|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice in ostale -najina punčka je u...
8.1.2006 14:14:12   
krompircek
ISKRENO SOŽALJEuser posted image
ne morem si predstavljati kaj preživljata,upam da vama čimprej posije sonček.

_____________________________

25.6.2005 je na svet pokukal najin sonček!

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Februarčice in ostale -najina punčka je u...
8.1.2006 14:23:33   
lex
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Moje sožalje

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
8.1.2006 14:28:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nikita***)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Februarčice in ostale -najina punčka je u...
8.1.2006 14:29:07   
KMALU
Hvala ker si to delila z nami, saj bo morda ravno zaradi tvoje zgodbe katera od nosecnic bolj tecna in bo zahtevala, da se pregedi opravijo tako kot je treba!

Mi je pa resnicno zal zate in drzim pesti, da bosta tudi vidva kdaj imela svojo user posted image .

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Februarčice in ostale -najina punčka je u...
8.1.2006 14:39:14   
naya1
groza
moje sozaje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Februarčice in ostale -najina punčka je u...
8.1.2006 14:40:13   
naya1
ups, sozalje

(odgovor članu naya1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Februarčice in ostale -najina punčka je u...
8.1.2006 14:45:39   
soncicaT
:-(

(odgovor članu naya1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Februarčice in ostale -najina punčka je u...
8.1.2006 14:57:00   
SANIKA
grozno mi je ko sem vse to prebrala,kar solze mi lijejo,iskrene sožalje ob izgubi vajine hčerkice!!!

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Februarčice in ostale -najina punčka je u...
8.1.2006 15:03:49   
arielca
Sploh ne vem, kaj naj napišem... Hudo mi je, da te življenje na tak način preizkuša, predvsem pa si ne znam predstavljati bolečine ob izgubi otroka user posted image .  Misli pozitivno, čeprav je težko, in upaj na najboljše, čeprav zdaj boli. Drži se!!!!!!!

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu SANIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Februarčice in ostale -najina punčka je u...
8.1.2006 15:06:28   
ninaki
Jery, moje sozalje ob vajini izgubi.

Nina


(odgovor članu SANIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Februarčice in ostale -najina punčka je u...
8.1.2006 15:07:32   
Anonimen
Nimam besed, s katerimi bi opisala ves GNEV, ki ga čutim do zdravnikov, ko kaj takega preberem! Vse bi postavila v vrsto in skloftala. In ob tem je najbolj žalostno to, da je človek ob vsem nemočen, saj držijo drug z drugim kot se drži srajca riti (pri vsem skupaj so riti ONI!!!).
Samo za prestižen položaj v družbi jim je, delali pa bi od 9 do 12! Prekleta banda! Vse skupaj bi poslala vsako leto na nekajmesečno voluntersko delo kam v Ruando ali Sudan ali kam drugam, kjer potrebujejo zdravnike - potem bi vsaj tistih nekaj dni opravljali poklic tako kot so obljubili.
A obstaja v Sloveniji sploh kdo, ki je zaradi napake zdravnikov dobil tožbo? Je sploh kje kak javni tožilec, ki je po službeni dolžnosti vložil tožbo proti kateremu od zdravnikov zaradi njegove strokovne napake?
Kje je tujina, kjer se zdravniki tresejo zaradi nevarnosti tožbe in se maksimalno potrudijo - če ne zaradi drugega, zato, ker se bojijo, da jih bo pacient tožil zaradi malomarnosti! In tudi jih in dobivajo milijonske zneske. Verjamem, da jim ta denar ne vrne nazaj življenja, ki jim je bilo zaradi malomarnosti zdravnika odvzeto, pomeni pa le neko moralno olajšanje in nekoliko olajša življenje.
Vztrajaj na poti, ki si si jo zastavila, čeprav do konca verjetno ne boš prišla, boš pa zagotovo tlakovala pot, ki bo, upajmo, nekoč postala utečena tudi v Sloveniji.

V tem času pa govori, piši,... vse, kar čutiš, važno je, da ne utihneš. Svojo ljubezen pa poskušaj pokloniti drugemu živemu bitju, ki prav tako hlepi po tvoji ljubezni. Morda zapuščeni živalici, morda kaki rastlini, morda starčkom iz bližnjega centra za ostarele ali pa morda prizadetim otrokom.
Zaradi medicinskih indikacij ti verjetno, kot praviš, ne bo dano biti mama, morda pa lahko, kasneje, ko bo bolečina nekoliko otopela, s partnerjem razmislita o posvojitvi?
Ampak za vse to bo še čas v prihodnosti. Verjamem, da življenje ne bo nikoli več tako kot si prej načrtovala, da bo, ampak verjemi, v njem lahko zagotovo najdeš stvari, ki te bodo veselile in izpopolnile. Le počasi, korak za korakom in skupaj s tistimi, ki te imajo radi!

Iskreno sožalje tebi in tvojemu partnerju!

(odgovor članu soncicaT)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Februarčice in ostale -najina punčka je u...
8.1.2006 15:09:57   
Maxica
Moje sožaljeuser posted image user posted image user posted image  ob tako hudi izgubi.
Prav je, da zdravniki odgovarjajo za svoje napake, malomarnost...karkoli pač že. Kljub temu, da to vajino punčko ne bo vrnilo nazaj. Želim vama, da bi se vama kljub vsemu zgodil čudež in da bi vendarle enkrat lahko pestovala svoj zakladek. Srečno!!!

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Februarčice in ostale -najina punčka je u...
8.1.2006 15:45:10   
sonči
Iskreno sožalje tudi iz mije strani  obema oz. vsem prizadetim!user posted image user posted image user posted image user posted image
Zaman je iskati besede, ki bi te lahko potolažile, rečem ti lahko samo to da kot vidiš smo vse na forumu s tabo in ne drži v sebi stvari ki te težijo.
Džita se!Sonči

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Februarčice in ostale -najina punčka je u...
8.1.2006 15:51:18   
NRMM
user posted image user posted image ISKRENO SOŽALJE ZA VAJINO PIKICOuser posted image user posted image

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Februarčice in ostale -najina punčka je u...
8.1.2006 15:55:33   
kaly
Iskreno sožalje!
 
user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Februarčice in ostale -najina punčka je u...
8.1.2006 16:07:22   
Anonimen
Ne morem verjeti!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Naj vaju spomin na vajino punčko žene, da dosežeta pravico v tem sv... svetu zdravstva!

Verjamem, da bo tudi za vaju enkrat posijalo sonce, tudi vidva verjemita v to.

(odgovor članu kaly)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Februarčice in ostale -najina punčka je u...
8.1.2006 16:08:26   
Arwen
Naravnost grozno! user posted image To se res ne bi smelo dogajati. Upam, da si dovolj močna, da boš s tožbo vztrajala do konca. Imam dve prijateljici, ki sta imeli negativne izkušnje s trboveljsko porodnišnico. Ena od njiju je ravno tako naslovila pritožno pismo na direktorja bolnišnice, pa je dosegla vsaj to, da so je ji vsi skupaj ustrezno opravičili. Želim ti veliko sreče, moči in da kmalu okrevaš, tudi zate bo še sijalo sonce! T.

(odgovor članu kaly)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Februarčice in ostale -najina punčka je u...
8.1.2006 16:34:27   
tinkamiška
jery, ne znam povedati kako hudo mi je...kako je šele tebi...

moje iskreno sožalje

tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Februarčice in ostale -najina punčka je u...
8.1.2006 16:44:54   
Eviii
draga jery. mi smo te na forumu kar pogrešale že kr neki cajta. in nobena ni imela nobenih novic o tebi... zdej pa še to!!! joj, me je kr streslo. sm popolnoma šokirana. skupi smo delile kr neki izkušenj v zadnjih mescih. pred par dnevi nas je razveselila novica, da imamo prvo mamico med februarčicami, zdej pa nas je tvoja novica kr precej razžalostila user posted image . zgodbe v podrobnosti sicer še nisem prebrala (po eni strani si kr bojim), a ti stojim ob strani. če imaš še kaj energije, se nam ponovno pridruži na forumu, saj smo te zares pogrešale. ne vem pa, kaj bi rekla, da bi te malo potolažila... drži se po najboljših močeh!!!

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Februarčice in ostale -najina punčka je u...
8.1.2006 17:27:21   
Lejči
moje iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image

nimam besed....

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Februarčice in ostale -najina punčka je u...
8.1.2006 18:38:21   
čuko
user posted image ISKRENO SOŽALJE, TUDI OD MENE!user posted image


_____________________________

Naš sonček je prijokal 2.2.2006!

(odgovor članu sonči)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Februarčice in ostale -najina punčka je u...
8.1.2006 18:46:22   
melitkica
Moje iskreno sožalje ob tako veliki izgubi!user posted image

Sem čisto brez besed! Naj vaju user posted image user posted image user posted image  varujejo!

user posted image

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Februarčice in ostale -najina punčka je u...
8.1.2006 18:50:53   
KODA
user posted image user posted image moje iskreno sožalje.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu melitkica)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Februarčice in ostale -najina punčka je u...
8.1.2006 19:24:23   
mala




user posted image user posted image user posted image user posted image iskrene sožalje tudi od nas,najuser posted image user posted image user posted image čuvajo vajino hčerkico



(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Februarčice in ostale -najina punčka je u...
8.1.2006 19:39:49   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image moje sožalje...si ne predstavljam, kaj vse sta doživela...

(odgovor članu mala)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?