|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 34 35 [36]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 05
16.4.2010 15:10:47   
Janci F
Jaz imam pa eno prošnjo in sicer bi vas prosila, če lahko izpolnite anketo, ki jo potrebujem za seminarsko nalogo.

Anketo najdete tukaj http://soncek.eu.org/ankete/index.php?sid=21629&lang=sl in prosila bi vas, če lahko link pošljete naprej še prijateljem (predvsem tistim, ki so že starši) in jih v mojem imenu prosite, če jo lahko izpolnijo.

Že v naprej se vam zahvaljujem za izpolnitev ankete.

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 876
   RE: februarčice 05
11.5.2010 11:27:53   
*goldfish*
čao punce....


kako smo kaj?
a samo gledamo, nič pa ne napišemo....user posted image

Luka je začel obvladati kolo...joj....user posted image zdaj pa smo frajeri, nimamo več pomožnih.....

lp!!! in ogromno sončka! končnouser posted image




_____________________________

Vse bitke v katere se zapletemo se zgodijo zato, da nas nečesa naučijo - tudi tiste, ki jih zgubimo.

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 877
   [Brisano sporočilo]
29.7.2010 13:29:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *goldfish*)
  Neposredna povezava do sporočila: 878
   RE: februarčice 05
22.5.2011 21:54:16   
sezam
ojla user posted image

sem pa na RR res zelooo zelo malo (več na FB-ju user posted image )

Kolo smo mi osvojili že lani, tako da jo že "ornk" šiba. K sreči imamo veliko dvorišče, da se lahko veliko vozi.

Drugače pa že "odšteva" do šole. Se res že ful veseli. Me zanima kako bo, ko bo šlo zares user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 879
   RE: februarčice 05
22.6.2011 20:49:20   
TandJ
Če mogoče katero zanima poslikava otrošklh sobic ali drugih prostorov stanovanja: http://www.gugu.si/component/adsmanager/?page=show_ad&adid=7956&catid=316

LP

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 880
Stran:   <<   < Prejšnja stran  32 33 34 35 [36]
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 34 35 [36]
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?