|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2005
29.9.2006 20:47:45   
XXYY
Dober večer!

Mi pa že spimo. Koliko časa - je zdaj vprašanje, ker smo pa zdaj mi BUBANI user posted image  , nam iz noska full teče, pa kot paše zravn - težko dihamo. Tak da upam, da ne bo tako huda noč.

Zato upam, da se Lara so srede pocajta, da bi tudi medve prišle na srečanje. Bi pa bilo lepo, da bi šli res kam kjer imajo kaj za naše user posted image  , da so lahko na tleh. Ker naša sploh noče biti v naročju. Sam na tla, da ona šiba okrog.

KLJUČNICA: zgodilo se je zelo, zelo na hitro. Sedela je na postelji in bi skor dol padla iz nje. Pa jo je moj prijel, samo jo je zelo čudno prijel, da ne bi dol padla. Potem je zaslišal neki pok in še rokico je imela nekje zadaj za hrbtom, ko jo je prijel. Kako jo je prijel, še sam ne ve, ker jo bilo to v trenutku. Rokice ni mogla premikat, samo dol je visela. Tako da smo potem leteli takoj na urgenco, kjer so nam rekli da je ZLOM ključnice. Naslednji dan je bila taka, kot da se ni nič zgodilo.


Moram povedat, da ji zdaj neki ratuje iz "ŠTIRINOŽNEGA MOSTU" lepo vstati in stoji približno 2 minuti. user posted image  user posted image  user posted image  

Nč, se slišimo.

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 1701
   RE: Decembrke 2005
29.9.2006 20:58:20   
kofetek2010
čas user posted image user posted image user posted image : 42 minut user posted image

če bo šlo tako naprej bomo brez joka zaspali šele čez kak mesec user posted image  
sem šla večerjo kuhat in je nisem nič kaj slišala, ker sem si napo naštelala na ful user posted image   grda, grda mama user posted image  





včeraj sem jo našla spečo kleče v posteljici in še z rokicami se je ograjice držala user posted image  danes še ne upam v spalnico, da je slučajno ne zbudim user posted image  

bino & mml - jaz sem za user posted image  na user posted image  


grem bar2 gledat user posted image  

aaaaddddiiiijjjjoooo

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 1702
   RE: Decembrke 2005
29.9.2006 23:59:23   
HIMH
Kot opažam sem še edina ki ob tej uri vztrajam pa saj nekdo mora bit.

BLANKAT in NR pa saj vesta, da za rolado ni problema le kompromis bo treba sklenit pri fili.
No kaj se pa Takosa tiče pa ja tudi vela saj za kak sok in tortilijo bouser posted image user posted image user posted image .

BINO tudi jaz upam, da bo z vama vse o.k ker najpomembnejše je da so zdravi.LINOLAFET pa sem tudi jaz uporabljala in mi ni bil tak o.k mam namreč sama kožo za v tri p...... me ful srbi in je suha.

OVČKA upam,da se hitro zacelita. Tudi naša bi kr iz postle šla in me je ful strah da zaspim slučajno poleg mi2 mava namreč postlo visoko cca. 70 cm zato jo zmeraj dam kr nazaj v njeno postlco.Pa kaj hočemo če pa so naši 9. mesečniki pač radovedne sorteuser posted image .

Sedaj pa mam počasi dost ati spi na kavču jaz sem pospravla in že spekla rolado (dobiva jutri obisk )in z vami počvekala tako da bo čas za postlo.

Aja  še nekaj za vse prehlajene otročke mam eno ful dobro kremico za v nos našo je že 2x rešla težav in sicer je na beli recept cena je cca 2000 sit in jo napiše pediater 1% EMPEDRININ UNG. ZA NOS je pa na žalost ne napišejo vsi je pa primernejša od raznih fizioloških raztopin in resnično pomaga tudi odraslim.

Nič konec z nasveti in lep vikend.

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 1703
   RE: Decembrke 2005
30.9.2006 0:00:17   
kofetek2010
nisi edina user posted image

(odgovor članu HIMH)
Neposredna povezava do sporočila: 1704
   RE: Decembrke 2005
30.9.2006 0:03:25   
HIMH
Super dobro je vedet da še nekdo vztraja.
Jaz počasi treniram za v službo ko bo treba tudi ponoči delatuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 1705
   RE: Decembrke 2005
30.9.2006 7:53:46   
ac
Dobro jutro!

Mi šibamo za čez vikend na Gorenjsko.

V sredo pa s Saro prideva na srečanje (če le ne bo kaj prekrižalo načrtov). Sicer gre ponavadi ob 10:30 spat in upam, da ne bo preveč sitna.

Lepo se imejte!

(odgovor članu HIMH)
Neposredna povezava do sporočila: 1706
   RE: Decembrke 2005
30.9.2006 21:55:50   
lonja
Helou,

Ac, tudi naša Ajda gre okrog 10.30 že pančat. Pa še  v sredo zjutraj ob 7.45 imava sistematski, tko da bo sitnost zihr velika. Ampak bova probali tudi midve pridet v Kolosej. Aja, kje pa v Koloseju se dobimo?

Lahko noč.

lonja user posted image

(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 1707
   RE: Decembrke 2005
30.9.2006 22:20:19   
XXYY
EMA (Yasminka), AJDA (Lonja) in LARA (Sonček balonček) ter seveda naša LARA vse naj naj za dopolnjenih 9 mescev user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image user posted image .



A se potem dobimo v sredo v KOLOSEJU ob 10.30? Ali boste šle na Primorsko? Sporočte.

Se slišimo.

(odgovor članu HIMH)
Neposredna povezava do sporočila: 1708
   RE: Decembrke 2005
1.10.2006 9:22:53   
Nana Liza
user posted image user posted image user posted image bomo prišle kar v Kolosej!
user posted image za vse prehladke!

Naša user posted image pa se je že zbudila ta prvo rundo. Zbudila se je pa zjutraj ob 6:30. Ob 8:45 pa že prvič zaspala.

Zdele razmišljam in brskam po netu, kam se naj odpeljemo danes.user posted image





(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 1709
   RE: Decembrke 2005
1.10.2006 10:25:58   
kofetek2010
 
 
cuma - Emi vse najboljše za 10.mesecev! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 1710
   RE: Decembrke 2005
1.10.2006 11:08:48   
HIMH
L.P drage decemberske čveke kaj če se me z našimi bauci dobimo na cca pol poti CELJE-PLANET TUŠ ker je LJ malo odročno za nas štajerke ker mamo ene že do MB 20 km.
No saj ni nujno to sredo a enkrat v oktobru bi blo fajn.
Sva to malo z BLANKOT debatirale in hkrati vam sporoča, da se javi takoj ko dobi računalnik nazaj.

Nič sedaj se pa gremo porihtat nas babi pelje na kosilo v Mehiško njammmm.
Lepo nedeljo vam želima iz štajerskega konca.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 1711
   RE: Decembrke 2005
1.10.2006 13:20:30   
lonja
Oj,

HIMH, tudi midve z Ajdo sva za zmenek, pa čeprav v Celju. Lahk se pa tiste, ki smo iz okolice LJ tudi skupaj peljemo, kaj pravite? Pa tudi za kakšen izletek na Obalo bi midve bile. Se javim za šoferja.

Pa še vse NAJBOLJŠE slavljenčkom! Pa Ajda se zahvaljuje za čestitke!

Lep dan,

lonja user posted image

(odgovor članu HIMH)
Neposredna povezava do sporočila: 1712
   RE: Decembrke 2005
1.10.2006 18:24:39   
ursakatja
ja vem da je že daleč tale december a sem se šele sedaj znašla na tem forumu.

Tudi sama sem po tem ko so mi dali 2.12.2005 umetne popadke iin nekaj tramala proti bolečinam po dobrih 13 urah ob 20.50 rodila malo deklico. Bila je cela norišnica saj sem cel čas poroda bruhala in nikakor se ni premikalo nikamor. A sedaj je že vse pozabljeno,moja mala miška je sedaj stara že 10 mesecev in že hodi v vrtec .Kako čas beži,sploh si nebi človek mislil da je tako hitro,meni se zdi kot da sem šele včeraj ležala v porodni sobi danes pa že spremljam prve korake.user posted image user posted image

_____________________________

za dežjem vedno posije sonce

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1713
   RE: Decembrke 2005
2.10.2006 7:39:09   
Taja Nagaja
Hojla!

Najprej vse naj naj  user posted image user posted image 2 Emi, 2 Lari, Ajda in punčka:
Ema (Yasminka)
Lara (ovčka
Ajda (lonja)
Lara (sonček balonček )
Ema (cuma)
user posted image (ursakatja)

za nekatere malo pozno, vendar vseeno iz srca.


Nam pa še vedno zob(je) ven rine(jo). user posted image Spimo bolj malo, praskamo se na veliko...user posted image
Bini že par noči na roke nataknem nogavice, da se ne more praskat. Tako vsaj ni popraskana do krvi. Upam, da bo do srede nehala smrkat, da prideva tudi mi2 na čaj. Se zelo veseliva, srečati znane in spoznati nove prijateljice.

mml: mi2 sva za obisk mame cume in Eme.user posted image Potem bomo ppa skupaj meteli kamenčke v morje...

No, je Bina že pri meni in čas je za zajtrk.




(odgovor članu ursakatja)
Neposredna povezava do sporočila: 1714
   RE: Decembrke 2005
2.10.2006 9:01:51   
BlankaT
Pozdravljene, no danes pa 1.pišem z Majo v naročju, tako, da zna biti vb n kaka napaka, evo je že nekaj dodala.

Najprej dobrodošlica ursakatjiuser posted image user posted image user posted image user posted image .

Nato pa čestitke za dopolnjenih 10. mesecev Emi in user posted image  od ursakatje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Maji gredo tudi zobeki ven in jo full matrajouser posted image user posted image , dlesni ima full napete, kot napihnjen balon in to že cca. 3 dni, pa noče zobek predreti dlesni user posted image user posted image . Za nameček pa je še prehlajena kot user posted image , ji ne folgam brisati noseka. No iz sobote na nedeljo ponoči pa je dobila še 40 temperature in sva se včeraj celi dan samo cartali in stokali. Sedaj je ravno pri moji nogi....je že na mojem kolenu in mi narekujeuser posted image  .

d6tzc             c<  VVB<,J JGH  zuug

to pošilja Maja svojim vrstnikom user posted image , mogoče bodo oni znali prebrati user posted image .

Kar pa se tiče srečanja pa je pri nas še vse v zraku, bomo videli kak bo Maja in njeni zobeli, je pa večja možnost, da prideva do CE kot pa v prestolnico. Tako, da se zmenite in javite.

Sedaj pa se gremo naprej cartati in čakati da bo zobek pokukal ven user posted image .


(odgovor članu Taja Nagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1715
   RE: Decembrke 2005
2.10.2006 9:56:18   
mml
Živjo

Dobrodošli ursakatja in njena user posted image  user posted image user posted image user posted image
 
Vse najboljse Ema (cuma) in user posted image  (ursakatja)  za dopolnjenih 10 mesecev user posted image user posted image user posted image

Kar se sredinega srečanja tiče...mislim, da ostanemo zaenkrat kar pri Ljubljani...potem se pa dogovorimo za kaksno srečanej v Celju (seveda še oktobra, ker novembra se začnejo iztekati porodniške user posted image ).

Skratka na kratko: dobimo se v sredo 4. oktobra v Koloseju (1. nadstropje, desno od vhoda), kjer je  velik igralni prostor za decembrska kobačace in plazilce user posted image . Pridemo nekje med 10. in 10.30., če vam je seveda prav.
 
Manca je včeraj pogruntala, da lahko zleze na kavč, če si do kavča pripotiska tabure in potem najprej zleze na njega in nato na kavč user posted image .
Sicer smo bili pa včeraj na Bledu in je sama potiskala svoj voziček user posted image . Premikali smo se sicer s hitrostjo zelo počasnega polža, ampak šlo pa je. Manca se je seveda neznosno zabavala, tako kot tudi mimoidoči user posted image .
 
Zdaj greva pa počasi zajtrkovat, potem pa na user posted image  in plavanje
 
user posted image  za vse smrkajoče decembrčke, da boste do srede zdravi in pridete na skupinsko plazenje in razgrajanje user posted image
 

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 1716
   RE: Decembrke 2005
2.10.2006 10:03:47   
kofetek2010
juuutrooo user posted image user posted image user posted image

ursakatja - dobrodošla in vse najboljše tvoji user posted image  za 10.mesecev! user posted image user posted image user posted image

še moje poročilo:
* v soboto smo bili v bosanski restavraciji in smo bili pozni zato nisem izvajala spalnih ukrepov user posted image
* čas včerajšnjega user posted image user posted image user posted image : 30 minut

NanaLiza - a ti jo zjutraj, ko se zbudi pustiš jokat? user posted image  naša se zbudi okrog 7h in pristane v moji postelji, tako da potem skupaj spiva še kakšni 2 urci user posted image  Bi jo morala pustit v njeni, da nazaj zaspi? user posted image  Dvomim, da bi zaspala...


glede srečanja - meni je vseeno, lahko tud v CE in na user posted image  (če bo moj user posted image  takrat doma in mi bo "posodil njegov avto", se tudi z menoj lahko kakšna pelje)


mml & NanaLiza - mi2 bova ob 11h pred Atlantisom user posted image


naš Ela ima spodaj in zgoraj 4 zobke - kateri so naslednji? trojkice ali štirice? user posted image  se že 2 dni slini kot, da ima 3 mesece user posted image  user posted image user posted image user posted image
vsem bolančkom in zobkarjem pošiljava z Elo en velik user posted image  in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za lažje okrevanje



uživajte!

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 1717
   RE: Decembrke 2005
2.10.2006 10:06:39   
XXYY
Dober dan!

Lara se zahvaljuje za čestitke.

Danes pa pošilja koš poljubčkov EMI (Cuma) in user posted image  (ursakatja) za dopolnjenih 10 mesecev user posted image  user posted image  user posted image  .

Lara je zdaj veliko bolje kot je bilo v soboto user posted image  . Majčkeno še smrka, samo ne toliko da ji svečke visijo iz noska.

Tudi midve z Laro upave, da bove prišle v sredo na decembersko srečanje v Koloseja. Sam če bo še nekaj smrkala, potem naju ŽAL ne bo. Ker nočem, da se potem še kateri naleze od nje.

Pa še za konec dodam Larino slikico, kako že sama stoji - oblečena user posted image  user posted image  user posted image  :

user posted image
Stojim sama user posted image  .


Se slišimo.

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 1718
   RE: Decembrke 2005
2.10.2006 10:17:38   
Pajaca
Hojla!!

V sredo naju ne bo. Imam ene preglede v lj in se mi ne da še Pajacka s tem mučit. Naslednjič. Kar se tiče pa obale ali CE.... jaz mam do CE kar smotano pot (Tuhinjska) tako da ne vem če bova šla do tja, edino če se z Arielco zmeniva in se peljeva skupaj. Mate od CE do LJ dost lepšo pot k je skoz AC..... Se mi zdi tale LJ še najbolj varianta... tko nekak na sredi vsega.

Kar se uspavanja tiče pa je pri nas to hitro rešeno. Najprej oba v tuš kabino, sledi hitro tuširanje, skakanje po vodi, špricanje (sem še jaz umita zraven), pol skok na previjalno, plenice pižame in v postlo. Pajacka dobi čaj, tamal flašo mleka, 2 pravljici in pol gresta spat. Včasih ruleto damo dol, al pa tud ne kot želita. Pa mam ob 7.30 če ne še prej mir... običajno sta ob 7 že v postli. Luksuz, ker Pajacka je prej dobri 2 leti hodila spat najprej ob 10 in je bila kriza.

Jana glede izraščanja zobkov ti pa povem, da rastejo kot se jim zdi. Kao najprej spodaj 1, pa zgoraj 1 in 2 pa pol spodaj 2... ampak poznam kar neki vampirčkov k so najprej dobil zgoraj 2 in šele pol 1.... tako da pusti se presenetit. Mi itak še čakamo prve zobke, pa nič ne kaže da bodo kmalu zrastli.

Drgač pa cel čas nekaj razlaga in kaže in se pogovarja in je sploh ena velika klepetulja.

LP vsem, se vidimo ko se. Če se mi bo dalo in če bom kmalu pri doktrju opravla se v sredo sama oglasim da vas mal pozdravim, samo ne obljubim nič, ker čakanje pri doktrju je včasih zelo zabavno in dolgo.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 1719
   RE: Decembrke 2005
2.10.2006 13:45:54   
arielca
Ojla,

Mene tale RR ne mara user posted image ... Dela mu fuuuuul počas, ko napišem sporočilo, me vrže ven, ko berem, se igra s smajliji user posted image ... Ko se z RR spet spoprijateljiva, bom dodala nove podatke v razpredelnice.

jana73, zadnjič sem prepozno prebrala tvoje sporočilo, tako da mi je res hudo, da se nismo dobile user posted image . Naslednjič me kar pokliči, ker se ponavadi potepava kje naokoli in imava čas za user posted image .

mml, mi smo bili tut včeraj popoldne na Bledu. Smo igrali mini golf.

ursakatja, dobrodošla user posted image . In ker vidim, da si Gorenjka, bi bil čas, da izvedemo tudi kofetkanje na Gorenjskem.

Za sredo še nič ne vem; se bova pa potrudili in probali priti.


Naj vsi novopečeni devetmesečniki in desetmesečniki prejmejo user posted image  za srečo, user posted image  za veselje,user posted image za moč in user posted image  za mamico. Naj bodo vsi decembrčki veseli in user posted image  in naj hitro minejo vsi prehladi, 'zoboboli', mama sindromi in večerni jokci stokci. Amen user posted image .

Lepo se imejte!






_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 1720
   RE: Decembrke 2005
2.10.2006 17:57:35   
BlankaT

[/quote] IZVIRNO SPOROČILO: arielca


Naj vsi novopečeni devetmesečniki in desetmesečniki prejmejo user posted image  za srečo, user posted image  za veselje,user posted image za moč in user posted image  za mamico. Naj bodo vsi decembrčki veseli in user posted image  in naj hitro minejo vsi prehladi, 'zoboboli', mama sindromi in večerni jokci stokci. Amen user posted image .





[/quote]

AMENuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil BlankaT -- 2.10.2006 18:01:52 >


_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 1721
   RE: Decembrke 2005
2.10.2006 19:51:33   
kofetek2010
AMEN! user posted image


Ela trenutno user posted image  že 28 minut user posted image

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 1722
   RE: Decembrke 2005
2.10.2006 19:53:39   
BlankaT
Evo našo je pa danes zdelalo in že spi user posted image , sedaj pa me zanima do kdaj bo user posted image , bom jutri poročala.

No štajerke glede na to, da je v sredo izlet v Lj odpadel, se tudi me dobimo okoli 10. Samo kje, v Europarku ali Planetu Tuš? Javite, da vem potem še jaz javiti naprej user posted image .

Jana jaz Maje zjutraj ne pustim jokati. Pravzaprav jo po 5 uri vzamem k sebi, da se podojiva, potem pa jo dam nazaj v posteljico, ker mi navadno zaspi na zizi. No ko pa se naslednjič zbudi, to pa je od 7-8 ure jo pa vzamem iz posteljice.
Kar pa se zobekov tiče, pa je čisto različno. Npr. mojemu Žanu so full lepo hodili ven, Maji pa so najprej prišle enkici spodaj, podem dvojka spodaj, sedaj pa enka na vrhu. Poznam pa eno punčko, ki je sedaj stara 1,5 let in so ji prej prišli kotjeki ven kot pa trojkice user posted image .


Vsem, ki ste prehlajeni in bolani pa še user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in en velik user posted image , da boste čim prej zdravi.

Lp, Blanka.

_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 1723
   RE: Decembrke 2005
2.10.2006 19:57:48   
BlankaT
Pa še dopolnjeno in popravljeno tabelo naših user posted image .
Se že vnaprej opravičujem, da je vse črno, ampak se mi ni dalo popravljati barv user posted image .

Decemberčki s porodno težo in višino(dolžino) in decemberčki danes

01.12. - Ema (Cuma 28.08.1977 )
PT:3220 g  PV: 53 cm
ZT: 9765 g  ZV:  76 cm 9. mesec


    06.12. - Brina (arielca 31.12.1980)
    PT:3200 g  PV: 52 cm
ZT: 9720 g ZV: 76 cm 9. mesec


07.12. - Ela (jana73 5.1.1973)
PT: 3510 g  PV: 50 cm
ZT: 8710 g ZV: 74 cm 9. mesec


08.12. - Pajacek (Pajaca 18.02.1974)
PT: 4090 g  PV: 54 cm
ZT: 9900 g  ZV: 75 cm 8. mesec


08.12. - Sara (ac 28.1.1973)
PT: 2930 g PV: 50 cm
ZT: 9500 g ZV: 74 cm

10.12. - Živa (šnucika 11.10.1969)
PT: 2800 g PV: 50 cm
ZT: 8650 g ZV: 71,5 cm


10.12. - Robert (Kerensa 25.10.1978)
PT: 2780 g PV: 48 cm


12.12. – Jan (Krucibuci 18.10.1977)
PT: 4020 g  PV: 53 cm
ZT: 10400 g ZV: 75 cm 9. mesec


13.12. - Manca (mml 01.03.1970)
PT: 3230 g  PV: 52 cm
ZT: 8420 g  ZV: 72 cm


13.12. - Alen in Lara (žuni )
PT: 2910 g  PV: 47 cm Alen
PT: 2500 g  PV: 48 cm Lara
ZT: 9020 g  ZV: 71 cm Alen
ZT: 7950 g  ZV: 69 cm Lara


15.12. - Maja (BlankaT 11.10.1974)
PT: 3590 g PV: 52 cm
ZT: 9420 g  ZV: 72 cm


16.12. - Bina (bino 21.9.1975)
PT: 2740 g PV: 48 cm
ZT: 8260 g  ZV: 70  cm 9.mesec


18.12. - Ela (Nana Liza 26.5.1976)
PT: 3220 g PV: 51 cm
ZT:  g  ZV:  cm


24.12. - Maruša (NR 19.12.1977)
PT: 3920 g  PV: 52,5 cm
ZT: 9800 g  ZV: 75 cm (mislim) 9.mesec


26.12. - Neli (pegica1 3.2.1977)
PT: 3690 g PV:48 cm
ZT: 8025 g ZV: 71,5 cm 9. mesec


27.12. - Maj (Valeri 15.9.1973)
PT: 3870 g PV: 54 cm
ZT: 10580 g  ZV: 77 cm 9. mesec

28.12..- Hana (HIMH 9.1.1979)
PT: 3920 g  PV: 52 cm
ZT: 8495 g  PV: 75 cm  9. mesec


30.12. - Ema (Yasminka 8.6.1977)
PT: 3515 g  PV: 52 cm
ZT: 8400 g  ZV: 71 cm 9. mesec


31.12. - Lara (ovčka 19.4.1980)
PT: 3200 g PV: 50 cm
ZT: 7600 g ZV: 71 cm 8. mesecev

31.12. – Ajda (lonja)
PT: 2800 g PV: 48 cm
ZT:  g  ZV:  cm


31.12. – Lara (sonček balonček 17.06.1975)
PT: 3200 g PV: 51 cm
ZT: 8700 g ZV: 73 cm 8. mesecev

< Sporočilo je popravil BlankaT -- 2.10.2006 20:01:52 >


_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 1724
   RE: Decembrke 2005
2.10.2006 20:06:16   
kofetek2010
in naslednjo minuto je nehala user posted image , torej smo postavili nov rekord user posted image

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 1725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...
9 idej za darila za vzgojiteljice
Kmalu bo konec šolskega leta, zato smo pripravili 9 idej, kaj lahko podarite vzgojiteljicam.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?