|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
31.3.2006 22:14:52   
jupiter
Aisha, welcome to the club......

Krave, prašiči, konji, zajci in ostali, ki jih malcamo so vege, razen če jih sami s čim drugim filamo, npr. kostno moko.
Dulči, res nebi o tem kaj kdo je, ne maram komu polagat računov zakaj ne jem krav, prašičev, konjev itd. niti komu soliti pameti. Drnovšku je prišlo šele na stara leta, enim pa pač malo prej, enim pa nikoli. Sicer pa jaz pijem mleko, jem jogurte, sir, skuto, kupujem in kuham meso za svoje otroke, torej še vedno podpiram masovno proizvodnjo, kjer je krava ni krava, ampak mašina za rojevanje in laktacijo, pa čeprav bi raje imela svojo kravco, ki bi se lepo pasla cele dneve, ležala na kupu vsak dan svežga žaganja in slame in imela svojga telička pri sebi, jaz bi jo pa patetično skrtačla vsako jutro in v eno kičasto posodco s plavimi rožcami ljubeznivo namolzla še kakšen litrček zase.... no, nimam pogojev za tako romantiko, imam edino svoje zavedanje. Vsak pa naj je kar hoče.

Aha,  u Šparu sem pred parimi dnevi kupila jagodovo marmelado schneekoppe s sadnim sladkorjem za 300 SIT, mislim da je bla v akciji, ker marelična je 600, tko da mal pohitte, če jo hočete ujet. Mogoče jo je pametno kupit malo več za zalogo.

Pa veselo kilce dol!!!


< Sporočilo je popravil jupiter -- 31.3.2006 22:29:19 >

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Montignac
2.4.2006 20:54:41   
zlatolasska
Ah Jupiter.. Sej VEM da se izgovarjam prevec.. hehe.. Pa ja.. nisem se se zresnla... Kua pa vem... kr tezko se je zresnt...

user posted image

Sej bom probala cim manj krompirja... sam k je pa res tezko... ga nekak obozujem.. k ga pred leti sploh nisem.. user posted image

Dulci... Bajznga... Sm mojga prasala ce ve kje je to, pa nima pojma, sam je reku, da se mu znano slisi... On je tut bliz Ribnce doma... user posted image

Aja, pa sm si spet mal zracunala ITM...

28.8 (20.3.2006)
28,6 (2.4.2006)

U, no mal pa je...

(odgovor članu jupiter)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Montignac
2.4.2006 21:21:04   
dulcinea
Jupiter, saj nisem hotela nobenga užalit. Sori.

A v šparu marmelada poceni? V katerem? Pri nas ni user posted image

LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu jupiter)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Montignac
2.4.2006 21:25:42   
dulcinea
Moram priznat, da sem se včeraj zvečer prvič zavedno pregrešila. Bila sem namreč v LJ in je odpadla večerja. Lubitu sem šla iskat pico in me je zamikala. Pojedla sem jo en košček. In zjutraj je blo celo 10 dag manj kot en dan prej. No, mogoče se bo pa poznalo jutri. Sicer pa je se mi zdi da Splišni rekla, da ko je ona hujšala, da je večkrat to naredila in je šlo potem spet dol.

JUPITER, Bajznga ne obstaja, sem ti že napisala. To je eno ime za našo vas, ki pa jo poznajo samo nekateri. A tvoj lubi je iz naših koncev? A poveš??? Daj na zasebnega mi zaupaj, mogoče se pa še poznamo na videz...

LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Montignac
2.4.2006 23:33:43   
jupiter
Dulči, mogoče so jo v vašem Šparu že pokupil. Ma ti rečem, da se še zmeri najbolj obnese, če jo sam skuhaš, pa notr pač streseš pol kile fruktoze. A ti si mene zamenjala z zlatolasko?  Jaz nimam lubega user posted image user posted image

 Zlatolasska, user posted image user posted image user posted image , mava skor isti ITM.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Montignac
3.4.2006 7:52:46   
dulcinea
A Jupiter sori!!! user posted image  Res sm mislna Zlatolasko... Vse tole ma kar neki meša...

LP, D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu jupiter)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Montignac
3.4.2006 12:23:18   
aisha3
Lep pozdrav vsem.
Priporočljivi bi bili še kaki jedliniki....moj včerajšnji:

Z: jabolko
K: pečen piščanec+solata
M: indijski oreščki
V: jajca s sirom

Imam pa tudi povzetek PRVE STOPNJE, ker sem si nekako izpisala vse bolj pomembne stvari in ene vaje v slikah za trebuh, zadnjico in noge, tako da če katera želi, naj mi pusti mal, pa ji pošljem.

LP vsem

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Montignac
3.4.2006 13:00:11   
dulcinea
Aisha1!

Če boš prebrala tale forum od prve do zadnje strani, boš našla kar nekaj jedilnikov.Vsaj toliko, da imaš za na začetku, potem se pa kar navadiš.

Tvoj povzetek mi pa lahko pošlješ na dulcinea@email.si. Hvala.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu aisha3)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Montignac
3.4.2006 13:01:09   
dulcinea
V glavnem, jst sm imela dns zjutraj spet pol kile več, Ni čudno, če sm pa pico jedla. No saj upam, da zdaj spet pade....

LP in uspešno hujšanje vsem, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Montignac
4.4.2006 7:10:45   
aisha3
No dulcinea, včeraj sem ti poslala po mailu, upam, da si dobila....

Nekje na drugem forumu sem zasledila, da se ananas ne sme jesti....je to res?
Prav tako je ena gospa napisala, da si na polnozrnati kruh namaže turistično pašteto.....kako je s tem? Lahko poleg marmelade ali kakega namaza dam na kruh še kako stvar?

Zanima me tudi, kateri polnozrnati kruh kupujete ve?
Ena mi je svetovala, da naj nebi smela uživati polnozrnatih piškotov....samo ne razumem zakaj, ravno tako so na polici zdrave hrane, kot namaz, hrenovke...
ti piškoti so meni super in mi pomagajo pri kaki opoldanski krizi...na škatli pa piše: POLNOZRNATI PIŠKOTI OBOGATENI Z VLAKNINAMI..

Imam pa še dve vprašanji...prvo je, da si v 0,5 litersko flaško zmešam z vodo eno žličko cedevite ali še manj...samo toliko za okus...bi bilo lahko to zelo narobe..? S tem skušam vsaj med službo dobiti nekaj vitaminov....

Za vse, ki nam hujšanje ne gre preveč....govorila sem z gospo, ki je pred leti s to metodo shujšala 25 kg....prvih 4 tednov so ji kg stali, potem pa hitro leteli doli.....no, vsaj to upanje mi ostaja, ker pri meni gredo kg zelo počasi doli....

Mislim da to nebi smelo biti narobe, vendar si vsak večer namesto večerje pripravim sadni krožnik, narežem si jabolka, pomaranče in včasih tudi kak kivi...sej lahko jem ta sadja skupaj?

LP vsem od aishe3

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Montignac
4.4.2006 9:34:59   
aisha3
Imam še eno težavo....kave brez sladkorja ne morem piti....sem poizkusla a ne gre....mi pokvari dan...tako da dam čisto malo sladkorja za okus...
lahko to s čim nadomestim?

lp

(odgovor članu aisha3)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Montignac
4.4.2006 14:12:10   
jupiter
Aisha, jaz se tudi nebi mogla za nč na svetu odrečt sladki kavi zjutraj. Najprej sem sicer probala par dni kavo brez sladkorja, pa nisem zdržala, potem sem si kupila natren, pa mi je bla še bolj nagravžna, na koncu sem pogruntala da je pravva stvar kava s fruktozo (safnim sladkorjem). Še boljša.

(odgovor članu aisha3)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Montignac
4.4.2006 17:37:33   
dulcinea
Aisha, HVALA za pošto. Hm tvoje ime me pa spominja na neko pevko... user posted image

Zakaj da ne bi smela jesti ananasa? Svež ananas lahko ješ. Ni blema. Je pa res, da sm jst enkrat začela jesti suh ananas, pa sm šele potem zagledala, da piše gor, da je gor tud sladkor.

Glede turistične paštete je pa tko. Ribje paštete so sicer zelo priporočljive, vendar pa ne smejo vsebovat nobenih dodatkov. Tako da, če si pašteto sama narediš je OK. Prav za kupljeno ribjo pa ne vem... Poglej na stran www.monitgnac.com/en/guestions-responses.php  Mogoče boš kaj našla.

Jaz sem danes kupila polnozrnatega v Šparu. Ne vem, kako se imenuje. Je pa kar dober, ker ima veliko semen noter.  Polnozrnatih piškotov ne poznam, pač pa ravno tako poskušaj ugotovit, če kaj piše na prej omenjeni strani.

V cedeviti je mende tudi sladkor a ne? Al imaš tisto dietno? Ne poznam, ker jaz ne smem piti cedevite, ker me potem peče ko lulam.

Ej men hujšanje ne gre. Prvih 14 dni sem bila vesela, ker je slo 2 kili dol, pol je pa nehalo it. Prejšnji teden je šlo spet eno kilo, sma kaj ko sem za vikend dobila nazaj. Pa ne vem, če je kriv smao tisti košček pize, ki sem ga zmazala.

Jst mislim, da s sadnim krožnikom ni nč narobe. Samo, da ga poješ na prazen želodec. Ker če imaš za podlago hrano, potem začne sadje vreti, to pa ni dobro.

LP, D




_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu aisha3)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Montignac
4.4.2006 17:54:01   
dulcinea
Hm... jst sm pa dns jedla zajčja jetrca k so se mi ful zapasala... A kera ve, če se jeter ne sme jest?




_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Montignac
4.4.2006 23:00:41   
jupiter
Punce, ananas naj nebi jedle, ker ima glikemični indeks večji od čokolade, celih 66! Dulči, mogoče ti poješ preveč takšnih stvari, pa ti zaradi tega ne gre? Na jetrca se pa res ne spoznam, tista tabela, ki jo je dala g. Marika gor se mi zdi precej podrobna, pa si tam preber, če so mogoče tud jetrca not. Vseeno, jaz mislm, da je to še vedno beljakovinsko živilo in da verjetno ni prepovedano.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Montignac
4.4.2006 23:06:26   
jupiter
Zlatolaska, kje si? Menda nisi spet obupala in za kakšno mizo malcaš krompir? 

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Montignac
4.4.2006 23:17:47   
aisha3
Najprel lep večer vsem prisotnim, posebej tistim, ki še ustrajamouser posted image
Na pevko?
Mislim da vem o kateri govoriš, samo sem jo videla smao 1x po tv....
Glede ananasa sem tudi jaz gledala in brala, tako da sem danes šla kar mimo police...pa tako super je zgledal...eh...user posted image

Dulci, jetrca naj bi lahko jedla, samo monti priporoča vso mesnino in drobovino, ampak potem spodaj pod tabelo piše, da naj bi se jetrc izogibali.
Poglej v knjigi pod stran 127. Upam, da sem ti kaj pomagala.
Cedevita ima sladkor, samo je nba vrednost 100g, jaz pa to tako zalijem z vodo, da se mi ne zdi vredno komplicirati...sem pa danes rajši cedevito nadomestila z šumečo tableto in popoldne z stisnjenemi pomarančami.

Sem mislila, da bom imela večerjo kot sadno, pa me je premamila suha salama in lahki sir...prov veliko napako nisem naredila, ali ja? seveda brez kruha...danes sploh kruha zaužila nisem...

JUPITER, hvala za nasvet glede kaviceuser posted image ...
Samo prosim povej mi, kje si kupila fruktozo? Pa je vseeno kavica super?
Ker grenka kava pa meni resno pokvari dan in je ne morem piti pa da je ne vem kaj.....

Lep preostanek večera še naprej vsem.....

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Montignac
5.4.2006 11:11:48   
dulcinea
Jupiter. Jst sm jedla svež ananas dvakrat odkar sem na dieti. Pa to je blo na začetku, ko sem še dajala kile dol.
Drugače pa je moja hrana taka, kot je napisano v knjigi za prvo stopnjo. Jetrca sem jedla zdaj prvič. Niso ne vem kako mastna, ker zajec spada med manj mastne živali. Prepražila pa sem jih na olivnem olju.
Drugače pa jem za kosilo ali meso + zelenjavo, ali pa ribe + zelenjavo. Manj kot enkrat na eden si privoščim polnozrnate pirine rezance s paradižnikovo omako. Mogoče pa je narobe to, ker jem govejo juho? Sicer je brez masti, ampak v njej se kuha tudi korenček in malo krompirja, ki pa sta prepovedana.



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu jupiter)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Montignac
5.4.2006 11:26:14   
dulcinea
Aisha, saj jst se spomnim glede jetrc iz prvega branja knjige.

No saj moje kilce so začele spet POČASI upadat. ampak res počasi... Danes je 5 teden odkar se držim in upam, da me ne bo minlo.

Jst tud včasih jem salamo pa sir za večerjo. Kako košček vsakega. Seveda brez kruha... Včasih pa tudi za zajtrk pojem enako, če recimo nimam nič kruha doma.

Kave ne pijem. Ko pa sem jo še pila, mi ni bilo problem jo spiti brez sladkorja, tko da ne morem nič svetovat.

Aja jst sm kupila pivski kvas tablete. Bljak... Ampak na hitrco spijem pa je.

LP, D

PS: Na veliki petek bom imela vodni post. Mogoče kako sadje za zajtrka, drugače pa tisti dan vode, da se malo sčistim... Bo katera z mano probala?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu aisha3)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Montignac
5.4.2006 19:12:27   
jupiter
Jaz sem pa dons malo grešila, slučajno sem zavohala en košček sladke pite in si nisem mogla   pomagat, da je nebi zmazala. No, pa neki zlatolasko nagovarjam kako ne jest krompirja, sama sem pa še slabša.

Aisha, fruktozo dobiš v DM, pol kg stane okoli 350 sit.

(odgovor članu aisha3)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Montignac
6.4.2006 7:37:28   
aisha3
Jupiter, brez slabe vesti no..bolje to, kot pa da bi ponoči skoraj sanjala o prepovedani hrani....
Kdaj se moramo pa tudi malo razvajati.user posted image

Jaz imam pa krizo...kilogrami sploh ne grejo doli..kaj delam narobe, nimam pojma...res se striktno držim..in potem srečam dve znanki, ki tudi hujšata, vsaka po svoje, ena 90 dnevno, ena South Beach dieto, in polne energije, kako letijo kg doli....
Sedaj sem pa še zbolela in mi manjka telovadba....v bistvu zbolela (menstruacija).
Mogoče katera pozna kako vajo, ki bi jo lahko med menstruacijo tudi lahko delala?
In se včeraj malo gledala po forumih, 90 dnevne nisem mogla prakticirati, najrajši bi se šla kar eno hitro dieto...samo da mi gre to salo okoli trebuha preč..groza...user posted image
In potem ima vsaka dieta svoja načela, ena ne kruha, druga ne sadja, tretja ne mleka, na koncu sploh sama več ne vem, kaj ja in kaj ne...

Jupiter, hvala glede fruktoze..takoj danes jo grem iskati....

Sem opazila, da ste se vse poskrile..nobena več ne poroča o rezultatih..

(odgovor članu jupiter)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Montignac
6.4.2006 18:01:18   
dulcinea
Jupiter! user posted image Ne ga sračkat... A ni škoda... No, saj jst tud nism angelčekuser posted image , k sm se zadnč s pico pregrešila. zato pa mam zdaj to, kar mam... Kile gredo nazaj gor in ne dol, kot bi  mogle...

Aisha - jst sm na istem. Samo meni bi mogle kile že začet lete dol, ker je včeraj bilo že 6 tednov. Upam, da tako kot gredo počasi dol, da bodo šle tako počasi tud nazaj gor. OZ, da ne bodo šle nikoli več gor... (beri: optimist)

Jst misilm, da je ta dieta prov vredi, saj mi jo je predlagala zdravnica... Tako d bom nadaljevala... Upam, da ne bom še kmalu odnehala. Sicer sem hotela v sredini aprila začet kolesarit, pa glede na današnii sneg še nič ne kaže...

LP, D

PS: Aisha, jst sm vsak dan na tem postu, samo ve se nč ne oglasite..



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu aisha3)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Montignac
6.4.2006 23:28:22   
jupiter
Aisha, here we are....Men ločevalna ni šla, ker mi je blo grozno zdržat od jutra do treh ali štirih ob  dveh pomarančah.  Pa tudi dobro ni baje, glede na to, da se sadje prebavi v dvajsetih minutah in potem praktično cel dan stradaš. Sicer sem kar dobro hujšala, samo mi tale dieta veliko bolj paše.

Dulči, problem teh mojih grehov je v tem, da če recimo za kosilo grešim, to moja glava zloži nekako tako, da če sem že grešila, da potem lahko grešim še malo, jutri pa spet od začetka strogo na dieti. In potem cel popoldne in večer preživim ob prebavljanju razne hrane, ki si jo drugače ne privoščim. Saj en košček pite sploh nebi bil taka huda stvar, le prepričat se moram, da SAMO EN košček pite in ne cel pladenj.

Ste hotle še kako idejo za kosilo, danes sem si spekla paprike s sirom in so prav odlične. Rdeče paprike (lahko tud rumene) prerežeš na pol in spucaš, potem pa nafilaš s skuto, pomešano z enim jajcem, nekaj žlicami kisle smetane, peteršiljem in malenkostjo soli in to vse skupaj spečeš v pečici, dokler ni lepo zapečeno. Zraven pa kakšno solato al pa regrat. Sicer pa jih lahko nafilaš s čimerkoli, naprimer z bučkami, prepraženimi na čebuli in navrh narediš še eno plast skute z jajcem -  to je še bolj okusno.

Dulči, sem si nabavla en rabljen ful poceni orbitrek (upam, da bo delal). Zraven ni blo nič navodil, pa me zanima koliko časa približno goniš, s kako jakostjo in kako točno naj bi uporablal tiste palce, namreč mene mal motjo, pa ne vem ali naj jih sam držim al naj se bolj naslonm na njih? Drgač pa filing je super, sem si naštimala 2. sezono Razočaranih gospodinj in sem lepo gonla mal nazaj in mal naprej celih 40 minut, kolkr traja ena serija.
A ti to prav vsak dan?

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Montignac
6.4.2006 23:30:05   
jupiter
Aja kile sem pozabla, no od 5. marca do danes sem zgubila skupno prbližno 6 kg. Sej ni tko slabo al?user posted image

(odgovor članu jupiter)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Montignac
7.4.2006 8:04:09   
zlatolasska
O wow jupiter... user posted image svaka cast... user posted image

Ja, js sm mal obupala.. sm mela eno krizo vmes... Tole hujsanje mi res ne gre... user posted image

Nc, se bom zdej potrudla... (al pa spet sam govorim)..

Dulci, js sm za! Veliki petek namrec... Bi se blo fajn mal spucat, k je ze dan tak...

Zj pa sibam na siht...

(odgovor članu jupiter)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Stara imena
Ylenia

So stara imena vedno bolj moderna?

da (44%)

ne (17%)

nic bolj kot ponavadi (23%)

nisem opazil/a (15%)


Število vseh glasov: 590

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!