|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJHNE SKRIVNOSTI
15.3.2006 12:35:07   
tanaja*
IZVIRNO SPOROČILO: XANA

... jaz zmeraj uporabljam primorske novice...




Ojoj, sem se nasmejala user posted image user posted image . Brez zamere, Xana...


_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: MAJHNE SKRIVNOSTI
15.3.2006 14:50:38   
XANA
če ja pa res. pa še to jih moji mami zmažem (par dni stare). najprej jih preberem, pol pa okna pucam al pa pokakane plenice not zavijam. koristne da ni kaj, morm priznat.

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: MAJHNE SKRIVNOSTI
15.3.2006 16:15:14   
copka
tole s testeninami tudi ne bo najbolj drzalo, po neki logiki. Meni se nikoli ne primejo, pa ne dam olja notri, samo vode mora biti dovoljuser posted image . olje pa itak plava na vodi. V vreli juhi je tudi olje na vrhu.user posted image

z mravljami smo se tudi mi borili in na koncu je zmagala mami, ko je samo malo vrele vode zlila na njih...in puf..ni jih vec. Mi ni logicno, ker tudi gnezda nismo nikoli odkriliuser posted image .

< Sporočilo je popravil copka -- 15.3.2006 16:18:19 >

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: MAJHNE SKRIVNOSTI
15.3.2006 16:32:40   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: mama76

Oranžne in rdeče madeže npr.korenček,rdeča pesa ... najlažje speremo , če jih prej namažemo z jedilnim oljem, deluje tudi na stekleničkah in cucljih.


Kako pa potem olje spraviš doluser posted image user posted image user posted image user posted image

Copka, mislim, da nisi glih prav razumela. Gre, da se testenine ne sprimejo, ko so že odcejane in se že ohladijo, ko jih vse ne poješ.

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: MAJHNE SKRIVNOSTI
15.3.2006 16:46:38   
copka
ja asso, pri tem se strinjam, ce so ze odcejene, da jih prelijes z oljem.
Ko pa jih kuhas, pa ne vidim smisla, da ze prej dajemo olje v vodo, saj tudi ko odlijes vodo, najprej zlijes vodo( in olje) nato pa v cedilo padejo testenine- olje se jih prakticno ne dotakne.user posted image

To je po moji logiki, bom pa tole se malo prestudiralauser posted image . No, morda pa ima kdo kaksno dobro razlago.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: MAJHNE SKRIVNOSTI
16.3.2006 8:30:34   
naniplus4
Ja olje gre pa čist normalno dol ko pomivaš omenjeno posodouser posted image . Nasvet pa drži, sem tut sama  že to počela, ker mi je šlo na živce, da je sokovnik ves oranžen od korenčka.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: MAJHNE SKRIVNOSTI
16.3.2006 10:23:18   
XANA
glej copka: tudi juha je bolj mastna, če je v njej več olja. jaz dam v vodo olje, pol pa testenine in se ne sprimejo (niti med kuhanjem in niti po tem ko stojijo cel dan). ne vem zakaj, z glave sem to sprovala in je delovalo. po mojem so bol gladke in mi je boljši filing kot pa da olje polivam po samih testeninah.
najboljš da provaš.

(odgovor članu naniplus4)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: MAJHNE SKRIVNOSTI
16.3.2006 11:41:57   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: nani-2

Ja olje gre pa čist normalno dol ko pomivaš omenjeno posodouser posted image . Nasvet pa drži, sem tut sama  že to počela, ker mi je šlo na živce, da je sokovnik ves oranžen od korenčka.

user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image   Ojoj, joj... jaz sem si predstavljala, da dam na obleke olje... nisem registrirala, da gre za posodo....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu naniplus4)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: MAJHNE SKRIVNOSTI
28.3.2006 13:31:03   
palma
Vaši nasveti so super uporabni! Me pa zanima, če mi lahko katera svetuje, kako naj perem črne kavbojke oz. temna oblačila, da ne bo po pranju belih lis? Kaj dam preveč mehčalca ali kaj? Sem prav jezna, ker se mi to zgodi pri nekaterih temnim oblačilih? user posted image

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: MAJHNE SKRIVNOSTI
28.3.2006 21:16:26   
petarda
Kako pa pereš temna oblačila? Jaz jih samo s tekočim pralnim praškom, pa ni nobenih lis.

(odgovor članu palma)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: MAJHNE SKRIVNOSTI
29.3.2006 9:42:52   
asso
Če se meni slučajno vidijo beli madeži, jih ko so suhi skrtačim s krtačo in gre vse dol.

To je posledica "nepravega" splahovanja. Največkrat od mehčalca, ali pa če je morda stroj prepoln, da ne splahne vsega perila lepo.

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?