|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: OKTOBRKE
17.2.2006 11:36:59   
Barbk
A_A ta krvavitev je prcej podobna kot pri M-kri je svetla je pa ni veliko-danes precej manj kot včeraj.Ne znam ti opista tega občutka a res se drugač počutim.Hvala bogu, da imam ob sebi tako dobrega fanta in ostale bližnje, seveda, da imam vas na katere se lahko vedno obrnem.Kako ste pa ostale srečke user posted image ?Bodite pozitvne in rade se imejte pa čim več se pogovarjajte s svojo pikico.

Barbk

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: OKTOBRKE
17.2.2006 12:06:33   
Arabela
Hojla user posted image !
Barbk ne tako hitro obupati!!! Moja prijateljica je skoraj celo nosečnost malce krvavela, pa je nato rodila zdravo pupiko... Vsaka nosečnost je po svoje drugačna, čeprav se drži nekih pravil... Držim pesti da bo vse ok user posted image !

A_A jaz sem v 8 tednu (7 4/7)... Do 7 tedna je blo vse ok, potem pa se je začela slabost user posted image ... A sem zdaj ugotovila, da takoj ko mi začne postajati slabo hitro zbašem kaj v usta... pa mine user posted image ... Ampak zato ves čas nekaj papcam... Prej sem jedla 2-3x na dan, zdaj pa na vsaki 2 uri... mislim, da se bom jaz v tej nosečnosti precej zredila, če ne bom pazila.... Jem pa vedno nekaj malega (hvalabogu mi sladko in čokolada ne dišita)... Zdaj sem ravno pojedla kruh s sirnim namazom in košček šunkice... NJAM...



_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: OKTOBRKE
17.2.2006 12:18:38   
Arabela
Še tole!
Vava, midva sva svojim staršem in sestram povedala še isti vikend, ko sva zvedela da sem user posted image .... To pa zato, ker mi sedaj vsi stojijo ob strani, ko mi je slabo in sem tečna... Imajo smene da me spodbujajo, haha... Po prvem pregledu pa sva povedala najbližjim prijateljem... Veš kakšno veselje naju je čakalo vsepovsod user posted image ... Vem, da lahko gre še marsikaj narobe, ampak vem da bodo tudi v tem primeru vsi stali za mano in mi pomagali.... Saj sprva nisva hotela povedati... Ampak to kar zleti iz tebe....

Pa tudi v službi sem povedala svoji šefici, predvsem zaradi slabosti.... Pa je ful pozitivno sprejela... Danes ko sem doma me je že 2x klicala samo da je vprašala kako sem...

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: OKTOBRKE
17.2.2006 13:57:01   
gaya
SM10 in Barb obema lahko povem samo to, da ne obupat, kajti, dokler vama na pregledu pri G ne povejo drugače, obstaja upanje. Držim pesti za vaju in vajini pikici....user posted image

Drugače pa sem jst šla danes k svojemu G ker imam ful povečan izcedek - bel tok - ali karkoli že to je,.. in me je dal na UZ in punce moje, videla sva user posted image  in srček je utripal user posted image user posted image ,...
Jst sem tko srečna, sicer vem, da gre lahko še marsikaj narobe, ampak najbolj me je skrbelo to, ker v prejšnji user posted image  nikakor nismo dočakali srčka user posted image ....

Skratka zdaj bom lažje čakala svoj uradni 1. pregled 17.marca.

Počutje je v redu, razen prisotrnih slabosti, zjutraj še posebej, potem pa ko sem lačna user posted image ,...

Drage moje čuvajte svoje pikice in božajte trebuščke

_____________________________



30.09.2006 je v moje naročje prisvetila najsvetlejša zvezdica, obraz moje hčerke Gaje.



(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: OKTOBRKE
17.2.2006 14:09:45   
lucika
da se se jaz opogumim in vpišem med vas. pa naj se zgodi, kar se ima namen.
imam sicer malo slabe izkušnje, sem bila med marcicami in junijkami, pa sem jim malo zamorila temo s vojimi krvavitvami:( zdaj v tretje, upam, da bo ok.

zadnja m 18.1.; torej 4 tedne in 2 dni. upam, da pridem do 40t.

pocutim se LAAAAACNO,  pa malo se bojim (vsake pol ure na vc), ker me zvija, kot bi hotela m dobit. a vas je to vse zvijalo tako zgodaj, je to normalno?

naročila sem se tudi na pregled. 13.3. kolk let je se do tja? meni se zdi cela vecnost. sicer pa, če bom imela vas, kaj rabim ginekologa...?

jaz upam na najboljse, pa vam vsem zelim isto. zdi se mi da ste kar vse kak teden ali dva ali tri pred mano; torej ste polne dobrih nasvetov in tolazbe nam zacetnicam.

lp

(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: OKTOBRKE
17.2.2006 14:28:40   
vava
dobrodošla lucika!
saj veš kako pravijo: v tretje gre rado in želimo ti, da bo tokrat uspelo in da bomo skupaj do oktobra (no pa še potem) user posted image
mislim pa da se vse počutimo še zelo začetnice, pa se skupaj kar prebijamo.

arabela hvala za vzpodbudo, mogoče bova pa ta vikend vseeno komu povedala
gaya - hura za vajinega user posted image

lp vsem

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: OKTOBRKE
17.2.2006 15:38:33   
SANIKA
čestitke lucika in vso srečo tega sveta ti želim!pa pazi nase in javi se še kaj!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vava)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: OKTOBRKE
17.2.2006 18:03:28   
mis




SM 10, ne obupaj. Zdaj je statistika na tvoji strani.
Barbk, razmisljaj pozitivno. 50% vseh krvavitev se konca srecno! Zelim ti veliko srece.

Zdej ko pisete da ze krvavite in se vam dogajajo neprijetne stvari, je se mene bolj strah. Imela sem ze eno neuspesno nosecnost. Pa sem zdaj razmisljala pozitivno. Sem 5t4d. Strah me jeuser posted image
Upam, da se vse srecno iztece...user posted image



(odgovor članu SANIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: OKTOBRKE
17.2.2006 18:20:30   
Bety
Pozdravljene!

Da se vam še jaz pridružim...nikakor se nisem mogla prijaviti na nov računalnik.user posted image ..
... jaz sem že stara fosilka iz nižjega foruma (BetyRR)...po nekaj splavih evo zopet nosečka...2.postopek ICSI in to z zamrznjenčki...zadnja M je bila 7.1. ...ET 3.2. in zdaj sem v 5.tednu...imela sem hude bolečine in nekaj izcedka v soboto in nedeljo...ker je krvni izvid 13.2. pokazal vrednost ßhcg 220, obstaja možnost, da nosim dvojčka...user posted image user posted image ...pa tudi sama čutim dogajanje na obeh straneh trebuha...prvi pregled je 28.2. ...pa upam na najboljše...po izračunih (266 dni od oploditve) in po koledarčku je moj PDP 15.10. ....zelo sem utrujena in ne zmorem delati več kot 3 urce na dan brez horizontalnega počitka...

toliko za zdaj....ne smem biti črnogleda, pa vendar upam, da tokrat ostanem na tem forumu do koncauser posted image user posted image user posted image

LP

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: OKTOBRKE
17.2.2006 18:33:07   
nelly
No da se zdaj tudi jaz vpišem med oktoberke.Tudi jaz sem delala v petek test in mi je tudi pokazaluser posted image . Tako zdaj sem v 6tednu in komaj čakam da opravim prvi pregled in da me moj G. pomiri da je vse o.k.

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: OKTOBRKE
17.2.2006 19:27:23   
Arabela
Superca!!! Vedno več nas je!!!

Punce, grde oblake preženite in mislite samo na svoje sončke... Bolj ste neobremenjene in sproščene, lažje bo... user posted image user posted image

Dobrodošle vse nove user posted image !!!

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu nelly)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: OKTOBRKE
17.2.2006 22:46:23   
Špela100
O punce, koliko vas je že. Bravo oktoberke. No jaz sem ok, nobenih krvavitev, trkam ob les, nobenih izcedkov, špikanj ali kaj podobnega...spet trkam. Zaenkrat ok, samo dva dni mi je malo pomalo slabo.

Tako mi je žal za SM10, Barbk pri tebi pa ni še konec upanja, al sem jaz kaj zamešala. Oprosti, če sem, obema želim vse naj, naj. Tudi sama sem šla že skozi to in vem, da ni besed, ki bi vaju pomirile in potolažile.

Lucika bravooooooooooooooooooooo.....ful vesela zate, vse naj, naj do konca. Boš videla, da bo ok.

V glavnem pa vse božajte bušija in uživajte. Jaz pa komaj čakam pregled v torek.

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: OKTOBRKE
19.2.2006 8:31:43   
Arabela
Hojla user posted image !

Kako ste kaj? Za mano je spet slabo prespana noč... Nikakor se ne morem naspati... user posted image  mi ne pusti, saj raste raste... Šele zdaj se počasi zavedam, da se v meni bori za življenje majhno bitjece....

Lepo nedeljo vam želim... Pri nas že sije sonček...

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: OKTOBRKE
19.2.2006 9:04:51   
gaya
Jutro,

jst sem se pa komaj sestavila po včerjašnji celodnevni slabosti,...user posted image , to je blo pa noro, začelo se je zjutraj, ko sem celo bruhala, pol pa samo tisti nagravžni občutek slabosti,...
Pol mi je pa lubi limonado naredil in sem ugotovila da mi ful pomaga,... tko da sem danes kr začela že sedaj in je bojše,...
Drugače pa jst ponoči spim ko top, razn če me najin mucek zbudi, pol težko nazaj zaspim,..
Drugače pa joškice so težke in bradavice na dotik občutljive, prebava pa čist podivjana,... Tako sem napihnjena, ko kaj pojem, da ne morem nobenih hlač zapet user posted image  in pol mam kr odpete in kakšno tuniko čez, da se ne vidi user posted image , saj je za nosečniške še malo prezgodaj, v službo pa tud ne morem v trenirki user posted image ,...

No punce, kako pa ostale, a še spit?

Aja, pr nas pa ni nič sončkauser posted image , je tak grd vreme,..

Lp

_____________________________



30.09.2006 je v moje naročje prisvetila najsvetlejša zvezdica, obraz moje hčerke Gaje.



(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: OKTOBRKE
19.2.2006 9:38:00   
Bety
No, jaz zaenkrat nimam nobenih slabosti. Verjetno je za 5t prezgodaj in se bo šele začelo. Ker uporabljam prometrij, čisto drugače doživljam nosečnost. Ni špikanja, ni krčev, ni izcedkov...Pijem tudi magnezij, kalcij in C vitamin. Ravno včeraj sem začela malo bolj jesti in me tudi joškice bolijo. Do zdaj so bile kot stara cunja. Edino, kar ne prenesem, je pregrevanje telesa. Prav slabo mi rata, če sem preveč pogrnjena ali oblečena in se čez cel dan slačim, oblačim, zračim....
Včasih mi je tako dobro, da se sprašujem, če nisem sanjala, da sem noseča.user posted image


Jaz sem na bolniški, ker enostavno nisem zmožna delati. Moje delo je nega bolnika na terenu in sama misel, da bi vzdigavala, obračala, umivala, ... mi obrne želodec. Tokrat mi ne gre, nažalost. Pa podzavestno verjetno tudi varujem dojenčka, ker se bojim kakšne okužbe.

Moj prvi pregled je 28.2. Moram misliti pozitivno in upati na najboljše.

Srečno!

(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: OKTOBRKE
20.2.2006 8:03:06   
A_A
Barbk, mislim, da bo še vse OK s tabo. Dokler ne krvaviš močno, je vse še OK user posted image  user posted image

SM10 žal mi je, da se ti ni dobro izteklo user posted image  vzami si malo časa, da se živčki malo pomirijo, potem pa veselo v nove boje user posted image  (tudi jaz sem imela ss, pa sem vedno mislila pozitivno in sedaj sem vesela user posted image  )

lucika, držim pesti tudi zate, da bo vse ok user posted image

bety, a kr dvojčka, juhu user posted image  user posted image

nelly, špela 100, vajudveh se spomnem iz foruma Zanositev, živijo nosečki srečki user posted image   user posted image


vidim, da nekatere ste že povedale staršem in prijatelj-em(-icam). midva bova povedala po 1. pregledu (v 8. tednu), kaj pa ve?



_____________________________

Sreča in zadovoljstvo sta v nas samih.

(odgovor članu Bety)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: OKTOBRKE
20.2.2006 8:09:21   
gaya
Jutro user posted image ,

jst sem danes ponovno v sluzbiuser posted image , komaj sem se zjutraj sestavila, itak da so se začele obvezne jutranje slabosti in postavljanje na glavo v školjko,... se mava zlo rade z našo školjko zadnje par dni, jo pomoje več objemam kot mojga user posted image .....
No ampak sam da dete raste, bom že pretrpela tud to,...

Midva sva povedala že vsem ožjim družinskim članom in jaz sodelavkam v službi, ker me itak vsak dan vidijo in prav nima smisla da kaj skrivam, ker mi tud kava ne paše več in so me takoj prokužile,.... user posted image
Uradni prvi pregled še nisem mela, ampak sem bla v petek pri G zaradi ful povečanega belega toka, pa sva pogledala tudi user posted image  in je že lepo srček utripal, sem pa v 6 tednu in 4/7,....

Kako ste kaj ostale? Aja, vse ki imate težave s slabostjo in bruhanjem , a mi katera zaupa, kakšen pameten nasvet za blažitev le tega,... ne pomaga niti če kaj pojem, niti ingverjev čaj, niti prepečenec user posted image ,....

No lep dan, pa čerpav deževen

Gaya in pikica user posted image

_____________________________



30.09.2006 je v moje naročje prisvetila najsvetlejša zvezdica, obraz moje hčerke Gaje.



(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: OKTOBRKE
20.2.2006 8:28:31   
lucika
dobro jutro oktoberke!

meni se vedno ni najbolj jasno, če je to kar se dogaja sploh res...prvi pregled imam 13.3, meni se zdi zelooo dolgo do tam. upam, da ga bom tokrat docakala; in da bo vse vredu...

znaki, kot so ta, da nimam m, bolece prsi (upam, da bo tole počasi konec, ker je grozno); apeeetit, nenormalno sem lacna.....to ostaja. ja, pa krcke imam kot pred m, me je se vedno strah, da bo kaj priteklo. za zdaj na sreco se ni...

kar se lakote tice. ojejejejejej...vedno sem rada jedla, ampak tole zdaj pa presega vse meje. nekaj pojem, in sem cez 15 minut tik pred tem, da mi zacne krulit. ce pojem veliko, me napihne kot zabo, da komaj diham, ampak takoj ko to spusti, sem spet laaaacna. ce pojem malo, sem itak lacna non stop.
ja, moj dojencek se ni ugotovil, da je mamica mal bolj mocna, in ima rezerve prek zadosti za trojcke.  ne, malo me je strah; da se ne zredim za kakih 30 kil, ker bom potem imela tri mestno stevilko kil, to pa ni za nobenega dobro.

evo, zdaj sem pojedla skledo muslijev, pa mi se vedno nekaj manjka. se kaka minutka in bom ful lacna. upam, da TOLE ni predstopnja bodocih slabosti...

kako ste pa ostale. jaz pocasi capljam za vami ...4t+5dni

lp

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: OKTOBRKE
20.2.2006 15:05:17   
mis




pozdrav vsem sreckam user posted image .
Jaz se kar drzim, obcasno me malo slabost zvije, moram rect da vedno bolj in upam, da to ne bo preslo v bruhanje. nekatere ste ze imele prvi pregled. Lepo, ze veste kako je. Jaz pa se kar cakam...
Gaya, tudi meni se je danes pojavilo precej belega toka. Ti je G kaj rekel zakaj? a mislis da moram poklicat G? Prvi pregled imam cez 14 dni.
Lep dan se naprej.



(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: OKTOBRKE
20.2.2006 15:09:15   
vava
živjo punce!
najprej čestitke vsem novim user posted image  in bety hura za (mogoče) dvojčka

Midva sva ta vikend povedala njegovim, pa je bilo kar hecno. Smo sedeli vsi za mizo in je moj dragi dal bratu neke cd-je in rekel no tole je pa za strica... in on: hvala. Nihče nič ... Potem pa ... Ja mami je od sreče skoraj kap zadela. No potem pa veselje in čestitke. user posted image user posted image user posted image  Lepo... (arabela hvala za vzpodbudo)

Sicer pa meni niti ni slabo, vsake toliko me tišči v želodcu, bruhala pa (še)nisem... občasno (na 3 dni) imam nekaj malega izcedka (čisto malo rjavega pomešanega s sluzjo in včasih je kot nekakšna drobcena nitkica zraven) - ne vem ali je to zelo zaskrbljujoče user posted image   Mene skrbi ampak, ko naslednjič pogledam je že vse ok in potem se pomirim. Ponoči se včasih zbudim prepotena (prej sem vedno spala kot top), zvečer zaspim včasih že ob sedmih in seveda sem potem pokonci navsezgodaj. v soboto npr. sem ob 6:30 skakala naokoli in brala knjigo. Špika me vedno manj in razen, da imam zmešan ritem spanja, nekaj večja prsa (za kar je moj user posted image ) in da mi vsake toliko grooozno na sladko potegne (prej sladkega sploh nisem jedla) se ne počutim nič posebno nenavadno.
Pa saj bo še čas; danes je najina user posted image  stara  6t in 3 dni

lep pozdrav vsem

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: OKTOBRKE
20.2.2006 15:11:21   
Arabela
Hojla user posted image !

Tudi jaz sem se po treh dneh (slabosti) zopet odvlekla v službo.... Zjutraj mi je obupno slabo user posted image , čisto sem brez energije, ampak do sedaj še nisem bruhala... Ampak danes sem se oborožila za v službo user posted image ... zjutraj pojedla hot-dog (ob 7ih), kupila sem si še sadni zavitek, s seboj sem imela še prepečenec in banano... samo da ne bi bila lačna... ker če postanem lačna in nimam ničesar pri roki za hrustat, lahko samo še padem od slabosti user posted image ... In res mi do sedaj še ni bilo slabo, le utrujena sem precej... Ampak šibam dalje v šolo...

Punce držte se.. saj bodo naše slabosti minile... to je šele težki začetek... Samo da naši user posted image  rastejo.

Pa še vprašanje... Priporočali so mi, da se bi že začela mazati s kremo proti strijam, čes da ni nikoli prezgodaj ... A veste mogoče za kakšno preizkušeno?



_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: OKTOBRKE
20.2.2006 17:05:42   
gaya
mis, sem sla ravn zarad tega belga toka na pregled, pa mi je rekel, da je to ponavadi vedno in da mi do konca tretjega meseca tko ne sme nič predpisatuser posted image ( k prejšnja G mi je ana svečke, pa sem bla noseča 7t),....
Mi je svetoval, da naj sedim na kamilicahuser posted image , sem se v nedeljo lotila te umetnosti, sem si poparila rituser posted image , tko da sem rajš odnehala in mam dnevne vložke not, ter čakam konec 3 meseca user posted image ,......

Vidim, da mamo vse podobne težave in prav je tako, vsaj vemo, da user posted image  pridno rastejo,...

No jst grem naprej delat user posted image , se bavim z dohodnino in tem,... pa sem ugotovila, da sem mojmu možku zgubila un k ti s firme pošljejo, 2 ma 1 manjak in moram hitr poiskat, preden pride domov in ugotovi user posted image ,...

No se kaj se javite, da nam dnevi čim prej minejo,...

Aja a je katera iz zgornjega konca gorenjske, da nam tko sama v porodnišnici na Jesenicahuser posted image ,....

_____________________________



30.09.2006 je v moje naročje prisvetila najsvetlejša zvezdica, obraz moje hčerke Gaje.



(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: OKTOBRKE
20.2.2006 21:17:39   
Barbk
Ojla punce,

Žal moji pikici ni uspelo, zato vas moram zapustiti in dati prostor drugim srečkamuser posted image .S pomočjo mojega dragega in bližnjih ter seveda vas nisem in ne bom obupala.Greva v nove boje.Baje lahko kar začneva, ker je vse ok.Bodite pridne in vedno pozitivne, še vedno pa vam bom mal sledila in se vam kdaj pa kdaj oglasila.

Barbk

(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: OKTOBRKE
20.2.2006 22:25:47   
mis




Barbk, razumem te in socustvujem s tabo. Glede na besede se zelo dobro drzis. Misli pozitivno in res, ce ni potrebno ciscenje lahko takoj zacneta z akcijo. Zelim ti, da bi se cim prej vpisla med seznam novembrk ali decembrk. Sporoci nam. Mi smo s tabo.
Tudi me se upamo na najboljse, caprav se ni bilo pregledov...user posted image

Zelim ti veliko srece!



(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: OKTOBRKE
20.2.2006 23:05:47   
pilotgirl
Lep pozdrav punce,da se še jast mal javim,ja nas pa čaka pregled v ponedeljek(27.2) in komaj čakam da gre mimo,saj si že zelo močno želim videti svojo pikico.Zaenkrat se mormo pohvalit da nam je blo sam enkrat slabo pa še to ni blo ravno hudo,upam da bo tko tud naprej.
Vidim pa da bo oktobra kr gneča v porodnišnicah.
papa majauser posted image user posted image

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?