|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: POLICISTIČNI JAJČNIKI
9.5.2010 19:31:05   
xena@alex
andrejči tudi jaz sem poraščena po bradi imam PCOS ter HIRZUTIZEM....
naj povem da sem na klomifenu 3krog reagirala sem v 2krogu 12mm,14mm,19mm,po eno tableto na dan vendar do ovulacije ni prišlo kako vem ker sm cel mesec delala ovulacijske teste.....
tudi meni težijo da morm shujšat ker je moj itm 33,4 vendar mam enake kile kot pred prvo nosečnostjo sem zanosila v šestih mesecih naravno zdj pa po 15mes. sem pristala na klomifenu....

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: POLICISTIČNI JAJČNIKI
8.6.2010 1:54:54   
Monstera
Zdravo dekleta!
Dajte malo tiste, ki imate PCO pa ste že zanosile malo povedat, v katerem krogu je uspelo in če, s kakšno pomočjo, da dobimo malo upanja.

(odgovor članu xena@alex)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: POLICISTIČNI JAJČNIKI
22.7.2010 20:38:12   
pekmez
6.ciklus klomifena,s tem da smo lovili ovulacijo s UZ ter še neko injekcijo sem dobila tisti dan,ko so bla jajčeca zrela,da se sprostijo...neki tazga.
Menstruacije nisem imela pred tem kar nekaj let,po porodu pa so redne in ovulacije zelo čutim.(:
srečno!

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: POLICISTIČNI JAJČNIKI
16.8.2010 15:23:27   
smeška83
IZVIRNO SPOROČILO: Monstera

Zdravo dekleta!
Dajte malo tiste, ki imate PCO pa ste že zanosile malo povedat, v katerem krogu je uspelo in če, s kakšno pomočjo, da dobimo malo upanja.


Tole tudi mene zanima... Ali je še kje kakšna PCOjevka s spodbudno zgodbo? Drugače imam jaz PCOS in sem na čakanju za prvi postopek pri Rešu. Diagnozo imam že 10 let, vmes sem bila na KT Femoden, sedaj pa se matramo osmi krog, a napovedi niso prav spodbudneuser posted image Vseeno pa ostajam optimistka in sem sredi prvega cikla s Klomifenom.

< Sporočilo je popravil smeška83 -- 16.8.2010 15:29:18 >

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: POLICISTIČNI JAJČNIKI
16.8.2010 15:39:08   
Anonimen
Zanosila v 8. krogu - brez pomoči.

(odgovor članu smeška83)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: POLICISTIČNI JAJČNIKI
21.8.2010 16:40:56   
sarar
živjo punce! kako ste kaj? jaz imam pa eno vprašanje. sem šla na pregled in je ugotovila gin, da imam policistične jajčnike. dala mi je tablete cyclo-progynova, ker sem imela tudi nenormalno dolge krvavitve. ali je že jemala katera te tablete? pa še nekaj me zanima... ali je katera zanosila ko jih je jemala? v eni lekarni so mi rekli, da ni nič narobe če zanosiš, samo da je treba nehati z jemanjem, v drugi so mi pa rekli, da bog ne daj da zanosim v tem času.
zdaj sem pa zmedena... a mi ve katera svetovati?
HVALA!!!

< Sporočilo je popravil sarar -- 21.8.2010 16:42:07 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?