|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberke
16.11.2006 14:25:17   
Anonimen
ircica čestitke!, škoda da se nam nisi prej pridružila na klepetuuser posted image

(odgovor članu MALINČICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Novemberke
16.11.2006 14:29:11   
mirjanajelenko
punce zanima me kako je porod z carskim rezom, kdaj si odpuščen domov
kakšno je počutje  kdaj stopiš na noge po cr

nevem zakaj ampak rojijo se mi misli o cr

_____________________________

prvi sonček 25.11.2006 Hčerkica
[img]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev319pr___.png[/img]

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Novemberke
16.11.2006 14:40:38   
MALINČICA
Jaz misllim, da te v Mb po 9 dneh spustijo domov, če je vse v redu!

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu mirjanajelenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Novemberke
16.11.2006 14:44:23   
Anonimen
mirjana zakaj pa bi imela CRuser posted image

(odgovor članu MALINČICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Novemberke
16.11.2006 14:49:22   
mirjanajelenko
nevem kar tak sprašujem, če noče ven skoz pa ne more oastati notri, pa mogoče se ne bom odpirala dovolj , saj veš vse sorte razmišljam

_____________________________

prvi sonček 25.11.2006 Hčerkica
[img]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev319pr___.png[/img]

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Novemberke
16.11.2006 15:01:12   
Anonimen
Ma ja, saj jaz tud, razmišljam, če bom sploh rodilauser posted image , glede na trenutno stanjeuser posted image

(odgovor članu mirjanajelenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Novemberke
16.11.2006 15:13:21   
katy.25
Živjo vse še čakajče! Upam da čimprej pride vaš dan!

Jaz še vedno jokam, ko se spomnim kako sem ravno pred 14 dnevi takle čas ¨spravljala¨ na svet našo Saro.

Kot se najbrž spomnite, sem bila naročena 2.11. da se oglasim v porodnišnici na pregledu in v primeru, da je vse ok mi sprožijo porod. In tako se midva z mojim dragim v četrtek 2.11. ob sedmih zjutraj odpraviva proti Trbovljam. Tam me takoj sprejmejo, sledi pregled, kjer g. ugotovi, da je vse pripravljeno, otrok dovolj velik...  Babca me nato odpelje v porodno sobo ( res sem bila presenečena nad njo, lepo opremljena s posebnim prostorom za očka s fotelji in TV jem ...). Sledilo klistiranje (nikakršen bav bav), obrila pa sem se že sama doma. Ko sem bila pripravljena mi je g. vstavil gel za mehčanje mat. vratu zato sem morala eno uro mirovati v ležečem položaju. Po tej uri pa veselo špancirati po hodnikuuser posted image . Ja tukaj sem se še smejala. Lubi me je zabaval, pa sestre so bel ful prijazne, da o mojem g. niti ne govorim. Vse lepo ampak po parih urah se še vedno nisem nič odpirala. Potem so me priklopili na umetne popadke ki sem jih takoj malo začutila ampak po dveh urah še vedno nisem bila skoraj nič odprta. Okoli 16.00 so mi dodali še eno dozo močnejših popadkov, ki so me pa namučili in ko že skoraj nisem mogla več predihavat vsega skupaj mi je pa še mehur počil kar je sicer pospešilo porod ampak bolečine so postale skoraj neznosne. Bila sem tik pred tem da omedlim. Vse skupaj sem jih nekam poslala parkrat in jim povedala, da grem zdaj jaz domov. No po treh urah hudih (res ne pretiravam) muk pa jaz začutim, kot bi me na kakanje prijelo. Sem si mislila zdaj pa še to! No pa me je moj g. hitro pomiril, ko mi je rekel zdaj gre pa zares. Kot da do sedaj ni šlo! Komaj sem še živela on pa tako izjavo. Prijel me je z ene strani in mi pokazal kam naj se uprem z nogo, moj me je prijel za hrbet dve sestri p zdruge strani. Dvakrat sem orng pritisnila in naša Sara je bila rojena. Neverjeten občutek! Samo opazovala sem svoj trebuh kako je splahnel in začutila neverjeten mir, ko so rekli da je vse ok z njo in mi jo dali v naročje.
Vedno sem si predstavljala, da je težko otroka spraviti ven, da se porodi glavica. Mene so beleli popadki, sam iztis otroka pa niti najmanj. Tudi, ko so me prerezali me ni bolelo in šivi so se hito zacelili. Punce ni tako hudo, sploh ko enkrat vidiš otroka, pozabiš na vse. Moj porod je trajal od 10.00 in točno ob 20.00 sem rodila, hudo je bilo pa samo zato ker se nisem odpirala.
Moram pohvaliti mojega dragega, mi je ful pomagalo da je bil zraven in pa mojega g., res vsa čast njemu za prijaznost in podporo in pa vsemu osebju porodnišnice Trbovlje. Super ste.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Novemberke
16.11.2006 15:42:32   
Lana_s
Čestitke še 1x Katyuser posted image user posted image Ko berem vaše porodne zgodbe me kar prime, da bi takoj šla rodit. Joj, komaj že čakam.user posted image

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu katy.25)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Novemberke
16.11.2006 16:28:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lana_s

Čestitke še 1x Katyuser posted image user posted image Ko berem vaše porodne zgodbe me kar prime, da bi takoj šla rodit. Joj, komaj že čakam.user posted image


se podpišem user posted image

(odgovor članu Lana_s)
  Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Novemberke
16.11.2006 16:33:29   
krfjolca
Čestitke vsem novopečenim user posted image

Meni je bil pa prav iztis najbolj grozen. Ker sem pritiskal in pritiskala, pa ni šlo nikamor! Glavica se je že lepo videla, šla ni pa nikamor. Meni je šlo pa na bruhanje, pa ničesar nisem slišala, ker mi je v glavi tako šumelo in pred očmi se mi je že bliskalo od omedlevice. Menda so mi dali nekaj pod glavo, da sem se malo zbrihtala. Nazadnje si je babica mojo nogo položila sebi čez križ in potem je nekako šlo. Samo da je šla glavica naprej, pa ga je odneslo ven ko ribico. Glave sicer nima tako velike, ampak sem bila jaz tako ozka - to se je videlo kasneje, kajti, ko sem dvignila nogo z babičinega križa, mi je počila nožnica po celi dolžini, prav slišalo se je! Potem so mi vstavljali neke klešče in me raztegnili pomojem še bolj kot otrok, da so me zašili. Nato sem dobila en ogroooomen tampon, da je ustavil krvavitev. Krvi sem izgubila ogromno, dragi je rekel, da je kar špricalo.
Od pritiskanja imam pa še zdaj obraz in ramena čisto podpluta. Vse kapilare so mi popokale in izgledam kot vampir (sem se trudila ne pritiskati v glavo, ampak ko dol ne gre nikamor, itak avtomatsko stisneš celo telo). Tudi v očeh imam ogromne krvave lise. Se me je prav za ustrašit user posted image

Po drugi strani pa ne morem verjet, da sem tako hitro na nogah! Patronažna me je danes prav debelo gledala, ko je ugotovila, da pri takih šivih ne samo stojim, ampak tudi sede dojim, skačem gor in dol po stopnicah, kuham in vse. Res moram pohvalit zdravnico v Kranju, ker me je tako lepo zašila, neverjetno, res.

Upam, da nisem katere preveč prestrašila user posted image

PS: Bom v kratkem prilimala sliko trebuha, da mi boste verjele. ;)

PS2: Mene pa zize bolijo! Danes sem dobila naval mleka, imam take, da bi mi jih bila Pamela fovš!!!


_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Novemberke
16.11.2006 16:44:53   
danaja1
PS2: Mene pa zize bolijo! Danes sem dobila naval mleka, imam take, da bi mi jih bila Pamela fovš!!!


user posted image user posted image user posted image Sem se pošteno nasmejalauser posted image user posted image user posted image user posted image

Punce, jaz sploh ne morem verjet, da bom v ponedeljek rodila. Tako me je strah, da imam tako driskouser posted image user posted image user posted image
Upam, da bo šlo vse gladko.

Krfjolca katero babico si pa imela v Kranju, pa kateri dohtarji so bli zraven? Handžar je bil ta vikend dežuren, je bil mogoče on?

_____________________________

20.11. se nam je rodil dolgolasec in lepotec OMAR
http://omar2006.moj-album.com
________________________________________________

Večina ljudi bi uspela v majhnih stvareh, če jih ne bi ovirale velike ambicije.


(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Novemberke
16.11.2006 17:05:48   
Anonimen
Špela, ce se kaj beres tole ... javi seee .. a je ze, al se ne? user posted image  

Bo treba spet kaj v Tivoli na sprehod, da mogoce ujamemo Buddyja ..

LP, Ribica

(odgovor članu katy.25)
  Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Novemberke
16.11.2006 17:08:17   
**Petra**
Pozdravljene!

Samo na hitrco, da se vam malo oglasim. Najprej čestitke vsem novim mamicam ter hvala za čestitke.

Lih danes sva z Nikom prišla domov, tako da sploh nisem še utegnila prebrat postov, bom vkratkem. Tudi s porodno zgodbico pridem kmalu na plano.

Skratka, moje mlekarne delajo 100 na uro, mleka je tok, da bi še kakšnega dojenčka zraven nahranla.....  Šivi že tudi bolijo.....

Vsem, ki še čakate želim, da bo hitro napočil čas in da boste kmalu imele v naročju svoje user posted image .

Tudi kakšno slikico bom dala kmalu v album.

Veselo pričakovanje....

(odgovor članu danaja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Novemberke
16.11.2006 17:37:05   
krfjolca
Danaja1, dežuren je bil Handžar, ja, tudi pri porodu je bil zraven, zašila me je pa dr. dr. Jakopičeva (se mi zdi, da je ta, no, ona je podpisana v materinski - taka mlada, luštna). Babica je bila Eva Jerše - krasna, tudi mlada. Moram reč - vsem vsaka čast! Ker so bili od prvega do zadnjega super. Tudi sestre na oddelku - ena A. Pediatrinja je pa Škafarjeva, tudi zelo prijazna. V glavnem, nimam pripomb čez kranjsko porodnišnico, če me še kdaj zagrabi imet otroka (ko malo pozabim na tale porod user posted image ), bom šla definitivno še sem.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu danaja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Novemberke
16.11.2006 20:16:24   
Aja1
Čestitke Monika!!! user posted image user posted image user posted image  Monika, ti si pa kar pohitela...ja, ene zavlačujejo ene pa prehitevajo...

Punce, poglejte prvi del seznama...čisto rdeč je user posted image , drugi del pa bolj moder user posted image

Petra, dobrodošla doma user posted image

NOVEMBRKE:

user posted image

Katy.25, PDP 1.11., Trbovlje, 2.11. rodila SARO user posted image user posted image
MucaMaca, PDP 1.11., Celje, 10. 11. rodila ANO ANOUKuser posted image user posted image
Aja1, PDP 2.11., Novo mesto, 9.11. rodila NEJO user posted image user posted image
Ema79, PDP 2.11., Ljubljana, 30.10. rodila JULIJO user posted image  user posted image   
viv, PDP, 3.11., Kranj, 30.10. rodila ZARJO  user posted image  user posted image   
Mami23, PDP 4.11., Novo mesto,  17.10. rodila NEŽO user posted image  user posted image   

Urška76, PDP 4.11., Ljubljana, 16. 11. rodila ŠPELO user posted image  user posted image
taya76, PDP 4.11., Ljubljana ali Celje, 1.11. rodila TAYO user posted image user posted image  

Luni, PDP 5.11., Postojna, 5.11. rodila MAŠO user posted image user posted image
marella, PDP 6.11., Ljubljana, user posted image
adelinna, PDP 6.11., Postojna ali Ljubljana, 1. 11. rodila NEJOuser posted image user posted image
Kaja11, PDP 8.11., Ljubljana, 2.11. rodila GAŠPERJA user posted image user posted image
mk_pika, PDP 8.11., Kranj, 6.11. rodila ŽANA user posted image  user posted image
Matejka81, PDP 9.11., Maribor, user posted image
Capyka, PDP 10.11., Postojna, 20.10. rodila SARO user posted image  user posted image   

mirjanajelenko, PDP 11.11., Celje
atanja, PDP        , 12.11. rodila TEDAuser posted image user posted image
seenamojca, PDP 12.11., Ljubljana, 29.10. rodila JAKOBA user posted image  user posted image   

MALINČICA, PDP 13.11. Maribor
majas, PDP 15.11., Izola, user posted image
**petra**, PDP 15.11., Brežice, 12.11. rodila NIKA user posted image user posted image
max81, PDP 15.11., Jesenice ali Kranj, 6.11.  rodila NIKOuser posted image user posted image
krfjolca, PDP 17.11., Kranj, 12.11. rodila ANŽETAuser posted image user posted image
Kely, PDP 17.11., Slovenj Gradec, user posted image
tinyP, PDP 17.11., Jesenice, 24.10. rodila ANDRAŽA user posted image  user posted image   
andreja 07 , PDP 18.11., 6.10. rodila SIMONA in DAVIDA  user posted image  user posted image   

blecky, PDP 22.11., Kranj, 14.11. rodila TIMA user posted image user posted image
Melita73, PDP 23.11., Ljubljana user posted image
Lana_s, PDP 24.11., Maribor user posted image
Nogavica, PDP 24.11., Maribor, user posted image
Danaja1, PDP 24.11., Kranj
Monika79, PDP 25.11., Ptuj , 16. 11. rodila KAJO user posted image  user posted image
alja01, PDP 25.11., Trbovlje

_____________________________




(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Novemberke
16.11.2006 20:53:51   
Anonimen
mirjana Mislim, da je nekje odprta cela debata o CR. Ampak na kratko - v Ljubljani te domov spustijo šesti dan, če je vse v redu. Na noge te spravijo že prvi dan, vsaj do wc-ja. Meni se je tako vrtelo v glavi, da sta me dve sestri morali držati med lulanjem, pod tuš pa še nisem mogla, tako da so me sestre umile. Drug dan pa tudi že sama pod tuš. Skratka - vzpodbujajo te, da čimprej čimveč sam hodiš, se tuširaš... jaz sem imela največ problemov v tistih tuših, ker daš recimo porabljeno haljo na tla, potem je pa niti pod razno ne moreš pobrati s tal!

Pravzaprav ti želim, da bi šlo čim lažje in po naravni poti!

(odgovor članu Aja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Novemberke
16.11.2006 21:05:54   
Anonimen




NOVEMBRKE:

user posted image

Katy.25, PDP 1.11., Trbovlje, 2.11. rodila SARO user posted image user posted image
MucaMaca, PDP 1.11., Celje, 10. 11. rodila ANO ANOUKuser posted image user posted image
Aja1, PDP 2.11., Novo mesto, 9.11. rodila NEJO user posted image user posted image
Ema79, PDP 2.11., Ljubljana, 30.10. rodila JULIJO user posted image  user posted image   
viv, PDP, 3.11., Kranj, 30.10. rodila ZARJO  user posted image  user posted image   
Mami23, PDP 4.11., Novo mesto,  17.10. rodila NEŽO user posted image  user posted image   

Urška76, PDP 4.11., Ljubljana, 16. 11. rodila ŠPELO user posted image  user posted image
taya76, PDP 4.11., Ljubljana ali Celje, 1.11. rodila TAYO user posted image user posted image  

Luni, PDP 5.11., Postojna, 5.11. rodila MAŠO user posted image user posted image
marella, PDP 6.11., Ljubljana, user posted image
adelinna, PDP 6.11., Postojna ali Ljubljana, 1. 11. rodila NEJOuser posted image user posted image
Kaja11, PDP 8.11., Ljubljana, 2.11. rodila GAŠPERJA user posted image user posted image
mk_pika, PDP 8.11., Kranj, 6.11. rodila ŽANA user posted image  user posted image
Matejka81, PDP 9.11., Maribor, user posted image
Capyka, PDP 10.11., Postojna, 20.10. rodila SARO user posted image  user posted image   

mirjanajelenko, PDP 11.11., Celje
atanja, PDP        , 12.11. rodila TEDAuser posted image user posted image
seenamojca, PDP 12.11., Ljubljana, 29.10. rodila JAKOBA user posted image  user posted image   

MALINČICA, PDP 13.11. Maribor
majas, PDP 15.11., Izola, user posted image
**petra**, PDP 15.11., Brežice, 12.11. rodila NIKA user posted image user posted image
max81, PDP 15.11., Jesenice ali Kranj, 6.11.  rodila NIKOuser posted image user posted image
krfjolca, PDP 17.11., Kranj, 12.11. rodila ANŽETAuser posted image user posted image
Kely, PDP 17.11., Slovenj Gradec, 16. 11. rodila EMO user posted image user posted image  
tinyP, PDP 17.11., Jesenice, 24.10. rodila ANDRAŽA user posted image  user posted image   
andreja 07 , PDP 18.11., 6.10. rodila SIMONA in DAVIDA  user posted image  user posted image   

blecky, PDP 22.11., Kranj, 14.11. rodila TIMA user posted image user posted image
Melita73, PDP 23.11., Ljubljana user posted image
Lana_s, PDP 24.11., Maribor user posted image
Nogavica, PDP 24.11., Maribor, user posted image
Danaja1, PDP 24.11., Kranj
Monika79, PDP 25.11., Ptuj , 16. 11. rodila KAJO user posted image  user posted image
alja01, PDP 25.11., Trbovlje


Kely čestitke za princesko EMO user posted image user posted image user posted image user posted image  (sem pobrala iz Mamine čvekalnice, da je rodila)

(odgovor članu Aja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Novemberke
16.11.2006 23:13:01   
r1ta
Joj samo 10 od 33 vas še ni rodilo... Hitro bo december!

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Novemberke
16.11.2006 23:45:23   
Aja1
Kely, čestitke za Emo! user posted image user posted image user posted image

_____________________________




(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Novemberke
17.11.2006 8:20:40   
Anonimen
Punce, pri meni se je pa nekaj premaknilouser posted image - vsaj zdi se mi, da se je user posted image . Malo prej sem se zbudila in sem imela pižamo čist mokro, tisto kar je bilo mokro je bilo brez vonja in brez barve, kot bi mi ušlo user posted image .  Imam danes tudi CTG. Tak, da bomo videli, kaj pa kako. Krčev nimam nobenih, tako, da hmmm,...no upam, da se mi bliža čas, ko bom cartala svojo Zalo!user posted image

Držite pesti!

(odgovor članu Aja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Novemberke
17.11.2006 8:55:10   
Lana_s
Kely čestitke za user posted image user posted image user posted image user posted image

Matejka upam, da je to to.user posted image Vso srečo danes in da bi res že končno cartala svojo Zalouser posted image user posted image


_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Novemberke
17.11.2006 9:22:05   
krfjolca
Matejka, super user posted image user posted image
Držim pesti!!!

Mi smo pa danes končno malo spali user posted image . Tole dojenje mi gre konkretno na jetra user posted image V bistvu sem šele včeraj dobila naval mleka, do zdaj smo pa dodajali. In se mi je že razvadil na flaško. Tako da se močno trudiva, vendar se pri meni ne nasiti. Zato sem si morala začet črpat, če ne bi mi zize razneslo. Zdaj imam pa bradavice tako boleče, da ne morem niti črpat, niti mali ne more vleč, zato si mleko iztiskam. Jao jao, zdaj imam pa musklfibr v rokah user posted image Zdajle, ko se zbudi, bova poskusila še z nastavki.

Sicer je bila pa včeraj patronažna pri nas, pa je rekla, da se ji ne zdi preveč rumen, pa tudi na teži je zelo pridobil - v enem dnevu 100g user posted image , zato je klicala pediatrinjo, da ne bomo prišli na kontroli bilirubina, pa da bo ona opazovala otroka.

Sicer je pa mali pravi cuker, bom popoldne prilimala še kakšno slikico, upam, da mi bo uspelo.


_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Novemberke
17.11.2006 10:33:43   
katy.25
Držim pesti Matejka user posted image user posted image

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Novemberke
17.11.2006 11:07:50   
viv_
Ojla punce!

Še mal, pa bomo vse na "starši čvekamo". Tiste, ki ste že mamice, pa tudi ostale, pa se še niste tam pofočkale, vas čakamo... Matejka, zdej pa navijam zate!

krfjolca - tole z dojenjem se meni dogaja. Za znoret! Roka me boli ko user posted image  od tele pumpe. Tamala je bla tudi zlatenična in posledično zaspana. Je pa že v porodnišnici dobila dozo lučke. Zato pri meni mal je, pa zaspi. Jaz pa potem pupmpam, da poje še po flaši, pa zadnji obrok ji dam dodatk, da se potem meni nabere malo več mleka in si ga pred spanjem načrpam enih 130, da imam potem za 2x ponoči, da še ponoči ne pumpam. Ker sem se čist prehladila, vsa pregreta iz postelje ven, potem sem si pa pumpala... Kriza! Komej čakam, da gremo na žlico user posted image

(odgovor članu katy.25)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Novemberke
17.11.2006 11:27:47   
atanja
Zdravo!
Evo mene po dolgem času. na začetku sem bila skoz z vami potem pa kar nisem najdla čas in volje za pisat. brala sem pa kar redno vas tako da sem bila skoz z vami.
Nič nisem jezna ema-še lepo je da si se spomnila.
Rodila sem v nedeljo ob 2.23, Teda, 3940g, 54cm. in sicer se mi je dogajalo od četrtka zvečer. V petek zjutraj sem imela malo močnejše popadke in sem šlka tja ker se mi je ulilo ven en rdeč izcedek. ker sem bila zuaprta so me posali domov. Popoldne se je umirilo, ob 6h pa sem donila popadke na 5min. In sem po 2h šla. KEr je bil ctg vredu in sem bla zaprta sem šla spet domov. Celo noč predihavala na 5min, v soboto mi je pa prekipelo ker sem bila že tok utrujena ker dva dni nisem spala da sem tam težila tok časa da me je dal zdravnik na oddelek in inekcijo proti bolečinam da bi se naspala. Nakar se smena zamenja in me dajo na ctg in vidjo da imam popadke-kao neki novga!!!?? In me po BOLEČEM pregledu pošljejo v porodno sobo ob 18h, jaz pa še vedno zaprta čistoo.
Napovejo mi da bom v neeljo zvečer najprej rodila. Sem mislna da se mi bo zmešalo.
KEr sem bla na koncu je moj sporočil domov da naj vključijo veze pri babicah.
Vmes pride zdravnica ki me je poslala dol-ne bi še smela it kao dol in mi jim reče da pač je to za rodit ker imam tako močne popadke in da bo najbrž cr ampak da bojo pačakal še...
Potem veze in prosjačenje začnejo delovat: predrejo plodovnico. Ker se še vedno nisem nič odprla, se me babca zasmili in mi da umetne popadke  in močno zdravilo proti bolečinam ob 12h.
Jaz vam povem če ne bi bili tako prijazni bi jaz znorela.
TAKO DA LJUBLJANSKA PORODNIŠNICA JE ZEEELO PRIJAZNA, sam to taktiko da so me pustil toliko časa na tako močnih popadkih je pa malo mim. Ker si čisto utrujen in tudi potem zelo težko skrbiš za otroka. Jaz se ful dost še potem ne spomnim.

Evo zdaj sem vse za nazaj napsala. Se je moj miškolinček prebudil in grem. Drugače je fuull priden.

Vse čestitke vsem mamicam, tistim pa ko še niste. Je hudo ampak e tok da se ne more preživet pa sem jaz se zelo bala... Vse srečo se kaj čujemo


(odgovor članu katy.25)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?