|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI - MARČICE
17.3.2006 15:16:57   
Sulfinija
Pozdravljene!

Hvala vsem,ki ste danes mislile name.KOt vam je vampirka povedala sma na kratko počvekali in sma šli narazen ni bilo časa.

No za mano je prvi UZ in prva doza gonala-f.Naslednji petek imam ponovno uz in pol bmo videli kakšna kokoška bom jaz kako bo moje telo reagiralo.No ena pred mano je žal slabo opravila in je bila vsa v skrbeh.Uboga se mi je res smilila.

Tkole sedaj me pa tkole mečejo hormoni,me je vožnja zelo utrudila in grem kar malo počivat.

Vse skupaj lepo pozdravljam in vam želim lep vikend.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: IVF/ICSI - MARČICE
17.3.2006 17:48:36   
Elysabeth
Mojca...praviš, da imaš že naslednji petek drugi UZ in že danes si dobila tudi dozo Gonala? Hm...meni niso včeri nič rekli, da je kaj narobe, vse naj bi bilo u redu, pa imam drugi UZ šele naslednji ponedeljek in tudi z gonalom moram šele jutri začet?! Pa Vampirka? Kolikor jaz vem, smo vse v dolgem postopku, ne? In obe sta začeli s špikanjem dan za menoj?! Vidim, da gre res pri vsaki drugače...
Še včeraj sem se hvalila, da se dobro počutim, a danes...čist sem povožena, utrujena, ležim, nič ni od mene. Ne morem verjeti, res ne!
In ostale? Sisy kako si kaj? in Teja...upam da si že kaj bolje!
Ja, pred nami pa je že vikend..pri meni bosta to verjetno kar 2 dneva ležanja (če predvidevam po trenutnem razpoloženju...)

Pozdravčekuser posted image !

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: IVF/ICSI - MARČICE
17.3.2006 18:56:59   
Sulfinija
Elizabety!

Daj povej mi koliko enot gonala dobiš sedaj'Jaz 150 enot in kolikokrat ti poči penkalo.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Elysabeth)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: IVF/ICSI - MARČICE
17.3.2006 19:53:13   
Elysabeth
Torej ... jutri (šele?) začnem z gonalom in sicer: štiri dni po 225, nato pa do 27. marca (ko imam drugi UZ) po 150. Kolikokrat pa poči, ne bi vedela...ti lahko povem jutri zvečer!
Mojca, so tebi že povedali, kdaj imaš predvideni datum za punkcijo? Pri meni je potekalo vse tako hitro...da niti vprašati nisem uspela! Skoraj nič ne vem...še dobro da obstaja internet in forumi, da lahko kaj vprašaš in da si lahko tako druga drugi pomagamo, ne?


(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: IVF/ICSI - MARČICE
17.3.2006 19:58:08   
Sulfinija
Ojla!

Glej jaz hodim v MB.iN sem imela dva meseca femoden tabletke da so zrihtali M vsem skupinam.SEdaj od 3.3 sem začela z prvimi dipherline injekcijami in danes na drugi dan M sem imela UZ in dobila sem prvo dozo gonala in sicer do četrtka imam 150 enot in prve injekcije naprej do punkkcije.V petek si doma ne dam gonala,ker grem na UZ in glede na rezultat tam zvem koliko enot bom imela dalje in koliko sem kaj pridelala foliklov in v petek spet dozo gonala sprejmem v MB.Nato pa bomo videli kako dalje.
Na mojem listu piše predvideni datum punkcije načrtujejo po 29-03.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Elysabeth)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: IVF/ICSI - MARČICE
17.3.2006 20:06:59   
Elysabeth
Ja, kolikor vidim je postopek različen od posameznice do posameznice. Skratka...to ni tako pomembno...pomembno je, da že enkrat zagledamo user posted image  ali user posted image  .
Se slišimo (oz. beremo)!

Elysabethuser posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: IVF/ICSI - MARČICE
18.3.2006 14:57:48   
vampirka
Kje ste, zaspanke??? user posted image
Jaz vsake toliko male pokukam na forum, pa nič novega user posted image ...malo napišite kaj delate na en čisto povprečen, ne preveč bio-vremensko prijazen sobotni dan...jaz sem ga pol prespala (izgleda da me končno zdravila dohitevajo user posted image ), zdaj pa grem generalno očistit kuhinjo (če bo volja pa še kopalnico)...samo, da ne mislim preveč na to, kaj vse me čaka v naslednjih dveh tednih - joj, tako hitro minevajo dnevi user posted image !!! V ponedeljek se mi spet začne služba in odkrito povedano se mi prav nič ne lušta it...v bistvu komaj čakam, da si po punkciji spet nekaj dni bolniške privoščim user posted image .

Torej, klepetulje - na plan! user posted image user posted image

(odgovor članu Elysabeth)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: IVF/ICSI - MARČICE
18.3.2006 15:25:43   
Elysabeth
Ja,...ne vem če sem danes ravno "klepetulja"user posted image  Imam prov težek dan, moža še do večera ne bo, problemi mi pa kar vrejo na plan... Pospravila in zgloncala sem že vse, tko da res ne vem kaj bi sama s sabo. Učiti se mi ne pa res ne da. Se grem kar malo uležat in prižgat TV, mogoče bo kaj bolje!
Kaj pa ostale kaj počnete?

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: IVF/ICSI - MARČICE
18.3.2006 15:51:27   
*Karmen*
Oh, punce, tudi za mano je čisto delaven dan. Danes smo zaključevali še stopnišče v zgornje nadstropje. Po hiši je brenčalo kar sedem ljudi... Jaz sem dopoldan kuhala in stregla s kavico, čajčkom in še čim... Malce prej pa sem zaključila s čiščenjem... Groza!!! Malta je bila na vsakem centimetru!!! Zdaj sem si pa prislužila eno urico počitka. Zvečer se pa spet kaj javim. Do takrat pa vsem marčicam in drugim puncam en lep pozdrav in veliko sreče!!!

(odgovor članu Elysabeth)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: IVF/ICSI - MARČICE
18.3.2006 22:27:14   
Teja K.
Lepo pozdravljene,
javljam se vam še zadnjič pred transferom. Grozno me je strah user posted image  in tudi precej slabo se počutim. Upam, da to ni slab znak.
Komaj čakam, da dobim mojo pikico in da zveva kako lepo novico.
Papa svem, držite pesti zame jutri.

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: IVF/ICSI - MARČICE
19.3.2006 7:51:43   
Sulfinija
Pozdravljene!

Lepo sončen nedeljski pozdrav vam pošiljam vsem soborkam tlele na forumu.No včeraj se vam nisem nič javila slabo sem se počutila utrujenost,da te kap zadene.No jaz se pridno pikam tudi že z gonalom.V četrtek ga dobim zadnjič isto dozo,nato v petek imam UZ in upam,da zvem da sem bila pridna in imam kar nekaj foliklov.Punce mene tolk že špika po jajčnik v trebuhu,da je ojej upam le,da je to dober znak in pol v petek se zmenimo vse dalje.

In kako ste kaj ostale?Teja zate pa držim pesti za tvoj transfer in javi nam kaj sta danes kaj izvedela lepega in seveda datum za test,glej da bo + kajti da tudi nam daš voljo,in da dvignemo malo procent višje kot je ponavadi.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Teja K.)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: IVF/ICSI - MARČICE
19.3.2006 10:24:05   
Sisy
ojla punce,

jaz sem bila pa danes zjutraj na mojem prvem UZ ki pa ni izgledal kaj preveč obetajoč user posted image  kaj pa vem... saj verjetno po 7 dneh špikanja pr nobeni ni bog ve kaj...torej.... videla  sem 1 mal večjega in nekaj manjših malih folikelčkov (kakšne 3)...tako da moram kar nadaljevat s ta močno dozo Menogona,v sredo imam še en UZ, v četrtek ali najkasneje petek pa baje že punkcija.....user posted image  Mi je pa dr.Reš rekel da ni niti važno koliko je jajčk, da je pomembno kaj je v njihuser posted image  no vseeno pa je po moje bolje da jih je čim več  tako da je čim več možnosti za oploditev....

Drugače pa tudi že mene tako kot Vampirko dohitevajo stranski učinki zdravil...Včeraj smo imeli neko praznovanje, zato sem oblekla v mojo najljubšo črno oblekico...vse lepo in prav samo če ne bi v njej izgledala kot nosečnica v 3 mesecu user posted image  trebuh imam grozljivo napihnjen....user posted image

Drugače pa nič novega....Zunaj je tako lep sonček....Tako grem kar z mojo user posted image  malo ven, na zrak...Na žalost sama ker mojega user posted image  ni doma,...je šel uživat na primorsko....kolesarit.....user posted image

Joj jutri je pa že ponedeljek...nekoliko me tolaži misel da samo še 1 teden delam potem pa bolniška....čeprav kaj dosti ne bom imela od nje ker se imam toooliko za učit da me ja kar groza....

Ve vidim da vse že fino napredujete, Mojca s tvojim pikanjem ni pa ni konca a ne user posted image , Teja tebi sem kar "fovš" ker si dala punkcijo že skozi, držim pesti za močen + čez 14 dni, Elizabety nč se sekirat če imaš kdaj kisel dan...jaz imam zadnje čase skor vsak dan kisel....ne vem a me hormoni dajejo al kaj...skoz sem nekaj žalostna user posted image , Karmen kako se imate kaj na vrhniškem koncu? Vampirka si ti tudi kaj tečka po teh naših zdravilih? user posted image

Tako. Zdaj pa res šibam na sonček.

se še kaj javim.

papa

< Sporočilo je popravil Sisy -- 19.3.2006 10:30:02 >

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: IVF/ICSI - MARČICE
19.3.2006 10:41:50   
Sulfinija
Sisy!

Nr bodi žalostna ni važno koliko je folilkov važno,je kaj je resnično v njih.Za primer si vzami aljčo kako dolgo ječakala in imela na koncu le eno samo jajčko in danes je že skoraj v 31.tednu nosečnosti torej tudi ti daje pozitvno misli pa bo.

Joj meni zdravila delajo ko nora.Me nekaj že v bušiju in v jajčnikih špika ne vem če se že kaj dekla ali kaj nimam pojma.JOj jaz sem tolk tečna,zaspana po teh pikecih da je groza.Torej drži pesti zame kajti v petek imam svoj drugi UZ in bom komaj takrat zvedela kako sem bila pridna jaz.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: IVF/ICSI - MARČICE
19.3.2006 22:02:33   
ija
Punce, živjo!

Tudi jaz sem marčica in sem našla (no, Karmen mi je povedala) tale kotiček šele zdaj. Jaz sem začela z Menogonom prejšnjo nedeljo, tako da sem imela včeraj že UZ, ki je pokazal 7 jajčkov, dr. Reš pa je zgledal kar zadovoljen. Jutri zjutraj imam spet UZ in mam občutek, da bo potem že kar kmal punkcija. Mene je tud strah, čeprav si mislim, da ravno umrla ne bom. Frugač mi je pa čist fino z vsemi temi zdravili - Suprefact je itak kul, ker je šprica, injekcije mi pa tud moj dragi profesionalno zapika. Stranskih učinkov tud nimam pretiranih, dons sm bla sicer ful zaspana, pa trebuh mi strašno raste, tako da me vse hlače tiščijouser posted image
Za vse, ki ste na istem kot jaz, držim pesti, Sisy, midve sva pa, kot sem ugotovila, najbližje skupaj.
Kako mate ostale zrihtano z bolniško - meni Reš ni še nič rekel? To je verjetno po punkciji - a potem skoz do transferja in še po transferju?

Držte se, punce, pozdravček, i.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: IVF/ICSI - MARČICE
20.3.2006 8:15:33   
Špelka
Čao, marčice, vse se počasi premikate proti svojim prvim UZ ali celo že punkciji, ali pa celo transferju!!! user posted image user posted image user posted image  Bravo! Jaz vam za vse držim pesti!

Sisy - jaz ti držim pesti predvsem za KVALITETNA JJAČKA! IN ZAUPAJ V USPEH! user posted image user posted image user posted image

Vampirka in Mojca - še malo in bosta tudi vedve rešeni končno telih špric! user posted image user posted image user posted image

Elysabeth - glej, morda si na prelomnici najlepšega dogodka v tvojem življenju! Tudi zate velja - pozitivne misli v glavo! user posted image user posted image user posted image

Teja K. - javi, ko boš lahko, kako je šlo na transferju! user posted image user posted image user posted image

Ija - lepo pozdravljena in dobrodošla! Držim ti pesti, da gre tudi tebi vse po sreči! user posted image user posted image user posted image Če češ, te vpišem na seznam IVF-jevk - pobrskaj pod spodnjimi temami in javi podatke!

Emamair - ti pa gotovo že kaj novega veš, ne? user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako sem pa jaz? Hja, standard - takrat, ko komaj čakaš, da ti priteče ta user posted image , je sevede ni od nikjer. Sem se odločila, da bom kar ta mesec še poskušala zatežit na GK, sej več kot NE mi ne morejo rečt. user posted image user posted image user posted image  Tko da - čakam......user posted image user posted image user posted image ....letam na WC, glava mi pa dela 100 na uro, kljub temu da sem se že zdavnaj sprijaznila, da naravno ne bo nič, še vedno en črviček gloda....user posted image user posted image

No, se beremo, punce, poročajte!

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: IVF/ICSI - MARČICE
20.3.2006 9:06:05   
Sisy
čau ija

jaz imam UZ v sredo tako da bo punkcija nekje v četrtek,petek...mogoče bova pa celo skupaj na punkciji user posted image

(odgovor članu ija)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: IVF/ICSI - MARČICE
20.3.2006 10:51:57   
Sulfinija
Ojla!

Punce mi lahko pveste po kolikih injekcijah vam je začel rasti trebuh ozirtoma,da ste čutila,da se nekaj dogaja.Jaz sem danes dobila četrto injekcijo gonala trebuh še nič ne narašča na hipe se mi zdi,kot da me malo bolijo jajčniki in to je tudi vse.Je tole nrmalno delovanje'Joj komaj čakam,petek da grem na uz in zvem kaj novega.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: IVF/ICSI - MARČICE
20.3.2006 11:51:09   
Elysabeth
Dan!user posted image

Danes sem tako dobre volje, da ni kaj...sam zdaj pa ne vem ali vreme tako pozitivno deluje name ali pa so to kar hormončki...upam le, da bo čimdlje trajalo!
Ija - dobrodošla med namiuser posted image user posted image user posted image !
Mojca - ne boš verjela, v meni se porajajo enaka vprašanja kot tebi. Glede ne prejšnji teden, ko sem bila vsa napeta in oh in sploh, imam danes trebuh čist raven, nič napet (sej v normalnih okoliščinah se ni za pritoževat!), nobenega glavobola, nič slabosti...in se sprašujem ali je to o.k. Zdej če bi kaj čutila v jajčnikih, bi vsaj vedela, da se kaj dogaja, tako pa....upam, da Gonal deluje!!!Drugače pa komaj čakam naslednji ponedeljek, ko imam drugi UZ in takrat bo vse bolj jasno!
Pri tistih, ki imate pa kratek postopek, ja...ni kaj...vse se vam hitro odvija. Sisy - ti boš že kar punkcijo ta teden imela!
In Teja - javi se, ko boš lahko in seveda poročaj kako si! Držimo pesti zateuser posted image user posted image user posted image !
Špelka- kar pokliči, navsezadnje res nimaš kaj izgubiti, po mojem je celo dobro da pokličeš že kar sedaj, lahko da te naroči že za termin ali dva naprej (pri meni je bilo tako - s sestro smo izračunale datume menstruacij za dva meseca vnaprej, ker so bili datumi zasedeni - kolikor jaz vem, na novo sprejmejo po 4 na dan)
Pa da ne pozabim še na Vampirko! Kako je pri dan službe po dopustu? Verjetno ti misli še vedno uhajajo v tople kraje, ne? Sicer je pa danes tudi pri nas lep sonček!
In tu je še naša Karmen, ki nas vedno spodbuja z lepimi mislimi! Hvala ti...pomagajo!

No, takole...malo sem se razpisala...zdej grem pa ven na sončka, na bližnji hrib...malo obraz posončit!

Lep dan vsem skupaj od Elysabethuser posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: IVF/ICSI - MARČICE
20.3.2006 13:39:53   
Sulfinija
Elisabety!

Očitno se morama sprijazniti z tem,da pred najinim UZ ne bma vedela kako reagirama na gonal-f in se pustima presenetiti.Mene spetr nekaj špika v trebuhu takole,da jaz sklepam po gavobolih,slabem počutju špikanju,da se resnično nekaj dogaja.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: IVF/ICSI - MARČICE
20.3.2006 13:53:14   
Elysabeth
Veš, Mojca...ti kar malo zavidam (v pozitivnem smislu seveda!). Jaz se počutim tako dobro, da bi šla lahko maraton laufat, nobenih znakov....in še teden dni do UZ, ko bom vedela kako in kaj!
Sedaj sem pa kar malo zaskrbljena ratala, ker se tok fajn počutimuser posted image . Mislite, da je to slab znak? Resnično upam da ne...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: IVF/ICSI - MARČICE
20.3.2006 14:12:26   
Sulfinija
Elisabety jj jaz pa tebi zavidam v potivnem slislu,ker tebi ni nič jaz pa se grozno slabo počutim in tole pikanje po jajčnik,da je obup no.

Ja ne vem žal sem tudi jaz v tem prvič vendar kot jaz vem ni nuno,da takoj čutiš kajti vsako telo drugače prenaša moje očitno tola slabo prenaša in če po pravici povem se teh ajčnikov in spodnjega dela preveč niti ne dotikam pa naj b kaj bo v petek si bom na jasnem,čeprav se ti dnevi vlečejo v neznano in mislim,da tale petek nikdar ne pride do mene.Če bo šlo vse ok bi jaz drugo sredo morala imeti punkcijo joj resnično komaj čakam petek,da izvem kaj novega.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Elysabeth)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: IVF/ICSI - MARČICE
20.3.2006 15:10:41   
Teja K.
Hojla, žal se malo pozno javljam, vendar sem včeraj kar cel dan ležala.
Lepa novica je; da je Reš vstavil 2 user posted image . Zdaj pa pridno počivam in ležim. Trebušček je še kar napet, vendar je baje to hipereakcija na zdravila in ni nič hujšega.
Zdaj lahko le upam, da bo šlo vse vredu. Tri user posted image  pa smo zamrznili in jih bomo uporabljali naslednjič.
reš mi je dal 14 dni bolniške, no pa saj sem doma že od punkcije.
Kako si kaj Sissy, že odštevaš dneve? user posted image Želim ti, da bi bili folikli polni jajčec.
Mojca, kako pa ti kaj?
In ostale-Elisabeth? Si še vedno tolk fajn? Super.

Se javim kaj jutri.

Aja, CB morava narediti 2.4.Držite pesti
Papa

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: IVF/ICSI - MARČICE
20.3.2006 15:15:22   
andreja 07
čestitam teja le pogumno naprej po mojih stopinjah res sem vesela zate ko bi ti le uspelo držim pesti.

Sedaj pa imaš čas da u miru počivaš in se pustiš razvajat tako da maš čas čuvat user posted image user posted image  
lp andreja

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu Teja K.)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: IVF/ICSI - MARČICE
20.3.2006 17:28:52   
*Karmen*
'Dan!!!
 
Jaz sem se pa danes malo odklopla. Smo imeli delaven vikend. No, vsaj sobota je bila obupno delovna. Moj je celo dopoldne zidal, jaz pa celo popoldne pospravljala za zidarji. Pol mi je pa ob pol dvanajstih dopoldne rekel, da mora eno lestev peljat nazaj k enemu frendu. Pa ga ni bilo do enajstih zvečer. Je šel mal praznovat zaključek zidarskih del... Men je pa tud čist prav prišlo nekaj samotnih uric. Sem imela že poln kufer strežbe in čiščenja...
 
Ravnokar sem prišla s sprehoda. Me je moj kuža mal peljal ven. Ja, pri vas se pa že ful dogaja!!! Najprej ena velika dobrodošlica novi marčici IJI, ki je vse do danes samevala na sosednjem forumu. No in zdaj je končno našla svoje sotrpinke... IJA, vso srečo pri pridelavi jajčk in pri punkciji, ki bo izgleda prav hitro. Ravno tako želim vse najboljše Sisy, ki jo tudi loči do punkcije le še tri ali štiri dni. Upam, da se bosta srečali v čakalnici. Je takoj bolje, če se najdeta dve čveki...
 
Kaj imata pa vedve, Mojca in Elysabeth? A sta druga drugi fovš, al kaj? Eni ni prav, ker se dobro počuti, drugi ni prav, ker se ne počuti dobro... Mojca, ti čimveč počivaj in se pusti razvajati, Elysabeth, ti pa uživaj v tem, da te nič ne boli. Če maš pa kakšno željo po glavobolih, pa danes zvečer rukni nekaj "ta kratkih"... Jutranji glavobol in slabost zagotovljena user posted image . Če bi pa rada, da te trebuh boli, pa pojej mal surovega krompirja user posted image . Pa ne zamerit. Ti samo uživaj, dokler je vse ok.
 
Joj, Teja, tebi sem pa jaz fovš. Jaz sem tok uživala na bolniški, da bi šla kar takoj še eno punkcijo in ET naredit... Sam, da bi spet lahko mal po svoje filozofirala... Pa glej, da se boš redno javljala in poročala o počutju in občutkih.
 
O, pa Andreja se je javila. Ma si faca... Sej je lepo, da Teji želiš vse najlepše... Ampak, kaj pa ti? Pozabila si kaj o sebi napisat!!! A nas boš kar firbčne pustila? Kako je zdaj, ko si srečka nosečka? Kakšni so občutki? No, dajmo, tipkovnico pod roke, pa takoj pisat!!!
 
Od vseh pa je danes najbrž najbolj hudo Vampirki. Po tolikem času pride iz toplih krajev, kjer je uživala na dopustu... Zdaj pa kar v službo. Jaz bi na njenem mestu sigurno gripo dobila, da bi se še mal spočila od dopusta...
 
No, pa je spet nastal cel roman... Zdaj pa vas na hitro pozdravljam in vsem želim veliiiiiiiiiko sreče in čimprej poročajte!!! LP. Karmen.

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: IVF/ICSI - MARČICE
20.3.2006 17:42:44   
vampirka
Bejbike, jaz sem danes prvi dan v službi po dopustu..................GROZA user posted image !!! Jaz hočem na porodniško!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image  Ne morem verjet, kako me zdelujejo teli hormoni - nič se mi ne da - še na RR se mi ne da viset! Sem pa brez apetita in sem 2 kili zgubila - ne, sploh ni fajn, ker ne najdem več špeheca za injekcije user posted image ... to pa boli. Tako, da trebuha nimam nič napetega, ampak čutim pa da se mi notri nekaj dogaja - upam, da to pomeni rast jajčk user posted image .

Zaenkrat toliko z moje strani. Vas berem in se še kaj javim pred petkom, ko mava z mojco UZ! user posted image user posted image

P.S. joj, sem vase zagledana!!!!!! Ija - dobrodošla!!! Sisy - drži se - sigurno bo še kak folikelček več ob naslednjem UZ. Teja - pazi nase in na user posted image user posted image . Andreja - napiši kako se kaj počutiš. Mojca - se vidiva kmalu...in pa Karmen - danke fuer deine kind support user posted image ! Za ostale neomenjene pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

< Sporočilo je popravil vampirka -- 20.3.2006 17:50:59 >

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?