|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: že kakšna novemberka?!
25.11.2006 11:51:28   
Monika79
ojla
 
 
No da se malo javim user posted image  Midve z Kajo sve že od pon. doma, tako, da se že pridno cartamo user posted image  no sedaj že lahko normalno sedim na stolu, ker prej je bil balonček za plavati zakon user posted image  sedaj pa že gre user posted image
 
Vsem novim mamicam iskrene čestitke in uživajte v cartanju, vse tiste, ki pa še čakate na svoje user posted image  pa želim, da čimprej dobite v naročje svoje štručke, kajti sedaj dobi komaj življenje smisel, ko dobiš otročka in ti pomeni več kot vse skupaj na svetu, še posebaj ko te tako nemilo gleda, tako, da se kar topiš zraven user posted image
 
Ko bo več časa, še vam napišem porodno izkušnjo user posted image
 
 
lp Moni in Kaja user posted image

_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: že kakšna novemberka?!
26.11.2006 20:59:35   
Anonimen
Zanima me samo, če smo Novembrke kompletne user posted image . Še je katera, ki ni rodila?

mirjanajelenko, naja3, Lana_s, alja01?

Javite se, da zaključimo temo in se vidimo na Starši čvekamo! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: že kakšna novemberka?!
27.11.2006 9:21:00   
Lana_s
Jaz sem še vedno tukajuser posted image Še vedno se nič ne dogaja razen da so vsi okoli mene že tako nestrpni in me nonstop sprašujejo, če je že kaj, te že kaj šraufa.... Vsi so bolj neučakani od mene, potem pa še mene živčno delajo. Bo že ko bo. Fajn bi bilo, da bi bilo to že za mano ampak sem si tak mislila, da lenuhec še ne bo šel tako hitro venuser posted image user posted image

Naja3 ti si še v enem kosu? Še malo pa bo decemberuser posted image


_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: že kakšna novemberka?!
27.11.2006 11:18:29   
Naja30
Jaz sem tudi še v enem kosu, ja zgleda da bo na december počakal. Čeprav me že par dni ščipa in zvija po trebuhu, pa je verjetno samo prebava ta user posted image  Včeraj se mi je trebuh prav očitno spustil dol, tako da ne vem. Sem brala, da se nekaterim že mesec pred PDP, enim tik pred... Bomo videli, kakšno bo stanje danes na pregledu.

Lana, pri tebi vse štima?

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: že kakšna novemberka?!
27.11.2006 13:33:15   
Lana_s
Mene tudi prebava mantra že par dni, trebuh mi nonstop otrdeva, to pa je tudi vse. Nikamor se ne premakne. Jutri imam spet ctg, bomo videli kaj bo. Imam pa občutek, da spet nič ne bo in bom še malo čakala. Moj user posted image je pa že tako nestrpen, mu sploh več ni v službo za it.  Je rekel "kaj te naj tam delam" user posted image

Če prideš še domov s pregleda, poročaj kako je bilo.

LPuser posted image

< Sporočilo je popravil Lana_s -- 27.11.2006 13:35:10 >


_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: že kakšna novemberka?!
27.11.2006 17:11:14   
Naja30
Evo me, s pregleda. Haha, tukaj sma pa res same ostale, kakšno zatišje! user posted image
No, na CTG-ju se je pokazal en čisto mali popadek, pa tole zvijanje se je izkazalo, da je to to. Tako da Lana, če te zvija, mogoče ni samo prebava. Plodovnice je že manj, posteljica je čisto zrela, odprta sem pa čisto malo. Jutri grem na pregled v porodnišnico in upam, da se bo kaj premaknilo naprej. Čutim, da sma z user posted image  oba zrela, da se končno spoznama. Tudi moj dragi pravi, da je že čas, da bi prišel ven. Je pa smešen, zadnje dneve ful lubčka in boža trebušček, ker pol ga več ne bo in hoče izkoristiti. user posted image  Ja, saj bo pa dete tukaj! Jaz sem samo smejim.

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: že kakšna novemberka?!
27.11.2006 17:25:46   
Lana_s
Joj ko ne bi bila samo prebavauser posted image Jaz tudi upam, da se bo jutri kaj pokazalo na ctg-ju in da me bodo še pregledali pa kaj dobrega povedali. Ne bi imela nič proti, če kar noter ostanemuser posted image
Pa zdaj je že čas, da še midve pobegnema s tega forumauser posted image So naju že decemberke začele prehitevatiuser posted image Držim pestiuser posted image da bo jutri kaj.


_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: že kakšna novemberka?!
27.11.2006 17:44:51   
Naja30
Samo moj user posted image  je taaako živahen! Zdajle ima pravi žur notri, da me že vse boli user posted image

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: že kakšna novemberka?!
27.11.2006 18:54:02   
Aja1
Lana in Naja, upam, da se res čimprej rešita svojih trebuščkov in da spoznata svoji štručki. Še prej se pa fino NASPITA!!!

_____________________________




(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: že kakšna novemberka?!
27.11.2006 20:52:37   
Naja30
Hm, fino naspita user posted image  Ne vem za Lano, ampak jaz se fino naspala nisem že... user posted image  Govorim o spanju celo noč, ne da grem 4-5 na wc, da se vsakič obračam z boka na bok kot user posted image  da me ne bolijo vse kosti, po novem me še zvija... Hja, kot sem nekje prebrala, zadnji mesec nas že mati narava pripravlja na zahtevno vlogo, biti mama, vedno na razpolago svojemu user posted image  ta pa ne vpraša ali je dan ali noč. No, saj se bom še zjokala, tako sem se raznežila user posted image

Lana, če si tukaj. Si kaj občutljiva zadnje čase? Jaz imam skoraj vsak dan kak napad, ko se  moram zjokat. Kar tako, brezveze.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: že kakšna novemberka?!
28.11.2006 7:44:37   
Lana_s
Spanje, hmmmm. Zadnji dve leti je z mojim spancem bolj tako tako. Tina je sicer lepo spala, celo noč že od drugega meseca samo sem si jaz potem še tri mesece ponoči črpala in se vstajala, potem so bili tu še izpiti in sem se spet ponoči okrog 3h vstajala in se učila, ker čez dan ni zneslo, zdaj zadnja dva meseca nosečnosti tako spet nič prav ne spim, ker se nonstop zbujam ko se morem obrnit... Pa še kaj bi se našlo glede malo spanjauser posted image Tako da sem že vajena nočnega vstajanja in spanja po delih. Sem pa res danes fino spalauser posted image user posted image Od 0.30 do 7h ko me je ura zbudila.

Naja  sem kar občutljiva ja.user posted image Se skoraj pri vsakem filmu ali oddaji zjočemuser posted image
Mislim da pri meni danes spet še ne bo ničuser posted image Nič ne čutim da bi se kaj dogajalo.
Zdaj pa moram Tino porihtat, pa sebe, pa user posted image spraviti iz postelje, ob 9.40 pa imam pregled. Se slišimo kasneje.

Lep danuser posted image


_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: že kakšna novemberka?!
28.11.2006 9:38:33   
Naja30
Uh, nujno poročaj s pregleda!
Pri nas tudi nič novega. Ne vem, kaj naj naredim. Ali naj grem danes na pregled v porodnišnico, zaradi količine plodovnice, ali naj počakam do jutri. Dokler je user posted image  živahen, mi ni treba hitet, je rekla G. Sem pa danes že naštela kar nekaj gibov. Ne bi rada prehitevala in še kje ostala v bolnici pa čakala ali da me pošljejo domov.

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: že kakšna novemberka?!
28.11.2006 13:03:29   
Lana_s
Jaz sem nazaj. Še bomo kar malo čakali na našega lumpauser posted image Ctg skoraj ravna črtauser posted image in seveda sem spet morala počepe delati, da se je mali lenuhec zbudiluser posted image , delal mi je pa še uz in rekel, da je komaj 3060g težekuser posted image Potem me je vprašal koliko sem jaz in mojuser posted image velika in je rekel, da ne bo velik. To sem tako vedela da pri mojih 157 cm ne more biti velikanuser posted image Potem sem pa gledala izvid od uz in me je skoraj kap. Po uz bi naj imela rok 29.12.user posted image Tako tam piše, samo mi ni jasno ker takrat bi verjetno otrok tehtal že dobrih 4000g tako da ne vem kakšne kriterije imajouser posted image Vem pa da je moj rok točen, bo pač malo manjši lumpek. Tudi Tina je bila težka 3120g ko se je rodila, ne vem ali pričakujejo da bomo vse močne user posted image rodile ali kajuser posted image Kontrolo imam komaj v soboto, če ne bo sprememb. Mislim, da bo mojuser posted image kar na "veseli" december počakaluser posted image

Naja kako kaj? Je že kakšna sprememba? Se ti že kaj dogaja?


_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: že kakšna novemberka?!
28.11.2006 13:19:19   
Naja30
Pri meni se nič novega ne dogaja. Joj, ko bi se le začelo!
Ti imaš pa res malega pobčka. Naš user posted image  je že v 38t tehtal 3260 user posted image  Joj joj, le kako bom to ven spravila?

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: že kakšna novemberka?!
28.11.2006 17:15:33   
urška76
Ojla punci!
Vidim, da še vedno čakata vajine sončke. Naj vama čim hitreje mine. Vem, da ni luštno čakat.
Vajini pikici verjetno čakata, da opravite novoletne nakupe, ker potem ne bo časa user posted image
Upam, da se nam kmalu pridružite na forumu starši čvekamo.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: že kakšna novemberka?!
28.11.2006 17:20:20   
Naja30
Hvala. Tukaj pri nov. je kar dolgčas. Naš user posted image  bi zgleda rad bil dec. Danes je že imel take plesne vaje, da sem zadovoljna, da nisem šla v porodnišnico, ker bi me poslali domov. Me pa vse boli, cel trebuh okoli in okoli me veže. In vsake toliko časa me cukne v spodnjem delu kot en krč. Da ne govorim o dimljih in kolkih... user posted image

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: že kakšna novemberka?!
28.11.2006 18:25:27   
Lana_s
Verjetno res čakata na praznikeuser posted image Sem pa jaz že mojemu naredila seznam kaj bo moral nakupiti za Miklavža in Božička za otroke, ker bo letos verjetno moral sam po nakupih.

Naja tebe vsaj kaj cuka, mene še to neuser posted image user posted image Moj pa je že taaaaako živčen, me nonstop sprašuje "je že kaj, kdaj bo"user posted image . Pa v službi je že prestavil vse sestanke in predstavitve za tri tedne naprej, najinemu lumpku pa se nikamor ne mudiuser posted image

Pa da o telefonih ne govorimo. Drugega več ne poslušam kot "si že rodila", "te že kaj zvija"..... Ma, saj razumem, jaz sem tudi vedno radovednauser posted image

Nič, fajn bodite zaenkrat, se Tini mudi palčka Davida gledatiuser posted image


_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: že kakšna novemberka?!
28.11.2006 18:39:27   
Naja30
Moj dragi je tudi že neučakan.
Vedno ti pozabim povedat, Lana, kako lušno punčko imaš! user posted image

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: že kakšna novemberka?!
29.11.2006 9:03:23   
Lana_s
Hvala Naja, res je sladka ta moja mala miš user posted image

Danes sem pa spet tako slabo spalauser posted image Ne vem kako lahko eno noč celo prespim, brez bolečin na bokih, drugo pa se celo premetavam in ne vem več kako se naj vležem, bi najraje stoje spalauser posted image

Naja, če greš na pregled, upam da te bodo obdržali, da se vsaj ti rešiš. Moj bo verjetno še en čas na toplem v trebuščkuuser posted image Mogoče pa čaka na lepše vremeuser posted image




_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: že kakšna novemberka?!
29.11.2006 19:05:05   
Aja1
Lana  in Naja...čakamo vaju! Še jutri je čas, da bosta pravi novembrki user posted image

_____________________________




(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: že kakšna novemberka?!
30.11.2006 9:19:18   
Lana_s
Zgleda, da me je Naja zapustilauser posted image

Moj user posted image pa se je odločil, da bo decemberskiuser posted image Nikamor se mu ne mudi, mu je prelepo. Aha pa nobeno pospravljanje, hoja po stopnicah... nič ne pomagauser posted image To so samo vraže. V hiši imamo 15 stopnic, ki jih vsak dan najmanj15x prehodim gor-dol pa nič. Tako da je to larifariuser posted image

Se bom jaz tudi od tu poslovila, da ne bom monologov pisalauser posted image Se slišimo pri Starši čvekamo - enkrat pač ko bo mulcu ven za ituser posted image

LPuser posted image



_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: že kakšna novemberka?!
30.11.2006 10:10:21   
Monika79
ojla user posted image
 
 
No pa še vam sporočam, da je tudi Naja postala mamica in sicer je rodila ob 7.27 uri punčko TIJO, težko 4.325 g in dolgo 55 cm. Iskrene čestitke mladi družinici in polno cartanja, no da se pohvalim malo user posted image user posted image , Tija se je odločila priti na svet prav na moj rojstni dan, oh sem ponosna user posted image  in hkrati full srečna, hvala Naja za lepo darilce user posted image
 
 
lp Moni user posted image  in Kaja user posted image user posted image

_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: že kakšna novemberka?!
30.11.2006 10:20:32   
Anonimen
Naja čestitke za princesko!! user posted image  user posted image  user posted image   user posted image

Lana_s nobenih izgovorov! Pojdi rodit, še dva dni imaš časa,... gremo, gremo!! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Monika79)
  Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: že kakšna novemberka?!
30.11.2006 12:40:54   
Aja1
Naja, čestitke!!! user posted image user posted image user posted image  Je pa kar konkretna punca. user posted image

Lana...še ti, gremo...AKCIJA!!!

_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: že kakšna novemberka?!
30.11.2006 12:47:36   
Aja1
NOVEMBRKE:

user posted image

Katy.25, PDP 1.11., Trbovlje, 2.11. rodila SARO user posted image user posted image
MucaMaca, PDP 1.11., Celje, 10. 11. rodila ANO ANOUKuser posted image user posted image
Aja1, PDP 2.11., Novo mesto, 9.11. rodila NEJO user posted image user posted image
Ema79, PDP 2.11., Ljubljana, 30.10. rodila JULIJO user posted image  user posted image   
viv, PDP, 3.11., Kranj, 30.10. rodila ZARJO  user posted image  user posted image   
Mami23, PDP 4.11., Novo mesto,  17.10. rodila NEŽO user posted image  user posted image   

Urška76, PDP 4.11., Ljubljana, 16. 11. rodila ŠPELO user posted image  user posted image
taya76, PDP 4.11., Ljubljana ali Celje, 1.11. rodila TAYO user posted image user posted image  

Luni, PDP 5.11., Postojna, 5.11. rodila MAŠO user posted image user posted image
marella1, PDP 6.11., Kranj, 13.11. rodila LANO user posted image user posted image
adelinna, PDP 6.11., Postojna ali Ljubljana, 1. 11. rodila NEJOuser posted image user posted image
Kaja11, PDP 8.11., Ljubljana, 2.11. rodila GAŠPERJA user posted image user posted image
mk_pika, PDP 8.11., Kranj, 6.11. rodila ŽANA user posted image  user posted image
Matejka81, PDP 9.11., Maribor, 18.11. rodila ZALO user posted image user posted image
Capyka, PDP 10.11., Postojna, 20.10. rodila SARO user posted image  user posted image   

mirjanajelenko, PDP 11.11., Celje  ?????
atanja, PDP        , 12.11. rodila TEDAuser posted image user posted image
seenamojca, PDP 12.11., Ljubljana, 29.10. rodila JAKOBA user posted image  user posted image   

MALINČICA, PDP 13.11. Maribor, 18.11. rodila MAJA user posted image user posted image
majas, PDP 15.11., Izola,18.11. rodila KAJO user posted image user posted image
andrejka, PDP 15.11., Ljubljana, 17.11. rodila ZOJO user posted image user posted image
**petra**, PDP 15.11., Brežice, 12.11. rodila NIKA user posted image user posted image
max81, PDP 15.11., Jesenice ali Kranj, 6.11.  rodila NIKOuser posted image user posted image
krfjolca, PDP 17.11., Kranj, 12.11. rodila ANŽETAuser posted image user posted image
Kely, PDP 17.11., Slovenj Gradec, 16.11. rodila EMO user posted image user posted image
tinyP, PDP 17.11., Jesenice, 24.10. rodila ANDRAŽA user posted image  user posted image   
andreja 07 , PDP 18.11., 6.10. rodila SIMONA in DAVIDA  user posted image  user posted image   

blecky, PDP 22.11., Kranj, 14.11. rodila TIMA user posted image user posted image
naja3, PDP 22.11., Izola, 30.11. rodila TIJO user posted image user posted image
Melita73, PDP 23.11., Ljubljana, 22.11. rodila ZARO user posted image user posted image
Lana_s, PDP 24.11., Maribor user posted image
Nogavica, PDP 24.11., Maribor, 22.11. rodila ŽIVO user posted image user posted image
Danaja1, PDP 24.11., Kranj, 20.11. rodila OMARJA user posted image user posted image
Monika79, PDP 25.11., Ptuj , 16. 11. rodila KAJO user posted image  user posted image
alja01, PDP 25.11., Trbovlje ????
 
Mirjanajelenko je verjetno tudi že rodila,ker se ni oglasila že nekaj dni, alja01 pa se ni oglasila že zelo dolgo.... Torej, čakamo samo še LANO!!!!



_____________________________




(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




SLUŽBA
nataly33

Ali ste zaposleni?

DA (57%)

NE (43%)


Število vseh glasov: 119

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!