|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vas je v tem času kdo posebej prizadel?
12.4.2006 12:17:09   
Anonimen
Joj joj joj......vidim da so tašče in šefi tisti ta hudi....No, pri meni je šefica carica in je bila ful vesela....skoraj vsak dan me vpraša kako se počutim, pa kako kaj spim in podobno...res svaka čast...No, kar pa glede taščic....mah no koment....sprva navdušenje sedaj pa ko nosiva domov razne stvari ( posteljica, voziček in podobno ) pa za vsako stvar sprašuje ja kolk pa to stane......

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Vas je v tem času kdo posebej prizadel?
12.4.2006 12:36:41   
Shorty_
No pr men je bla tud taščina izjava mal čez mejo pač res je da sm mlada sam do poroda bom mela že vecjo izobrazbo kot ona njen mož in sin tko da sem mislna da mi bo poču film ko je rekla da z gimnazijo ne moreš dobit službe ona ma končano samo osnovno šolo. Aja pa izjavla je da zaradi mene in moje nosečnosti nemore it na morje citiram "MEN SO PA TAMLADI LETOS MORJE ČIST ZAJEBAL" tast je pa čist presrečen da bo dedek, sej ona je tud drgač ok pami kuha čajčke pa vse sam takih izjav pa nemorem preslišat!" No mal je laži ko se izpoveš hvala tisti k je odprla to kruto temouser posted image   

< Sporočilo je popravil shorty -- 12.4.2006 12:38:22 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Vas je v tem času kdo posebej prizadel?
17.4.2006 20:01:02   
ema79
No pa da še jaz povem svoje!
Tašča je najboljši človek pod soncem,takoj za mojo mamo, se razume.
Ni konfkliktov z taščo pa živimo v isti hiši,z istim vhodom! Ko sem doma dost tičiva skupaj in mi je res zakon!Tok o tem!
Hočem pa povedat, da je moj šef bil ful vesel, ko sem mu povedala! Sem v večjem kolektivu in me lih ne bojo tok zaradi dela pograšali. Men se je to tok fajn zdel! Pa skoz me je spraševal pol kak se počutim. In nato mu jst rečem en teden prej, da rabim 20. dopust, ker imam G zjutraj in NS opoldne in on men, da takrat je pa nekaj pomembnega, da načeloma tisti dan on ne dovoli dopustov in da naj sama pri sebi poštudiram, če je to pametno. In seveda jst si grem vse prestavit, tak da bi zdj rabla skor dva dni dopusta mi je pa reku "da,ko bom rodila,se naj okol pozanimam v podobnih firmah, če grejo njim šefi tud tok na roko!" Halo!!!! Pa zmeraj je brez vprašanj odobraval dopuste, zdj se pa obnaša kot da je boga za jajce prijel!


(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Vas je v tem času kdo posebej prizadel?
18.4.2006 8:56:24   
milla
Pri meni so bili moji presrečni, njegovi pa še posebejuser posted image . Tašča je sploh super. Skuha mi najljubše jedi in je zelo aktivna user posted image  pri moji user posted image !
Sta me pa user posted image  razočarali dve sodelavki, katerima sem se (očitno po pomoti) zaupala že na začetku nosečnosti. Vsem v službi sta raztrobili, da sem user posted image , jaz pa sem bila na Dabrostonu zaradi krvavitev, tako, da niti nisem vedela kaj sploh bo. Potem pa še vprašanja nekaterih, ali je bila nesrečauser posted image .
AMPAK TAKŠNI NAJ GREJO K user posted image .

Lep user posted image  vsem user posted image  in vašim user posted image !

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Vas je v tem času kdo posebej prizadel?
18.4.2006 8:59:30   
Barbs
Ojla,

ker ravno paše v to temo - bom prilepila zraven, kar sem prebrala danes zjutraj v vprašanjih zdravniku, ker me je res prizadelo, ko sem prebrala, kaj morajo ene nosečke prenašat. Nekateri ljudje res niso normalni.user posted image

"Dragi doktor,
moje vprasanje bo mogoce malo nenavadno, ampak zdi se mi, da znate vedno postaviti stvari na pravo mesto, jaz pa sem se znasla v situaciji, ki me zelo mori..... Sem v 25 tednu nosecnosti, glede na vse preiskave je z otrockom vse v redu. Bil je nacrtovan in zelo zazeljen. Ob zanositvi sem bila med bolj suhimi, zdaj pa sem ze pridelala 10 kg. Jem enako kot pred zanositvijo, lahko recem, da zdravo, kolicinsko nikakor ne veliko. Se vedno se ukvarjam tudi s sportom. Problem je v moji tasci in svakinjah (tasca me nikoli ni marala, ampak to je ze druga zgodba) - kadarkoli se vidimo, se norcujejo iz mene, da sem nenormalno debela, da one tudi ob koncu svojih nosecnosti niso bile take, kot sem jaz ze pri sestih mesecih... padajo zaljivke in tudi mozu dopovedujejo, da se lahko sramuje take zene. Racionalno vem, da jih ne smem poslusati, a podzavestno me ze nacenja. Zalotim se, da tuhtam, da bi spustila kak obrok, nehala jesti to in ono.... Take se sploh ne poznam in bojim se, da bi s kaksno neumnostjo ne skodila otroku. Lazje mi bo, ce bom dobila kako misel od vas, prosim, pomagajte.....
user posted image



< Sporočilo je popravil Barbs -- 18.4.2006 9:00:09 >


_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu milla)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Vas je v tem času kdo posebej prizadel?
18.4.2006 9:14:45   
viv_
Mene pa kar malo vsi zdaj v drugo...

V prvo so bili vsi tako veseli (moji starši, moževi starši...), vsak pregled je bil dogodek, vsi spraševali kako in kaj... Zdaj jim je pa kar nekako samoumevno. Sem noseča, ker sem to jaz, je jasno, da se počutim dobro, da je vse OK in me sploh nobeden ne vpraša kako in kaj... user posted image  Mogoče sem pa samo malo preobčutljiva user posted image

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Vas je v tem času kdo posebej prizadel?
18.4.2006 9:35:34   
Reja
Na živce mi gre, da so vsi tako hudičevo pametni, vsi (moževi sorodniki, najini prijatelji, sodelavci) so napol ginekologi in imajo 1001 grajo zame: o dejavnostih, boleznih, virozah, prehrani, kilogramih, pijačah, oblačilih. Ni stvari, da je oni ne bi vedeli in ne pomaga, če rečem, da bom stvari (ki se meni sploh ne zdijo problematične) uredila SAMA PO SVOJE. Ampak jih bolj ali manj uspešno ignoriram.user posted image

Kar me je pa prizadelo: Taščini družini sem povedala, da mi je G namignil, da bo punčka. Da bi ve videle te razočarane obrazeuser posted image . In po minuti tišine tašča (ja, tudi pri meni je to oseba z vrha seznama najmanj priljubljenih, žal) reče: Mi smo bili pa prepričani, da bo fantek.

user posted image user posted image user posted image  Kaj za hudiča imajo oni za biti prepričani, kaj bom rodila? Jaz se najinega otroka tako zelo veselim, tako sem si ga želela, vseeno mi je, kaj bo, oni pa nimajo zame niti malo veselja in so razočarani, ker ne bo fantek. user posted image user posted image user posted image

Sploh si ne zaslužijo, da bi o moji nosečnosti karkoli vedeli in upam, da ki bo to ostalo v spominu pri naslednji nosečnosti, ki jim jo bom, dokler se bo dalo, zamolčala.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Vas je v tem času kdo posebej prizadel?
18.4.2006 9:59:01   
kapesanta
IZVIRNO SPOROČILO: Reja
Na živce mi gre, da so vsi tako hudičevo pametni, vsi (moževi sorodniki, najini prijatelji, sodelavci) so napol ginekologi in imajo 1001 grajo zame: o dejavnostih, boleznih, virozah, prehrani, kilogramih, pijačah, oblačilih. Ni stvari, da je oni ne bi vedeli in ne pomaga, če rečem, da bom stvari (ki se meni sploh ne zdijo problematične) uredila SAMA PO SVOJE. Ampak jih bolj ali manj uspešno ignoriram.user posted image
Nas so na šoli za zgodnjo nosečnost opozorili naj se pripravimo na to, da nas bojo celo na cesti ustavljali in morili z nasveti in kako naj na to reagiramo. Se mi je zdelo prav zabavno - zdej ko se je začelo pa to dogajat men, pa ni več tko zlo smešno. Bo treba kr začet grdo gledat vsako tetko, ki se dobrohotno nasmehne ko nas vidi...

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Vas je v tem času kdo posebej prizadel?
18.4.2006 10:13:05   
Barbs
user posted image user posted image user posted image

Sem bila zdaj za kratek čas na dvorišču pred bajto in sem pometla po moje natanko pet listkov, mi je že soseda čez ograjo pikala : " A vi pa kar pometate še?! Pa tako velik trebuh že imate..." user posted image  

user posted image



_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Vas je v tem času kdo posebej prizadel?
18.4.2006 10:21:49   
lucika
meni so vsi ti nasveti zaenkrat se smesni, ampak sluttim , da mi ne bodo vec dolgo. sem sele na zacetku, pa me tasca ze gnjavi, da ne smem oken umivat, pa naj po stopnicah pazim, pa take... po drugi strani pa me mama komandira, ces da je dobro, da hodim na take kilometrske sprehode. tak ko eno bolj skrbi, tak je drugi cist gladko:( pa ok, bom ze prezivela...

26 tednov se imam, uf, koliko se se lahko zgodi vmes...:)

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Vas je v tem času kdo posebej prizadel?
18.4.2006 11:07:17   
kaktea
JA, nasvetov je polno z vseh strani... Sama sem precej odločna pupa in sem tako svoje starše kot fantove nekako "privzgojila", že pred nosečnostjo, da so vedno dobrodošli, če bodo imeli neko distanco...To seveda ne mislim čustveno, ampak mejo z posiljevanjem tako nasvetov kot prisotnosti, kot hrane....vsemu sem postavila neko tiho mejo...seveda mi ne bi uspelo, če tudi moj dragi ne bi postavil enakih pravil...Tako se mi ljudje kar malo bojijo povedat kak nasvet (znam grdo pogledat!!!) Seveda so dnevi ko sem malo bolj popustljiva, ampak nikoli preveč. Ja zato sicer veljam za strogo... Malo pretiravam oz. se delam , moram priznat, ampak zato so naši odnosi zelo dobri imamo malo konfliktovi se imamo radi. Če pa pogledam kako je situacija pri moji sestri in bratu.. no je moja mama malo preveč prisotna in ko se ji kaj reče je takoj užaljenost... Ma kaj čmo ljudje smo si različni in take se  moramo sprejet.
Srečno user posted image !

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Vas je v tem času kdo posebej prizadel?
18.4.2006 12:22:48   
Anonimen
Kaktea, tudi jaz na tak način postavim meje...samo pri moževi družini je pa tako: s prijaznostjo ne pridem nikamor, ko pa sem bolj odločna (kot do vseh ostalih ljudi na svetu), pa tašča plane kar takoj v jok, moževa sestra skisa obraz in se zapre v sobo, tast pa komentira zase (drugače, ko je treba kaj povedati, je vedno tiho), vzame čik in "ta kratkega" in se pobere 10 m proč.

Ampak to so že drugi problemi...user posted image

(odgovor članu kaktea)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Vas je v tem času kdo posebej prizadel?
18.4.2006 13:21:42   
Anonimen
Jaz bom tud lepega dne znorela. Sploh pa okol tega, ko se ljudje delajo tako boge in zamerijo vsako pasjo figouser posted image , zdaj poslušam, da so nekateri užaljeni, ker so vsi ostali zvedeli pred njimi, da sem noseča,...ja haloooo? a ni moja stvar komu bom najprej povedala. Pa če komu sloh ne povem. Imam svoje razloge, mislim user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Vas je v tem času kdo posebej prizadel?
18.4.2006 13:37:14   
Anonimen
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: aljča

Ne poslušam več nobenega in si mislim svoje...naj govorijo kar hočejo....pa čeprav ni njihova stvar.
Morda bi lahko temi ljudem rekli da so bolano ljubosumni zato pa so toliko zlobni.
l.p.In brez sekiranja v nosečnosti Aljčauser posted image user posted image


evo se strinjam s tabo. Jaz bom tud povedala tasvoje tem ljudem, ni mi pa jasno zakaj to vedno mojemu povejo, naj meni povejo, saj sem jaz noseča ne pa on user posted image . Pa madona no, zdaj bom morala bit previdna za vsako besedo, ki jo komu rečem, da slučajno ne užalim koga?user posted image , Pa saj smo odrasli ljudje! Ne vem no tale užaljenost je meni čist otročja. Zdaj bi morala pa še preštudirat komu bom lepo po vrstnem redu šla razlagat, da sem noseča. Ko nekomu poveš se to tak širi kot na poročilih, naenkrat vsi vedno več od mene same user posted image .

(odgovor članu aljča)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Vas je v tem času kdo posebej prizadel?
18.4.2006 14:31:21   
Billi
Vidim, da nas tema kar mori, ker je že toliko časa aktualna. Mislim, da je najhuje, če sorodniki oz. tvoji najbližji ali pa v službi ne sprejemajo tebe ali tvoje nosečnosti. V tem primeru se je zelo težko distancirat, ampak se mi pa zdi, da smo tudi user posted image včasih malo preveč občutljive. Pa kaj, če imajo ljudje vsak svoje nasvete, pa včasih tudi kaj vprašajo ali rečejo kar ni najbolj vmesno. Ampak večina teh izjav ljudi ni tako slabo namerna, vsakemu kdaj pa kdaj uide kakšen kiks iz ust. Tudi vam se je sigurno to že kdaj zgodilo. Mislim pa, da ni težko ločiti med dobronamernimi kiksi in res slabonamernimi izjavami.  Jaz kakšne takšne "dobronamerne nasvete" preslišim oziroma obrnem na hec, pa je potem vsem lažje. Ne pozabite, da so tudi drugi ljudje in se včasih zmotijo. Tudi meni se je zgodilo, da je kakšna prijateljica raztrobila novičko okoli pred mano, pa ji nič ne zamerim, verjetno je bila tako navdušena, da ji je pač ušlo... Če pa me nekdo zares namerno prizadane, potem pa to težko pozabim.
Želim vam čim manj takšnih zoprnih tašč, šefov... in da boste čim bolje shajale z njimi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Vas je v tem času kdo posebej prizadel?
18.4.2006 14:47:45   
Aja1
Bom pa še jaz napisala nekaj na to temo. Mene je najbolj prizadelo to, ko sem povedala eni sodelavki, da sem noseča, je samo rekla "sej sem itak vedla že dolgo".....halo....je vedla še pred mano??????  No, ampak vse lepo in prav ampak od takrat me nikoli nič ne vpraša, nič, nič....sploh se ne pogovarja z mano. Ko je bila ona noseča, sem bila jaz full vesela zanjo, skupaj sva se pogovarjali o user posted image , o vsakem pregledu posebaj... Prav z navdušenjem sem jo poslušala. Ampak sem se odločila, da se ne bom nervirala zaradi tega. Ko bo ona naslednjič noseča, ji bom pa to vrnila....naj okusi kako je to.

Sicer pa so vsi dobro sprejeli nosečnost in vse nasvete jemljem dobronamreno....no, razen na živce mi gre, ko mi kdo reče, da moram zdaj več jesti user posted image

Sama sreča, da obstaja RR, da se malo pogovorimo user posted image .

_____________________________




(odgovor članu Billi)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Vas je v tem času kdo posebej prizadel?
18.4.2006 15:03:08   
Anonimen
Aja1 meni so govorili že v začetku vsi, da ne smem toliko jest user posted image user posted image

(odgovor članu Aja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Vas je v tem času kdo posebej prizadel?
20.4.2006 12:25:09   
Anonimen
Moja tašča......bogpomagej sej ne vem al je človek ali kaj drugega. Sicer sem pa pričakovala kaj takega, ker itak misli, da sem njenega sinčka prisilila v poroko, zdaj pa najbrž še posililauser posted image  Nikakor ne more sprejeti dejstva da sva mož in žena, ki pričakujeta otročka. Nekaj v tem smislu govori, da bi jo lahko vsaj vprašal za njeno mnenjeuser posted image user posted image user posted image user posted image haaalooooooo!!! Bogi tast, ki se mora karnaprej opravičevati za njene izpade in je zdaj fasal še žolčne kamne. Hvala bogu se moj mož sploh ne zmeni za to, tko da mi ves čas stoji ob strani. PROČ S TAŠČAMI!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Vas je v tem času kdo posebej prizadel?
20.4.2006 13:22:57   
Reja
Stara sem ne več tako zelo rosnih 29 let in kmalu jih bom 30. Včeraj me je klicala bivša sodelavka (mislim, da jih ima nekaj čez 30, pravkar pa se ji trga in hodi samo še na študentske zabave), ki si je našla službo v bližini moje.

Je rekla: "Slišim, da si v blaženem stanju!" Jaz rečem nazaj: "ja..." in čakam na reakcijo, na primer na čestitam ali pa na vprašanje, kdaj se bo zgodilo, ali že vem spol in podobno... ona pa reče: "Si pa pohitela!"user posted image

Res sem ostala brez besed.  V mojem življenju ni bilo nobenih preobratov, da bi bil človek ob moji nosečnosti lahko presenečen. Z možem sva skupaj več kot 10 let, vedno sva govorila, da bi rada imela stanovanje in službe, da bova lahko brez skrbi imela kmalu še otroke. Nikoli nisva bila kaka huda žurerja, sva bolj umirjena...

No, to me ni prizadelo. Je bolj kot zanimivost ali dodatek vsem tem bedastim reakcijamuser posted image

_____________________________

LP, jeRnEJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?