|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko nas začne jutri hujšati?
23.1.2006 10:11:53   
ur+sa
user posted image user posted image uuu kolk nas je...user posted image drgač ti daje občutek sitosti velika količina vode....naša naravna voda je zakonuser posted image user posted image user posted image

jest jo velik popijem, pa me nič ne sčisti....

jest bi rada spravla dol ene 4-6 kg... loh tut večuser posted image

sam jest uživam v hrani, nevem kuko mi bo to ratal... jest rada jem vsega po mal...mhmuser posted image user posted image

jest sem dons pojedla 4-mini pohane koščke...une k so pakirani in že narejeni...pa eno mandarinouser posted image user posted image  (toj že preveč ane?user posted image )

grem pit vodo, ker sem spet lačnauser posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Koliko nas začne jutri hujšati?
23.1.2006 11:12:47   
Udb
No, saj se nas je kar nekaj nabralo.user posted image  Super!

Najini cilji: - jaz -6kg

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Koliko nas začne jutri hujšati?
23.1.2006 11:13:13   
t_t_y
Ur+sa - če se greš ločevalno dieto (kot me ODLOČNE), potem je dopoldne samo sadje, popoldne pa danes lahko beljakovine (eno vrsto, npr. meso ali sir ali jajca) zraven pa solato, zvečer pa 1/2 manj. Pri kosilu je sicer dovoljeno tudi popiti malo juhe (čista juha brez rezancev...), ter pojesti košček polnozrnatega kruha (jaz to dvoje spuščam).

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Koliko nas začne jutri hujšati?
23.1.2006 11:14:46   
Udb
Sm neki prehitro kliknila! ;)

Torej: možek -15kg

Danes sva zajtrkvala - jaz pomarančo on pa jabolka!

Zdaj sem ga pa ravno v trgovino poslala po meso n zelenjavo! Za kosilo bodo čevapčiči in paradajz. Mmmmmm.

Držite se! Mene že meče želja po čokoladi...

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Koliko nas začne jutri hujšati?
23.1.2006 11:36:23   
trojči
Prvič sem šla v 14 dnevih 3 kg dol, kljub temu da sem zajtrkovala večinoma banane, še to dvakrat, dva zajtrka imamo lahko, a razmak mora biti dve uri, zdaj jem že drugo jabolko.user posted image

Druge kršitve:

- namesto koščka polnozrnatega kruha sem pojedla po dva kosa kruha,
- namesto žličke olja sem si privoščila najmanj štiri, pet žličk, da je imela tista velika skleda solate vsaj nekaj okusa,
- nisem imela sadnega dneva, sem obrnila kar v beljakovinskega
- čokolado sem pojedlauser posted image , a ne s kosom torte, temveč z približno polovico količine tiste hrane, ki sem jo imela za kosilo,
- za količine ne sprašujte,
- itd.

Imam to srečo, da imam pridno presnovouser posted image , in si lahko privoščim vsaj to, da lahko jem, če me že drugače vse censored.user posted image

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Koliko nas začne jutri hujšati?
23.1.2006 11:42:33   
Anonimen
Urša, a ti si že kosilala user posted image

(odgovor članu trojči)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Koliko nas začne jutri hujšati?
23.1.2006 11:48:50   
trojči
Še to, kje si naj kupim tehtnico, kje jih sploh imajo, v Big Bangu, še kje?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Koliko nas začne jutri hujšati?
23.1.2006 11:55:24   
baguSka
V Merkurju majo kr velko izbiro tehtnic.

Ur+sa...user posted image user posted image user posted image user posted image S tako dieto pa res ne boš shujšala!!!
Sicer pa mene prou firbec matra, kam bi ti provzaprov rada shujšala user posted image

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Koliko nas začne jutri hujšati?
23.1.2006 12:14:32   
ur+sa
o moja predraga baguSka, kako si?

ja kam bi shujašala, sej sme vidla...povsod mau.. najraj v stegna, rit in trebuhuser posted image

bom bom, shujšala, ker sem ODLOČNAuser posted image user posted image   sej je biu zelo mini zajtrk...glih tolk da nisem bla lačna...user posted image
zdejle bomo pa južnali, solatko pa juhco... to morm met
poj pa nič več....ceu dan....obljubimuser posted image

SAMO VODO BOM POJ DO ZVEČER PILA...user posted image

ja , kdaj se pa poj tehtamo, pa povem kulk smo shujšale? to jest nič nevem kuko to gre... aja poj se zajtrkuje vedno samo sadjeuser posted image OJEJ...






_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Koliko nas začne jutri hujšati?
23.1.2006 12:22:45   
t_t_y
Ur+sa - pa ne rabiš bit cel dan na solati in juhi ker si se zjutraj pregrešila. Bistvo današnjega dne, če misliš hujšat po 90 dnevni presnovni dieti je, da na B dan (torej danes, če si danes začela) je, da ješ nekaj beljakovinskega - zelenjava je za zraven (predvsem da nisi lačna). Sicer pa ti svetujem, če res želiš hujšat po tej dieti, da si prebereš malo o dieti (na Najdi.si ali kakem drugem) vtipkaj 90 dnevna presnovna dieta. je za osnovno znanje treba zelo malo prebrat, pa boš vidla, k ti bo hitro jasno - potem se boš pa že za posamezna živila tukaj pozanimala ali jih smeš ali ne na posamezen da. No, to je samo moj predlog

pozdravček

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Koliko nas začne jutri hujšati?
23.1.2006 12:26:14   
baguSka
Ja ne vem ur+sa... men se glih ne zdiš, da bi mogla nekam hujšat..

Sicer maš pa tukile eno pomoč:

http://www.mojplanet.si/

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Koliko nas začne jutri hujšati?
23.1.2006 12:26:51   
Anonimen
Ur+sa, a si ti študentka?

(odgovor članu t_t_y)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Koliko nas začne jutri hujšati?
23.1.2006 12:30:00   
ur+sa
ja punce hvala, si bom prebrala,.. ja mislim pa resno shujšat...user posted image

splišni, ne nisem študentka, ker nisem šla naprej v šolo-zakaj pa sprašuješ?

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Koliko nas začne jutri hujšati?
23.1.2006 17:12:03   
trojči
Še hujšate?




user posted image




Jaz si grem zdaj po vago, uauu, do petih sem zdržala, jeeeeeeeeeeeeee.user posted image

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   1.dan diete
23.1.2006 17:22:36   
Udb
SEveda še hujšamo!!! Čeprav skoz o čokoladi razmišljam!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: 1.dan diete
24.1.2006 10:16:09   
ur+sa
No da vam povem, da odstopam od vas ODLOČNIH oz. od teh k hujšate... Pri meni nič ne rata... user posted image

Tko, da sem se zdej odločila, da se bom še mau basala s hrano, poj pa pridem na tale forum.. ne morem se zadržat..moram požret vse kar vidimuser posted image user posted image user posted image user posted image

Zdej sem si šla po pomfri, tko da....user posted image user posted image user posted image

No tko, da vas zaenkrat zapuščam---PAPAuser posted image user posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: 1.dan diete
24.1.2006 12:34:26   
breda
ur+sa, škoda, da si tako hitro obupala. Jaz sem danes 8.dan, prvič sem se tehtala po prvem sadnem dnevu in je blo -1,5 kg, pol je bil pa vikend, pa ene dve "pregrehi" pa tud malo večje obroke sem konzumirala, pa sem spet nazaj! Ampak se ne dam, čeprav, ko berem tele minus kilograme pri odločnih ne vem, če bo meni supelo sklatit tol okol 5 kg v 22 dneh!
Bomo vidli!
Nadaljujemo!!!!!!user posted image

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: 1.dan diete
24.1.2006 14:00:40   
ur+sa
o hvala Breda za vzpodbudne besede... samo za zdej sem se kar tako odločila... prej moram še kadit nehat, da si res življenje dobesedno malček spremenim...user posted image user posted image

se vidimo čez kak mesec, k bom s temi  mislimi prišla na bolj trezne misliuser posted image

hvala!

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu breda)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?