|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ODLOČNE 38. DAN
9.2.2006 20:30:37   
lelaval
Danes je moja prebava ponorela. Ves dan že letam na wc in imam že dovolj tega. Na vem več kaj gre sploh še lahko iz mene. Sva bile z malo popoldan v Hipermarketu, pa sem morala nakupovalni vozek pustiti sredi trgovine in šibat na stranišče. Po koncu šopinga pa ponovi vajo.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tejčica, jaz imam danes tudi takšne težave. Zato pa nisem upala nikamor. user posted image

Sem se pa za kosilo prav *nažrla* segedina - brez kruha seveda. user posted image
Zvečer pa sem si tudi vzela segedin - pol manj in ga začela jest. Pa so otroci jedli žemlce, namazane  s pašteto in creme bonjour. Pa te Rame že tako dolgo nisem jedla, da sem si jo enostavno morala namazat. Po dveh žemlcah sem se mogla vstat od mize, sicer sploh ne bi nehala jest, dokler ne bi zmanjkalo žemlc. user posted image user posted image
Sama sebi se gabim - pravi požeruh sem. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ODLOČNE 38. DAN
9.2.2006 20:41:05   
Anonimen
Iz iztega razloga kot vidve sem jaz pridobila na vagi - 2 kg. user posted image  Sem morala wc rezervirat za ves dan zase. V trgovino pa itak nisem mogla, ker mi je bilo preveč slabo.

Saj se ne pritožujem. Če bi le ta dva kg minusa ostala, bi bilo super...

(odgovor članu tejčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ODLOČNE 38. DAN
9.2.2006 20:46:35   
lelaval
Skutica, jaz sem že tudi razmišljala, da bi se danes splačalo vagat, a sem si premislila, ker sem se odločla, da se vagam le še ob torkih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ODLOČNE 38. DAN
9.2.2006 23:29:17   
Suzi*
Ja, meni se kilce spet premikajo, user posted image  zdaj se pa ne bom vagala do torka. Jutri gremo v Olimje do ponedeljka, tudi ne vem, ali bom lahko jedla po pravilih. Se bom pa vsaj po obrokih poskušala držat ločevanja, po dnevu pa verjetno ne bo šlo. Me zanima kaj bo pokazalo na tehtnici v torek. user posted image  Itak imam pa še tako malo za izgubit, da ni panike. user posted image

Danes sem bila pridna, kot ostale. Sem za K jedla popečene bučke s tuno, papriko in kislimi kumaricami, zraven pa zeleno solato, za V pa malo popečenih bučk, pečenega osliča in rdečo peso.

Jutri pa bom verjetno kar krompirjevo solato za K, za večerjo pa odvisno, kaj bodo v hotelu kuhali.


No, tako odločne, jaz se do ponedeljka zvečer poslavljam, pridne bodite, jaz bom pa še za vas uživala. user posted image user posted image user posted image  user posted image



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?