|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2005
22.9.2006 11:10:23   
NRMM
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

ja kje pa ve vidite sonček? user posted image   v LJ je oblačno...


pikice? user posted image  hhhhhmmm nič ne zginejo, jih je pa vsepovsod polno, so čist mičkene in so malenkost iz kože dvignjene user posted image  če do pon. ne bodo izginile se bova šli P pokazat (upam, da mi bo do takrat uspelo urinsko vrečko prštimat) user posted image




Pridi na naš konec, kjer sije sonček user posted image .

Takšne podobne pikice je imela Maruša,sicer samo na levi rokici in sva dobili Advantan kremo, pikice so po 2 dneh izginile,se ji pa sedaj, ko ima rjave rokice vidijo tam beli fleki, tam koža sploh ni porjavela user posted image .

Ni pa P vedel kaj je to in od česa bi to lahko bilo.

l.p.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 1601
   RE: Decembrke 2005
22.9.2006 11:23:32   
kofetek2010
Arielca - a nima Brina tud po eni rokici pikice? user posted image  


NR - sem bila prejšnji teden 4 dni v MB, tako, da je dovolj pohorskega lufta za kr nekaj časa user posted image user posted image user posted image


se že kaže sonček user posted image

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 1602
   RE: Decembrke 2005
22.9.2006 11:30:07   
BlankaT
IZVIRNO SPOROČILO: arielca


Kera bo zdej delala seznam podatkov naših user posted image  - ovčka al BlankaT?



Meni je vseeno, lahko ovčki posredujem podatke za prve tri mesece ali pa jih jaz dodam za 8. oz. 9. mesec. Odločitev prepuščam Vam user posted image user posted image user posted image user posted image .

Pa da se še malo pohvalim, Maja je že tri noči zaporedoma prespala brez zize user posted image user posted image user posted image . Upam, da bo s tem nadaljevala, kljub temu, da sem jo pohvalila user posted image .



_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 1603
   RE: Decembrke 2005
22.9.2006 11:55:19   
XXYY
No, tudi meni je vseeno, ali naredim jaz ali pa BlankaT. Lahko naredi BlankaT, če hoče, če ne bom pa jaz potem. Sam povej Blanka.
 
BlankaT: A ti potem posredujem vse podatke po mescih, ali kako želiš. POVEJ.
user posted image  za Majo, da je spala brez zize.
 
ARIELCA: nimam nič proti, če mi boš pomagala "kenlart" user posted image  .
 
 

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 1604
   RE: Decembrke 2005
22.9.2006 12:19:47   
BlankaT
Kar se tiče podatkov, sedaj če hočete, da se naredi tabela za vse mesece potem bi skoraj potrebovala podatke po mesecih, v kolikor pa bi naredile tabelo samo za podatke ob rojstvu in sedaj pri 9. mesecih, potem pa potrebujem samo podatke za 9. mesec.  Razen tistih, ki ste se nam pridružile naknadno.


Arielca user posted image user posted image user posted image  za tabele.
Lp, Blanka in Maja.

_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 1605
   RE: Decembrke 2005
22.9.2006 13:26:07   
arielca
jana73, ja, je imela pikice na eni roki, ampak so izginile (v cca 2 - 3 dneh). Sem klicala P in je rekla, da če je nič ne srbi in če jih ima samo po eni roki, to ni alergija. Poleg tega ni jedla nič novega (same preizkušene stvari) niti nismo menjali praška ali mehčalca, tako da še zdaj ne vem, kaj je to bilo user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 1606
   RE: Decembrke 2005
22.9.2006 13:32:05   
kofetek2010
naša ima pikice že 7 dni, nove hrane ni jedla, pa mehčalec (vijolčast Silan relax ) & prašek (Frosch z aloe vero) imam enak že mesece user posted image

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 1607
   RE: Decembrke 2005
22.9.2006 13:42:51   
lonja
Hojla,

po dolgem času še pozdravček od naju z Ajdo.

Vidim, da ste pridne in delate seznamčke, zato še podatki od naju z Ajdo.

Rojeni smo bili 31.12.2005 ob 2.37 zjutraj (rana ura, zlata ura).
Ob rojstvu smo tehtali 2800 g in bili dolgi 48 cm. Pregleda pri devetih mesecih še nismo imeli, se pa moramo naročiti in javimo podatke takoj zatem.
Sama pašem tudi pod ta ''ne več najmlajše'' mamice user posted image , saj sem rojena 12.07.1973. Mislim, da je to zaenkrat vse.

Sicer pa rastemo in se redimo, ponoči še vedno ne moremo brez mamine zize, čez dan pa tudi bolj počasi okušamo novo hrano. Počasi se daleč pride.

Arielca, še tu se naj ti enkrat zahvalim za slinčka, ki je že v uporabi. Pa še vedno mi nisi povedala, kolk sem ti dolžna. A naj kar pošljem, kolikor se mi zdi, da je stalo. Nc, nc, ti zihr nisi ta prava Gorenjka.....

Sicer pa, kdaj ste zmanjene za kakšno kavico, da se vam pridružive?

Lep sončen pozdravček

lonja  user posted image in Ajda user posted image

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 1608
   RE: Decembrke 2005
22.9.2006 13:56:37   
arielca
lonja, račun je dolg in visok user posted image user posted image user posted image ... Sem ti ga poslala na privat, da ne bojo vse vidle, kolk sem oderuška. Sicer pa upam, da se slinček obnese. Pri nas bi enega takega malo večjega tut jst rabila. Ker Brinin znak za sitost je tuširanje s hrano user posted image !
Bom dodala še tebe in Ajdo na seznam!

jana73, a ma pikce po celem telesu? A se kaj praska? Daj poslikaj pa prilepi fotko, mogoče ti bom lahko kej pomagala. Ker sem pri Bininih pikcah naredila cel doktorat.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 1609
   RE: Decembrke 2005
22.9.2006 15:38:01   
BlankaT
Tako tabela je sestavljena. Rabim še podatke od Cume, Pajace, Kerense, mml, Žuni (vse podatke porodno težo in sedanjo), Bino, Nana Liza, NR,  Valeri Yasminka in Lonja in sicer bi vas prosila, da javite zadnje podatke vaših malčkov.

V kolikor jih je katera javila se opravičujem, ker jih nisem zasledila. Sem pa trenutno sestavila tabelo, ki ima podatke o porodni teži in višini, ter sedanjo težo in višino.

Lp, Blanka, uživajte v teh zadnjih toplih sončnih dnevih.

_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 1610
   RE: Decembrke 2005
22.9.2006 15:39:45   
Anonimen
Kerensito je bil rojen 15 dni pred PDP. Meril je 48 cm in tehtal 2.780g. Se mi zdi. user posted image
Sedajnšnjih podatkov pa ne boste dobili čisto nič prej kakor 06.10., ko imamo pregled in cepljenje. Doma ne premoremo tehtnice in šiviljskega metra. Nihče se ne tehta in nihče ne šiva. user posted image

(odgovor članu BlankaT)
  Neposredna povezava do sporočila: 1611
   RE: Decembrke 2005
22.9.2006 16:34:56   
cuma
Oj punce, sej že komj dohajam novi decemberski tempo user posted image  user posted image !

BlankaT : Čestitam za nočne uspehe!! Javljam pa ti še Emine podatke:
Ob rojstvu: teža 3220g, dolžina 53cm
Pri 9 mesecih in pol (takrat je imela P): teža 9765g, višina 76cm.
 
Sicer pa, moja Ema se tako trudi, da bi prikrivala svojo težo user posted image , jaz pa potem to obelodanjam na RR user posted image , lumpa mama cumauser posted image !
user posted image

< Sporočilo je popravil cuma -- 22.9.2006 16:44:57 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1612
   RE: Decembrke 2005
22.9.2006 19:53:21   
XXYY
Dober večer!

Kako ste ve?

Mi že sladko spimo. Mami pa tukaj na RR-u.

Zvečer je Lara pri kopanju pogruntala, da lahko sama se dvigne in se spusti ter sama STOJI - to ji je po mojem nekaj ratal. To pa so še dokazi:

user posted image
SAMA STOJI user posted image  

user posted image
Pa še ena.

user posted image
Tukaj se pa stegujem.

Zanimivo, vsak dan nekaj novega ugotovi.


(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 1613
   RE: Decembrke 2005
22.9.2006 19:54:24   
XXYY
Joj prehitr sem POTRDILA.

Še to:

ARIELCA: user posted image  za lep seznamček. No, tako bomo vsem čestital za rojstni dan.

No, zdaj pa grem spat.

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 1614
   RE: Decembrke 2005
22.9.2006 20:10:23   
šnucika
Podatki naše Živike:

ob rojstvu-2850 gr  in   50 cm
9 mesecev-8650 gr  in  71.5cm

Jana- sem našla dudo Nuby pri nas v KP,pa je nočeuser posted image ...ker sem vzela večjo,pa jo ven pljuva ali pa se samo igra z njo,tako,da še vedno žuli ta staro,ki jo ima že od drugega meseca....in je že oldtimer po " kilometrini"....tako ima sedaj že vsaj 5  različnih dud za igranje...

Takole...se javim kaj več ksno,ku bi rekli pr nasuser posted image ...
se samo še pohvalim,da smo dan prebili v Lj v nakupu novega avta-Alfe,seveda!!...tako,da bo sedaj končno tudi karavan pri hiši,da se bota šnuci in mala Živika komot vozili k očiju na toti konecuser posted image .Slikice sledijo.....ma sem važnauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 1615
   RE: Decembrke 2005
22.9.2006 20:19:58   
Taja Nagaja
user posted image user posted image user posted image arielca za seznam. Si pa res pridna. A se že pripravljaš na šolsko birokracijo?

jana73: če se Ela praska jo lahko namažeš s Fenistil kremo, baje malo ublaži srbenje. Naši Bini  ne pomaga. Upam, da čim prej izginejo te pikice. Če se alergen skriva v hrani telo potrebuje en do dva tedna da se sčisti. Upam, da ni alergija. Z Bino obe drživa pesti. Če dobro prenaša mlečne izdelke ji daj kakšen probiotnični jogurt, da pomagaš njenemu obrambnemu sistemu. Moja alergologinja zalo priporoča.

BlankaT:user posted image user posted image user posted image
za seznam.
Binine mere:
  • ob rojstvu 2740g, 48 cm
  • 1. mesec   3400g, 50 cm
  • 2. mesec   4300g, 54 cm
  • 3. mesec   5110g, 57 cm
  • 4. mesec in pol   6300g, 60,5 cm
  • 6. mesec  7400g, 65,5 cm
  • 7. mesec  7800g,  67cm
  • 9. mesec  8260g, 70 cm
user posted image user posted image user posted image za Majino spanje.

Nana Liza: sem danes dobila ene copatke, saj veš take na štumf. A si jih ti že šla iskat? Me zanima, če bosta z Elo imeli enake?user posted image Izbire je veliko le pri malih številkah, pri večjih pa ene štiri. So pa dražje kot v H&M. Imajo pa tudi take, ki imajo na štumfku gumo prilepljeno. Hala A, zgoraj, nasproti lekarne. Imajo pa tudi žabice in zraven v kompletu štumfke z bremzicam. user posted image


Mi pa spet bolj slabo spimo. Najbrž ji rasteta zgornji enki, dvojko ima že zunaj. Tudi čez dan je bolj čudne volje. Mi pa zadnje dni skoraj zaspi med kosilomuser posted image . Potem pa noče spati. Pa bo že bolje.
Kdaj se zopet vidimo? Baje se dve ponujata, da bosta malo kelnarili. user posted image

Barjanski pozdravček


(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 1616
   RE: Decembrke 2005
22.9.2006 20:34:56   
NRMM
Čeeer!

No pri nas Maruša že spi, mami za pc, ati pred tv, standardni večeri, če je familija skupaj doma.
Podatke posredujem takoj ko bo možno, kajti selili smo Marušo v svojo sobo in se mi je njena cepilna knjižica nekam skrila user posted image , takoj ko najdem napišem.

Danes smo  bili na občini, kjer so nas obdarili ob rojstvu otroka....ja ja mal hitro, ampak vseen. Dobila je poganjalec, uro ''vekarco''z melodijami, otroško igračko mobitel na stojalu,knjigo Otroški zdravnik''....bolje išta nego ništa.

Madonca jutri je že sobota in še nedelja, pa je konec atijevega dopusta user posted image  in ga v nedeljo že šiba proti Berlinu. Kar je lepo hitro mine pravijo. No danes 2 meseca pa se tudi meni izteče porodniška user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Grem še malo prebrskat po rr in ajo ajo.

Lep vikend s čimveeeč sončka.

l.p.
Irena&Maruša

Rekreacija pred spanjemuser posted image user posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil NR -- 22.9.2006 20:37:28 >


_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Taja Nagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1617
   RE: Decembrke 2005
22.9.2006 21:04:00   
Nana Liza
Hojla!

Arielca- sej če bi spustila mojo letnico rojstva,se ne bi nič pritoževala, ampak Elino pa lahko objaviš user posted image
  - trenutne prave mere od Ele dobim šele 12.10. Naša vaga pa vsak dan drugače  kaže user posted image   Od rojstva pa sem tudi že javila.

Bino-ne, nisem jih še šla iskat. Moram enkrat iti. Ja bosta spet imele enake copatke. Sem kupila pa pižamice v Marks&Spancer al kaj je že. Uglavnem so tako velike (12-18m), da jih grem jutri zamenjati.

Danes svo se potikale po živalskem vrtu in je bilo prav zabavno. Opice je kar gledala in so se ji zdele prav smešno čudne. Všeč ji je bil konj. Slona je pa še nekaj časa gledala, potem pa je raje prijela prijateljčka za roko v sosednjem vozičku.user posted image

Lahko nočko, NL.

< Sporočilo je popravil Nana Liza -- 22.9.2006 21:09:35 >

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 1618
   RE: Decembrke 2005
22.9.2006 21:31:38   
XXYY
Dober večer!

Po mojem se tudi tukaj ne vidijo moje slikice, pa vam bom dala še enkrat gor.

user posted image
Stojimo!

user posted image
Še enkrat

user posted image
Tukaj pa lovim ravnotežje!

Upam, da nisem preveč tečna s temi mojimi slikami. Če sem, MI POVEJTE.

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 1619
   RE: Decembrke 2005
22.9.2006 21:37:28   
kofetek2010
Bino - hvala za nasvet glede jogurta in kreme, bom jo ju3 poiskala, se mi zdi, da mora bit nekje med zdravili ali pa jo bom šla kupit user posted image  

šnucika - naša Ela ima vse dude rada, ratala je prava dudlarka user posted image  ima razne velikosti Nuk, Nuby in ene Bibi na katerih piše I user posted image  MAMA in PAPA IS THE BEST
in čestitke za nov avto user posted image user posted image user posted image  slikice pa le pokaži, da vemo koga se moramo še posebej bat na cesti user posted image

Arielca - saj bi dala slikco gor, a kaj ko ne najdemo kabla od fotkiča user posted image

Nana Liza - jaz sem Eli kupila v MotherCare-ju v MB (ko so jih še imeli) pižamice od 09-12m in so dovolj velike, sploh spodnji del je ful dolg user posted image  tako, da verjamem, da so absolutno prevelike od 12-18m


glede user posted image  je nama vseeno, saj sem od ponedeljka dalje spet sama z obema user posted image   (lahko počakamo do četrtka, saj mml & Manca prifrčita v sredo nazaj iz user posted image )



lp in lep vikend vsem, grem gledat kaj dogaja na RR user posted image


(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 1620
   RE: Decembrke 2005
22.9.2006 21:43:06   
BlankaT
Nič kljub temu,da tabela še ni popolnoma izpolnjena user posted image , bom prilepila ta "naš" seznam user posted image user posted image  in user posted image user posted image .

Decemberčki s porodno težo in višino(dolžino) in decemberčki danes

Legenda:
PT: porodna teža  PV: porodna višina (dolžina)
ZT: zadnja teža ZV: zadnja višina zraven sem pripisala koliko bi naj bil takrat naš user posted image user posted image -user posted image user posted image  star.


01.12. - Ema (Cuma)
PT:3220 g  PV: 53 cm
ZT: 9765 g  ZV:  76 cm 9. mesec

06.12. - Brina (arielca)
PT:3200 g  PV: 52 cm
ZT: 9720 g ZV: 76 cm 9. mesec


07.12. - Ela (jana73)
PT: 3510 g  PV: 50 cm
ZT: 8710 g ZV: 74 cm 9. mesec


08.12. - Pajacek (Pajaca)
PT: 4090 g PV: 54 cm
ZT:  g  ZV:  cm

08.12. - Sara (ac)
PT: 2930 g PV: 50 cm
ZT:  g  ZV:  cm
10.12. - Živa (šnucika)
PT: 2800 g PV: 50 cm
ZT: 8650 g ZV: 71,5 cm 9. mesec

10.12. - Robert (Kerensa)
PT: 2780 g PV: 48 cm

12.12. – Jan (Krucibuci)
PT: 4020 g  PV: 53 cm
ZT: 10400 g ZV: 75 cm 9. mesec

13.12. - Manca (mml)
PT: 3230 g PV: 52 cm
ZT:  g  ZV:  cm

13.12. - Alen in Lara (žuni)
PT:  g  PV:  cm  Alen
PT:  g  PV:  cm Lara
ZT:  g  ZV:  cm Alen
ZT:  g  ZV:  cm Lara

15.12. - Maja (BlankaT)
PT: 3590 g PV: 52 cm
ZT: 9420 g  ZV: 72 cm 9. mesec

16.12. - Bina (bino)
PT: 2740 g PV: 48 cm
ZT: 8260 g  ZV: 70  cm 9. mesec

18.12. - Ela (Nana Liza)
PT: 3220 g PV: 51 cm
ZT:  g  ZV:  cm

24.12. - Maruša (NR)
PT: 3920 g PV: 52,5 cm
ZT:  g  ZV:  cm

26.12. - Neli (pegica1)
PT: 3690 g PV:48 cm
ZT: 8025 g ZV: 71,5 cm 9. mesec

27.12. - Maj (Valeri)
PT: 3870 g PV: 54 cm
ZT:  g  ZV:  cm

30.12. - Ema (Yasminka)
PT: 3515 g PV: 52 cm
ZT:  g  ZV:  cm

31.12. - Lara (ovčka)
PT: 3200 g PV: 50 cm
ZT: 7600 g ZV: 71 cm 8. mesecev

31.12. – Ajda (lonja)
PT: 2800 g PV: 48 cm
ZT:  g  ZV:  cm
Porodne podatke imam od vseh, kar sem že tudi napisala user posted image , edino za  Alena in Laro od Žuni nimam nobenega podatka.  Za ostale pa bom  dodala, ko boste sporočile podatkeuser posted image


Tako sedaj pa grem gledati pod kožo user posted image user posted image user posted image user posted image , upam, da bo tudi danes mirna noč, vam jutri sporočim.

_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 1621
   RE: Decembrke 2005
22.9.2006 22:49:41   
žuni
Živijo1

Vidim, da ste bile ves čas pridne. Žal se prej nisem mogla javiti, saj sem vsak večer zelo utrujena, tako me namučita moja dva navihančka.

Za seznamček:

15.05.1978 (žuni - Nataša),
13.12.2005 (Alen),
13.12.2005 (Lara).

Njuna porodna teža in višina ter teža in višina pri 8 mesecih:

Alen
PT: 2910g  PV: 47 cm
ZT: 9020g  ZV: 71cm

Lara:
PT: 2500g  PV: 48cm
ZT: 7950g  ZV: 69cm.

No, toliko za danes. Ma sem veliko napisala, vendar sem preveč utrujena. Upam, da bom v teh dneh lahko kaj več napisala.

Lep večer, Nataša.

_____________________________

Alen 13.12.2005
Lara 13.12.2005

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 1622
   RE: Decembrke 2005
24.9.2006 12:12:24   
sonček balonček
POzdravljene,

vidim da spet seznamčkate.

Najini podatki pa so:
sonček balonček rojena 17.06.1975


lara: 31. 12. 2006 ob 19:57 (kar pomei, da je najmlajša decemberka med vami)

ob rojstvu težka 3200 in visoka 51

sedaj 8700, dolga cca 73 cm (natančni podatki iz posvetovalnice pa sledijo v četrtek)

vmesne podatke sva že posredovali


Lara je dobila nov tepih v dnevno sobo in stajico. Oboje s pridom uporablja. Predvčerajšnim se je naučila plaziti naprej. Tudi hoditi že zna, če jo držimo za obe rok. Zna prav lepo prestavljati nogice. Kar prosi, da jo nekdo prime za rokce in je zelo vesela, če ji uspe narediti par korakcov. Najbolj se razveseli, če ji mami sestavi stolp iz kock ali posodic, potem se pa ona zažene, ga podere in se krohota.

Ker je tako čudovita jesen, pa sva zelooooo velikoooo zunaj.

Lep dan vsem...

(odgovor članu žuni)
Neposredna povezava do sporočila: 1623
   RE: Decembrke 2005
24.9.2006 12:25:33   
šnucika
Decembrke spet dva dni "spimo".....user posted image
Bravo za seznameuser posted image user posted image  blanka & arielca!!!

Da na hitro kaj napišem,ko mala spi po obilnem kosiluuser posted image ,potem pa moram kuhat še za nas,tavelikeuser posted image ...

Jana-jaz Živi že tri mesece dajem piti probiotično mleko od Hipp-a in od takrat nima več problemov s kožo,tako,da je očitno res nekaj na tem!Prej pa je bila večkrat brez razloga pikasta,lišajasta,suho kožo je imela...
Glede dudic pa pri nas ni šans,danes sem ji po več poskusih prvič uspešno podtaknila večji cucelj na flaši za čaj.Mogoče se bo tako navadila postopoma še na večjo dudo.
Spodaj pa ti prilepim še sliko novega stroja-pa ne pralnega,kot je že NR napisala na čveku...tako,da se boš vedela,česa se bati,ko bo žviznilo po avtocestiuser posted image user posted image ....
 
Ovčka-nič nisi tečna s slikami...meni osebno je veliko bolj pestro od kar smo začele slike lepiti kar v poste!Pa tvoja tamala je prava faca,ko takole stoji v banji.Naša pa najratje stoji pred stolpom in štela muziko...bo DJ,kot stric,ko bo zraslauser posted image ....

Punce-a je še katera/i decemberček brez zobkov,ko naša Živa???user posted image
Očitno je to res dedno...tudi midva z bratom sva bila pozna...po 10. mesecu.

Takole,zdaj pa še nekaj slikic,potem pa kuhatuser posted image


evo nov stroj:
user posted image

DJ Živika:

user posted image




_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu žuni)
Neposredna povezava do sporočila: 1624
   RE: Decembrke 2005
24.9.2006 16:21:34   
XXYY
MARUŠKA vse naj naj za 9 mescev user posted image  user posted image  user posted image .

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 1625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...
Otroci naj bodo bosi
Hoja brez čevljev je najbolj naravna in primerna za otroke, zato naj bodo ti čim večkrat bosi. Malo stopalce se namreč n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?