|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: maca - kapsule
8.9.2006 20:12:15   
lana38
Jaz sem pila čaj iz krvomočnice od aprila do julija, pa ni bilo user posted image . Sem pa dobila močnejše user posted image , kar je verjetno posledica čaja, ker vpliva na to, da se maternična sluznica bolj odebeli.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: maca - kapsule
9.9.2006 7:30:57   
Anonimen
Midva sva včeri letala po Ita in iskala maco. Nikjer je nisva dobila, ali nimajo ali pa prvič slišijo. Pol sva naročila in bo danes šel dragi spet na dolgo pot, da bo šel iskat. Upam, da naju ne bojo nategnili in bo danes spet brezveze letu dol. 

(odgovor članu lana38)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: maca - kapsule
9.9.2006 22:13:43   
lana38
Meni se je enako zgodilo, pa mi je potem ena iz Primorske nabavila, ker gre večkrat v Trst. Upam, da si uredila MIŠEK1. A si daleč do morja?
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: maca - kapsule
10.9.2006 8:40:55   
Anonimen
Predvčerajšnjim sva jih potem naročila in je može včeraj letel še enkat iskat. Dobil je samo se mi zdi, da niso ta prave.  So v rjavi flaški in rumen oz svetlo rjava nalepka. Piše gor Muca plus (maca radice 70%, lepidium mayenii walp). Sam se od nekje spomnim, da so punce govorile, da je nek koren gor narisan, Tle ni korena. Pa še to, če ve ktera po italijansko: 3 capsule 2 volte al giorno (kaj pomeni volte ostalo še razumem). Odločila pa sva se, da bova jemala oba in 2-3 mesece pred postopkom. 

(odgovor članu lana38)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: maca - kapsule
10.9.2006 10:01:21   
lana38
MIŠEK1!
Prave so, tudi jaz imam take. Lepidium mayenii je prava MACA. Samo poglej koliko mg ima. Na dan bi jih naj zaužila do 1500 mg. Jaz imam dvojne, ene so 450 mg, druge pa 250. Tako da enih se jemlje 3 na dan, drugih pa 6. Ni bilo iste sorte dovolj škatlic.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: maca - kapsule
10.9.2006 12:56:33   
Anonimen
BOm mogla kar 6 na dan jest, kriza. No ja, sam da bo hasnilo, še dobr, da sva vzela mal več škatel, ampak zdaj vseen premalo, da bi lahko obadva  jedla po 3 mesece.  Tja ko se seliva, na srečo tudi prodajajo maco, samo na nesrečo z mnogo manj %. Se pravi, da bova mogla še več kapsul pojest, če nama bo zmanjkalo teh in bova mogla kupiti tiste.

A si ti kje našla kja napisanega o maci, npr. kako deluje, za kaj je dobra, na kaj vse deluje...... Jaz imam namreč še mal zvišan hormon prolaktin, pa me zanima ali bi tudi na tega kaj čudežno delovala ta maca.

Hvala lanauser posted image

(odgovor članu lana38)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: maca - kapsule
10.9.2006 14:06:44   
lana38
MIŠEK1!
Vtipkaj si MACA, pa ti vse polno odpre. Mislim, da je tista stran Peruvian MACA, oz. nekaj podobnega. Tam ti vse piše o MACI.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: maca - kapsule
11.9.2006 9:33:13   
Zofy
Volte pomeni "krat". Torej 2 x na dan po 3 kapsule.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: maca - kapsule
12.9.2006 12:03:35   
Anonimen
Pozdravljene uporabnice MACE,

tudi sama sem bila najprej skeptična glede raznih tablet in kemičnih pripomočkov pa sem se na koncu vseeno odločila za MACO. Naročila sem jo preko interneta in dobila v 7 dneh iz Amerike, vse skupaj me je za 600 kapsul/500mg 100% Mace stalo okoli 14 tisoč SIT, jem jo prvi ciklus cca. 2 tedna in med tem časom sem opazila, da se mi je bel tok neznatno povečal verjetno je bilo to točno v času O. zdaj se je malo umirilo, čakam pa na to, da vidim kakšna bo user posted image M.

Vsem veliko sreče in na čimprejšnjo user posted image

(odgovor članu Zofy)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: maca - kapsule
12.9.2006 12:09:23   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljene uporabnice MACE,

tudi sama sem bila najprej skeptična glede raznih tablet in kemičnih pripomočkov pa sem se na koncu vseeno odločila za MACO. Naročila sem jo preko interneta in dobila v 7 dneh iz Amerike, vse skupaj me je za 600 kapsul/500mg 100% Mace stalo okoli 14 tisoč SIT, jem jo prvi ciklus cca. 2 tedna in med tem časom sem opazila, da se mi je bel tok neznatno povečal verjetno je bilo to točno v času O. zdaj se je malo umirilo, čakam pa na to, da vidim kakšna bo user posted image M.

Vsem veliko sreče in na čimprejšnjo user posted image



Se opravičujem, odgovor je bil namenjen vsem, ne le Zofy, ker sem nova se še malce ne znajdem povsem.

Sem pa hotela še omeniti, da na embalaži piše, da je za začetek priporočljivo jemati do 1500mg Mace na dan, povečati vnos po potrebi do max 4500mg/dan. Piše pa še, da je za ženske priporočljivo do 3000 mg Mace/dan ob kritičnih rezultatih. Bilo je mišljeno na ženske v menopavzi zaradi vročinskih oblivov.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: maca - kapsule
12.9.2006 17:31:36   
Anonimen
Anonimna, prosim te, če mi lahko posreduješ link ali naslov od kjer si naročila maco iz amerike. Hvala

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: maca - kapsule
12.3.2009 19:19:06   
limonita
Bljak, si ne predstavljam, da bi uživala maco v prahu. Rajši jo naročim v kapsulah - 800 mg - 100 tablet - 20 EUR. 

(odgovor članu Manca750)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: maca - kapsule
12.3.2009 23:31:05   
SISI4
Ali je že kateri uspelo user posted image  ko je jedla maco
Oprostite  mogoče neumnemu vprašanju


čao

(odgovor članu limonita)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: maca - kapsule
13.3.2009 8:43:03   
Gwendolen
Punce, samo jaz sem se pa tako slabo počutila prejšnji ciklus, ko sem jedla Maco. Prav cel ciklus sem bila totalno napihnjena, obupno me je špikalo po celem trebuhu. Sicer sem imela glivično okužbo tudi, samo tisto je v nožnici. Jaz sem jo nehala jesti in so težave prenehale.

Zdaj pa ne vem, kaj naj si mislim.user posted image


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: maca - kapsule
13.3.2009 17:55:15   
limonita
SISI4 - meni ni uspelo, ampak so mi sedaj odkrili pregrado, tako da mi verjetno ne bi pomagalo nič, razen odstranitve pregrade - sicer sem maco jemala 1 mesec

Gwendolen, tudi jaz sem imela težave zaradi mace, sploh v prvih dneh mi je bilo zelo slabo, sredi ciklusa sem bila napihnjena kot žaba, po ovulaciji se je pa zadeva nekako uredila in so mi potem celo zapasale, se mi zdi, da sem imela več energije.

Kakorkoli že, zaenkrat bom maco opustila - dokler mi ne odstranijo pregrade, sicer mam pa zaenkrat vrednosti hormonov OK, tako da je verjetno tako ali tako ne potrebujem.




< Sporočilo je popravil Eja RR -- 8.6.2009 13:42:36 >

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: maca - kapsule
16.3.2009 19:04:48   
ency
Anonimna to tudi mene zanima....jst sem narocila tudi to maco v prahu, in mi ni jasno, kolko vode oz. soka se zmesa s tem prahom...vsaj navodila bi bila lahko prilozena!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: maca - kapsule
29.3.2009 19:41:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ency

Anonimna to tudi mene zanima....jst sem narocila tudi to maco v prahu, in mi ni jasno, kolko vode oz. soka se zmesa s tem prahom...vsaj navodila bi bila lahko prilozena!


tudi sama sem začela s to maco, pa me zanima, kako lahko to spiješ??? meni gre tako na bruhanje, da komaj zdržim user posted image sem začela z limono pit, da vsaj mal "ublaži" okus, pa zatisnem si nos, pa še vedno komaj po grlu spravim... sem pa hotela, da bi tudi dragi to pil.... ja, ko je spil, je letel v kopalnico user posted image ne bom ga mučila, sebe bom, ker sem 2 škatli naročila... potem pa definitivno v kapsulah!

ency, kako ti to spiješ???

(odgovor članu ency)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: maca - kapsule
30.3.2009 8:06:37   
ency
Ola, jst si dam zlicko mace v kozarec, polijem z malo vroce vode-tolko da se raztopi tisti prasek, in nato dodam 2dcl pomarancnega soka, premesam in to je to...je kar pitno, ma se mora tisti prasek res dobro raztopit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: maca - kapsule
1.4.2009 10:32:50   
CLAUDY11
jaz mam pa kapsule in jih je enostavno za pogoltnit!!!
a je že kateri uspelo s tem jaz še zraven pijem čaj od krvomočnic naj bi blo tudi v pomoč za zanositev!!user posted image

(odgovor članu ency)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: maca - kapsule
3.4.2009 19:58:47   
Gasper13
Pozdravljeni! Kapsule maca je priporočljivo jemati v kombinaciji s kapsulami B-kompleks ali cinkom. To informacijo sem zadnjič dobil v tej isti Apoteki Natura, ki jo omenja uporabnica na prejšnji strani. Rekli so, da proizvajalec priporoča to kombinacijo in da podatki s terena kažejo na določeno uspešnost. Upam, da vam omenjeni namig kaj pomaga. Lep pozdrav!

(odgovor članu CLAUDY11)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: maca - kapsule
7.6.2009 22:13:49   
NiveaSun
Jaz jo pijem tako, da si naredim malo močne cedevite in notri zmešam maco. Je kar znosno user posted image

(odgovor članu ency)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: maca - kapsule
8.6.2009 8:06:41   
Hope2
V opozorilo, ni vsaka maca ta prava maca in ne vsak cink. Upam, da se še same malo več informirate o tem na internetu, kot pa brezglavo kupite prve ponujene ali najcenejše izdelke
v opozorilo puncam, ker sem že zasledila, da na svetovnem spletu naročajo marsikaj, pa se sploh ne pozanimajo kateri cink se sploh veže v telo, kako, koliko mg.....katera maca je prava, koliko mg, zakaj pomaga, komu pomaga..... glavno da nekde nešto čula i ajde da proba


< Sporočilo je popravil Eja RR -- 8.6.2009 13:34:32 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: maca - kapsule
9.6.2009 22:38:06   
mi negra
jaz sem jih kupila preko spleta....hitro dobiš

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 10.6.2009 9:24:16 >

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: maca - kapsule
15.7.2009 10:47:39   
Anonimen
Kje ste nabavile maco?
Videla sem, da se je v nekaterih spletnih trgovinah ne dobi več ...
Potem sem našla tole: http://www.nakupovanje.net/maca-guarana-spolna-moc-60-kapsul-pr-1199291
Ja tale OK?

(odgovor članu mi negra)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: maca - kapsule
15.7.2009 10:56:04   
rija
jaz imam še eno :)
piši mi na zs...ker jaz tebi ne morem....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?