|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: V potovalki kondom
10.2.2006 16:34:57   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
"Sem vedela, da bi ti morala povedati"

Samo slišati ne moreš in nočeš, ker preveč boli.

Kaj je res:
1. Njegova veza je že tako redna, da je prišel v fazo nepazljivosti (od tu kondom).
2. Prijateljica ti je povedala (kmalu boš njej zamerila)
3. "Ne vem." ponovno: če bi ga našla na njej ležat, bi verjela izgovoru (ki bi ti ga povedal dan! kasneje). In čisto vseeno je na kakšnem glasu je tista.

Ni čudno, da mu je tako lahko varati. Še če bi ti povedal, bi rekla, da te zafrkava.

Kaj narediti:
Takoj, nemudoma mora prekiniti vse stike (ti bo hitro razložil zakaj vse, jo nujno potrebuje)

Potrebovala boš kar nekaj časa in dela na sebi, da boš stvar premlela, se soočila in prebolela. Največ 1leto. Kar je več, ni zdravo.

Se že ponavljam. Sem ti že takoj na začetku na prvi strani napisal cel scenarij. Daj preberi si ga. Gre točno po njem.


pa še tu je nekaj:
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=792333


< Sporočilo je popravil tehnofil -- 10.2.2006 16:37:00 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: V potovalki kondom
10.2.2006 20:02:43   
Vesna
meni se pa zdi,da če mu ti pospravljaš potovalko,potem najbrž delaš večino takih stvari,in če bi njegov  brat res rabil potovalko,bi najbrž tebi rekel,da mu jo naštimaj..ne vem no tako si mislim,jaz vse opazim doma,če bi kaj manjkalo,brez moje vednosti ne gre nič iz stanovanja,pa nisem  zmajuser posted image ,ki mora vse vedet,
skratka sumljivo se mi zdi,da ti ne bi vedela,če je kdaj kaj posodil bratu.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: V potovalki kondom
10.2.2006 22:45:38   
Anonimen
Kako je v resnici, ne vem, ampak tudi meni se zdi ta zgodba s potovalko, posojeno bratu, za lase privlečena. Za sodelavko pa bi rekla samo to, da če je tvojega moža že dvakrat videla z neko žensko, pa ti do sedaj ni nič rekla, zdaj pa, ko si ji ti omenila situacijo, se je pa kar na lepem tega spomnila, da je to ženska, ki uživa v tuji nesreči, ne pa prijateljica, saj če bi bila prijateljica, bi te poklicala takoj, ko bi videla tvojega moža in tisto žensko. Poklicala bi te še takrat, ko bi gledala vanju, ne pa po bog ve kolikem času. In zdaj, ko si že sama nekaj odkrila, ne veš pa, ali si odkrila dovolj, je še ona pristavila svoj piskrček, da se naslaja nad tvojo nesrečo.
Kar se mene tiče - hvala lepa za oba. Za takega partnerja in za tako prijateljico. Jaz bi se po hitrem postopku znebila obeh in to brez milosti. Če je mož "nedolžen" pri tej zadevi, bi slej ko prej že našel dokaz za to, čeprav ni trajalo presneto dolgo časa, da bi mu jaz spet lahko zaupala, če bi mu sploh lahko. Če pa ga postaviš pred vrata, pa bi v svojem moledovanju, da ga vzemi nazaj (kajti to moški, ki varajo na skrivaj, naredijo v 99%), priznal tudi to varanje. Sicer z besedami "saj je bilo samo enkrat, pa pijan sem bil, pa sodelavci so me prepričevali" in podobno, ampak priznal pa bi, v upanju, da mu boš verjela, da je bila to enkratna napaka in da je ne bo ponovil.
No, takrat bi pa jaz s še večjim veseljem zaloputnila vrata pred njim.

(odgovor članu Vesna)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: V potovalki kondom
11.2.2006 2:16:36   
Anonimen
[
Grozno je to, da ne poznas svojega partnerja.. kar pa je postalo ze cist samoumevno.. vazno je da clovek z nekom zapolni svojo luknjo ne-ljubezni.. pa ceprav z nekom, ki ga prisilis, da se ti laze..
quote]

no, tole T. me je najbolj zabolelo. Saj partnerja nikoli ne poznaš do konca, še sebe ne. Glede tega kondoma - takrat, ko je moj partner posodil potovalko bratu sem bila v porodnišnici - tako da res ne vem. Se mi je pa zadnjič, ob telefonskem klicu zazdelo, da je brat lagal, ker se je zavedel resnosti situacije in ne zato, ker bi ga moj pripravil na to.
Ne vem. Je pa res, sem napisala, da je bil na kavi z žensko, ki je na slabem glasu.  V bistvu je ona vse - kar jaz nisem - spočita, lepo urejena, z miničem do nevem kam. Dvakrat ločena, en otrok, lepo urejena hiša, v glavnem na zunaj deluje super.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: V potovalki kondom
11.2.2006 2:19:05   
Anonimen
Kruto bo slišati, anonimna, ampak dejstvo je, da mu verjetno nikoli več ne boš zaupala, pa četudi zares ni bilo nič.
Če pa na kakršenkoli način ugotoviš, da je bilo... ej, potem nam pa tukaj na RR sporoči, kako je izgledalo, ko je pakiral svoje stvari v tisto zloglasno potovalko. Kajti upam, da ga boš z glavo naprej brcnila ven!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: V potovalki kondom
11.2.2006 2:30:25   
Anonimen
oh Kerensa, če bo kdo pakiral bom to jaz. Ker živim pri njemu. Pa še to mi je zagrozil, da ob morebitni ločitvi bo ON dobil otroka in ne jaz, ker sem brezposelna, on ima pa d.o.o.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: V potovalki kondom
11.2.2006 2:34:28   
Anonimen
Potem je pa res optimist, ja...
Kar pusti ga, naj si tako misli...
Ko bo pa na naslednjem službenem potovanju, naj gre pa on s kondomom po svoje, ti pa z otrokom po svoje...
Pa bo potem videl, kdo bo pri komu...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: V potovalki kondom
11.2.2006 5:11:32   
snorlax
Anonimna, nimam ti kaj drugega rečt, kot samo to, da držim pesti zate, da se bo dobro razpletlo zate in za tvojega otroka.

Če se ti ljubi, mi piši privat.

Srečno!user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: V potovalki kondom
11.2.2006 21:53:09   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
če bo kdo pakiral bom to jaz. ..ob morebitni ločitvi ... otroka..... brezposelna.

Torej ima izsiljeno dovoljenje za varanje?
Ker sedaj veš in nisi odšla (še celo grozi ti), misliš da bo prenehal? Ko bo prenehal, misliš da ne bo bil s tretjo? Sedaj ko veš, se mu res ni potrebno preveč skrivati.

Nisi v zavidljivi situaciji. Misli, da neke hitre in nepremišljene odločitve ne sprejmi. Lahko se spremeni tudi na bolje in celo na boljše. Ali pa ne.

Tam nekje je ena zaljubljena in ne more oditi (na kmetiji), ker je finančno odvisna, tu si ti ki si tudi prisiljena ostati zaradi finančne odvisnosti. Ono  ima mož rad, pa ona njega ne, tu imaš ti njega rada pa on tebe ne. Obe v različni situaciji in obe v bolečinah.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: V potovalki kondom
12.2.2006 11:05:21   
alenkica
Mogoče bo kruta, ampak jaz ti svetujem da kar greš proč od njega. Jaz bi mu zamerila že to, da se ti ua grozit z otrokom in to materi otroka.

Ne mu dovolit,da te izsiljuje in pojdi proč od njega!

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: V potovalki kondom
13.2.2006 10:57:27   
LARIKA
O sranje,...sej ne vem kaj naj rečem. Boga! A si ga že kaj vprašala?

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: V potovalki kondom
14.2.2006 14:59:45   
nInAzWeRiNa
to ti je reku že zato da ne boš upala it stran ker vsak ve da bi mati nardila vse za otroka-sam to ni življenje anonimna!! pejt k staršem(vsaj za neki časa-no ne vem v kakšnih odnosih ste ampak poskusit ni greh) ker si zaslužš velik več kot tole laganje in izigravanje pol bomo pa vidl kok ti bo otroka vzel ja...zlo zlo mejh procent moških dobi skrbništvo!glavo gor in pokaž mal ponosa in samozavesti,pa se ne pustit tkole vlečt za nos...user posted image
lp.,nina

_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu LARIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: V potovalki kondom
14.2.2006 15:27:15   
lory05
Tjazy, zakaj prisiliš?
Jaz mojemu vse povem, čisto vse in enako pričakujem od njega. Sem mu tudi že povedala, da tudi če me prevara, bi veliko laže prenesla, če bi mi sam takoj povedal, kot da zvem čez pol leta od drugih.
Prav nič ga ne prisiljujem, da laže.
Kje ti tu vidiš prisilo?
Sicer pa vidim, da imaš tipično moško primitivno razmišljanje : " kaj je narobe, če sexaš z vsako, ki ti prekriža pot?"
PRAV PO MOŠKO.
Me samo zanima, kako bi se ti počutil na mestu anonimne? Mislim, če odmisliš svoj moški ponos in sam sebi priznaš, da do nekoga tudi nekaj čutiš.
Če ta oseba prizadene tvoja čustva in se počutiš izdanega? Meni je bilo to počutje naravnost grozno in ne boš me prepračal, da se nisem tako počutila.
Da se boš laže vživel v položaj, pa bi svetovala tvoji dragi, da poskuša to narediti ona tebi, potem pa nam boš zaupal svoje počutje. Prav?



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: V potovalki kondom
14.2.2006 15:34:59   
lory05
Torej anonimna, če ti grozi to o ločitvi in otroku, zna bit, da te res vara. Pomeni, da je vse vnaprej razmislil, da mu boš itak oprostila, ker nimaš kam in si brez službe in če drugače ne, ti bo grozil z otrokom.
Vse natančno preračunano. Si pomislila na to?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: V potovalki kondom
15.2.2006 22:27:12   
tipka
Grozno, varanje, bogica, si že v fazi jeze? Daj, vrži mu nekaj v glavo, kretenu.user posted image

(odgovor članu lory05)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: V potovalki kondom
17.2.2006 10:19:21   
Anonimen
Takole je: od najdbe kondoma sva na bojni nogi, skregana. Jaz sem že spakirala in začasno odhajam k mojim staršem - z otrokom seveda.
Mislim, da ima res drugo, ker ne zanika več, da bi imel kakšno, ampak pravi, da sem ga sama polomila.

(odgovor članu tipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: V potovalki kondom
17.2.2006 10:24:47   
Anonimen
o, šit.

Tudi jaz bi spakirala in odšla.



Upaš lahko samo to, da se je s kondomom zaščitil,.... ker ne bi blo fajn, da bi ti domov prinesel kakšno sranje.
Saj ne veš kako dolgo te že vara.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: V potovalki kondom
17.2.2006 10:25:31   
soncece24
Mislim, da si se pametno odločila.A ti si ga polomila? Ker si mu pokvarila sedenje na dveh stolčkih?? Ti kr lepo idi, bo najboljše za tebe in za tvojega user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: V potovalki kondom
17.2.2006 10:38:52   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
začasno odhajam

Ne zapri vseh vrat za seboj. Življenje je polno čudnih stvari. Ne zapri vseh vrat.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: V potovalki kondom
17.2.2006 10:54:18   
livia
To je verjetno eden izmed načinov, da spoznaš resnico.
Boš videla kaj bo čas pokazal. Veliko sreče.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: V potovalki kondom
17.2.2006 11:09:21   
tipka
Nisem več med najmlajšimi, poznam še in še primerov varanja, med njimi sem tudi jaz.

V sorodstvu (ne bližnjem) imamo par, on vara nonstop, ona je bila že najmanj petkrat pri svojih starših, tudi cel mesec, ampak vedno znova se vrača k njemu. Po dolgi pavzi imata celo še drugega otroka. Tej ženski ne manjka nič, državna služba, zrihtana, prijazna, srečno otroštvo, tako da bi zdaj lahko nafilala par strani vprašajev, tako zelo mi nič ni jasno.user posted image

Jaz vem, kako bi ravnala, osnovno, česar se je treba držat, je, dobro premisli, poslušaj sebe, ne drugih, kaj čutiš, edino tako se kasneje ne boš sekirala, če se ne boš pravilno odločila. Živeti moramo tako, da imamo potem obraz, znati se moramo zagovarjati, če delamo nekaj, v kar nismo čisto prepričani, se bomo potem težko zagovarjali.

Ja, pa tisto, da si ti kriva. Lahko bi ti rekla, ne sekiraj se, da je to razumljivo, da to vsi rečejo, me cankarjanske matere se pa potem v nedogled sprašujemo, kaj smo naredile narobe, a vem, da je potreben čas, da se nehaš sekirat.

Drži se!user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: V potovalki kondom
17.2.2006 13:58:51   
wawa
Ja ja na koncu je seveda kriva ženska...ker nisi uštimna, nimaš najlepše postave, si zvečer zmatrana, halooooooo, kolikorat te je pa on razvajal, ko si bila zmatrana, ti plačal masažo da bi se sprostila, zrihtal varstvo za otroka da bi bila lahko sama.............čakaj kdo je potem kriv??????????????' samo hočem ti rečt nisi ti kriva
 
 
Držo se in srečno

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: V potovalki kondom
23.2.2006 11:39:56   
Tia27
Samo ti veš odgovor, malo pomisli o vajinem odnosu, ne zatiskaj si oči, spreglej.Pogovorita se preden se zgodi še kaj hujšega.Vprašaj ga kaj on misli o vajinem partnerskem odnosu, kaj bi naredila, da bi bil boljši, pojdita 1 teden sama nekam na dopust in najdita rešitev.Kaj drugega ne vem povedat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: V potovalki kondom
23.2.2006 13:33:21   
Anonimen
Jaz sem pa danes prvič prijadrala na vaše strani in joj... Tale naslov me je kar treščil po glavi. Še bolj me je pa pogrelo pisanje NEKATERIH moških tukaj. A res mislite, da so vsi moški narejeni tako, da morajo naskočit vsako, ki je na to pripravljena?! Dejte se tko grdo hvalit no! Sej niste psi, da bi ovohavali in naskočili vsako, ki pride mimo!!! Tjazy, rada bi vedela, če te tvoja partnerka pusti, da skočiš na vsako? Al tud ti skrivaš svoje naskoke, ker nimaš jajc, da bi ji povedal? Verjemi, niso vsi moški taki kot psi!!! Malo je takih kot ti, več je takih, ki o tem lahko samo sanjajo, največ pa takih, ki samo z jeziki opletajo in se hvalijo. Je pa še kar nekaj povsem zvestih moških, ki raje popestrijo odnose v svoji zvezi, kot pa da bi skakali vsevprek. Moraš bit že moški s slabo domišljijo, da ne znaš popestriti vajinega odnosa drugače kot tako, da skočiš čez plot... Smola pa taka...

Ja, Anonimna, tebi pa čestitam, da si pustila za seboj laži in nezaupanje. Sem tudi jaz že doživela tako krizo. Pol leta je bilo hudo ampak potem sem pa zasijala v vsej svoji luči. Vzela sem si nekaj mesecev za to, da hodim v naravo, da berem, meditiram... V glavnem, ko sem malce splezala z dna, sem najprej poskrbela za svojo dušo. Ti pa imaš še otroke. Pojdite ven, igrajte se, v službi se posveti temu, da boš vsako delo opravila čimbolje, doma poskušaj skuhat kaj, česar že dolgo ni bilo na jedilniku... Vem, da na začetku boli. Ampak, ko je za teboj, se pa počutiš, kot bi zmagala na olimpijskih igrah!!! Verjemi!!! Popolnoma odklopi tistega lažnivca iz svojega življenja (ne iz življenja otrok) vsaj do takrat, ko se boš počutila ozdravljeno in zmagoslavno. Delaj na sebi in osreči sama sebe. Človek mora najprej imeti rad sebe!!!

LP in veliko sreče!!!

(odgovor članu Tia27)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: V potovalki kondom
23.2.2006 16:12:32   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Še bolj me je pa pogrelo ....
da morajo naskočit vsako,

Ene greje ljubezen, ene greje naskakovanje, ene pa greje branje RR.

Je pa zanimivo, da bralka več ve o moških kot moški sami. Je bolj verjeti tist, kar vedo o sebi  moški, kot tisto kar mislijo ženske o njih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?