|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Odločne 8 dan_ sadje
10.1.2006 9:43:38   
Teni_



Seven,kaj pa vem. Lahko ti rečem, da se meni že zdaj zdiš čist vredu. Meni preklasto pač ne potegne in tudi jaz nočem bit preklasta. Mislim, da bi bilo tistih 55 kg čisto fajn. Jaz pa nekoč upam na 65, manj niti nočem imet, ker sem bila takrat čisto vredu (če se spomniš tistih slik, ko smo jih gledale pri meni).



(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Odločne 8 dan_ sadje
10.1.2006 9:44:58   
rikica
SEVEN,kako pa res kaj mlekec?Jaz sem se na začetku strogo držala diete in se mi je na mleku poznalo.Ker mi je bilo dojenje na prvem mestu sem si pa malo lažjo verzijo umislila,brez sadnih in vodnih dnevov,pa če sem bila lačna sem še vedno kaj pojedla.Pa sem vseeno šla dol -5 kg.Pa ful ful sem pila vode.Saj bo šlo dol lepo počasi.Punce jaz pa se vam pridružim,ko končam s "ta novimi",saj sem nehala dojit in sem se resno lotila diete.10 kg še moram zgubit v tej rundi.

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Odločne 8 dan_ sadje
10.1.2006 9:50:31   
Seven*
Rikica. Mlekec zaenkrat ok, samo je pa res da se ne drzim tocno diete in jemljem vseskupaj bolj na easy.. Ne upam zarad dojenja.. 

(odgovor članu rikica)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Odločne 8 dan_ sadje
10.1.2006 9:56:06   
hanita
Glede let, no , nekaj sigurno je na tem, ampak če maš deset let več ni treba, da maš tud 10kil več. Recimo ene 3,4 kile gor , ampak več pa ne vem.

Moja mama jih ima 55, ko pa shujša na 52 je prav super, je pa visoka kot jaz. Ko se zredi na 57 ni več tko ok, se ji vidi trebuh in rit, pač...

No, pa moja babica, ki jih ma že 30let 59, velika pa kot jaz.user posted image

Tko, da, kaj vem....

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Odločne 8 dan_ sadje
10.1.2006 10:10:06   
Teni_



Evo,sem dala sliko gor,kakšna sem bila dobra 3 leta nazaj in takšna bi rada bila spet. Slikaje sicer meglena,ker ni slikana z digitlnim, pa tudi skenera nimam in sem jo kar slikala. Je v albumu cilj,geslo dieta.



(odgovor članu Seven)
Neposredna povezava do sporočila: 54


Stran: << < Prejšnja stran 1 2 [3]


(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Odločne 8 dan_ sadje
10.1.2006 10:21:28   
Mel_A
Ojla, jaz sem zdejle končno uštimala tale seznam v excelu, pa dejte, nej mi ena prosim pove, kje in kako lahko to stvar zdej gor naložim, da bo vsem dostopen, da boste lahko same vpisovale podatke not.

_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Odločne 8 dan_ sadje
10.1.2006 10:23:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hanita

Ja hothien,meni je tisto računanje zelo subjektivno, odvisno od postave, nekomu se kili kar nekam skrijejo, drugim pa ne.


Ja, itak. To je čist odvisno od vsake posameznice. Ne na to gledat preveč, jaz sem velika 161 cm, pa bi bla s 60 kg več kot zadovoljna zdele. user posted image  Sem jih mela v srednji šoli 64, pa mi ni nič manjkal. user posted image

(odgovor članu hanita)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Odločne 8 dan_ sadje
10.1.2006 10:26:35   
Anonimen
kaj boste pa jedle dons?? dejte mi kak fajn recept puvedat, ker mi zelenjava pa sadje že iz ušes gledata, tok jo mam dost..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Odločne 8 dan_ sadje
10.1.2006 10:33:49   
Mel_A
No, jaz grem, ko se boste odločle, da potrebujete tole tabelo v excelu, me pa kontaktirajte. Če pa je nočete... ok, sem se pol zastonj igrala dobro uro tle user posted image . Sem vsaj osvežila znanje tabeliranja, drgač bom čist zakrnela. user posted image
Zaenkrat lp, pa vso srečo pri sadnem dnevu danes!
Mel.


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Odločne 8 dan_ sadje
10.1.2006 10:34:04   
ronja5
Jaz sem si že pripravila kolerabo, bučke, ohrovt (blanširano),pa narezala čebulo... pol bom kr v vok vrgla pa bo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Odločne 8 dan_ sadje
10.1.2006 10:36:58   
Seven*
Jaz zdaj jabolko meljem, ker se nisem prisla do zajtrka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Odločne 8 dan_ sadje
10.1.2006 10:37:53   
t_t_y
Lepo, da si se potrudila in pripravila tabelo, vendar jaz ti žal ne znam pomagati pri nadaljnem postopku...če bi znala, bi to že naredila, upam, da se kakšna javi ki to zna, saj bi bilo res super, da bi lahko vse notri vpisovale.

lp

(odgovor članu Mel_A)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Odločne 8 dan_ sadje
10.1.2006 10:39:11   
Anonimen
MojcaH, nič se ne vidi slikca. Zakaj se pa noče povečat? user posted image

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Odločne 8 dan_ sadje
10.1.2006 10:42:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mel_A

Ojla, jaz sem zdejle končno uštimala tale seznam v excelu, pa dejte, nej mi ena prosim pove, kje in kako lahko to stvar zdej gor naložim, da bo vsem dostopen, da boste lahko same vpisovale podatke not.


Nimam pojma, če se to sploh da.  Najbolje, da se na Vesno obrneš in njo vprašaš. user posted image

(odgovor članu Mel_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Odločne 8 dan_ sadje
10.1.2006 10:43:45   
hanita
Mel_a tudi jaz ti žal ne znam pomagat! Nimam pojma kako to naredit.

Če pa ne bo nobena znala, bom probala bratranca vprašat, je majster na tem področju, a danes mi ne bo ratalo.

(odgovor članu Mel_A)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Odločne 8 dan_ sadje
10.1.2006 10:52:34   
bobek05
MojcaH te skoraj ne bi spoznala.. Saj se res bolj slabo vidi, ampak že noge imaš tak suhe!! Punce ta leta pa kile... Jaz sem jih imela v gimnaziji med 55 in 57, visoka pa sem 168cm.. Pred nosečnostjo sem jih imela 63kg, kar je bilo še sprejemljivo, četudi bi si že takrat želela kakšno kg manj, zdaj pa user posted image 73kg (-2,5kg) torej 70,5kg... Tak sem si prvo zastavla cilj, da pridem vsaj do teže, ki sem jo imela pred nosečnostjo.. Kaj češ?! Med nosečnostjo pa se uživala - tudi v hrani.. user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Odločne 8 dan_ sadje
10.1.2006 10:58:16   
Anonimen
Mi je šele zdaj uspelo do računalnika.

Seven, višina - 100 bi bilo čisto primerno, kar je manj je anoreksično oz. ni za naša leta, pa tudi tvoja postava, glede na slike, ki sem jih videla, ne "dovoljuje" -110 (v smislu, da nima smisla, ker bi za tako težo morala stradati).

Jaz sem s svojim jutranjim rezultatom zelo zadovoljna pa še na stranišče nisem nič šla, ker sem rahlo zaprta.
Bom napisala svoj rezultat AMPAK NE ŽELIM V NOBENO TABELO!
Nisem človek tabel!
- 2,7 kg

????????????????????
Zdaj pa nekaj o kečapu. Sem danes hotela enega kupiti in sem pred nakupom pogledala deklaracijo. Kečapa namreč ne jem, mogoče sem ga v celem življenju trikrat. Sestava je paradižnikov koncentrat, sladkor, voda, razni ekstrakti začimb, različne snovi za zgoščevanje pa par aditivov. 100 g ima od 91 do 140 kcal, odvisno od proizvajalca.
Po tem sem ga vrnila na polico - če je v njem paradižnikov koncentrat, potem lahko jem tudi navadno paradižnikovo šalšo! Ima tretjino kalorij (ali še manj), nima sladkorja in nima aditivov.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Odločne 8 dan_ sadje
10.1.2006 11:14:55   
malecka
ojla moj raport: danes zjutraj mi je tehtnica pokazala 63,0 kg (- 2 kg ) BRAVO. VIDIM DA NAS JE VEČINA PRIDNIH ZATO SI VSE ZASLUŽIMO EN VELIK user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
danes pa sadje uživajte, sedaj pa grem na eno mandarino


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Odločne 8 dan_ sadje
10.1.2006 11:33:23   
mammy26
moja kaže -3kg

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Odločne 8 dan_ sadje
10.1.2006 11:44:09   
mala maja
evo moja je šla danes gor za 0.3daguser posted image user posted image user posted image (pa nisem nič grešila včerejuser posted image )-se uresničujejo Splišnine besede-je pa res da me je lulat tiščal pa se mi ni dal ituser posted image user posted image user posted image  tko da je verjetno na istem

Se prav mojja teža je -2.8kg user posted image user posted image user posted image   mam kar veliko motivacijo

Aja PUCE full ste pridne še tako naprejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mala maja -- 10.1.2006 11:45:00 >

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Odločne 8 dan_ sadje
10.1.2006 11:52:49   
taška30
IZVIRNO SPOROČILO: Mel_A

No, jaz grem, ko se boste odločle, da potrebujete tole tabelo v excelu, me pa kontaktirajte. Če pa je nočete... ok, sem se pol zastonj igrala dobro uro tle user posted image . Mel.



Mislim, da excellove tabele ne moreš nekam na RR postavit, da bi se me vpisovale vanjo, žal. Lahko pa jo imaš pri sebi in (seveda če se ti res ljubi) počakaš, da vse poročamo, jo dopolniš in ko je končana, jo poskusiš skopirati v post. Ne vem zakaj ne bi šlo, če grejo slike, naprimer.

No, moja bilanca je -2kg in sem vesela. Vesela sem tudi zato, ker je danes sadni dan in se bom najedla sadja, ker ga pogrešam. Samo za zajtrk en sadež je meni čisto premalo, ker sem ga navajena pojesti več.

Lp, Taška

Pa čestitke vsem za pridnost in izgubljene kilce.

(odgovor članu Mel_A)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Odločne 8 dan_ sadje
10.1.2006 11:53:24   
Anonimen
Jaz sem pa (spet user posted image ) dobila dovoljenje, da grem ob 13ih domov in bom šla direkt spat, da bom lažje današnji dan preživela. Bom pa brez zelenjave probala zdržat, res samo s sadjem! user posted image

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Odločne 8 dan_ sadje
10.1.2006 11:58:38   
Anonimen
dejte mi povedat kaj naj naredim z zelenjavo.. dala sem kuhat cvetačo in ohrovt, pa mal bom spekla bučke..

kaj lahko naredim, da ne bo vse tok pusto??? kako jo naredite??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Odločne 8 dan_ sadje
10.1.2006 12:08:02   
Aleksandrin
-1 kg
Ste pa pridne... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Odločne 8 dan_ sadje
10.1.2006 12:08:52   
Anonimen
dejte no punce..

na drobtincah najbrž ne smem, s sirom tud ne..?!?!? kaj mi še ostane???user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?