVF postopek, v februraju sva predvidevala da bi prišla na vrsto, potem pa je kar ratalo. Naravno user posted image
Punce sem neizmerno srečna in prepričana, da bo z mojo pikico vse ok user posted image


(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: avgustovka
15.12.2005 10:51:33   
tija75
Čestitke nam vsem avgustovkam user posted image

Kako fajn, nas je že kar nekaj, mislim da pa jih bo še več. Punce skup si bomo držale pesti, ter se spodbujale.

Čao Tija

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: avgustovka
15.12.2005 12:10:04   
lana38
Pozdravljene nove user posted image  srečke. Meni je že kak teden prav pošteno slabo. Traja kar čez cel dan, pride pa mine itd. Če se najem, je bolje. Izgleda kot da bi morala kar naprej nekaj jesti, samo to ne gre. Bom imela na koncu 100 kg. Zdaj jih imam 58, se  pravi zredila sem se že 2 kg. Ne gre mi nič na bruhanje, pa tudi bruham ne, samo ta slabost. Pa smrdi mi vse, ko se kuha. Grozno. No saj bo minilo, upam.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu tija75)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: avgustovka
15.12.2005 13:22:39   
tija75
Lana38, meni pa še na srečo moram reč ni nič slabo. Mogoče bom pa tista srečnica, katera ne bo imela teh težav (če imam kaj po mami in sestri onidve nista imeli s tem problemov), sicer pa sedaj računam, da si nekje 13 dni pred mano in praviš da imaš cca 1 teden te probleme. Na, bomo videli. Kako se pa ostale avgustovke počutite? Jaz sem trenutno na bolniškem, zanosila sem z IVF, tako da bom sedaj videla, kaj bo rekel moj osebni ginekolog.

Čao Tija

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: avgustovka
15.12.2005 13:43:30   
lana38
tija75!
Vsaka nosečnost je drugačna. Meni prvič ni bilo niti enkrat slabo. Zdaj pa, če bi kar naprej nekaj jedla, bi bilo vse OK. Drugače pa ne kar nekaj tišči od slabosti. Ne vem niti opisati prav, kakšno počutje je to.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu tija75)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: avgustovka
15.12.2005 19:41:34   
miši
Oj, Tija, se pridružujem tebi, zaenkrat moj želodček pridno dela, slabosti ni na vidiku, moram pa reči,da apetita pa tudi ravno nimam. Mi sedejo solate pa pomaranče in te zadeve za ostalo pa tako: "ne vem kaj bi jedla." Prebava pa mi dela sto na uro res.
Uživaj pa upam,da pridemo skozi brez slabosti.

(odgovor članu tija75)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: avgustovka
15.12.2005 19:51:13   
magnolija
Melitkica, hvala za tolažbo,ampak sem prej glih prebrala, da se je že več kdo pritožo čez njo, pred enim tednom je blo glih govora o njej na RR, so me kr mal k sebi spravli, ker vidim, da se mi ni samo zdelo, pa vidim, da ne bo boljše, torej že iščem novo, ampak koga naj najdem tak hitr, pa da bo dober!?
Še enkrat hvala.

(odgovor članu melitkica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: avgustovka
15.12.2005 19:52:12   
magnolija
 
Aja, tebi pa držim pesti, da ti čimprej mine.

(odgovor članu melitkica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: avgustovka
15.12.2005 20:10:04   
melitkica
Hvala in veliko sreče pri iskanju nove G, da jo čim prej najdeš in da bo prijazna, pozorna, strpna,... skratka ginekologinja v pravem pomenu besede.user posted image

Lep večer še najprej

Melita user posted image

(odgovor članu magnolija)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: avgustovka
16.12.2005 14:02:24   
GoYa
Ali se vam lahko pridruži še ena avgustovka user posted image .

Danes sem imela 1. UZ in sicer že 18. dan po ET oz v 5t 1d. Videli smo GV, veliko 4x5 mm. Za kaj drugega je itak prezgodaj. Sem pa bila vseeno zelo vesela, saj sem se najbolj bala IMN.

Po mojih izračunih je PDP 18.8.2006.

Počutje nenormalno normalno. Nič slabosti, špikanja, tudi joškice me manj bolijo.

To je bil moj 3. ICSI postopek. V 1. sem tudi zanosila in bila srečka le do 11t. Na žalost je potem srček nehal biti in sem morala na abrazijo. Tokrat vem, da bo vse ok.

Komaj čakam naslednji UZ (4.1.) in upam, da bomo že videli plodek in utripek.

LP

(odgovor članu melitkica)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: avgustovka
16.12.2005 14:11:24   
Cebelica Maja
user posted image Čestitke vem novim avgustovkam!!! user posted image  Upam, da vam ne bo preveč slabo in da se boste dobro počutile.

Meni je vsak dan cel dan slabo in v trebuhu me ščipa. Sem pa ugotovila, da če vsake toliko pojem kakšno bobi palčko, da je bolje. Seveda brez soli.

user posted image

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: avgustovka
16.12.2005 14:24:03   
lana38
Goya! user posted image  SUPER Vse bo OK.

Čebelica Maja!
Evo še ene, ki ji je cel dan slabo. Tudi meni je bolje, če kaj jem, samo ne morem stalno jesti. Bobo palčk pa sploh ne morem videti, kaj šele, da bi jih jedla. Se mi kar obrne v želodcu, če jih samo vidim.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Cebelica Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: avgustovka
16.12.2005 14:26:00   
magnolija
Pozdravljene sonosečke.user posted image
Sem srečnica, ki ne rabi še nič bruhat, špikanje se pojavlja, ampak ni tko moteče, je pa moteča celodnevna slabost, kakor hitr kaj pojem, mi je slabo, bog ne daj da pojem kaj sladkega.
Pa sem bila prej velik sladkosned.user posted image
Jaz pa sem ugotovila, da če zjutraj dovolj dolgo spim, je slabost manjša, bog ne daj, da vstanem pred sedmo-groza.
Kot naročeno sem tri tedne v popoldanski izmeni.user posted image

(odgovor članu Cebelica Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: avgustovka
16.12.2005 16:28:36   
miši
jupi še za eno novo!
jaz pa sem danes čisto hin, verjetno še luna zraven deluje al kako, mam tok težke roke pa noge, kot da bi cel dan nekaj nosila. Me pa zadaj v križu nekaj špika.
Uživajte v vikendu!

(odgovor članu magnolija)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: avgustovka
17.12.2005 19:27:06   
stuhica
Ojla so nosečkice srečkice!

evo meni je slabvo ponavadi popoldne! Zmatrana sem ko sam huduič komaj se pripeljem iz službe zdej povrh vsega sem pa zgleda še  gripo fasala in sem čist brez apetita, iz nosa mi teče, sinusi me bolijo... oh kriza  a to kaj fejst lahko vpliva na mojo pikico!? A ma ktera recept kako naj se čimprej pozdravim glede na to da se v nosečnosti ne sme nobenih tabletk itd...

Klicala pa sem svojo splošno zdravnico če mi lahko napiše potrdilo da ne smem dvigovat težkih zadev pa mi je rekla da bi mi bilo bolj pametno da doma ostanem glede na 2xIMN ampak moj G zadnjič ni nič rekel niti vprašal smo to je dejal da se vidimo 27.12. in da bomo takrat bolj podrobno vse videli če je vse ok !?

Kaj bi ve nardile na mojem mestu !? Zmatrana sem k sam hudič pa slabost popoldne zdej pa še gripa !!!

A je imela oz. ima še ktera tako izkušnjo kot jaz!?

(odgovor članu miši)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: avgustovka
17.12.2005 19:38:10   
melitkica
stuhica preživi vikend v postelji s čajem, limono in medom. Upam, da boš ozdravela. user posted image

Glede utrujenosti pa še enkrat pokliči G in malo potarnaj glede utrujenosti, bolečin. Mislim, da bi te mogel sprejeti čim prej, če poveš, da se počutiš zelo bad.  user posted image

Lep vikend vsem avgustovkam in ostalim nosečkam! user posted image

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: avgustovka
17.12.2005 19:58:09   
stuhica
Ja melitkica sej čaj pijem že cel dan pa samo lulat hodim sem več na WC kot kje drugje pomoje ! Ja bom se pa zdej zakopala v kakšno toplo  odejico še prej si nardim še en lonc čaja z limono in to je to!

Lepo se imejte moje drage avgustovke pa se še slišimo!

(odgovor članu melitkica)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: avgustovka
17.12.2005 20:04:18   
melitkica
Verjamem, da piješ cel dan čaj in hodiš na WC, vendar bo le čas naredil svoje. Boš jutri že dosti boljša (moj user posted image  je svetoval enako - dela v medicini). Lepo se zavij in jutri javi, kako se počutiš! Hitro okrevanje in lep večer

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?