|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Želim si sexati z žensko
8.2.2006 16:10:32   
tipka
Daddy, pa svoji ženi ne pozabi pokazat, kaj si tu napisal.user posted image

Če bi ona enako razmišljala kot ti, eh, ne bom šla tja, iztočnico imaš. Družina, my ass.user posted image

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Želim si sexati z žensko
8.2.2006 16:19:11   
daddy
    sej razmišlja podobno kot jaz. ljubezen nama je najvišja vrednota, v spolnosti pa nimava ne zadržkov ne težav ( kljub temu da seksava "samo" drug z drugim ).

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Želim si sexati z žensko
8.2.2006 16:23:35   
Anonimen
Moj bi mi kaj takega brez skrbi pokazal. Sploh mi lahko zaupa vse kar mu pade na pamet, v ničemer ga ne bi obsojala.

Pri tebi Tipka, pa ne vem če je tako. Ti tvoj lahko zaupa svoje misli? Najbrž ne, ker ve, kako bi reagirala. Verjetno pa si ga meče na roke z mislijo na dve vroči bejbiki, ki se obdelujeta! Ampak tega tako ne boš izvedela... on ve, da ti česa takega ne more zaupat, a ne?

A sem te razkurila? Najbrž zgledaš nadvse hot, ko si vsa rdeča v obraz?!!

user posted image user posted image user posted image  za crknit smešno tole...

(odgovor članu tipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Želim si sexati z žensko
8.2.2006 16:31:46   
tipka
Če ti je seks smešen, ajde, saj je tebi, razkurila me nisi, rdeča sem, ja, sem glih seksala.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Želim si sexati z žensko
8.2.2006 16:33:28   
daddy
   a tk te je zrajcala debata? evo, še eno dobro delo te debate user posted image

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Želim si sexati z žensko
8.2.2006 16:35:28   
tipka
Ti še to povem, mater sem hudobna, spet me kliče, spet bi rad.user posted image

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Želim si sexati z žensko
8.2.2006 16:36:46   
daddy
  hja, nikar na netu viset .... kr v akcijo user posted image

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Želim si sexati z žensko
8.2.2006 16:43:31   
Anonimen
... seks smešen? Seveda, zakaj pa ne? Dostikrat se nasmejiva zraven user posted image .

Ti pa najbrž gledaš resno in mrko, da tvojmu od straha sploh ne pride!

Scary.....

aja valda da te spet kliče, mora dokončat začeto, mogoče mu tokrat uspe, če močno zapre očke in si predstavlja, da ga prijazno gledaš!

Sorry sorry sorry, sam mal se hecamooooo

(odgovor članu tipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   [Brisano sporočilo]
8.2.2006 18:00:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Želim si sexati z žensko
8.2.2006 18:21:11   
CIPRESA
Rada jaz te bom pogrešalauser posted image , upam da si vsaj na privat kdaj kaj spet napiševa. Te pa popolnoma razumem.

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Želim si sexati z žensko
8.2.2006 20:12:18   
daddy
   Radha ..... dont. evo, odkar sem tu na RR, sem doživel že nekaj "spektakularnih odhodov" iz foruma. ampak ti si dejansko prva, ki bi mi bilo res res res res ..... žal, da je odšla. you know, why? ker si ena tistih, ki pove, da se z mnenjem ne strinja, ne delaš pa nobenega big deal iz tega.
   seveda gre za tvojo suvereno odločitev. ampak vseeno ..... hej, konec koncev se samo pogovarjamo. izmenjujemo mnenja. tudi če si le - ta nasprotujejo, kaj potem? sej je bistvo foruma ravno v tem - ne, da izmenjujemo enaka mnenja, ampak različna. da si mogoče potem, ko preberemo mnenje, ki ni equal našemu lastnemu, ustvarimo vsaj nekoliko drugačno sliko o določeni temi, problemu. sej vem, ni velikokrat tako, but still ....

... no, zase lahko rečem, da mi bo full žal za tvojimi posti, če boš stala za svojimi besedami. ponavadi stojiš, ja. pa srčno upam, da tokrat ne boš.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Želim si sexati z žensko
8.2.2006 20:29:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sramezljivka

Veš po pravici povedano (pa brez zamere), jaz si želim samo polizati mucko user posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image  Go girluser posted image user posted image ... Full dobro! Preverjeno!user posted image  Če hočeš, piši privat.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Želim si sexati z žensko
9.2.2006 10:06:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sramezljivka

Moj bi mi kaj takega brez skrbi pokazal. Sploh mi lahko zaupa vse kar mu pade na pamet, v ničemer ga ne bi obsojala.



To je najvisja vrednosta v zakonu..  Ne obstaja ljubezen, ki bi obstala, ce tega ni..
Ce en mores partnerki povedat, kaj bi pocel s sodelavko.. ali pa tem eno.. ki ti je vsec.. je ni ljubezni, ki bi zdrzala..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Želim si sexati z žensko
9.2.2006 10:18:59   
Anonimen
Ou yea bejbi yea.... vroče ponudbe VROČE! Ampak ne pozabit-jaz sem sramežljivka user posted image

Ej Radha, ne ga sračkat! Ne veš kok te je luštno dražit! Saj je Tipko tut fajn, sam ti se znaš zraven še pohecat.
Glej kaj če bi odprla temo: NA POMOČ!KORENČEK V NOŽNICI! Pa bi pod to temo sprejemala predloge kako odlomljen korenček spraviti iz nožnice brez obiska zdravnika! Eeeeej po moje bi se lahko zbadale v nedogled! Ti bi trdila, da je korenček samo za v juhco, jaz pa...
Ok bom resna- a ni pestro, ker nismo vsi istega mnenja? Kot je rekel Daddy-v tem je point! A misliš da bi blo tko zanimivo, če bi meni vsi odgovarjali:
-ja kar daj
-jaz bi tut
-jaz sem že, pa bi še

Al pa da se pojaviš ti in izjaviš:
Joj,anonimna se mi pa res smiliš.Kakšno hudo breme nosiš v življenju.Nikoli nisi sexala z žensko,uboga!!!user posted image
Najbolje da se res zmenita s tole nosečnico,ampak dajta počakat da vsaj rodi najprej pa neha dojit.Bi se spodobilo,no -ampak kakor hočeta.Sej kaj pa to nas sploh briga.Brezveze nas sploh spraševati o tem.Vsaj meni se tako zdi.

 
Tut jaz bi lahko marsikomu zamerila, pa se pobrala dol. Zakaj že? Zaradi anonimnih? Tut ti popestrijo zadevo-mar je jaz nisem?

Tko da stara, zmoli en rožni venec, pa nazaj gor! user posted image user posted image user posted image
Če boš izjavila kaj izvirnega, ti bom pogoče postregla z kakšno šokantno izjavo!

Pozdravčke user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Želim si sexati z žensko
9.2.2006 10:26:33   
eva1
ej sramežljivka je kej ponub???
Go girluser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Želim si sexati z žensko
9.2.2006 10:33:51   
Anonimen
 
Sem mislil, da ne bom nikoli obzaloval, ker nisem zenska... user posted image user posted image  Noo zdaj definitivno obzalujem..


(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Želim si sexati z žensko
9.2.2006 10:45:39   
Anonimen
He he he user posted image !

... samo to, kar lahko preberete tudi vi user posted image .

Na privat pa nič user posted image .




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Želim si sexati z žensko
9.2.2006 11:04:08   
CIPRESA
A se vam ne zdi da ste se že dost norca delal iz Radhe???? Tole očitno norčevanje sramežljivke in ostalih  pa niso mnenja ....če še niste opazili se je že poslovila in lahko prenehate z posmehovanji.

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Želim si sexati z žensko
9.2.2006 11:08:58   
Anonimen
Ej Cipresa iz Radhe se NOBEDEN NE NORČUJE! Kar se mene tiče si narobe razumela, Daddyju pa itak nimaš kaj očitat.
Radha že ve... se zna pohecat!

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Želim si sexati z žensko
9.2.2006 11:14:06   
eva1
Cipresa, radha...dejte no...sej je samo forum ...dandanes je življenje kruto, je treba imeti trdo kožo, ne pa se kar takole dati, pa zbežati...bolj na izi ženske mojeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Želim si sexati z žensko
9.2.2006 11:17:30   
tipka
Fajn ti je dražit me, v enem momentu, mi je bo branju tvojega posta res bilo tako, kot da mi dražiš grlo s prstom, želodec mi je skoraj obrnilo, še zdaj mi je malo slabo.

Kaj imaš od tega, da druge dražiš? Jaz tega nikoli ne delam. Pohecam se, pa ne, da bi drugi trpel, včasih moramo druge naučiti, da se je treba znati nasmejati na svoj račun. To, kar ti delaš, kaže na tvojo izprijenost.

Jaz sem se včeraj odpovedala vsem mogočim rečem, ki bi jih zaradi praznika lahko počela, smučanju, shoppingu v A, kopanju, zato da sva se z mojim dragim lahko ljubila. Bilo je divje in nežno hkrati. K temu moraš stremeti. Lizanje dlak ali obrite ****, brez želje vedeti, kaj se z lastnico tisti trenutek dogaja, kaj se je dogajo z njo prej in kaj se bo dogajalo z njo kasneje, ne hvala. Nisem žival.

Se popravljam. Še živalim ni vseeno. Obstajajo paritveni obredi in še veliko drugih pravil, nobena žival si ne želi le lizati, želi biti potešena, ljubica, kupi si lizalko.

< Sporočilo je popravil tipka -- 9.2.2006 11:22:58 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Želim si sexati z žensko
9.2.2006 11:18:33   
CIPRESA
Saj jaz vzamem vse bolj na izi eva zato sem še tu gor, Radhi je očitno mal presedal in se ni tok zabavala in hecala kot mislite nekateri tle gor... mal zprno je če si sam in vsi samo po tebi tolčejo a ne??? Pa še potem ko se posloviš na tvoj račun zabava teče dalje...to me mal moti no.

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Želim si sexati z žensko
9.2.2006 11:32:51   
daddy
   jaz se nič ne hecam in mi je res krivo, da Radhe ni več tu.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Želim si sexati z žensko
9.2.2006 12:13:29   
Anonimen
Temu jaz pravim sindrom uzaljenosti.. Kolikokrat bi se jaz ze lahko poslovil ce bi reagiral enako..
Samo tko pac je na forumih.. enkrat te kdo kritizira.. drugis te kdo skurca.. tretjic te pohvali.. cetrtic se s teboj zabava.. in tko se to vrti..

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Želim si sexati z žensko
9.2.2006 14:16:24   
Giri
Jaz se praktično nikoli ne oglašam,pa bom tokrat naredil izjemo.Ta tema je bila res zabavna,in bi lahko bila še naprej.
Mislim,da ste nekateri zgrešili poanto,zakaj je Radha odšla.Ni je motilo to,da jo nekdo kritizira,niti da se z njo ne strinja.
Ampak,kakor sem jaz razumel,to,da je se to zadnje časa prepogosto dogaja pod "Anonimna".Sramežljivka je napisala,da bi bila lahko užaljena zaradi enega Radhinega posta.Ja,lahko-ampak ona vsaj ve,kdo ji ga je napisal.
In mislim,da je Radho motilo le to,da se pod anonimnostjo skrivajo navadni strahopetci,medtem ko je ona vse povedala pod svojim nickom in se s tem izpostavila tudi morebitnemu kritiziranju.Tako,pa -komu naj Radha pove,kaj si misli,recimo,če pa niti ne ve kdo jo napada oziroma kritizira,kajti le -ta je anonimen?In problem je le v tem.Mislim,da Radha ni edina ,ki tako razmišlja;saj je ena odprla celo temo,da bi anonimnost ukinili.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?