|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ne dojemam spljoh.....:o0
19.12.2005 15:08:24   
puncica
Verjela bom, ko boš rekla da si šla k njej na obisk in videla majhno štručko v postlci. takrat bom verjela, zdej pa ne verjamem. 

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu mateja5)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ne dojemam spljoh.....:o0
19.12.2005 15:08:36   
Moyca_
za mene je to tudi znanstvena fantastikauser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ne dojemam spljoh.....:o0
19.12.2005 15:29:53   
Anonimen
res se sliši čudno, vendar je na našem koncu rodila 15 letna punca, k se ji v 9 mescu ni videlo NIČ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pred nosečnostjo je imela 50 kg (približno), v 9 mescu pa mogoče 52 kg.. Nič več.. trebuha ni imela nič..  Če mi ne bi povedala, da je noseča, pa če ne bi pol rodila, ji ne bi verjela.. V 9 mescu je zgledala k manekenka...

Prsežem, ker sem vidla na lastne oči..

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ne dojemam spljoh.....:o0
19.12.2005 15:51:29   
soncece24
Jaz pa verjamem, da je res. Sploh ne veste v kaj lahko človek sam sebe prepriča. Verjetno se je punci "zdelo" da bi lahko bla noseča, pa če si dovolj dolgo govoriš: nisem, nisem, pol to tudi verjameš. Poznam podobne primere, ne sicer glede nosečnosti, ampak ljudje se v marsikaj prepričajo. Ker da pa res ne čutiš otroka, tega pa ne morem verjet.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ne dojemam spljoh.....:o0
19.12.2005 15:54:48   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: al bina


In Catja, pazi, da te ne dosežem user posted image




Poglej se vendar, kakšna si user posted image     Zdej se pa odloči  user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ne dojemam spljoh.....:o0
19.12.2005 15:57:56   
Jančika_
Verjamem, da se ni nič videlo, mislim pa, da je punca sama sebi malo lagala in hotela verjeti, da je noseča.

Osebno poznam žensko, ki "ni vedela" -  je čudežno pogruntala v petem mesecu (zelo debela, do konca ni nihče vedel, da je noseča; ker jo dobro poznam, sem prepričana, da je vedela že prej, ampak je hudo trapasto bitje, bog pomagaj); ena pa je uspešno skrivala do poroda, tako da tudi njena mama, s katero sta živeli v isti hiši, ni vedela (v tem primeru osebno poznam mamo).

Enkrat sem gledala dokumentarec o ženskah, ki kao niso vedele, da so noseče - čisto vse so priznale, da se jim je vsaj malo zdelo, a da tega enostavno niso hotele sprejeti in so se lepo delale, da ni nič (kot da bo samo izginilo, ali kaj???). Najbolj sem si zapomnila poklicno vojakinjo, ki je še na dan poroda puzala po nekem blatu na terenskih vajah, ko jo je zgrabilo.

To, da si ženske tako lažejo, mi je jasno, ni mi pa jasno, kako da ne pogruntajo bližnji.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ne dojemam spljoh.....:o0
19.12.2005 16:03:26   
Nasy
kriza...eni se pa matramo, da bi se kaj prijelo..user posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ne dojemam spljoh.....:o0
19.12.2005 16:03:37   
vesna fž
jst sm v porodnišnici ležala z eno ki je šele v 6 m zvedla da je nosečauser posted image tudi meni ni to glih jasno ampak vrjamem

lp


_____________________________


<
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ne dojemam spljoh.....:o0
19.12.2005 16:17:51   
Marogica
Jaz pa verjame, ker se je to zgodilo prijateljici. Enako kot si opisala, samo, da je ona rodila doma, na stranišču, ker jo je pač "tiščalo".
Nobenega trebuha, menstruacije je imela vsak mesec, je še mesec dni preden je rodila plavala na morju in skakala v vodo....
Brcanje? Ni čutila, saj če smo odkrite je brcanje podobno, kot če te črviči in če ne veš, da si noseč, pa res ne pričakuješ brcanaj, ali ne?
Ji je ginekologinja povedala, da je maternica "navznoter" obrnjena, pa se ji je "širila" proti hrbtenici. Tudi pri naslednji nosečnosti se ji trebuh ne bo videl.
In veste, kaj ji je najbolj žal? Da ni doživljala nosečnosti zavestno.
Pa še to-najbrž če se to ne bi zgodilo prijateljici, tudi ne bi verjela, ker ko sem dobila sporočilo še iz porodne sobe, sem mislila, da se zafrkava.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu vesna fž)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ne dojemam spljoh.....:o0
19.12.2005 17:08:27   
Anonimen
Marogica, brcnanje niti slućčajno ni podobno "kot če te črvič". No way, če trebuh "plapola" na vse strani. Nisem še imela tako hude driske, da bi mi trebuh premikalo user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ne dojemam spljoh.....:o0
19.12.2005 17:30:35   
kofetek2010
čak, čak, čak - STOP user posted image

zredila sem se za 30 kg in se mi je kljub temu poznalo, da sem noseča - pa trebuha niti nisem imela tako velikega (105 cm pred porodom) user posted image

in moja oba otroka sta v trebuhu izvajala tak roken-rol, ki ni niti malo bil podoben "plapolanju" user posted image

eh, 100 ludi, 100 čudi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ne dojemam spljoh.....:o0
19.12.2005 17:41:02   
ZARA
Ja, ti si itak poseben primer

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ne dojemam spljoh.....:o0
19.12.2005 17:48:18   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ja, ti si itak poseben primer



a ti to men?user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ne dojemam spljoh.....:o0
19.12.2005 17:56:49   
ZARA
Ja, teb ja ...a vidš mogoče še kakšno Jano73 ??

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ne dojemam spljoh.....:o0
19.12.2005 17:58:45   
Moyca_
moja mala je imela v trebuhu vaje iz hip- hop plesauser posted image user posted image user posted image
Trebuh mi je kar plesal ves čas.
Se spomnim enkrat ko sem sedela nekje v čakalnici me je nena ženska tako gledala in se smejala- moj trebuh je gledala, ker je plesal sem pa tjauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ne dojemam spljoh.....:o0
19.12.2005 19:58:34   
Anonimen
Seveda ste vsi čakali samo še na moje mnenje user posted image

Lahko da se ji ni nič videlo, to ni nič takega, nikoli na svetu pa ni mogla 9 mesecev ne-vedeti, da je noseča. Larifari in farbanje soseske (in RR).

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ne dojemam spljoh.....:o0
19.12.2005 20:15:25   
Annny
Se strinjam, Meta.
Pa sploh, če je bila športnica, kot je napisala matovilcica, se je gotovo dobro zavedala svojega telesa in sprememb na njem. Ko je ženska visoko noseča, nekaterih stvari enostavno ne zmore več, pa tudi ziher sem, da vse ženske čutijo otročkovo brcanje približno enako.
Se pravi, eno je tisto, kar je ta novopečena mamica povedala drugim, in drugo je, česar se je dejansko zavedala. Saj ni ležala v komi 9 m.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ne dojemam spljoh.....:o0
19.12.2005 20:28:34   
mehurčica
Pa dajte no punce, saj pa se ne pogovarjamo o zelenih vesoljčkih, s podolgovatimi glavami.

Z Marogico imava očitno isto prijateljico in se tudi jaz spomnim, kako je bilo pri njih-ja, točno tako, kot je napisala. Njenega očeta je skoraj kap zadela, ko ji je mogel naenkrat nosit brisače...in klicat porodnišnico. Pa lahko rečem, da so zelo inteligenti in razgledani ljudje, ki si nebi nekaj takega kar izmislili. Tudi ta prijateljica je takšna, da bi z veseljem raje vedela, da je noseča in uživala v radostih nosečnosti, kot pa da je bilo tako, kot je bilo. In kako jo je bilo strah potem, ko ni vedela, če bo vse ok ali ne, glede na vse skupaj.

Tudi prijateljica iz Finske mi je pisala, da je ena puca šla tako rodit.

Glede brcanja v trebuščku-poznam punce, ki skoraj nič niso čutile brcanja skozi celo nosečnost. No, jaz sem imela malega hiperaktivčka.user posted image


Upam, da bo tudi s tem otročkom vse ok!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ne dojemam spljoh.....:o0
19.12.2005 22:24:57   
ninocka
Od druzinske prijatelce necakinja je tut tko rodila - sploh ni vedla, da je noseca, 1 teden pred porodom se je se sla akrobatsko smucanje user posted image , pol jo je pa zacel neki spikat in so misnli, da je slepic. Iz bolnce so jo pa v porodnisnico poslal rodit.
Punca je tak sok dozivela, da je otroka najprej zavracala in je mela hude pogovore s psihologi in psihiatri.
Otrok (fantek) ima trenutno 9 mesecev in ga ta druzinska kolegica tut cuva. Se ji pa baje tut ni nc poznalo, edin kar se je mal v rit zredila...user posted image user posted image user posted image

Ampak tut men ni jasno, kako da ne ves, da se neki s tvojim telesom dogaja?


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ne dojemam spljoh.....:o0
19.12.2005 22:28:55   
Marogica
Mehurčica, očitno res misliva isto prijateljico. Ji je ime N....?

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 70
   [Brisano sporočilo]
19.12.2005 22:43:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Ne dojemam spljoh.....:o0
19.12.2005 23:19:30   
M_A_J_A
Govorim iz lastnih izkušenj - če mi ne bi izostala menstruacija tudi jaz verjetno do konca ne bi vedela, da sem noseča! Zredila sem se za 6 kg kar je pri meni nekaj čisto normalnega moja teza kr naprej niha 5 kg gor 5 kg dol.... Slabo mi ni bilo nikoli - mogoče sem bila malo bolj utrujena! Brcanje - še zdaj se mi včasih zdi da mam kako malo pikico v trebuhu - moja malecka je bila ful nežna pa še en mesec prej se je rodila - tako da se z mano ni dogajalo nič pretresljivega! Čutila sem jo da brca - samo zaradi tega ker sem kr naprej čakala na to - saj je bila živa ampak ni bila groba - je zdaj pri skoraj dveh letih veliko boljuser posted image
Nihče razen tistih, ki sem jim povedala, da sem noseča ni vedel da sem, ko sem prišla iz porodnišnice so me ljudje spraševali, če sem jo posvojila in take variante. Folk je bil šokiran - to so bile čveke take in drugačne po celi stolpnicuser posted image user posted image user posted image

Tako, da me razen tega, da se nekdo ne ozira na izostanek menstruacijeuser posted image - ta zgodba nekaj posebej ne preseneča.

Spet me nekaj brcauser posted image !

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Ne dojemam spljoh.....:o0
20.12.2005 9:43:16   
Vesna
kar se tiče brcanj ne vem ,to me čaka nekje prihodnje leto,ampak zame je rekla mama,da se tudi nisem nič premikala,in da so vsi mislili da je nekaj narobe.tako da ne vem.ja zsem noseča 7tin 3 d pa sem že prej ko mi je M.izostala vedela da je nekaj drugače,vonj se mi je spremenil,lakota,pa v prsih me je nenavadno špikalo.

(odgovor članu M_A_J_A)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Ne dojemam spljoh.....:o0
20.12.2005 10:07:17   
Anonimen
O.K., zdaj, ko pravi Marogica, da je iz medicinskega stališča gledano možno, da je maternica obrnjena nazaj ali navznoter ali kako že in da v takih primerih res ni trebuha, malo bolj verjamem. Čeprav če jaz sebe pogledam od strani, pa nisem suha, Tiborja kot novorojenčka na noben način ne bi morala vase spravit.
Brca pa tudi meni skozi nekaj, upam da ne nekdo.user posted image

(odgovor članu Vesna)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Ne dojemam spljoh.....:o0
20.12.2005 13:06:31   
simi73
Punce, jst tud poznam eno, ki do poroda ni vedla, da je noseča. Mal je sumila, ni pa šla do G al pa si priznala ni, da je. Pa me kliče en dan in ker sem bla za volanom, ji rečem, da jo pokličem nazaj in mi reče, da je v bolnici, da ima sina. Mene pa šok. Je pa bolj močne postave, otročka je nosila v križ, zredila se ni velik, imela je krvavitve (njena osebna zdravnica ji je rekla, da bo mela zmešane cikluse zarad antibiotikov, ker je bla velik bolna), brcike pa pravi, da ni bilo nč drugače kot vetrovi, s katerimi je mela težave. Rodila je v 8 mesecu, fantek zdrav hvalabogu (pa ni nič pazila, žurala, pila alkoholo, še 14 dni pred porodom se ga je napila) in je zdaj star 3 leta. Še tisti dan, ko je šla rodit, je bla v službi, voda pa ji je počasi odtekala (mal več je na wc hodla). Še danes pravi da ni vedela!
Ja enim se tud to zgodi, mi pa verjamemo al pa neuser posted image

_____________________________

Življenje ti včasih podari čudežen trenutek. Uživaj v njem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?