|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: že kakšna novemberka?!
30.11.2006 13:14:42   
Lana_s
Naja user posted image user posted image user posted image čestitke za takšno korenjakinjouser posted image user posted image user posted image user posted image

Monika tudi tebi vse najboljše za rojstni danuser posted image user posted image
Hvala za vzpodbudo. Če bi bilo po moje bi jaz že zdavnaj rodilauser posted image
Kaj katera mogoče ve kako dolgo te v mariborski porodnišnici pustijo čez rok da ti sprožijo porod?


_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: že kakšna novemberka?!
30.11.2006 14:15:30   
alja01
Živjo, naj povem, da je tudi najinega čakanja konec, saj se nama je v nedeljo rodila čudovita hčerkica Alina!user posted image user posted image user posted image .
                                            
                                                                               Srečni očka

P.S.Držim pesti še za vse ostale,ki še vedno pričakujejo svojeuser posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu petruskaL)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: že kakšna novemberka?!
30.11.2006 14:46:49   
Lana_s
user posted image user posted image Iskrene čestitke za hčerkico. Želim vama veliko lepih, veselih trenutkovuser posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj sem pa uradno zadnjauser posted image user posted image


_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu alja01)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: že kakšna novemberka?!
30.11.2006 15:50:39   
Monika79
Lana_s upam, da te čimprej zgrabi in da greš po svojega zamudnika user posted image user posted image  Za MB ne vem kako dolgo čakajo, da sprožijo, pri moji sestrični  so sprožili 4 dan po PDP (Porodnišnica Ptuj) pa tudi z razlogom, da je bila odprta 2-3 cm pa še brez svojih popadkov, tako, da nevem kako dolgo niso čakali.
 
 
Upam, da greš čimprej po svojega Lukca user posted image user posted image user posted image
 
 
PS Hvala vsem za čestitke za RD user posted image user posted image
 
 
lp Moni user posted image  in Kaja user posted image user posted image

_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: že kakšna novemberka?!
30.11.2006 16:11:32   
Aja1
Alja in srečni očka, čestitke za malo hčerkico!
 
 
NOVEMBRKE:

user posted image

Katy.25, PDP 1.11., Trbovlje, 2.11. rodila SARO user posted image user posted image
MucaMaca, PDP 1.11., Celje, 10. 11. rodila ANO ANOUKuser posted image user posted image
Aja1, PDP 2.11., Novo mesto, 9.11. rodila NEJO user posted image user posted image
Ema79, PDP 2.11., Ljubljana, 30.10. rodila JULIJO user posted image  user posted image   
viv, PDP, 3.11., Kranj, 30.10. rodila ZARJO  user posted image  user posted image   
Mami23, PDP 4.11., Novo mesto,  17.10. rodila NEŽO user posted image  user posted image   

Urška76, PDP 4.11., Ljubljana, 16. 11. rodila ŠPELO user posted image  user posted image
taya76, PDP 4.11., Ljubljana ali Celje, 1.11. rodila TAYO user posted image user posted image  

Luni, PDP 5.11., Postojna, 5.11. rodila MAŠO user posted image user posted image
marella1, PDP 6.11., Kranj, 13.11. rodila LANO user posted image user posted image
adelinna, PDP 6.11., Postojna ali Ljubljana, 1. 11. rodila NEJOuser posted image user posted image
Kaja11, PDP 8.11., Ljubljana, 2.11. rodila GAŠPERJA user posted image user posted image
mk_pika, PDP 8.11., Kranj, 6.11. rodila ŽANA user posted image  user posted image
Matejka81, PDP 9.11., Maribor, 18.11. rodila ZALO user posted image user posted image
Capyka, PDP 10.11., Postojna, 20.10. rodila SARO user posted image  user posted image   

mirjanajelenko, PDP 11.11., Celje  ?????
atanja, PDP        , 12.11. rodila TEDAuser posted image user posted image
seenamojca, PDP 12.11., Ljubljana, 29.10. rodila JAKOBA user posted image  user posted image   

MALINČICA, PDP 13.11. Maribor, 18.11. rodila MAJA user posted image user posted image
majas, PDP 15.11., Izola,18.11. rodila KAJO user posted image user posted image
andrejka, PDP 15.11., Ljubljana, 17.11. rodila ZOJO user posted image user posted image
**petra**, PDP 15.11., Brežice, 12.11. rodila NIKA user posted image user posted image
max81, PDP 15.11., Jesenice ali Kranj, 6.11.  rodila NIKOuser posted image user posted image
krfjolca, PDP 17.11., Kranj, 12.11. rodila ANŽETAuser posted image user posted image
Kely, PDP 17.11., Slovenj Gradec, 16.11. rodila EMO user posted image user posted image
tinyP, PDP 17.11., Jesenice, 24.10. rodila ANDRAŽA user posted image  user posted image   
andreja 07 , PDP 18.11., 6.10. rodila SIMONA in DAVIDA  user posted image  user posted image   

blecky, PDP 22.11., Kranj, 14.11. rodila TIMA user posted image user posted image
naja3, PDP 22.11., Izola, 30.11. rodila TIJO user posted image user posted image
Melita73, PDP 23.11., Ljubljana, 22.11. rodila ZARO user posted image user posted image
Lana_s, PDP 24.11., Maribor user posted image   ČAKAMO!!!! user posted image
Nogavica, PDP 24.11., Maribor, 22.11. rodila ŽIVO user posted image user posted image
Danaja1, PDP 24.11., Kranj, 20.11. rodila OMARJA user posted image user posted image
Monika79, PDP 25.11., Ptuj , 16. 11. rodila KAJO user posted image  user posted image
alja01, PDP 25.11., Trbovlje, 26.11. rodila ALINO user posted image user posted image
 
 
ZAENKRAT IMAMO 22 PUNČK in 12 FANTKOV!!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________




(odgovor članu Monika79)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: že kakšna novemberka?!
30.11.2006 16:17:23   
Aja1
 user posted image

MONIKA VSE NAJ, NAJ ZA TVOJ ROJSTNI DAN!!!

_____________________________




(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: že kakšna novemberka?!
1.12.2006 11:50:49   
Monika79
hvala Aja za tako lepo čestitko in lušnega medvedka user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: že kakšna novemberka?!
1.12.2006 14:05:17   
mirjanajelenko
pozdravljene
tudi jas sem rodila in končno prispela domov
IMAMO PUNČKO IME JI JE LEA VELIKA JE 52 TEHTALA PA JE 3030 RODILA SE JE 25,11
23 sem bila na ctg in so me sprejeli  24,11 so mi dali ob 06:00  gel za pospešitev popadkov, nisem imela ne popaptkov ter nič, ker gel ni zagrabu so mi ga ponovno dali okoli 12 ure no ta je pa začel delati ter grabiti okoli 16:00  popadki so bili na 15 min vse do 23:00 ure nato pa različno, na 5, 10, pa tudi na 15  šla sem do medi. sestre ter ji povedala da se začenja ter kaj se dogaja poklicala je dežurno zdravnico ter me napotila v porodno okoli pol enih, poklicala sem mojega ter mu rekla da to tako grozno boli  da bom do 6 zjutraj rodila pa da ga bom poklicala prej da bo lahk prišel, a bili so le bolečinski popadki na 5 min nisem se pa odpirala popadki so bili na 90 malo kateri pod, bolelo kot sam hudič, no končno moj prespe okoli 07:00  popadki so bili na 2 m in vse do 10 ure dokler nisem dobila kapalne za popadke, od 11 ure pa naprej se pa od bolečin ne spolnim več ničesar sreča da je bil moj zraven da mi je povedal da so me pustili matrat , dali so mi kisik vse do 13:35   dokler me ni pregledala zdravnica ter se odločila da mora biti takoj opravljen carski res si lahko zamislite kako dolgo so me matrali na koncu pa carskega
to še ni nič vse do nedelje je bilo ok dokler mi niso odpeljali okoli 11 ure male ter povedali da se je zelo zastrupla z bakterijo ki je prišla od zelene goste plodovnice , imeli so jo 3 dni na infuziji..... no saj ni važno doma sma pa zdrave ampak v celje nikoli več


_____________________________

prvi sonček 25.11.2006 Hčerkica
[img]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev319pr___.png[/img]

(odgovor članu Monika79)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: že kakšna novemberka?!
1.12.2006 14:19:59   
**Petra**
Čestitke vsem novim mamicam!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Se pravi, čakamo samo še Lano_s???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pridne smo bile.....

(odgovor članu mirjanajelenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: že kakšna novemberka?!
1.12.2006 14:30:31   
Aja1
NOVEMBRKE:

user posted image

Katy.25, PDP 1.11., Trbovlje, 2.11. rodila SARO user posted image user posted image
MucaMaca, PDP 1.11., Celje, 10. 11. rodila ANO ANOUKuser posted image user posted image
Aja1, PDP 2.11., Novo mesto, 9.11. rodila NEJO user posted image user posted image
Ema79, PDP 2.11., Ljubljana, 30.10. rodila JULIJO user posted image  user posted image   
viv, PDP, 3.11., Kranj, 30.10. rodila ZARJO  user posted image  user posted image   
Mami23, PDP 4.11., Novo mesto,  17.10. rodila NEŽO user posted image  user posted image   

Urška76, PDP 4.11., Ljubljana, 16. 11. rodila ŠPELO user posted image  user posted image
taya76, PDP 4.11., Ljubljana ali Celje, 1.11. rodila TAYO user posted image user posted image  

Luni, PDP 5.11., Postojna, 5.11. rodila MAŠO user posted image user posted image
marella1, PDP 6.11., Kranj, 13.11. rodila LANO user posted image user posted image
adelinna, PDP 6.11., Postojna ali Ljubljana, 1. 11. rodila NEJOuser posted image user posted image
Kaja11, PDP 8.11., Ljubljana, 2.11. rodila GAŠPERJA user posted image user posted image
mk_pika, PDP 8.11., Kranj, 6.11. rodila ŽANA user posted image  user posted image
Matejka81, PDP 9.11., Maribor, 18.11. rodila ZALO user posted image user posted image
Capyka, PDP 10.11., Postojna, 20.10. rodila SARO user posted image  user posted image   

mirjanajelenko, PDP 11.11., Celje, 25.11. rodila LEO user posted image user posted image  
atanja, PDP        , 12.11. rodila TEDAuser posted image user posted image
seenamojca, PDP 12.11., Ljubljana, 29.10. rodila JAKOBA user posted image  user posted image   

MALINČICA, PDP 13.11. Maribor, 18.11. rodila MAJA user posted image user posted image
majas, PDP 15.11., Izola,18.11. rodila KAJO user posted image user posted image
andrejka, PDP 15.11., Ljubljana, 17.11. rodila ZOJO user posted image user posted image
**petra**, PDP 15.11., Brežice, 12.11. rodila NIKA user posted image user posted image
max81, PDP 15.11., Jesenice ali Kranj, 6.11.  rodila NIKOuser posted image user posted image
krfjolca, PDP 17.11., Kranj, 12.11. rodila ANŽETAuser posted image user posted image
Kely, PDP 17.11., Slovenj Gradec, 16.11. rodila EMO user posted image user posted image
tinyP, PDP 17.11., Jesenice, 24.10. rodila ANDRAŽA user posted image  user posted image   
andreja 07 , PDP 18.11., 6.10. rodila SIMONA in DAVIDA  user posted image  user posted image   

blecky, PDP 22.11., Kranj, 14.11. rodila TIMA user posted image user posted image
naja3, PDP 22.11., Izola, 30.11. rodila TIJO user posted image user posted image
Melita73, PDP 23.11., Ljubljana, 22.11. rodila ZARO user posted image user posted image
Lana_s, PDP 24.11., Maribor user posted image   ČAKAMO!!!! user posted image
Nogavica, PDP 24.11., Maribor, 22.11. rodila ŽIVO user posted image user posted image
Danaja1, PDP 24.11., Kranj, 20.11. rodila OMARJA user posted image user posted image
Monika79, PDP 25.11., Ptuj , 16. 11. rodila KAJO user posted image  user posted image
alja01, PDP 25.11., Trbovlje, 26.11. rodila ALINO user posted image user posted image
 
 
ČESTITKE MIRJANA ZA LEO!!! user posted image user posted image user posted image

Lana se ni danes pa še nič oglasila. Srčno upam, da je na poti v Rim. SREČNO LANA! user posted image

_____________________________




(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: že kakšna novemberka?!
1.12.2006 14:44:17   
Aja1
ZDAJ IMAMO NOVEMBRKE 23 PUNČK
 
user posted image
 
 
in 12 FANTKOV
 
user posted image


ČAKAMO ŠE NA ENEGA FANTKA! LUKA POHITI!!!

_____________________________




(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: že kakšna novemberka?!
1.12.2006 15:03:05   
Lana_s
Še vedno sem tukaj, Luka v trebuščkuuser posted image Noče venuser posted image

Mirjana čestitke za Leouser posted image user posted image user posted image user posted image

Pri meni še nobenih spremembuser posted image Jutri imam spet kontrolo pa bomo videli, če bo kaj, če se me bo Luka ali pa zdravniki usmilili. Sem mislila, da drugič ne bom tako težko čakalauser posted image pa se mi zdi, da je še huje. Še težje čakam, da končno stisnem to malo štručko k sebi.




_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: že kakšna novemberka?!
1.12.2006 19:36:54   
Aja1
Lana, saj bo, saj bo. Vem, da je tole čakanje noro, ampak, kaj na silo, pa spet ne bi bilo fino. Sicer si nam pobegnila med decembrke, ampak me te ne damo...te čakamo na starši čvekamo pod "novembrke" user posted image

_____________________________




(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: že kakšna novemberka?!
1.12.2006 20:34:29   
urška76
Mirjana čestitke za princesko. Si bila pa boga. Še bolj kot jaz pri Mihu. No važno, da se je vse srečno končalo. Zdaj jo pa le pridno carti.

(odgovor članu mirjanajelenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: že kakšna novemberka?!
2.12.2006 12:36:33   
Lana_s
Pa sem spet nazajuser posted image Vse je vredu, plodovnica primerna, pretoki, ctg vse je baje super in mali v dobri kondiciji. Potem me je še vaginalno pregledal in sem še čisto!user posted image zaprta. Če bi bila vsaj malo odprta bi me zadržali in sprožili porod. Mi je kar malo žal, ker je bil ful fajn zdravnik, ki se ga ne bi branila zraven pri porodu. V ponedeljek imam spet pregled, če se ne bo samo kaj začelo.

Pa spet čakamouser posted image

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: že kakšna novemberka?!
2.12.2006 14:25:48   
Monika79
Lana_s upam, da nam čimprej pobegneš v Rim po Lukca, samo boš videla kako lep fante bo, ker se tudi on rihta za vse vas, pa za mamico, pa za sestrico, pa za atija, tako, da bo tipi topi user posted image user posted image
 
hmm ................ danes je tako lep dan, lahko pa ga bo pritegnilo user posted image  pa se bo le pokazal user posted image
 
 
user posted image user posted image user posted image  mi še vedno smo s tabo in navijamo, tako, da ne boš imela tukaj monologov
 
so ti kaj rekli, koliko bi  naj bil težek?

 
lp Moni in Kaja user posted image
 

_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: že kakšna novemberka?!
2.12.2006 19:41:44   
Aja1
Hodim redno gledat, če je že kaj novega user posted image .
Lana, da boš sporočila, ko se bo začelo zares!

_____________________________




(odgovor članu Monika79)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: že kakšna novemberka?!
2.12.2006 21:33:57   
Lana_s
Bom sporočilauser posted image

Danes sem imela gužvo doma, ker smo kuhinjo dokončevali in sem se komaj zdaj prav vsedla. Zadnje čase sem ful občutljiva na umazanijo in nepospravljeno stanovanje, me vse moti in nisem mogla končat dokler ni bilo čistouser posted image Upam, da me bo to držalo tudi po poroduuser posted image

Trebuh mi že cel dan otrdeva, verjetno zaradi prevelike aktivnosti, drugače pa nič kaj novega. Aja imela sem nekaj rjavega izcedka, samo mislim, da je to od pregleda, ker ni bilo najbolj prijetno in nežno user posted image Če pa ni bilo od pregleda, pa se bo tako moralo nadaljevatiuser posted image

Zdaj pa grem počivat. Fajn se cartajte s svojimiuser posted image . Želim vam čim več prespane noči in en velik user posted image za malčke.

Lahko nočuser posted image




_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4993
   RE: že kakšna novemberka?!
2.12.2006 21:43:02   
Lana_s
Monika mogoče pa se res lišpauser posted image Ima to verjetno po atiju, ki nikamor ne gre brez frizureuser posted image in zdaj še mali čaka, da mu laski zrastejo, da si jih urediuser posted image

rekli so mi, da bi naj bil težek okoli 3060guser posted image Danes pa mi je sestra rekla, če je user posted image velik, ker imam tako veliki trebuhuser posted image Ne vem, 3kg se mi vseeno zdi malo za toliko po rokuuser posted image

Nič, zdaj pa res bežim proti postelji, ker mi trebuh že pošteno na kolenih leži user posted image in še komaj sedim.

Pa hvala za družbo punceuser posted image


_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 4994
   RE: že kakšna novemberka?!
3.12.2006 0:22:08   
janja84
IZVIRNO SPOROČILO: Monika79

ojla user posted image
 
 
No pa še vam sporočam, da je tudi Naja postala mamica in sicer je rodila ob 7.27 uri punčko TIJO, težko 4.325 g in dolgo 55 cm. Iskrene čestitke mladi družinici in polno cartanja, no da se pohvalim malo user posted image user posted image , Tija se je odločila priti na svet prav na moj rojstni dan, oh sem ponosna user posted image  in hkrati full srečna, hvala Naja za lepo darilce user posted image
 
 
lp Moni user posted image  in Kaja user posted image user posted image


čestitke Naji za punčko Tijo user posted image  user posted image

_____________________________

Zrastem naj ti v ponos

(odgovor članu Monika79)
Neposredna povezava do sporočila: 4995
   RE: že kakšna novemberka?!
3.12.2006 0:25:41   
janja84
IZVIRNO SPOROČILO: alja01

Živjo, naj povem, da je tudi najinega čakanja konec, saj se nama je v nedeljo rodila čudovita hčerkica Alina!user posted image user posted image user posted image .
                                           
                                                                              Srečni očka

P.S.Držim pesti še za vse ostale,ki še vedno pričakujejo svojeuser posted image user posted image user posted image user posted image .


čestitke za Alino user posted image  user posted image

_____________________________

Zrastem naj ti v ponos

(odgovor članu alja01)
Neposredna povezava do sporočila: 4996
   RE: že kakšna novemberka?!
3.12.2006 0:27:53   
janja84
IZVIRNO SPOROČILO: mirjanajelenko

pozdravljene
tudi jas sem rodila in končno prispela domov
IMAMO PUNČKO IME JI JE LEA VELIKA JE 52 TEHTALA PA JE 3030 RODILA SE JE 25,11
23 sem bila na ctg in so me sprejeli  24,11 so mi dali ob 06:00  gel za pospešitev popadkov, nisem imela ne popaptkov ter nič, ker gel ni zagrabu so mi ga ponovno dali okoli 12 ure no ta je pa začel delati ter grabiti okoli 16:00  popadki so bili na 15 min vse do 23:00 ure nato pa različno, na 5, 10, pa tudi na 15  šla sem do medi. sestre ter ji povedala da se začenja ter kaj se dogaja poklicala je dežurno zdravnico ter me napotila v porodno okoli pol enih, poklicala sem mojega ter mu rekla da to tako grozno boli  da bom do 6 zjutraj rodila pa da ga bom poklicala prej da bo lahk prišel, a bili so le bolečinski popadki na 5 min nisem se pa odpirala popadki so bili na 90 malo kateri pod, bolelo kot sam hudič, no končno moj prespe okoli 07:00  popadki so bili na 2 m in vse do 10 ure dokler nisem dobila kapalne za popadke, od 11 ure pa naprej se pa od bolečin ne spolnim več ničesar sreča da je bil moj zraven da mi je povedal da so me pustili matrat , dali so mi kisik vse do 13:35   dokler me ni pregledala zdravnica ter se odločila da mora biti takoj opravljen carski res si lahko zamislite kako dolgo so me matrali na koncu pa carskega
to še ni nič vse do nedelje je bilo ok dokler mi niso odpeljali okoli 11 ure male ter povedali da se je zelo zastrupla z bakterijo ki je prišla od zelene goste plodovnice , imeli so jo 3 dni na infuziji..... no saj ni važno doma sma pa zdrave ampak v celje nikoli več



tudi tebi čestitke za punčko Leo user posted image  user posted image

_____________________________

Zrastem naj ti v ponos

(odgovor članu mirjanajelenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4997
   RE: že kakšna novemberka?!
3.12.2006 6:29:37   
Lana_s
No končno se je nekaj začelo dogajatiuser posted image Včeraj okrog 22h me je začelo nekaj zvijat in kmalu je to zvijanje postalo dokaj redno. Počasi pa je spet skoraj ponehalo (kot pri Tini). No in da ne bom preveč dolgovezila, evo pa sem pozabila kaj sem mislila napisati, ker je bil popadek vmesuser posted image Vglavnem vsake toliko časa me kar konkretno zvije (sem že pozabila kako je touser posted image ), pred slabo uro se mi je še čep začel luščiti tako da počasi bouser posted image Danes bomo verjetno spoznali Lukcauser posted image user posted image

Lepo nedeljo vsem, upam da bo mojuser posted image že lahko zvečer objavil kakšno lepo novičkouser posted image user posted image


_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu janja84)
Neposredna povezava do sporočila: 4998
   RE: že kakšna novemberka?!
3.12.2006 10:29:08   
Shorty_
Lana_s naj se ti vse odvije po pričakovanjih in da čimprej zagledaš svojega sončka!!!
Držim pestiuser posted image

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 4999
   RE: že kakšna novemberka?!
3.12.2006 11:55:19   
Aja1
Lana, držimo pesti, da res še danes spoznaš Lukca in da zaključimo naš seznam....potem pa vse na "starši čvekamo"!

_____________________________




(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 5000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?