|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: AŽBE iz BARa izgubil otroka
5.1.2006 21:10:18   
tascha
Je pa naredu ful antireklamo za Jeseniško porodnišnico! Najprej spluva, potem pa še reče, da ni bilo strokovne napake! user posted image Ko sem jaz tam rodila, moram rečt, da so bili ful prijazni, so pomagali, svetovali, tko da čeprav je res premalo osebja (se je močno povečalo št. rojstev z uvedbo EA), se pri meni to ni poznalo!

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: AŽBE iz BARa izgubil otroka
5.1.2006 21:22:38   
Pikabu
Tale prispevek je bil meni čisto mimo. Predvsem mi je grdo, kako so govorili o jeseniški porodnišnici, pa ni šlo za nobeno strokovno napako. Punca ima pregrado, prišlo do je SS, kaj bi pa lahko oni naredili? Očital jim je edino to, da je niso takoj vzeli na pregled, ko je bil pozitiven test. Kaj bi pa lahko ugotovili? Saj vse nosečnice naročejo vsaj en mesec po zanositvi, da se na Uz-ju sploh kaj vidi. Pa nekaj je kao zaradi čakanja govoril, da sta čakala tri ure. Ja revež ubogi, ker ga niso prepoznali, da bi ju naprej vzeli....

Sočustvujem z njima, da se jima je to zgodilo, ampak to je pač del življenja, nista edina, ogromno jih je, ki so šli skozi to, ne razumem, zakaj je treba blatiti porodnišnico, ki sicer vse bolj pridobiva na doberm glasu in se tudi zares trudijo za to.

(odgovor članu tascha)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: AŽBE iz BARa izgubil otroka
5.1.2006 21:54:39   
HuAnita
Beda. Ravno zaradi takih bedarij sem zelo ZA medijskega varuha. Poden od podna. Če bi bila zdravnik v jeseniški porodnišnici, bi jih tožila, prispevek s prstom kaže, da tam radi zafurajo otroka!!! Halo, podobne štorije se dogajajo povsod, žal.
Žal mi je pa za otročka in mlada starša, kolikor vem, sta se ga res veselila.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: AŽBE iz BARa izgubil otroka
5.1.2006 22:52:52   
lelaval
Jaz sem tudi slišala pri E+. Sočustvujem z njima, je pa mi Ažbe bil že od začetka anti.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: AŽBE iz BARa izgubil otroka
5.1.2006 23:00:55   
Anonimen
Kdorkoli se prijavi na tak sov, je debil. Tako da drugacnih izjav niti nismo mogli pricakovat...
Clovek je nekaj govoril ko se je ss zgodil, potem so ga pa povabili v oddajo pa se je usral, zato ker je Jeseniska bolnica edina tako blizu njunega doma in ve, da bo moral se tja it...

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: AŽBE iz BARa izgubil otroka
5.1.2006 23:35:01   
polona2
Se popolnoma strinjam s Pikabu.
Sicer ne vem, koliko ima Ažbe prste zraven, ampak iz tega žalostnega dogodka so vsi, Poptv, E+, Direkt itd. naredili petminutno "mašilo". In hoteli pritegniti pozornost javnosti s senzacionalnimi naslovi, prispevek na E+pa je bil čisto brez vsebine in poln podtikanj, bljeah...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: AŽBE iz BARa izgubil otroka
6.1.2006 10:24:57   
Naja30
Čisto sam si je kriv, kaj pa govori o tem. Bolečina je za vsak par huda.
Je pa bila user posted image  okoli 9t. To vem zato, ker sem bila jaz v istem položaju, čisto isto se je zgodilo.
Seveda so mediji napihnili. Še manjše stvari napihnejo, pa tega ne bi. Zato sem pa rekla, da si je sam kriv. Ali pa tudi ne. Teli na E+ so tako zateženi, da letajo okoli folka kot muhe okol dreka, dokler jim ne rata kej izbrskat.

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: AŽBE iz BARa izgubil otroka
6.1.2006 10:44:54   
baguSka
Pa sej ne morm verjet. Zdej je pa spet porodnišnica zarad kurčevih medijev na slabem glasu!!?!??!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa on sploh ni kriv. Krivi so mediji k pol pluvajo in spet vlečejo eno tragedijo ispred ne vem kolkih let na plano!!!??!!! Matr jim... Kr ke bi šla zdele in jih nardla k pse in zahtevala od njih, da se javno opravičjo porodnišnici!!!! Ne bi rekla, če bi res kej zafural, ne pa da se pol sklicujejo na tist dogodek izpred tolkih let no!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: AŽBE iz BARa izgubil otroka
6.1.2006 11:56:49   
tins
Krivi so mediji k pol pluvajo in spet vlečejo eno tragedijo ispred ne vem kolkih let na plano!!!??!!! Matr jim... Kr ke bi šla zdele in jih nardla k pse in zahtevala od njih, da se javno opravičjo porodnišnici!!!!

user posted image Točno tako- men gre tud na momente že čist preveč na k...(oprostite izrazu) da svet brez meja, etike, morale....
Ažbe pa tud ni en biser inteligence očitno:če mu je ful težko pri srcu bi sigurno lahko in MORAL zavrnit to debilno zasliševanje.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: AŽBE iz BARa izgubil otroka
6.1.2006 14:31:35   
KMALU
Vsi po E+ pljuvate in se zgrazate, gledate jih pa vseeno... user posted image user posted image

(odgovor članu tins)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: AŽBE iz BARa izgubil otroka
6.1.2006 20:09:51   
Naja30
Ja seveda, sej E+ je fajn oddaja, dokler novinarji ne postanejo posiljeni.

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: AŽBE iz BARa izgubil otroka
8.1.2006 0:03:59   
KODA
user posted image žalostno

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: AŽBE iz BARa izgubil otroka
8.1.2006 1:26:13   
Seven*
Da vas ni sram..  Clovek je izgubil otroka, ve pa tu pljuvate po njem in ga zmerjate.. Saj vseeno kaksen je.. Nesreca je vedno nesreca, komerkoli se pac zgodi..

Slovenska kuga je soditi druge.. Zato pa je zmagal Andrej, ker je bil tako zelo "normalen", ostalega slovenci itak ne prebavimo.. Dolgocasni ljudje so najbolj cool, ker se v mnozici skrijejo in so nevtralni.. Meni so pa tako zelo dolgocasni..user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: AŽBE iz BARa izgubil otroka
8.1.2006 2:06:15   
sneza
ne razumem zakaj je sel javnosti razlagat, da je zanosila. Kot da ni mogel 3 mesece pocakat..
ko sem sama zanosila nisva nikomur povedala dokler se ni poznalo, pa sva nažalost v 38. tednu nosečnosti izgubila prelepo hčerko Tanjo! Ne optožujmo nikogar, bil je vesel da bo postal očka!!! Ažbe resnično mi je hudo, da sta morala doživeti tako kruto izkušnjo! Upam da bosta čimprej postala starša - če si to tudi vidva želita! Bodita močna!!!

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: AŽBE iz BARa izgubil otroka
8.1.2006 5:54:29   
ZARA
Aha, Seven. Torej po tvoje lahko kdorkoli, ki ga je doletela nesreča,  pljuva po komerkoli, ki tega ni zakrivil ???  " Slovenska kuga je soditi druge" - pa še res je !

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: AŽBE iz BARa izgubil otroka
8.1.2006 6:48:59   
Seven*
ZARA, tega nisem nikol rekla.. Sicer pa ne vemo celotne zgodbe, tako da je tezko sodit..



(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: AŽBE iz BARa izgubil otroka
8.1.2006 10:04:04   
arielca
Ažbe gor ali dol, meni se smili, ker je to izjemno boleča izkušnja za vsakega. In jo vsak doživlja in prebleva po svoje.
Porodnišnico so pa spljuvali v prispevku in tista trapasa voditeljica je dobesedno želela slišat, da so krivci na Jesenicah. Ko ji to nekako ni uspelo, je pa vključila še stres zaradi Bara... user posted image user posted image user posted image  
E+ je dokaz neprofesionalnega tračarskega novinarstva, samo za razliko od nekaterih rumenih medijev oni delajo še škodo. FUJ!

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: AŽBE iz BARa izgubil otroka
8.1.2006 11:39:03   
Naja30
Se strinjam z Arielco. To sem hotela zadnjič povedat, pa nisem našla pravih besed, ker sem bila že tako slabe volje.
Splav je splav, bolečina je velika, Ažbe gor ali dol.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?