|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
22.3.2006 10:32:24   
Anonimen
Ropotuljica, ti zdaj vse tako fajn študiraš.user posted image  Kaj pa suhe slive v jogurtu in skuti? A to potem tudi odpade?

(odgovor članu Ropotuljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Montignac
22.3.2006 12:01:04   
žužu
ja, sadje je najbolje jesti na prazen želodec, lahko pa tudi dve do tri ure po obroku.
glede marmelade je pa tko, da imate doma otročke, njihovi sadni frutki so brez dodanega sladkorjauser posted image

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Montignac
22.3.2006 14:19:49   
dulcinea
Jupiter, jst bi takoj tako vago. Sam d bi nasledn dan tud tko pokazala. Pa na drugih vagah tud...

Jst sm si jo pred parimi leti kupila v Bigbangu. Mi je mami dala dnar za RD, pa prov naročila da naj si to kupim. Bla jepa okrog 10 jurju. Do zdaj dela vredi. Baterije so tud še prve. Ima pa dva spomina.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu jupiter)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Montignac
22.3.2006 14:21:25   
dulcinea
Jst sm pa včeraj na montignacovi strani najdla razšrjeno verzijo razpredelnice z GI, pa sm ugotvila, da jem stvari, ki imajo GI nekje v sredini (60) in niso dobre za prvo stopnjo.
user posted image


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Montignac
22.3.2006 14:40:04   
Anonimen
Ne se preveč obremenjavat s temi indeksi. Lepo ločuj in ne jej krompirja, riža in sladkorja ter bele moke, pa polnozrnat kruh samo zjutraj, pa bo.
Jaz sem pa prejle v DM ogledovala  tiste tablete iz kvasa, ki naj bi ji jedli predvsem tisti, ki ne pojejo prav veliko rib. Jaz sem med njimi. Ampak stanejo 3.600, pa še trikrat po tri na dan je treba pojest. To porabiš celo premoženje samo za k... kvas. Tako da jih zaenkrat nisem kupila.

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Montignac
22.3.2006 16:00:17   
jupiter
Men se zdi tist indeks od Marike še najbolj natančen, a ta k si ti gledala je še bolj obširen?
Ja, moram investirat v novo vago, saj bi si za -10 kg od novega leta res lahko neki kupla.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Montignac
22.3.2006 16:04:40   
jupiter
Jaz pojem velik rib, kuhane škarpine so mi še najbolj dobre in praktične (nič packanja), samo jih mam počas že preko glave. Mesa pa ne maram, no razen izjemoma. A polpeti iz sojinih kosmičev (koščkov pravzaprav) bodo v redu? Notr sm dala prepražene kosmiče na čebuli, sol, poper, majaron, česen, peteršilj, jajce in malo sojine moke za zgostitev. Sojina moka je ok za prvo stopnjo al ne? Sam ko nebi zraven jedla kislega zelja....kar grmi po bajti.


< Sporočilo je popravil jupiter -- 22.3.2006 16:08:40 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Montignac
22.3.2006 17:39:17   
zlatolasska
Hehe.. Ste pa face.. user posted image

Dulci, saj jaz se tut najrajs vagam zjutri pa po moznosti cist brez obleke... Sam to pomen, da se pred sadjem in WCjem.. Ker pol se mi ze mudi v sluzbo user posted image .. Bah, se bom jutri kr spet mal zvagala, da vidim kako gre... Bedno je le to, ker sem danes spet za kosilo jedla testenine z mesom.. pac kosilo v sluzbi... Ta sluzba me bo zdebelila hehe.. user posted image

Js mam pa vago od fantove sestrce, k zivi z mano.. Se dobro, ker je digitalna, js mam pa eno navadno, k mi je res beda, ker kaze en dan tako drugega pa drugace...

Bravo Jupiter!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Js bi tut kake hlace zapela.. user posted image

Men se tut ne da prevec gledat tabel.. Se izogibam glavnim 'tezavam' pa bo kr okay zaenkrat... user posted image

(odgovor članu jupiter)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Montignac
22.3.2006 20:25:36   
dulcinea
Splišni, kako se pa imenujejo tablete s kvasom? Jst mam sicer rada ribe, sam kaj ko jih nimam časa pripravljat za kosilo. Edino za vikend ponavadi "tašča" kaj morskega nardi...


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Montignac
22.3.2006 20:43:48   
Anonimen
Ne vem, kako se imenujejo, pa saj imajo samo ene. Taka malo večja steklenica.

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Montignac
23.3.2006 9:55:39   
Ropotuljica
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Kaj pa suhe slive v jogurtu in skuti? A to potem tudi odpade?


Ej, ne vem za suhe slive. Vem samo to, da prekuhano sadje je pa ok zraven jogurta, skute, mleka, ker se ne more več skisat. Ne vem, če piše kaj o suhem sadju (mogoče katera druga kaj pogrunta).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Montignac
23.3.2006 10:02:33   
Anonimen
Aja? A prekuhano je pa v redu? No, super, saj lahko slive prekuham. Čeprav po moje po 2 zrezani slivi ne more biti problem, je pa ful bolje kot brez. Vsaj meni.

(odgovor članu Ropotuljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Montignac
23.3.2006 13:39:04   
dulcinea
Jst mam pa dns bl sadn dan. Sm pozabila zjutraj da mam govorilne do petih in si nism vzela druzga kot ponavadi. Sm pa jedla zjutraj marmelado na kruhu, za malco suhe fige, zdele pa eno jabolko. Ko pridem domov bo pa že prepozno za kako nažiranje s kosilom. Mogoče kako lahko večjico. A mislite, da bo to narobe?


LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Montignac
23.3.2006 14:12:01   
Anonimen
Neeee, nekaj pa moraš jest.

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Montignac
23.3.2006 14:56:50   
dulcinea
Saj bom jedla no. kako hrenovko bom hito vrgla na olček...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Montignac
23.3.2006 15:07:28   
Anonimen
Ja, jaz sem to ravno včeraj, ko se mi ni dalo kuhati. Samo d asme jo skuhala. Pa zraven radič z naribanim lahkim sirom. Aja, pa še malo hrena s smetano zraven. Kar v redu.
Zdaj pa se (najbrž danes) spravljam kuhati golaž brez moke, ampak me vse mine, ko pomislim na to, da bo spet celo stanovanje po čebuli smrdelo.

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Montignac
23.3.2006 15:31:25   
dulcinea
Jst sm v torek jedla golaž. Mama nardila. Ko je blo kuhano sem si vzela ven, ona je pa za ostale nardila z mokco. Ma je bil moj vseglih fajn.

No dns pa pol hrenovkico. Pa še solatko bom, če bo kaj natrebljeno.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Montignac
23.3.2006 20:41:12   
zlatolasska
K smo ze pri siru.. @splisni...
Koliko naj bi blo % m.m. v siru?? K men se je sam bledlo, k sm ga hotla kupit.. vse je blo nad 30%, za jogurt se pa sekiramo k je 3,5 user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Montignac
23.3.2006 20:44:51   
Anonimen
A veš kaj, zlatolaska? Po moje je fora v tem, da se sir je skupaj z beljakovinami, te pa se lahko mešajo z maščobami. Jogurt se pa je z müsliji ali s kruhom, hidrati in maščobe naj bi se pa ne mešali. Zato po moje.

(odgovor članu zlatolasska)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Montignac
23.3.2006 21:39:22   
dulcinea
Ojla bejbe!

Morm priznat, da mi je danes uspelo it na orbitrek za pol urce. Zdaj sm pa ful uboga. Noge me bolijo. Kaj bo šele jutri...
Drgač sm bl lena za telovadbo oz. spravit se ne morem. Delam pa vsak večer trebušnjake pa mal vaje za nogice pa rit, pa sklece (une k se opreš na rob postle al kaj tazga).

Kako se pa ve rekreirate?

LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Montignac
23.3.2006 22:11:03   
jupiter
Se glih odpravlam na bicikl, sam da pojemuser posted image user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Montignac
24.3.2006 1:14:40   
jupiter
Žužu, v frutkih je modificiran škrob

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Montignac
24.3.2006 20:46:52   
dulcinea
Halo, kje pa ste vse danes?

Jst sm pa ravnokar spet naredila greh. Najprej sem jedla pršut, pol mi je pa dragi dal še tri jagode. Šele pol mi je kaplnu da ne smem sadja

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu jupiter)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Montignac
24.3.2006 22:29:55   
jupiter
Oh dulči ne se sekirat, jst sm dons pojedla za kosilo eno konzervo tune v solati, pa sem not nametala še lečo,
zvečer pa še kar velko porcijo arašidov. Me bo razgnalo. Pa vaga se je tud men ustavla, že štiri dni isto kaže.
Saj kar nekaj kg sem že sklatla, pa kaj ko mi jih še 20 ostane. Škoda, da nisem že med nosečnostjo vedla za Montija, pa bi bilo zdaj veliko lažje. Jutr pa spet kuhane ribe pa solata, da malo škodo  popravm.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Montignac
25.3.2006 7:17:02   
dulcinea
Ma jst sm pa za vikend pr fantu pa zašča kuha. Saj mal si že zmišljujem, sam preveč se pa ne upam sikat.

Moje kilce so začele spet počasi it dol. No ne vem, kako bo ko pridem domov od tukaj, ker tle me orng futrajo. Pol pa pojem tud kak fižol v solati pa zadnč ribe, ki jih je rahlo pomokala v gresu... pa še kaj tazga, kar doma ne bi jedla, ker mami se upam povedat.

LP in lep dan danes..., D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu jupiter)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?