|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2005
26.9.2006 20:44:16   
Nana Liza
cuma- ti moram povedati, da smo v nedeljo bili v Izoli na sejmu čolnov ter še v Kopru na sladoledu v Kepici, nato pa smo šli na krajši sprehod po Kopru, da smo polizali sladoleda.Ela pa dobi vedno korneta, ki ga z veseljem pohrusta.

BlankaT- saj nimam nobenega recepta, samo upoštevala sem nasvete po knjigi Spi dete spi. Sem pa user posted image oložila v posteljo,  zrecitirala govor v smislu (pančki pančki, mamica je s tabo. Danes boš sama spala) in nato deklamirala na začetku prvih 10minut na 3 minute (govor traja 10 skund), nato pa na 5 minut. Ko sem oddeklamirala, sem šla vedno ven, luč je bila ugasnjena, goreti sem pustila luč le na hodniku. Prižgan sem pustila CD z uspavankam, ki jih ima itak vsak večer. Je bil pa tisti vikend pravi user posted image , tudi jaz sem jokala skupaj z njo, samo da sem bila v dnevni. Ful mi je bilo hudo. Hvala bogu, ampak več kot eno uro se pa ni nikoli drla. Tega pa takrat ne bi zdržla. Preden jo dam v posteljico, jo pa podojim, nato se igrava v temi, ali slabi svetlobi na zakonski postelji, dokler se ne začne metati po postelji v ležeč položaj, nato jo preselim v svojo posteljo. Na žalost user posted image nima svoje sobe in se stiskamo vsi v eni spalnici. Držim se pa tudi tega nasveta, da je sedaj nikoli ne dvignem iz postejice, če jo že položim v posteljico. Vedno je pustim in nikoli nisem pri njej, če je ona že v postejici in tečnari. Če joka  v posteljici, jo dvignem samo podnevi, pa še to, ko se zbudi. Aja ponoči, pa sem ležala zraven, ko je začela jokati, sem samo spet na vsake toliko časa ponovila govor in jo pustila. Prvo noč  sem jo dojila enkrat, nato pa sem tudi to opustila. En načrt si moraš narest, da user posted image ne bo zastonj jokala. Preberi si to knjigo. Ti bo mogoče lažje.

Srčno upam, da bo tudi tebi uspelo!user posted image Takrat se ful trudiš nekaj dni, ampak je poplačano.

Danes smo nabavili spalno vrečo. Dobila sem samo tako v H&M od 4-12 mesecev.  Ji je pa  ravno prav. Še stoji lahko v postelji. Danes sem jo dala prvič v vrečo in sploh ni bilo problemov. Tako jo lahko oblačim tudi v pižamice brez stopal. Jaz lahko pa v miru spim, ker vem, da user posted image ne zebe. user posted image   Jest upam, da bo sedaj naprej spala.




< Sporočilo je popravil Nana Liza -- 26.9.2006 20:59:10 >

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 1651
   RE: Decembrke 2005
26.9.2006 21:12:14   
Kofi
Kaj zdaj štajerke, se ne bo nobena javila za srečanje? No za tiste, ki boste prišle, bo srečanje v Europarku v slaščičarni Romanci od 10-10.30 naprej.


Ojla!
Samo,da sporočim, da me jutri žal ne bo, ker imam vročino..pa res ne bi rada, da se mali decembrčki kaj od mene nalezejo..user posted image  
Ne boste verjele..jutri pa imam avto na razpolago..hm..kaj naj si počnem z njim user posted image

Naša Neli je zdaj ta dva dni, ko jaz komaj diham in  po stanovanju hodim, tako pridna, da sploh ne morem verjet! Nič ne joka, skozi se igra..sama..jaz samo ležim na kavču in nič kaj ne morem.. Pa ful me je zjutraj objela in popoldan še enkrat...kot da bi me hotela potolažit, da se čimprej pozdravimuser posted image

Ja, danes smo praznovali 9 mesecev...seveda smo ji kupili novo igračko...neko plišasto (ful smešno) žirafo...pa že spi z njo ;)

To bo to za danes...me je zmučlo preveč že to, da sem mogla tolk prebrat...smo zadnje cajte res nekam zgovorne ;) Saj je prav user posted image  

Pridne bodite, pa vaši srčki tudi...pa kaj če nas majo tko radi, da bi bli skoz pri mamicah...sej nam to kr paše, a ne - da se mal pocartajo...jokat ne rabijo, cvilit pa še manj user posted image

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 1652
   RE: Decembrke 2005
26.9.2006 21:48:15   
HIMH
Evo mene mi2 prideva z rahlo zamudo mava jutri tempirano zjutraj terapija pol kavica in nato še redni servis za našo babiko-pediater.

Ja PEGICA1 škoda da te nebo no saj ti se samo pozdravi če pa te boli še grlo ful pomaga GRGRANJE RAZREČENEGA KISA je ful ogabno a pomaga že pri čisto malem srbenju.
Drugače pa glede prevoza tako ni panike poveš in pridemo pa vaju saj sem ti že rekla tako da upam da se naslednič pridružiš.

Nič grem gledat bar.

(odgovor članu Kofi)
Neposredna povezava do sporočila: 1653
   RE: Decembrke 2005
26.9.2006 22:00:29   
kofetek2010
Nana Liza - a mi posodiš knjigo? Lepo lepo lepo lepo prosim!user posted image  Obljubim, da jo preberem v 2 dneh user posted image

(odgovor članu HIMH)
Neposredna povezava do sporočila: 1654
   RE: Decembrke 2005
27.9.2006 8:33:43   
BlankaT
Pegica1 ja res škoda da ne prideta, bomo danes jedli slivovo pecivo, pa verjetno še pico user posted image user posted image user posted image .

Nana Liza sem danes ponoči prakticirala tvoj nasvet. Maja je včeraj zaspala okoli 19.30, kar je za njo zelo, zelo hitro, no ob 23.30 se je zbudila in hotela iz posteljice, pa je user posted image  mami ni hotela vzeti iz posteljice. Sem jo nagovarjala, jo tolažila in vse kar si mi napisla, je user posted image  kot user posted image , meni se je pa  user posted image  user posted image . Pa sina je zbudila, user posted image  pa je rekel, da naj neham, da bo še vročino dobila user posted image , skratka bila sem full nesramna in cela boga, no po eni uri drenja je zaspala in tudi meni je bilo malo manj hudo, ko sem jo potem videla kako lepo spančka in je spala do 7h user posted image user posted image . Skratka upam, da bodo takšni večeri čim redkejši user posted image .

Tako sedaj pa se greva zrihtatii, jo morem urediti, saj bo konkurenca danes ponovno velika 3 user posted image  in 1 user posted image  user posted image user posted image user posted image . Torej se javim še kaj zvečer.

Maja mi je  ravno šepnila, da naj vsem vašim user posted image  pošljem lubčka fantkom pa dva user posted image .

Lp, Blanka in Maja.

_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 1655
   RE: Decembrke 2005
27.9.2006 8:53:25   
Kofi
Joj...meni je zdaj še bolj hudo ker ne pridem...bi vsaj jedla kaj user posted image ! Neli že cvili..po mojem je jezna name ker ne gremo gledat njenih prjateljc pa prijatlov... user posted image

Pozdravček!

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 1656
   RE: Decembrke 2005
27.9.2006 9:12:27   
Nana Liza
jana73- z veseljem ti bi jo posodila, ampak mi je mami jo prinesla iz službe in sem jo že vrnila. Dej poglej v knjižnici. Imam pa knjigo kupljeno otroško spanje brez joka v sanje - samo je za našo bila to preveč soft varianta in ni pomagalo (prebrala samo za dojenje).
Dej povej mi prosim jana, kje si dobila tistega dojenčka, ko prisloniš medvedka in nekaj zajoka. Sem pogledala v šparu v CP, pa nimajo. V petek grem še na Vič.

Blankat-ja vem, kako je hudo. Ampak vztrajaj in ne popuščaj, če boš samo enkrat popustila, bo ves trud do sedaj, ko si jo pustila jokati zaman. Naša sedaj zaspi kot angelček skoraj brez joka. Danes v spalni vreči pa je spala od 20h-6:30. Verjetno jo je zjutraj, ko ni bila v spalni vreči, ampak samo v pižamici začelo ful zebsti. Danes je imela pa ful tople nogice. Glih dons zjutri sem user posted image razlagala, kako je spanje postalo idealno glede na prejšnje mesece, ko sem vsak dan user posted image .

Ma, se moram mal pohvalit.user posted image Pa še glava me je nehala bolet!

(odgovor članu Kofi)
Neposredna povezava do sporočila: 1657
   RE: Decembrke 2005
27.9.2006 9:15:41   
arielca
ROJSTNI DNEVI DECEMBRSKIH DOJENČKOV

01.12. - Ema (cuma)
06.12. - Brina (arielca)
07.12. - Ela (jana73)
08.12. - Pajacek (Pajaca)
08.12. - Sara (ac)
10.12. - Živa (šnucika)
10.12. - Robert (Kerensa)
12.12. - Jan (krucibuci)
13.12. - Manca (mml)
13.12. - Alen in Lara (žuni)
15.12. - Maja (BlankaT)
16.12. - Bina (bino)

18.12. - Ela (Nana Liza)
24.12. - Maruša (NR)
26.12. - Neli
(pegica1)
27.12. - Maj (Valeri)
28.12. - Hana (HIMH)
30.12. - Ema (Yasminka)
31.12. - Lara
(ovčka)
           - Ajda (lonja)
           - Lara (sonček balonček)


_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 1658
   RE: Decembrke 2005
27.9.2006 9:17:23   
arielca
ROJSTNI DNEVI DECEMBRSKIH MAMIC (po mesecih)

JANUAR
5.1.1973 - jana73
9.1.1979 - HIMH

28.1.1973 - ac

FEBRUAR
3.2.1977 - pegica1

MAREC
1.3.19XX - mml

APRIL
19.4.1980 - ovčka

MAJ
15.5.1978 - žuni
26.5.1976 - Nana Liza
 
JUNIJ
8.6.1977 - Yasminka
17.6.1975 - sonček balonček
 
JULIJ
12.7.1973 - lonja

AVGUST
28.8.1977 - cuma

SEPTEMBER
15.9.1973 - Valeri
21.9.1975 - bino

OKTOBER
11.10.1969 - šnucika
11.10.1974 - BlankaT
18.10.1977 - krucibuci
25.10.1978 - Kerensa


DECEMBER
19.12.1977 - NR
31.12.1980 - arielca


_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 1659
   RE: Decembrke 2005
27.9.2006 9:34:07   
cuma
Najprej vse najboljše Neli od pegice za včerajšnji 9. mesec!!!user posted image user posted image

Vse naj naj pa tudi Maju od Valeri, ima danes 9 mesecev!user posted image user posted image  user posted image

Nana Liza: mi smo tudi pohajali po Kopru in po Izoli in je bilo ful vozičkov in dojenčkov....mogoče pa smo se srečali user posted image ? V kepici imajo res dober sladoled, meni so pa zeeelo dobre sladice (krostate ali pite) iz Kroštole na koprski plaži user posted image  pa še user posted image  mi je najboljša tam user posted image . Tako si vsake toliko privoščim posladek ob kavi, moja Ema pa pelje tatija tačas na igriščeuser posted image .

VSE, ki ste pisale o mama sindromu:
Ema je pa čisto zadovoljna ko me ni user posted image  user posted image , kar se sicer redko zgodi user posted image ! Ali pa se še ni okužila user posted image !
Trenutno ima fazo PRSTKA, to pomeni, da kaže s kazalcem kje ima muca oči, nosek..., prižiga TV (pritisne rdeči gumbek), pritiska pojočega črva (naštima muziko user posted image ),kaže v reviji ali knjigici dojenčka, psa, ..... in dela "to to to to"user posted image  ... tako da mama to s pridom izkorišča in gre npr. v kopalnico zalaufat  pralni stroj in naroči Emi (ki je medtem v stajci), naj da muziko in potem sledi mamino ploskanje od zadovoljstva. Če ji pa ne zaploskam jaz, si pa itak sama user posted image ! Zdrži tudi toliko časa, da se na hitro stuširam, tako da res, trenutno ni panike: je zadovoljna tudi če me kako minuto ne vidi user posted image .

No, šibam še nekaj oprat in likat, ker grem konec tedna na štajersko!
Lepo se imejte!
cuma

(odgovor članu Kofi)
Neposredna povezava do sporočila: 1660
   RE: Decembrke 2005
27.9.2006 9:41:07   
arielca
No, zdaj pa mislim, da sta seznama popolna. Hvala BlankiT za pomoč user posted image ! Zlata si user posted image !!! Aja, pri mamicah manjka samo Pajaca.

Štajerke, uživajte na kavi (pici, sladkarijah) !

mml, welcome home! Te čaka jesensko user posted image ... Pa kostanj!

jana73, a je Elo že minilo a te še vedno ne spusti od sebe user posted image ?

Nana Liza, user posted image za Elo in za sladko user posted image !

BlankaT, upam, da tudi vama z Majo kmalu uspe prespati noč!!!! Držim pesti user posted image .

Pri nas je pestro. Po novem je Brinina najboljša zabava lov za našim user posted image , zraven pa cvili in vpije kot nora user posted image . Pa zelo je vesela, če pozabim zapreti balkonska vrata in hitro švigne ven user posted image . In da ne pozabim: zna reči MAMA user posted image user posted image user posted image !!!!

No, zdaj me pa čaka , potem pa šibava ven. Se mi zdi, da vsak dan perem, likam,... A so vaši nagajivčki tut taki user posted image ? Pri nas se vsak dan vsaj 2x preoblečemo; če se ne popacka s hrano, se pa zunaj plazi in zraven čisti user posted image .

Lepo se imejte user posted image !


_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 1661
   RE: Decembrke 2005
27.9.2006 10:38:15   
kofetek2010
daaaaaaan!


NanaLiza - se bom držala tvojih kratkih navodil, mogoče bo uspelo user posted image  čeprav dvomim, ker danes pride user posted image  domov in zihr ne bo pustil, da se njegova princeska joka user posted image   meni pa je pasal, da je ta 2 dni, ko ga ni bilo, zaspala v dnevni in spala na kauču dokler nisem jaz šla spat in potem brez problemov spala v kinderbetu user posted image

glede punčke ---> v Šparu je 800 sit, v Müllerju 1.800 sit, v BC pa oderuških 2.600 sit!!! ista punčka user posted image  

danes se nič ne vesi name user posted image  upam, da jo je minilo user posted image  sva uspeli dat perilo prat in nočno rundo obesit, zdaj se že 1/2 ure igra in vsake toliko pride do mene, da mi kaj pokaže user posted image user posted image user posted image


se javim še kaj zvečer, ker se greva sedaj porihtat, saj sva ob 12h zmenjene z mojimi bivšimi sodelavkami na user posted image

pegica - upam, da se čimprej pozdraviš!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Manca & mml - dobrodošli doma! user posted image user posted image user posted image

 
 
vse najboljše vsem, ki ste in še boste praznovali svojih 2425 mesecev!

user posted image user posted image user posted image user posted image


uživajte!

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 1662
   RE: Decembrke 2005
27.9.2006 15:42:09   
Valeri
Oj,

Cuma - Maj se zahvaljuje za čestitke

Evo, naši podatki pri 9 m = 77 cm in 10.580 g
 
Sva dobila "listek" za vodo in kri, ampak bova to dala ko bo prehlad mimo,
takrat naju čaka tudi 3 pikica, katero smo zaradi vodenih koz pri 6 m preskočili.

Toliko na hitrico, kosilo kliče.

lp, Valeri & Maj


(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 1663
   RE: Decembrke 2005
27.9.2006 17:01:21   
Yasminka
Hola!
Tudi mi" sva prišle iz posvetovalnice. Ema ima 71cm in 8400g. Krvi in urina ni bilo potrebno dat, saj sva to opravili 2 tedna nazaj, ko je imela uroinfekt.
Ima pa mlce slabšo krvno sliko, ki kaže na pomankanje vitamina B12 oz. folatov. Bova mogle še več zelene zelenjave papcat (je nima preveč rada).
Pozdravček
Y in Ema

(odgovor članu Valeri)
Neposredna povezava do sporočila: 1664
   RE: Decembrke 2005
27.9.2006 18:21:24   
HIMH
Evo še naju iz posvetovalnice težke sva 8495 in dolge 75 drugače pa sva o.k kljub temu da kihava in šnodrava je vse drugo čisto in o.k.

Drage decemberske čveke hvala za prijetno dopoldne in popoldne mi je zelo žal da sva mogle tako hitro pobegnit.No se vam drugič odolžim z rolado al pa čem drugim pač po želji ne NR.

Nič grem porihtat kuhno sedaj ko se tamala carta pri dediju srede so njune tako da ma mami mir, da si kaj porihta.

(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 1665
   RE: Decembrke 2005
27.9.2006 18:28:08   
BlankaT
Maja je rahlo sitna odkar sva prišli iz Maribora, tako, da bom probala še danes vse dodati na seznam, drugače pa jutri.



< Sporočilo je popravil BlankaT -- 27.9.2006 18:31:32 >


_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu HIMH)
Neposredna povezava do sporočila: 1666
   RE: Decembrke 2005
27.9.2006 20:57:46   
Pajaca
HOJLA!!

Ma en teden sem se sam potepala, zvečer pa gledam bar in nimam časa bit tuki gor. Sem čist notr padla in komi čakam dons tele minuske pa jih od nikjer ni!!!! Lani sem prej rodila da sem lahko zadnji del gledala, sem mela ravno 17 rok pa mi ni blo da bi bila v porodnišnici... pol smo pa vsi skup že gledal....

Torej ja ja moj rd... naj vam bo...18.2.74...  Pa Pajackove mere pri 8 mesecih so 9900g in 75cm. Naslednji pregled ima pri 1 letu. Ugotavljam pa da je bil Pajacek največji in najtežji.... kakšen bi šele bil če bi se na rok rodil.. tj 10 dni kasneje????

Drgač pa naš Pajacek sedaj že lepo stoji brez da bi se držal česarkoli, pol se pa lepo previdno usede al pa česa oprime. Šiba k strela in ga komi ulovimo, pa ful ma rad majčkene punčke, jih boža in boža in se jim smeje. Pa prejšni teden je imel svoj čist taprav randi, sta se hotla za roko držat celo pot, sam kaj ko vozki niso mogl bit tko skupi???

Zdaj pa upam, da bodo čimprej pluski, da grem pol lepo spat. Lepo se imejte in se še oglasim.... tam konec novembra bo bolje ko bom v službi, bom mela več časa.


(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 1667
   RE: Decembrke 2005
28.9.2006 9:17:13   
Taja Nagaja
Holja!

HIMH: vse naj naj Hani za 9 mesecevuser posted image user posted image .

arielca:
user posted image user posted image user posted image za seznama, res si pridna. A se že na šolo pripravljaš? Si kar predstavljam tvoje veselje, ko te Brina pokiliče. user posted image user posted image user posted image Brina. Jaz tudi komaj čakam.

BlankaT:
držim pesti, da boš vztrajna in da bo Maja lepo spala.

cuma: mi je tako zabavno, ko opisuješ Emine dogodivščine. Imam občutek, da si tak pozitivček in z Emo uživata 100/h. user posted image user posted image user posted image Res je svet lepši, če ga gledaš s svetle strani. A ne? Uživajta še naprej.

mml: dobrodošli nazaj. sedaj se pa spet lahko dobimo. Smo vaju čakali. Kar mirno se privadita na našo klimo. Bina Pozdravlja Manco in ji pošilja en velik user posted image .

Jana73: upam, da vama projekt uspe. Bova z Bino držali pesti. Mi2 se odvajava dojenje čez dan. Mi je dovolj, da me ima za dudo. Se spomnim, da si rekla, da ti ne boš in že zgodaj uvedla dudo. No, nam je ni uspelo, bo morala pa brez dude spat. Se bo že navadila. Na (http://www.nepremicnine.net/nepremicnine.html?lok2=207&cena=&dem=SIT&odmik=20&brez_cene=1&last=&m1=&m2=&sort=1&drugi=1&SID=&lev1=1&lev2=4&no_tb=1&nonav=1&view=detail&nep=3&posr=1&id_regije=1&lok2=)  sem našla še nekaj parcel. A si jih preverila?

Yasminka: super, da sta zdravi. Z vitaminom B12 ima težave moj dedi,vendar njemu hrana ne pomaga. Mislim, da ga je kar nekaj tudi v bananah, če se ne motim.


Včeraj sva bili z Bino na testiranju user posted image , je jokala ko so ji kri jemali, kot da bi jo iz kože dajali. Se mi zdi, da je zelo občutljiva na bolečino. Rezultati še sledijo. Me prav zanima, kaj bodo pokazali. Najin trenutni projekt je dojenje čez dan in kako ga ukiniti, saj me uporablja le za dudo in bolj malo poje. Moram vztrajat. Mi je kar hudo, ker potem tako tuli, da se mi kar user posted image . Kako bomo pa zmanjšali ponoči mi pa še ni jasno, bomo že kako. Danes pa greva na fizioterapijo. Imava tako zelo prijazno fizioterapevtko, ki si res vzame čas in se ti 100% posveti. Zob pa še kar rine ven. Pa teko zelo jo boli in Calpol ji nič ne pomaga. A še komu sploh ne prime?

Pozdravček izpod megle


(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 1668
   RE: Decembrke 2005
28.9.2006 10:00:44   
HIMH
BINO hvala za čestitke.

Kot berem imata najina sončka slične težave kar se tiče kože je naša tak boga se kr skoz čoha sploh pod vratom da jo moram pošteno pazit ker se skraspa do krvi in za uhicami ima kr skoz svežo in ji občasno priteče kri no naju čaka prvi pregled pri alergiologinji 6.10 pol pa bomo vidli kaj bo rekla.No pa na terapijo rokovanja z dojenčki oz hendling tudi hodiva.
Če ma tvojo dete občutljivo kožo smo mi probali kremo,kopel in sedaj še milo predusem za glavico prat od A DERME-EXSOMEGA in jo moram zelo pohvalit je edina stvar ki blaži suho kožo in simptome.Drugače pa se kopava kr v vodi z olivnim oljem pol pa jo fajn namažem z to kreno, če bi bla bliže bi ti jo dala za probat.
Upam da ti nisem preveč zatežila a pride prav nasvet kake z podobnimi teževami vsaj meni.

Nič to bo zaenkrat vse od naju se pa javim še kaj kasneje.

(odgovor članu Taja Nagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1669
   RE: Decembrke 2005
28.9.2006 10:11:54   
arielca
Ojla,

bino, če bi bla šolsko birokracija vsaj pol tolk enostavna... Sploh ne mislim na to, ker mi je user posted image . Letos bom poleg 3. triade dobila angleščino v 2. triadi in s tem opisno ocenjevanje, ki je sploh ena super birokratska žurka user posted image . Se pa veselim otrok in intenzivnega miganja možgančkov, ker so mi malo zakrneli user posted image .

Pajaca, te dodam na seznam, ko me bo PC malo manj hecal user posted image . Sem ti pa zanč poslala SMS in ko en čas ni blo nobenga odgovora, sem preverla številko in ugotovila, da sem nadlegovala en **** osebek user posted image .

pegica1, a si že zdrava? user posted image  zate pa upam, da je Neli še tako pridna.

mml, kakšno poročilo user posted image ...

cuma, kako je s službo? Mislim nate user posted image ...

Pri nas smo že opravili jutranjo inventuro:

user posted image

Zdaj pa spimo.

Spet je sonček user posted image user posted image user posted image , tako da UŽIVAJTE!!!!

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Taja Nagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1670
   RE: Decembrke 2005
28.9.2006 10:17:15   
šnucika
Ojla punce!user posted image
Vidim,da so težave z alergijami.
Bino in HIMH....mi smo že dali testiranje čez pri 5. mesecih,tudi zaradi problemov s kožo...pa ni nič pokazalo,razen,da je atopik in ima po meni veliko možnost (40-60 %) alergije na cvetni prah.
Bino-kako to,da so ji jemali kri?....Nam so vseh 9 alergenov napikali na kožo,popolnoma brez bolečinuser posted image

No,njena koža se je v zanjih dveh mesecih sama od sebe porihtala.Po enem letu pa jo bom peljala na testiranje za pelode in prahove.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu HIMH)
Neposredna povezava do sporočila: 1671
   RE: Decembrke 2005
28.9.2006 10:36:47   
HIMH
ŠNUKICA tudi naši so jemali pred cca 2 mes kri za ta mix 5 alergenov in je bil neg čaka nas pa še testiranje z kapanjem reagentov na kožo.
No mi2 že mava diagnozo ATOPISKI DERMATITIS in je baje lahko to povod da otrok dobi astmo zato je treba to tak zgodaj ugotovit da se proba preprečit.
Mi je pa rekla dermatologinja da se pri tako malih otrocih redko pokaže kaj pri testiranju boljše je če so večji.No boma vidle kaj bojo rekli 6.10.

Šnukica kje so vama delali te teste mi2 greva v mb na Lavričevo drugače pa mava dermatologinjo na Gosposvetski?

MI2 VAMA ŽELIVA LEP DAN

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 1672
   RE: Decembrke 2005
28.9.2006 10:37:42   
Kofi
HIMH, če si še gor...povej mi, kak se reče onim plenicam k jih ti uporabljaš in si jih promovirala na predzadnjem srečanju ? Jih iščem pa ne najdem...ene so violične, samo niso iste kot tvoje...torej, HELP,...zmanjkuje plenic...pa vse so mi smotane! Sem začela komplicirat...user posted image

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 1673
   RE: Decembrke 2005
28.9.2006 10:42:40   
kofetek2010
helou!


bino - 2x tedensko čekiram kaj dogaja s parcelami user posted image   sem našla en oglas, ki prekaša vse ostale user posted image user posted image user posted image user posted image
Prodaja :
Lokacija: LAVRICA
Objekt: Parcela - Zazidljiva
Regija: LJ-okolica
Upravna enota: Lj. J&Z del (Vič, Rudnik)
887 m2, zazidljiva, z gradbenim dovoljenjem za dve stanovanjski stavbi, priključki so na parceli, ravna, sončna, prodamo. Cena: 100.649 SIT*/m2 (420 EUR)/m2 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
ma ni šans, da damo tolk za parcelo user posted image  saj nisem USA movie star user posted image
 
 
Ela je čist pridna in se igra... daje stvari ven iz moje torbice ... me prav zanima kaj bo storila z denarnico user posted image  evo, vse račune in denar mi je ven dala, sedaj vozi kartice po tleh - sem raje posredovala preden mi uniči magnetne zapise user posted image  
sedaj si pa daje na 10 sekund drugo dudo v usta user posted image  ima eno škatlo v kateri so dude, sedi zraven in testira user posted image   včasih ji za hec obesim 3 dude in potem hodi okrog kot kakšna novoletna jelka user posted image
 
Arielca - user posted image  Brini za mama user posted image  pri nas je na sporedu teta, ata, papa, baba in še enih par, ki jih niti napisat ne znam user posted image  mama je pa še vedno najbolj smešna beseda user posted image  sem jo včeraj hecala naj reče otorinolaringolog in mi je rekla og og user posted image  
 
 
tko, dovolj je bilo zanemarjanja otroka, se greva porihtat in nekam na šprancir ter kofe user posted image  
 
 
uživajte!

(odgovor članu HIMH)
Neposredna povezava do sporočila: 1674
   RE: Decembrke 2005
28.9.2006 10:43:56   
HIMH
PEGICA so PAMPERS AKTIV FIT vijolični paket v milerju jih dobiš in res samo tam.Če ne pa ti dam na zs mojo številko pa me pokliči če te še kaj zanima.

(odgovor članu Kofi)
Neposredna povezava do sporočila: 1675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?